Latanie 2013
Odpowiedz do tematu

:
Ja też chętnie gdzieś dalej skoczę z wami :) Puki co najdalej to jeździlem 60 km od domu więc bardzo chętnie :)

:
Ok czyli majówka do obgadania jeszcze ... póki co do wszystkich pytanko czy miałby ktoś ochotę na polatanie w okolicach lublina w sobotę 20 kwietnia ?

:
Co do majówki jeszcze - najprawdopodobniej jednak odpadam :( Wygląda na to, że w Lublinie będę tylko 1go i może kawałek 2go...

Sobota 20go jeszcze daleko, ale kto wie, kto wie ;) Akurat będę po jednym ważnym dedlajnie to będzie potrzeba relaksu

:
marcinlbn18 Ja wstępnie się mogę umówić :) Można wyskoczyć na boczne drogi w stronę Opola żeby sprzęt rozruszać po zimie :) Chyba że masz jakieś inne propozycje :)

Bartek89
[Usunięty]
:
marcinlbn18, jak przytargam moje dwa koła to mogę i na tygodniu tez polatać jak ktoś chętny :)

:
Bartek89 to już masz moto ?? :D Pochwal się co takiego!! :)
Może i ja bym się ruszył polatać tylko pogoda musi być fajna :D

Bartek89
[Usunięty]
:
Dowiecie się w swoim czasie :D
Mogę tylko zdradzić - nie jest to gs'ka ;)

:
Hehe ale powiedz czy to jest Suzuki ;p ? To dawajcie znać kiedy się ustawimy gdzieś konkretnie na mieście czy coś :)

:
Myślę ,że 20 juz bedzie ciepło:)

Proponuje wstępną ustawkę na sobotę godzina 12:00 na parkingu:

1 jeżeli lecimy w strone Opola - parking pod Tesco
2 jeśli na joziorka jakieś parking pod Eclerckiem na Turystycznej
3 jeśli kierunek Puławy-Kazimierz Dolny -parking pod kościołem na al. Warszawskiej ( zaraz za rondem krwiodawców)

Głosujemy!

Mój głos idzie na Kazimierz Dolny

:
rany, ile ja w Kazimierzu nie byłam! Kazik, Kazik, Kazik! a ktoś może jechał tamtędy po zimie i wie jaki stan drogi? bo ja póki co jechałam tylko na Tarnów przez Kraśnik i Sandomierz to tam całkiem nieźle (chociaż był odcinek przed samym Sandomierzem, że ja dziękuję)

:
Ja wybierm opcję 1 jeżeli lecimy w strone Opola - parking pod Tesco :)

[ Dodano: Wto 09 Kwi, 2013 ]
A jeśli nie sobota to może niedziela :P ?

bonk
[Usunięty]
:
Polatałbym z Wami, ale przed długim weekendem raczej na Lubelszczyźnie nie zawitam :(

:
Będzie jeszcze okazja i to nie jedna :)

:
Mnie niestety też w ten weekend nie będzie w Lublinie... Ale jakby ktoś miał wolny piątek to prawdopodobnie będę rano jechał w stronę Rzeszowa to możecie mnie "odprowadzić" ;)

:
Hehe puki co to nie polatamy ze względu na pogodę ;/ miejmy nadzieję że się poprawi szybko :)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.