No i w koncu ja moge przyszpacic
Odpowiedz do tematu

michal_elwuo
[Usunięty]
: No i w końcu ja mogę przyszpącić
Wybaczcie za złą jakość zdjęć, ale są robione telfonem, przy świetlez latarki (aparat zepsuty :( )

To ja na mojej Suczce:


"Poprawiony" błotnik:


Zegary (to nad czym ostatnio pracowałem):




Nad tym co wyrzej pracowałem sam, przez ostatnich kilka dni. Jeszcze zrobiłem lampę tylną (diodowa pozycja, i żarówki + diody na stop), ale obecnie w moto nie ma akumulatora, bo stoi w zimnym garażu, więc nie mam jak zrobić fot :P

To co zamieszczam poniżej już zastałem w motorku :)

Trafiona naklejka na motor :) "STOP wariatom drogowym"



Tłumiczek (widok od tyłu... troszeczkę rozwiercony xD, ale chodzi fajnie :) )



No i na koniec zwykłe zdjęcie tyłu ;)




Niestety Mama tak wjechała samochodem do garażu, że nie mogłem zrobić foty z profilu :( , ale postaram się zrehabilitować ;)


Co myślicie o błotniku i zegarach? jak wam się podoba? :>

michal_elwuo
[Usunięty]
:
Sry, że tak wkeliłem foty, nie wiedziałem że to tak wygląda... ale mam nadzieję że nie przeszkadza ;)

:
no motorek ładny a jak ci ten tłumik chodzi?

michal_elwuo
[Usunięty]
:
a tłumik chodzi ładnie :) zdjęcia starestrasznie... muszę zrobić nowe. Doszedł wyświetlacz bigu, tankpad, polerowane ranty kół (narazie jeden w przednim kole xD ) no i trochę takiej kosmetyki ogólnie :) jak załatwię ten pieprzony aparat to będą zdjęcia :D

ascon20
[Usunięty]
:
no czekam na fotki

michal_elwuo
[Usunięty]
:
spoko :) będą niebawem :D czekam tylko na pogodę i lecę z kumplem na sesję... wszystko ustalone :D

:
tylko tym razem oszczedz nasz wzrok i zrób fotki normalnym aparatem :roll:

Suzuki GS 500 '2001 --> sprzedany
Yamaha TDM 850 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSX-R 600 K2 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSR 600 ABS '2006 --> sprzedany
michal_elwuo
[Usunięty]
:
no wiem wiem... dlatego narazie nie dodaję żadnych :) musze się ustawić z kumplem i jakaś sesyjka będzie :P może w ten weekend :D

dawejk
[Usunięty]
:
witam mam pytanko widze\że oklejałeś co nie co karbonową folią. Jak ci to szło cieszko czy lekko jak ona sie poddaje w zagięciach itd ja tez chce sobie okleić a że leń jestem to mam nadziej że gładko pójdzie. Chce okleić podobnie ramke od zegarów i półke. Jak oklejałeś to grzałeś czymś poddaje sie ta folia niezałamuje sie oklejone masz extra każde zagięcie itd. Niemam jeszcze tej folii musze kupić na allegro (hyba że znajde w hurtowni) nie wiem co to za folia. Pracuje w firmie wykonującej reklamy oklejamy dużo zeczy ale raczej wielkich i płaskich i na zimno nie na gorąco foliami oracal i avery. Zapodaj foty lepsze to sie przyjże :-) . Pozdro

michal_elwuo
[Usunięty]
:
no co Ty to carbon xD zbytki :P

no wieć tak:
zagina się ładnie. Ogólnie przyjemna przy pracy. Niby należy się grzać i naciągać, ale ja wolałem porobić gdzieniegdzie zakładki, żeby się nie odklejało potem :) na kantach przede wszystkim nacięcia, nacięcia, nacięcia i będzie ok :)

michal_elwuo
[Usunięty]
:
http://bikepics.com/membe...500/Default.asp

aktualne fotki :)

:
te zegarki to wakuometry?

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.