Zdrapana chromowana blaszka wydechu GS500
Odpowiedz do tematu

:
Linki które zapodałem to tylko przykłady losowo wybrane, krążki którymi posługujemy się w pracy są o wiele większe mają ok 30cm średnicy a co z tym idzie im większa średnica tym szybciej uzyskuje się efekt.
Tak czy inaczej przed polerowaniem na szmatach ważne jest dobre przygotowanie odpowiednim papierem, pozbycie się wszystkich rys zadrapań i wżerów a samo polerowanie to już chwila

Ogromna ilość moto z PRLu ROMET WSK SHL/ Kawasaki KZ440/ Suzuki GS500/ Yamaha Maxim 550/ Honda Pantheon 125 2t/ Kawasaki KLR600/ BMW K1100LT i kilkanaście innych
:
MacGyver napisał/a:
Chociaż byś nie wiem jak drobnym papierem polerował to i tak nie uzyskasz idealnego efektu lustra

Jasne że tak :) Ale wydaje mi się, że rozchodzi się o to, żeby jak najmniejszym nakładem pracy i pieniędzy poprawić wygląd tej blaszki.
Wrzucam poniżej dwa zdjęcia wypolerowanej przeze mnie blaszki. Kurcze, na zdjęciu nie wygląda tak ciekawie jak w rzeczywistości. Ale tak czy inaczej moje lekkie odbicie widać, a gwarantuję że w rzeczywistości prezentuje się sto razy lepiej niż na tych zdjęciach. W prawdzie tak jak mówię, zdjęcia nie oddają rzeczywistego efektu a wręcz wygląda to na nich nieciekawie to na żywo prezentuje się to bardzo fajnie i jak na koszt równy 3zł to jestem zadowolony :)



Pozdrawiam.

:
Zrobiłem w końcu tak:
240 na grubsze ryski, całość 600, 1000, 2000 i na koniec pasta autosol metal polish. Wszystko ręcznie i wyszło super.

Suzuki GS 500 05' -> Yamaha FZS 600 Fazer 02'

Motocykl to nie niedźwiedź. Nie potrzebuje zimowania.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.