Nowy bak paliwa?
Odpowiedz do tematu

shadelady
[Usunięty]
: Nowy bak paliwa?
Hejo!
Słuchajcie..poradźcie mi....okazało się, że mój bak jest pożerany :zdziwko: rdzą od środka...
przez zimę bedę reanimować go chemią...ale obawiam się, że będę musiała kupić nowy... :znudzony: orientujecie się..jakie to są koszty? No i gdzie szukać? co radzicie? pozdrawiam

:
www.netbiker.pl u Sławka na pewno znajdziesz ładny zbiornik.

Powyższy post przedstawia pogląd użytkownika w danej chwili i nie może byś wykorzystany przeciwko niemu w innym terminie oraz w innej sprawie.
shadelady
[Usunięty]
:
:) thx

:
Ja mam też skorodowany bak od środka,ale nic sie nie odrywa nie pływa w paliwie więc nie ruszam tego,4000 km zrobiłem i jak narazie nic sie nie stało.

GS 500E '01 > Z 750 '04 > GSX-R600 'K7
:
Środek odrdzewiający, nakrętki do baku i trzęsiemy. Jak nie pomoże to jak napisał ziomek4000 trzeba szukać na netbiker.pl.

"– Potrafimy?
– Nie mam pojęcia. Ja na przykład nie potrafię.
– No tak, ale gdybyś potrafił i tak byś się nie przyznał. Ja bym się nie przyznał gdybym potrafił.
– A potrafisz?
– Nie
– Aha! "
:
RedShadow napisał/a:
Środek odrdzewiający, nakrętki do baku i trzęsiemy. Jak nie pomoże to jak napisał ziomek4000 trzeba szukać na netbiker.pl.


Wszystko w temacie :)

Motocykle wciągają jak woźny ćwiartkę...
:
sam tego nie robiłem, ale tak jak koledzy wyżej napisali: nakrętki, śruty do środka i jazd. Zanim to zrobisz, policz dokładnie, ile wrzucasz do środka nakrętek :D

5*
:
tylko nie za duże te nakrętki bo jak będziesz energicznie trząsł to zrobisz sobie pełno wgniotek od środka. ja gdy czyściłem zbiornik od WSK to najpierw go porządnie wysuszyłem a później rozbite szkło do środka i tak kilka razy, później kilka razy wypłukałem benzyną ekstrakcyjną i jest gites.

Powyższy post przedstawia pogląd użytkownika w danej chwili i nie może byś wykorzystany przeciwko niemu w innym terminie oraz w innej sprawie.
:
ziomek4000 napisał/a:
rozbite szkło do środka


Też słyszałem właśnie o tej metodzie, nakrętki chyba faktycznie zbyt inwazyjne mogą być.

:
Ja podobną metodą czyściłem bak w MZ ale zamiast metalu i szkła wrzuciłem garść kamyszków około 1 cm średnicy i też wyszło super:)

Kiedyś: Komar 3, Simson S53 Enduro, Suzuki GS 500 E, CB 500 stunt
Obecnie: Jawa 250 353, , Hyosung RX z silnikiem ETZ250, Kawa Z750, Honda XR 400
:
Jeśli macie możliwość to polecam czyszczenie strumieniem elektrokorundu, a później płukanie odpowiednimi środkami chemicznymi w celu zabezpieczenia. Po kilku minutach bak wygląda jak nowy :) .

Romet Kadet 110 Automatic '90/'91 -> Keeway Matrix '06 -> Suzuki GS 500 '93 -> Suzuki SV650N '03 -> Yamaha TTR 600 -> Jawa 353/04 '61 & Aprilia Pegaso 650 I.E.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.