Latanie w majowke
Odpowiedz do tematu

Bellator
[Usunięty]
: Latanie w majówkę
Propozycja następująca: wspólny wypad bliżej lub dalej w okresie majówki. Czy znajdzie się ktoś chętny? Jak ma ktoś ciekawy pomysł trasy to też pisać śmiało.

:
mamy metę w pałacu w Kurozwękach od 1 do 5 maja oczekuję propozycji ;)

wiatru szum, morza śpiew...
KL4K13R
[Usunięty]
:
Chętnie sie przyłącze.

Bellator
[Usunięty]
:
Mam nadzieję, że pogoda w nadchodzącym tygodniu przekona kolejne osoby :D

:
Ja mam w planach w majówkę na pewno przejechać trasę Kielce- Ujazd (zamek Krzyżtopór) z plecaczkiem - narzeczoną. Jak ktoś chce się podłączyć to nie widzę problemu. Datę by się ustaliło. Tempo będzie spokojne bo kobita się boi jeszcze :)

:
Polecam nieco zboczyć z drogi i zahaczyć o zalew Wióry w obok Kałkowa. Malownicza okolica. W Krzyżtoporze byłem w zeszłym roku a droga do Pałacu bardzo spokojna i fajnie się jedzie chociaż to też zależy od wyboru drogi :P Ulgowy bodajże 6 zł.

Jakość tragiczna ale coś tam widać z tego zalewu :D
https://www.youtube.com/w...be_gdata_player

Bellator
[Usunięty]
:
Film trzyma w napieciu :rotfl: wypadnie ten aparat czy nie wypadnie....
Wióry to rzeczywiście ładna okolica. Co do Krzyżtoporu to sporo razy już zwiedzałem ale jeśli znajdzie się jeszcze ktoś chętny i ustalimy jakieś ciekawe miejsca do zobaczenia po drodze to naturalnie jestem chętny.

:
Mam podbródek w kasku żeby nie podwiewało co tworzy idealną półeczkę na której można postawić telefon. Wszystko przemyślane w każdym calu :hyhy:

:
RomanS, mam wielką chęć wpaść do Was do Kurozwenek, ale pojawiły sie dwa utrudnienia, mianowicie skuter ma fochy i pogoda wygląda średnio, więc sie nie dekoaruje, ale może uda mi się któregoś dnia dojechać jakos z rana, zapoznać z ekipą i wrócić przed zmrokiem :) W każdym razie jeszcze będę pisał.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.