Wieczorna ustawka niedziela 9.06.2013 godz. 22:00 Srodka
Odpowiedz do tematu

:
kurde akurat jak mi machu przednie koło odkręcił.... :(

tezet
[Usunięty]
:
Ja wracam do Poznania. Padać chyba nie będzie, to co widzimy się o 22 ?

:
No to ilu jest tych chętnych?? bo już dzisiaj kilometrów zrobiłem :P ale jak się mówi nigdy mało jak jest pogoda

tholin85 wiem gdzie jest biedronka ale intermarche to nie :P bo przejeżdżałem przy okazji jak na zlocie byłem u ciebie a ty się nawet nie pochwaliłeś że taka impreza jest.

:
biedraki sa 3. nie wiedziałem o imprezie.
wcześniej podałem linka do spotu w koscianie (ta jest orlen tesko trudno nie znalesc). będę czekał do 21

Ostatnio zmieniony przez tholin85 Sro 12 Cze, 2013, w całości zmieniany 1 raz
jawa 50
gs 500 E
FZS 600
tezet
[Usunięty]
:
Dzięki Chłopaki za wspólne latanie :) do następnego!

:
No ja też dziękuje za tak liczne przybycie :P


Nie liczy się ilość tylko jakość


Ale nie było tego złego co by na dobre wyszło z tholin85em pobiłem mój rekord w przebyciu trasy do poznania (60 km w 35 minut), nigdy wcześniej tak mi się nie spieszyło :D

:
ja dziś rano z P-n w deszczu wracałem :/
dzięki i do następnego:)

jawa 50
gs 500 E
FZS 600
:
A widzisz wczoraj jak wracałem to pogoda tez nie była za tenga i do tego idealnie na rondzie w Stęszewie musiałem zjechać na stacje po GS zanim zdarzyłem przełączyć na rezerwę to mi zgasł 50m przed stacja:p dobrze że podpinke miałem było sucho i przyjemnie. To kiedy powtórka ale teraz taki spot w terenie żeby zrobić trasę nawet znam jedną gdzie ładny kawał asfaltu jest.

:
Sorry Panowie ze nie dalem rady. Jednak przesadzilismy ze znajomkami z impreza dzien wczesniej. Widzialem kolo 23 ostro juz lalo :/

Street line: GS 500F 05' black and yellow (Sprzedany) -> CBF 600N 06' black and silver (Sprzedany)
Dirt line: TT 350 92' (street legal)
:
Bez przesady o 23 się rozjechaliśmy to zaczęło kroplac ale że od razu deszcz. Miałem obawy że zmokne a tu lipa cztery kropkę na krzyży i tak przez całą trasę. Wczoraj to przecholowalem z kilometrami bo jeszcze nigdy nie musiałem 2x tankować na trasie.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.