Polka kierownicy
Odpowiedz do tematu

Dieselek
[Usunięty]
:
Mam szybkie pytanko, ktoś kiedyś próbował obniżać kierownice w swoim GSie? chodzi mi konkretnie o model z 93 roku. Np bawił się w jakieś manetki montowane poniżej półki do lag bezpośrednio, albo przerabiał te oryginalne uchwyty? :)

pytam dlatego, że zauważyłem że cały czas, podczas jazdy czy to po mieście czy w trasie przyjmuję pozycję pochyloną, taką że łapki mam dość mocno zgięte w łokciach ;)

//edit -> eee, już znalazłem odpowiedni temat :D więc odsyłam do niego jeśli ktoś inny też będzie szukać ;)

http://forum.gs500.pl/viewtopic.php?t=1970

CieCHu
[Usunięty]
:
Pomocy, jak odkrecic dolną półkę? Chcialbym ją pomalowac, ale te 2 sruby z srebrnymi glowkami kreca sie razem z nakretka :/ Zreszta kierownica tez nie chce puscic.

Edit:
Dobra, poradzilem sobie. Dopiero przed chwila wpadlem, ze to srebrne to zaslepki ;)

:
power_bit napisał/a:
Moja półka była tragiczna, również ją malowałem, poniżej fotki.


Jaką farbą malowałeś półkę? Wygląda zarąbiście, też chcę odświerzyć kilka srebrnych elementów.

:
w jaki sposób zdemontować plastiki z kontrolek na ramce zegarów? to się trzyma na jakiś klej czy zatrzaski? po glebie mam lekko pokrzywioną tą ramkę i muszę ją rozgrzać żeby naprostować a później pomalować i boję się żeby nie uszkodzić tych kontrolek.

Powyższy post przedstawia pogląd użytkownika w danej chwili i nie może byś wykorzystany przeciwko niemu w innym terminie oraz w innej sprawie.
dusza
[Usunięty]
:
Tak trzymaja sie na jakis klej :)
aby je wyjac trzeba je mocno wypchnac od spodu, mysle ze jak je delikatnie ogrzejesz pojdzie latwiej. Pamietaj tylko zeby nie starac sie ich obracac gdyz w ramce jest wciecie a w szkielku wypustka. Wcieci widac na zdjeciu ponizej

http://imageshack.us/phot...8/98286046.jpg/

:
dzięki za szybką i pomocną odpowiedź :) później pójdę do garażu i to zrobię :)

Powyższy post przedstawia pogląd użytkownika w danej chwili i nie może byś wykorzystany przeciwko niemu w innym terminie oraz w innej sprawie.
:
ziomek4000 napisał/a:
w jaki sposób zdemontować plastiki z kontrolek na ramce zegarów? to się trzyma na jakiś klej czy zatrzaski? po glebie mam lekko pokrzywioną tą ramkę i muszę ją rozgrzać żeby naprostować a później pomalować i boję się żeby nie uszkodzić tych kontrolek.


Wczoraj ściągałem :) Nożykiem lekko podważyłem kontrolkę i wypchnąłem palcem od spodu. Nawet nie wiedziałem ze tam klej był :]

wymiatacz
[Usunięty]
:
Witam, mam kiere w GS z 93r czyli dzieloną.
http://imageshack.us/phot...8/98286046.jpg/


a chce zmienić na całość żeby przyczepic nawigacje, bądz telefon ale znalazlem tylko takie coś.
http://www.moto-akcesoria...-500-e,p,18174#!prettyPhoto


nie da sie kurde taniej ? :P

Szejku
[Usunięty]
:
Da się .. Wystarczy czytać forum, kupić riser i zastąpić zaślepki riserami ;) .

:
Tu masz link do mojego tematu. Też miałem dzieloną, kupiłem kiere szeroką lucasa i risery od kolegi z forum i to jest ot cała filozofia zamiany ;)

Kiedyś: Komar 3, Simson S53 Enduro, Suzuki GS 500 E, CB 500 stunt
Obecnie: Jawa 250 353, , Hyosung RX z silnikiem ETZ250, Kawa Z750, Honda XR 400
:
czy ktoś może kupował naklejki do kontrolek takie jak pokazywał Rieger? gdzie je można dorwać?

:
znalazłam firmę która zrobi mi naklejki- napisy. (mało kto robi takie małe rozmiary)
Tylko prośbę mam do tych co je mają, jaka jest ich wysokość?
A może ktoś ma na kompie ikonki dobrej jakości?

blueboys16
[Usunięty]
:
Ja ich niestety nie mam. A jaka cena by była tych naklejek? Może bys ogarnęła produkcje i rozprowadzenie tych naklejek o ile ich jakość i wykonania byłaby na w miare dobrym poziomie? Myślę, że sporo osób by się na to pisało.

:
myślałam nad tym ale najpierw muszę ogarnąć rozmiary, czcionkę napisów albo ikonki. zamówić jeden zestaw, zobaczyć jak to będzie wyglądać i wtedy ew. można zamówić większą ilość.

affectpct
[Usunięty]
:
co powiecie o takiej polce?


nie weim czy wszystko sie zmiesci by tak przerobic czy kubki nie beda wadzic

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.