Cieknie paliwo z gaznika i gasnie na jalowym - GS500
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

: Cieknie paliwo z gaźnika i gaśnie na jałowym - GS500
Wiem, może już to było, ale piszę gdyż: Przejrzałem treść działu mechanika i jest tego bardzo dużo i przeczytanie tego trochę mi zajmie czasu, bez wątpienia zrobię to, choćby dla tego aby wiedzieć jak się za gaźnik zabrać, jednak za nim przeczytam inne posty i rozkręcę gaźnik ktoś z was mnie naprowadzi, więc prośba do admina niech nie kasuje tego posta od razu.

Do rzeczy:

Ostatnio jeździłem miesiąc temu i było wszystko OK. W sobotę wyciągnąłem moto i nie mogłem uruchomić. Gdy udało mi się uruchomić to musiałem trzymać manetką na obrotach bo gasł. Ssanie nie wywierało na obroty żadnego wpływu. Po pewnym czasie dostrzegłem, że nie podaje paliwa na lewy cylinder i leje się paliwo z przelewu ( wężyk wystający poniżej motocykla przy widłach ) i bezpośrednio z gaźnika. Po przechyleniu motocykla na lewy bok, lewy cylinder zaczynał pracować. Świece podają iskrę.


Jeżeli ktoś z was miał taki sam problem proszę o pomoc, jeśli nie to o sugestię i też pomoc:)

SUZUKI GS500e 1990
:
Jesteś pewien, że nie podaje paliwa? Jeśli leci z przelewu bardziej wygląda na to, że paliwem zalewa - zawieszony pływak albo trzaśnięty zaworek pływakowy. Jeśli rzeczywiście nie podaje to pewnie gaźniki do czyszczenia (ewentualnie zaworek pływakowy nie otwiera ale wtedy by nie szło przelewem).

Motocykle wciągają jak woźny ćwiartkę...
:
Pierwsza rzecz to jak wolf napisał - gaźniki do czyszczenia i regulacji.

Ja również obstawiam zawieszony pływak albo zaworek iglicowy.

:
Moja pierwsza myśl to też właśnie zawieszony pływak. Możemy tu próbować Ci radzić co i jak masz zrobić, ale najlepiej i najszybciej będzie wyciągnąć gaźniki na warsztat i zrobić ich serwis przed sezonem. Na forum jest opisane jak dokładnie to zrobić, więc nie powinieneś mieć z tym problemu.

Romet Kadet 110 Automatic '90/'91 -> Keeway Matrix '06 -> Suzuki GS 500 '93 -> Suzuki SV650N '03 -> Yamaha TTR 600 -> Jawa 353/04 '61 & Aprilia Pegaso 650 I.E.
:
naprowadzony jak chciał wiec zamykam i zycze miłej lektury

keeway ry8->suzuki gs 500->suzuki rf 600->niebawem HAYA
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.