Rocznik rocznikowi nie rowny?
Odpowiedz do tematu

Kacperski
[Usunięty]
:
Oh wielki midd'ie, obyś więcej nie ciążył nam twoim marudnym spojrzeniem :wstyd:

:
Cytat:
Oh wielki midd'ie, obyś więcej nie ciążył nam twoim marudnym spojrzeniem :wstyd:


fqrwa Cie ze na samosi.pl twoje cenne rady tak łatwo przechodziły a na tym forum jednak nie ma tak lekko?

:
Chłopaki spokojnie, proszę Was, nie ma co się przepychać...

Keeway Matrix 08' -> GS500F 04' -> GSF Bandit 600 S 04' ->Honda CBR F4i 01'
Kacperski
[Usunięty]
:
Piotras_5, nie twój cyrk, nie twoje małpy. Szkoda twoich nerwów na internetowe pyskówki.

midd, twoja umiejętność odmiany "nie" przez wszystkie przypadki jest prawdziwie imponująca, ale to wciąż mało żebym oddawał pokłony twojemu autorytetowi. Gula ci skacze, a potrafisz powiedzieć tylko "bzdury", "nieprawda" i "bo ty to taki niby kozak jesteś", ktokolwiek się ze mną zgadza - milczysz. Masz coś do mnie -> PW.

:
Cytat:
Gula ci skacze


no strasznie mi skacze, ze anonimowy, zarejestrowany od 3 tyg. użytkownik tego forum wymachuje szabelka na wszystkie strony..

Cytat:
"bo ty to taki niby kozak jesteś"


pomimo ze też oglądałem twist of the wrist, to nie potrafię prowadzić motocykla jedna reką wiec podejrzewam żeś większy kozak ode mnie...

Cytat:
ktokolwiek się ze mną zgadza - milczysz


grupy wsparcia są piętro niżej.

:
Kacperski napisał/a:
Piotras_5, nie twój cyrk, nie twoje małpy. Szkoda twoich nerwów na internetowe pyskówki.


Obawiam się, że cyrk i małpy są wszystkich jednakowe - forum jest dla wszystkich i każdy może się wypowiedzieć.
Ale ja Was po prostu proszę, darujcie sobie obrzucanie się mięsem, pokażcie, że jesteście dorośli... Jak takie typowe samce, ehh, bez urazy chłopaki, ale przeginacie.

Keeway Matrix 08' -> GS500F 04' -> GSF Bandit 600 S 04' ->Honda CBR F4i 01'
:
Kacperski, midd, tmi i reszta towarzystwa przywołuje do porządku i proponuje skończyć te offtopy, jakby szanowni panowie nie zauważyli temat jest o porównaniu GS'a do .... GS'a między rocznikami, a tu tak naprawdę nie ma co porównywać, stan techniczny, czy może to, że zmianiła się klamka hamulca i w nowszych jest bez regulacji, rodzaj kierownicy, inne plastiki i kanapa ... i koniec porównania.

Wycieczki personalne Panowie proszę przenieść na PW a dyskusję na temat technik jazdy i możliwości trakcyjnych motocykli do odpowiednich tematów.

Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.