poszukuje mechanika/serwisu
Odpowiedz do tematu

Riva
[Usunięty]
: poszukuje mechanika/serwisu
Czołem,

zna ktoś może godny polecenia warsztat w gdańsku lub okolicach? Tudzież prywatną osobę grzebiącą w zaciszu swojego garażu. Szukam, bo coś stuka i potrzebuję rzetelnej oceny czy naprawiać (i "zleciłbym" te regulacje czy co tam trzeba, o czyszczeniu i synchro gaźników nie wspomnę, bo czasem strzela).

:
A z jakiego rejonu 3miasta jesteś? Mam GS500 więc gdybym przejeżdżał kiedyś obok Ciebie to mógłbym zajść na chwilę i posłuchać (może nic nie stuka tylko Ci się wydaje [Stuki puki, to Suzuki :) ]).

"You can't buy happiness, but You can buy a bike, and that's pretty close"
Riva
[Usunięty]
:
z Pruszcza Gdańskiego, ale prawie codziennie w Gdańsku bywam (teraz na moto już może mniej) Byłbym wdzięczny ;) Ale i tak muszę komuś oddać ją na serwis gaźników bo przy schodzeniu z obrotów czasem strzeli, także ktoś polecany i godny zaufania przydałby się tak czy siak.

:
Riva napisał/a:
z Pruszcza Gdańskiego, ale prawie codziennie w Gdańsku bywam (teraz na moto już może mniej) Byłbym wdzięczny ;) Ale i tak muszę komuś oddać ją na serwis gaźników bo przy schodzeniu z obrotów czasem strzeli, także ktoś polecany i godny zaufania przydałby się tak czy siak.


W stronę Pruszcza w najbliższym czasie się nie będę zapuszczał, a mechaników nie mogę żadnych polecić/odradzić bo jak do tej pory wszystko przy swoim GS-ie robię samemu :)

"You can't buy happiness, but You can buy a bike, and that's pretty close"
:
Witam moze mi ktos polecic jakis dobry warsztat w okolicach gdyni Do regulacji i przejrzenia gaznikow, rozrzadu Nie trzyma na obrotach, skacze, gasnie

:
Jest pare dobrych warsztacikow np http://www.adammoto.pl/

Suzi GS500 = Sózuki DR 350 '91 = Yamaha FZS 600 Fazer '03
:
ok dzieki podjade w nastepnym tygodniu zobaczymy co wyrzezbiom

SAJO83
[Usunięty]
:
siema moze w adammoto dobrze robią ale ceny mają masakra tez chciałem tam dać do regulacji gażniki ale jak usłyszałem 2 stówki to mi się odechciało pozdr :wstyd:

:
Powiem tylko tyle ze 2 stowki w Poznaniu to w srednia warsztatowa teraz za gazniki w R2, wiec zle nie jest.

Taniej to mozna miec u magikow robiacych w swojej stodole, badz gdzies po znajomoscie pewnie.

Street line: GS 500F 05' black and yellow (Sprzedany) -> CBF 600N 06' black and silver (Sprzedany)
Dirt line: TT 350 92' (street legal)
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.