szukam serwisu / mechanika motocyklowego
Odpowiedz do tematu

apoco
[Usunięty]
: szukam serwisu / mechanika motocyklowego
Witam, szukam dobrego serwisu lub prywatnego mechanika, który by 'prowadził' moją GS500 w okolicach Tarnowa. Może ktoś kogoś zna? Może kogośpolecić zalezy mi na kimś uczciwym, kto ze mnie nie zedrze a by była pewność że mi coś zrobi a nie tylko powie że zrobi a ja bede jeździł bez naprawy.
Pozdrawiam

paavo91
[Usunięty]
:
Mój instruktor jazdy polecił mi żebym jechał na na Mościckiego. Tam serwisują maszyny z LUZu i jak na moje oko to one zadbane są i ładnie chodzą. Instruktor też jest taki, że musi mu maszyna cykać. Osobiście tam nie byłem ale wybiorę się chyba na serwis gaźników - cena 100zł za czyszczenie, regulację i synchronizację.

http://www.motocykle.tarnow.pl/

PS. Nie wiem ile trzeba czekać na moto. Pytałem również o taką usługę koło McDrive, to niestety mieli drożej.

Pozdro

apoco
[Usunięty]
:
dzieki za informację a coś z prywatnych osób, może ktoś zna?

Gibons
[Usunięty]
:
Witam przyłanczam się do pytania jednak jak szukam z okolic Trzebinii Oświęcimia Chrzanowa ewentualnie Jaworzno jak warto i okolice tych miejscowości. Będę wdzięczny za pomoc.

:
W Trzebini z tego co wiem mamy tylko "złotą rączkę" który remontuje moto w garażu koło stacji BLISKA. Mój znajomy do niego oddał maszynę i bardzo sobie chwałił. Gdyby Cię ta opcja interesowała to mam do niego nr. Ja osobiście oddałem moto do PIT STOPu w Sosnowcu i również byłem bardzo zadowolony (choć ukręcili mi gwint od pokrywy zaworów). W Jaworznie (RAMP BIKE), Ciężkowicach i ewentualnie Wola Filipowska gdzie również są serwisy zajmujące się motocyklami. O pierwszych dwóch słyszałem pochlebne opinie, natomiast jeśli chodzi o ten trzeci serwis to żaden ze znajomych nie oddalwał tam moto dlatego nie znam żadnych opini.

Gibons
[Usunięty]
:
Ok możesz podesłać nr na priv :) dzięki za info.

PS. Może orientujesz się jeszcze czy w okolicy mamy jakiś sklep gdzie można zakupić kask rękawice etc?

:
A skąd jesteś? Zatem, sklepy masz w Trzebini. Sprzedaje tam znajomy motocyklista, doradzi i coś znajdzie co Cię interesuje. Masz również w Dulowej ale tam jest drogo i słabo zorientowana obsługa. Pit Stop również prowadzi sprzedaż ubioru. Osobiście zaopatruje się w Bukownie u Cinka. Ma bardzo szeroki asortyment, a jeśli czegoś nie ma na stanie to nie ma problemu aby coś sprowadził co Cię interesuje. Drugim sklepem który często odwiedzam mieści się w Katowicach na ul. Kossaka. Bardzo atrakcyjne ceny i duży wybór.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.