kierunkowskazy gs500f
Odpowiedz do tematu

: kierunkowskazy gs500f
Szukalem ale nie znalazlem nigdzie potrzebnych informacji dlatego chce zapytac, czy ktores z tych kierunkowskazow
http://allegro.pl/kierunk...2596588136.html

http://allegro.pl/kierunk...2596588133.html

beda naddawac sie do wersji F, jako ze tam montowane sa one do owiewek i chyba przy mocowaniu powinny byc odrobine szersze zeby mialy sie jak tam utrzymac.
help plz

:
Kilka spraw:
  • One tak optycznie pasują do GS'a, że nie będę tego komentował;
  • To są kierunki LED więc albo dokupisz rezystory bocznikujące albo zmienisz przekaźnik bo inaczej jeśli w ogóle będą działały to będą migać bardzo szybko, kolejnym problemem to kontrolka kierunków, albo ją odłączysz albo ją przerobisz, więcej szukaj w odpowiednim temacie na forum bo sam dużo o tym pisałem i nie tylko ja;
  • Zarówno przednie jak i tylne kierunki oryginalne mają dość szerokie kołnierze, jak sam zauważyłeś, więc aby je zamontować musisz dorobić odpowiednie elementy. Z tyłem nie ma dużego problemu, bo na osi kierunku od wewnętrznej strony chlapacza znajduje się plastikowa podkładka z wyżłobieniem w kształcie otworu w chlapaczu a na niej dosyć duża podkładka metalowa i dopiero nakrętka, wystarczy ten plastikowy krążek przełożyć na zewnątrz, a dużą metalową podkładkę pozostawić od środka, gorzej z przodem gdyż w czaszy są dosyć duże kwadratowe otwory i może być problem z jakimś sensownym zrobieniem tego.

Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
:
hmm czyli podsumowujac, pewnie zostana oryginalne. Dzieki studi za naswietlenie sytuacji.

:
patbaj napisał/a:
studi napisał/a:
tak optycznie pasują do GS'a, że nie będę tego komentował

jak masz wersje F jak z opisu wynika) to kazde inne (dlugie) pasuja 100 razy lepiej niż te oryginalne pomaranczowe wielkie klosze rodem z PRL...
zakupiłem podobne i czekam na koniec sezonu żeby je wymienić (choć w wersji E nigdy bym tego nie zrobił)

Wszystko jest kwestia gustu. Ja oryginalnych raczej nie zmienie bo imho pasuja idealnie ;]

Street line: GS 500F 05' black and yellow (Sprzedany) -> CBF 600N 06' black and silver (Sprzedany)
Dirt line: TT 350 92' (street legal)
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.