Moja Suzi...
Odpowiedz do tematu

:
i tak zmieniłbym olej, z filtrem to wydatek ok. 100-150 zł.

szukałem i szukałem i się doczepię co mi nie pasuje:
- nie oryginalne końcówki manetek
- korki akumulatora wkręć tak żeby każdy był w tej samej pozycji
- brakuje mi przewodu stalowego szczególnie z przodu (koszt to: 150 zł)

Ładny lakier, bez wgnieceń, dekle bardzo ładne, brak śladów rdzy (coś musi być!, chociaż byłoby pięknie jakby nic a nic nie miał).
Wygląda lepiej na zdjęciach niż GS z Boostera z 2003 roku (import Włochy), a oba mają po ok. 35 tys. km.

Pozdrawiam.
Zaszpanowałeś GS-em na forum GS-a. Szczyt Bezczelnosci.

michal_elwuo
[Usunięty]
:
heh xD szczyt bezczelności :P

co do końcówek manetek to Hubert ma racją, przewód hamulcowy też nie głupia sprawa, ale z korkami akumulatora to się troszkę czepia :)

swoją drogą chciałbym zobaczyć Twój sprzęt hubertgontarz... on to musi być idelny :) też miałem zapał żeby koreczki i śrubki były równo ustawione, ale jakoś mi odeszło, bo troszkę przesadzałem z pedantyzmem :P

:
z tymi koreczkami mam na myśli to że nie ma się czego czepiać - to koreczków od akumulatora się trzeba czepić, motocykl jak na ten rocznik jest ładniejszy z wyglądu niż GS500 z Boostera z 2003r (pokazywałem co serwis i salon sprzedaje).

Mój nie jest idealny, chociażby przez obydwa dekle silnika (prawy za 230 zł nowy można kupić, lewa pokrywa - nie widziałem na sprzedaż nowej, a jakby był to koszt zapewne nie mniej niż 500 lub więcej zł) i wydechy do malowania (też sie za to zabiorę, ale najpierw montowanie alarmu z czujnikiem położenia)

:
sam mozesz ocenić
http://www.bikepics.com/m...ontarz/99gs500/

Suzuki GS 500 '2001 --> sprzedany
Yamaha TDM 850 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSX-R 600 K2 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSR 600 ABS '2006 --> sprzedany
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.