rejestracja GSa z Anglii
Odpowiedz do tematu

Radosław
[Usunięty]
: rejestracja GSa z Anglii
Mam pytanie odnośnie rejestracji motocykla z UK.
Chcę nabyć motocykl w Polsce od człowieka, który kupił go w UK jakieś 3 lata temu spisując umowę (wpisane jedynie dane sprzedającego, w ten sposób mogę wpisać swoje dane jako bezpośredniego kupującego). Ma angielski dowód V5C, nie wypełnione pole kupującego. Na żadnym dokumencie nie została też wpisana data zakupu i miejsce. Chcę kupić i zarejestrować teraz ten motocykl, nie wiem jednak czy nie jest to administracyjna mina. Sprawdziłem przez brytyjskie MOT history i przegląd wyszedł 06/07/2010. Moto nie ma zrobionych żadnych opłat. Da się go teraz normalnie zarejestrować ? Co z angielskim DVLA? Co z ubezpieczeniem itd? Jak to ugryźć żeby nie zostać z niezarejestrowanym motocyklem po zakupie? Skany dokumentów mogę przesłać na priv w razie jakby znalazł się ktoś kompetentny...
Z góry dzięki za wszelką pomoc

Crafi
[Usunięty]
:
Nie lepiej pójść do urzędu i tam sie spytać?

:
Myślę, że już dawno kupił albo odpuścił i tak cenna "rada" jak Twoja raczej mu się nie przyda...

Crafi
[Usunięty]
:
No dość stary post nie spojrzałem :P Dla mnie to cenna rada moim zdaniem, ponieważ ja jak miałem obawy z kupnem mojego "GS" a raczej ramy do której był tylko BRIEF zadzwoniłem po prostu do Urzędu i mi wszystko powiedziano co i jak :)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.