Dobre miejscie do jazdy w Kielcach
Odpowiedz do tematu

vespkon
[Usunięty]
: Dobre miejscie do jazdy w Kielcach
Witam,

zapraszam do dzielenia się spostrzeżeniami odnośnie ciekawych miejsc w Kielcach, gdzie jest dobra droga i mały ruch, tak żeby można było w spokoju poćwiczyć technikę jazdy.

Pozdrawiam!

:
Jak się ma trochę szczęścia, to można wpaść na tor do Miedzianej Góry i trochę pojeździć za free :hyhy:

vespkon
[Usunięty]
:
Jak zdefiniujesz szczęście w tym przypadku ? :D

:
Też chciałbym się dowiedzieć bo nie wiedziałem, że takie coś istnieje stosunkowo blisko mnie. Można tam w ogóle jeździć motocyklami?

:
Oficjalnie i legalnie to ,z tego co wiem, nie można jeździć motocyklem po torze. Tutaj właśnie mowa o tym szczęściu. Czasami jest tak, że w niedzielę po giełdzie nikt nie upala na torze i brama wjazdowa też jest otwarta. Właśnie wtedy można trochę pojeździć za darmo. Oczywiście jest też cieć który zaraz przyjdzie i przyczepi się, że nie wolno jeździć ale i on jest do ugadania.

EDIT:

Przypomniało mi się, że w zeszłym roku razem z samochodami śmigał jeden motocyklista:

http://srmm.com.pl/index....011-tor-kielce/

:
Jest jakieś sensowne wytłumaczenie dlaczego nie można udostępnić czasami toru dla motocyklistów? W okolicy nie ma takich obiektów i pewnie dużo osób by skorzystało.

vespkon
[Usunięty]
:
W zasadzie nawet na stronie jest napisane, że to jest tor samochodowy. A masz jakieś namiary na tego ciecia? :D Bo sądzę, że jeśli coś takiego by przeszło, to można zrobić zrzutke po parę złotych i trochę polatać :)

:
Podobno się cieć zmienił ostatnio i już nie jest tak różowo. Ze starym tak było że się go brało na litość albo dawało parę złotych i jakoś puszczał. Żadnych namiarów nie mam niestety.

A co do samego toru:

Cytat:
Dzisiaj zupełnie przez przypadek byłem w PZM na Wojska Polskiego, co prawda właścicielem jest automobil Kielecki,ale dowiedziałem się ,że prawdopodobnie nici z remontu kieleckiego toru . Na dzień dzisiejszy asfalt za śliski i o imprezach motocyklowych można zapomnieć >:(.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.