Doszkalanie dla uzytkownikow gS500 - technika jazdy
Odpowiedz do tematu

:
Czyli jadę tylko ja? Wiatrak, a Ty?
Ruszmy o 13 spod MotoX.

:
Hej u mnie wszystko aktualne. Kończę pracę o12 i może spotkamy się gdzieś po drodze. Nie wiem gdzie ten moto x. Mój numer to 692191056. Piszę tu bo mam jakiś problem z wiadomościami prv. Później nie będę miał neta

Widelec
[Usunięty]
:
A ja jednak nie mogę :( d...pa, d...pa, d...pa :mur:

:
Z uwagi na fakt, że nie udało mi sie dołączyć 3 sierpnia - wybieram się 24 sierpnia.
Mam nadzieję, że tym razem nic nie stanie na przeszkodzie !

Ktoś się wybiera ?

I cherish my ignorance on the subject...
Widelec
[Usunięty]
:
dunja napisał/a:
Ktoś się wybiera ?


Ja tam nie chcę zapeszać, tak jak ostatnio...

:
Kolejny termin doszkalania to 14 września. Od tego też terminu, szkolenia zaczynamy o godz. 14 i kończymy o 19 - kwestia co raz szybciej zapadającego zmierzchu.
Chętni? Zapraszamy :)

:
Odkopuję temat:

Wybiera się ktoś na szkolenie w tym sezonie?

Ja chętnie w lipcu gdzieś bym się wybrał... :)

:
Simin, a chcesz do Kulika na Ułęż czy gdzieś indziej? Bo ja chętnie w jakiś weekend się wybiorę :)

:
Wydaje mi się że ułęż...
Myślałem nad opcją wzięcia piątku wolnego w robocie, dorwania noclegu na 2 noce i zrobienia combo szkolenia piątek + sobota, ale na początek chyba wystarczy opcja 1 dnia...
chociaż trochę km do zrobienia jest :)

:
przemysliwuję tor gostyn w sobote z Kulikiem.
ktos cos ?

I cherish my ignorance on the subject...
:
Nadszedł czas żeby się zapisać :)

Ponieważ na 20.07 zapisałem się na bydzia-speed-day ( http://www.forum.gs500.pl...p=179021#179021 ) chciałbym wcześniej podkręcić technikę w związku z czym już poszedł do kulikowiska mail z pytaniami odnośnie szkolenia 12.07 w Ułężu.

Ktoś się wybiera?

doctype
[Usunięty]
:
Zastanowię się :) rozumiem, że cena po prostu podrożała od zeszłego roku do 300zł? Czy jest może jakaś zniżka dla forumowiczów?

Rav86
[Usunięty]
:
Czy trzeba mieć ''A", by wziąć udział w szkoleniu? Pytam, bo jestem w trakcie, a naukę chcę przyśpieszyć...

:
do ułęża mógłbym się wybrać :) rzut beretem :P tylko, że przydałoby się mieć chyba jakieś crashpady albo gmole... :/

"Zanim odkręcisz manetkę pomyśl o tych, którzy czekają na Twój powrót..."
:
doctype napisał/a:
Czy jest może jakaś zniżka dla forumowiczów?
Szkolenie podrożało. O zniżkach dla forumowiczów nic mi nie wiadomo - tam prawie każdy jest z jakiegoś forum ;)
Rav86 napisał/a:
Czy trzeba mieć ''A"
Trzeba.
AirMJ napisał/a:
przydałoby się mieć chyba jakieś crashpady albo gmole
Nie są obowiązkowe, ale warto mieć. Chociaż prędkości nie są przeogromne :)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.