Inny tyl (podwyzszenie tylu, zmiana zadupka)
Odpowiedz do tematu

affectpct
[Usunięty]
:
a jak to tam pasuje? trzeba cosik przerabiać? bo już chciałem się zabierać za przedłużke

a ten link co dałeś to co za klucz przedstawia bo taki mam w zestawie ale myślałem że to do zaworów;p

dobra juz obczaiłem o co chodzi z tym linkiem wielkie dzięki zapoznam się z tematem:]

:
Jeśli zdecydujesz sie na amortyzator z GSX600F to nie trzeba nic przerabiać, wykręcasz stary wkrecasz nowy. Nawet klucz pazurkowy pasuje do regulacji. :) Dodatkowo ten amortyzator ma regulację tłumienia czego GSowy nie posiada. Jak dla mnie zakres zapięcia wstępnego sprężyny jest bardzo szeroki i można ustawić od bardzo miękkiego ustawienia (będzie jak w GSie) do bardzo twardego.
Ja swoj na allegro kupiłem za 50zl- z `97 roku w pełni sprawny, bez korozji i wycieków. Chociaż widziałem takie same i po 150zl. :niepewny:

affectpct
[Usunięty]
:
a ile Ci dźwigło tył?

:
http://www.forum.gs500.pl/viewtopic.php?t=9766
Tak z 2-3cm poszlo do góry. Na centralce stoi i pod tylnym kole ma okolo 1-2cm luzu.

affectpct
[Usunięty]
:
hmm chciałbym nieco więcej go podnieść myślę o amorku z sv650 nie wiesz ile on dźwiga chodzi też o to żeby centralka starczała boczną można przerobić zresztą centralke też ale chce żeby była oryginalna ;p

a ten amorek z sv moge mieć za 50zł więc dobra cena

affectpct
[Usunięty]
:
witam tył podniosłem zmieniając mocowanie te co trzyma wachacz gdyby ktoś był zainteresowany mam jeden komplet na odsprzedaż za flaszke ;d
u mnie na profilu można zobaczyć jak to wyszło:)

kurcze chciałem dać edit proszę moda o scalenie mojej wypowiedzi przepraszam

:
zostaje ci to wybaczone bo minęło ponad 24h od napisania poprzedniego posta.

Powyższy post przedstawia pogląd użytkownika w danej chwili i nie może byś wykorzystany przeciwko niemu w innym terminie oraz w innej sprawie.
Radar
[Usunięty]
:
Mam pytanie odnosnie zadupków

Jak wyglada sprawa przeszczepu zadupka z nowszej wersji gs500e
do starszej. W przedlitowym strasznie kanciaty ten tyl jest po obroceniu lampy dalej srednio to wyglada. Zmiana kierunkowsazkow troche pomogla ale dalej to nie jest to.

Tak to wyglada u mnie:

:
Radar napisał/a:
Mam pytanie odnosnie zadupków

Jak wyglada sprawa przeszczepu zadupka z nowszej wersji gs500e
do starszej. W przedlitowym strasznie kanciaty ten tyl jest po obroceniu lampy dalej srednio to wyglada. Zmiana kierunkowsazkow troche pomogla ale dalej to nie jest to.


Trzeba byłoby przeszczepić razem z kanapą, a i tak słabo widzę sprawe spasowania starego baku z nową kanapą i zadupiem.

Trochę "unowocześnić" tył można zmieniając lampę np. na taką. ;)

miziel
[Usunięty]
:
Jak wygląda?
lampa, kanapa i bak muszą być zmienione ;p z tego co wiem jest to plug&play bo wszystko pasuje :)

Radar
[Usunięty]
:
Lampa w ogole nie pasuje, zaokrąglona lampa do kanciatych plastików srednio to wyglda.

Zmiana baku kanapy i plastikow nie widzi mi sie ze wzgledu na koszta i lakierowanie wiec za duzo roboty, wiec ktos ma moze jakis inny pomysl?

:
Ja się powolutku przygotowuje do przeszczepu ogona od sv, ale na plony mojej pracy raczej za szybko nie ma co liczyć, bo miejsce prowadzonych przeróbek mam nieogrzewane, a w niskich temperaturach nie uśmiecha mi się pracować :D

Kiedyś: Komar 3, Simson S53 Enduro, Suzuki GS 500 E, CB 500 stunt
Obecnie: Jawa 250 353, , Hyosung RX z silnikiem ETZ250, Kawa Z750, Honda XR 400
Radar
[Usunięty]
:
robiles juz wstepne przymiarki? Masz gs po lifcie? bo jak patrzze w poliftowym bylo by latwiej spasowac kanape od sv

:
Łątwo nie będzie, bo trzeba cały stelaż ogona przebudować :kwasny:
Lampa tył od SV jest najładniejsza i kanapa dzielona też wymiata i to są główne powody dla jakich mam zamiar wykonać tą drobną modyfikację ;)
Gsa mam przedliftowego :)

Kiedyś: Komar 3, Simson S53 Enduro, Suzuki GS 500 E, CB 500 stunt
Obecnie: Jawa 250 353, , Hyosung RX z silnikiem ETZ250, Kawa Z750, Honda XR 400
Radar
[Usunięty]
:
Wyglada to dobrze, znalazlem w necie takiego moda. Z tego co widze to nawet na przedliftowym baku o ile się nie myle.



Orientowalem się jak to cenowo wyglada:
-zadupek kompletny 100zl
-kanapa 150zl
-lampa 50zl
Jesli chodzi o koszta to nie jest zle, z tym ze ceny sie wahaja zaleznie od stanu.

Mnie bardziej zainteresowal taka zmiana:


Zmian tu jest troche wiecej, ale mi glownie chodzi o sam zadupek i lampe. Ktos wie moze od czego to jest?

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.