no i po liftingu........narescie!!!!!!!!
Odpowiedz do tematu

ascon20
[Usunięty]
:
wiem tylko funduszę pomyślę coś po 10 marca

:
a no jestem ze szczecina :) ale czy sobie polatamy... hmmm... to zalezy czy bedziesz bywal w szczecinie :D ja do stargardu sie raczej nie bede czesto wybieral, policja tam nie lubi szczeciniakow, kazdy kto ma ZS to w ich oczach dealer ;/ ale czesto beda gropowe wypady nad morze, wiec jaknajbardziej zapraszam :D mysle ze na majowke tez warto na sprzecie sie w szczecinie pojawic, tym bardziej ze napewno tez bedzie wtedy jakis wypad nad nasze piekne i przejzyste blekitne wody żółtego bałtyku :)

Sztuką nie jest kupienie gotowego produktu, sztuka jest stworzenie takiego :) ... Customizing :)

Od 28.03.2012r szczęśliwy tatuś w opcji premium ]:->
pootietang
[Usunięty]
:
kurde. z chęcią bym do szczecina przyjechał, mimo że wspomnienia z nim nie są jakieś super miłe ( wojsko itd) ale sajgonki w "szczecin dąbię" są nie do pobicia, lepszych nie jadłem :) kiedyś pewnie się wybiorę , choćby dla sajgonek :) :) :)

michal_elwuo
[Usunięty]
:
hah xD teraz to i ja się wybiorę, żeby spróbować xD hehe

:
sajgonki sajgonkami... ale kebaby w barrabie... smak nie do pokonania, nigdzie indziej tak dobrych nie jadlem :) a sajgonki najlepsze mieli na bramie portowej w takiej malej czerwonej bodce... ale teraz jakis chinczyk sprzedaje tam torebki ;| :(

Sztuką nie jest kupienie gotowego produktu, sztuka jest stworzenie takiego :) ... Customizing :)

Od 28.03.2012r szczęśliwy tatuś w opcji premium ]:->
:
powiem Ci ascon... dążę do takiego samego zestawu hehe:) tej prawej stronki zdjecia brakuje narazie ale mysle ze w przeciagu roku:)

ascon20
[Usunięty]
:
a co powiecie o tej skurce bo kupiłem od kolesia dałem 50 zł , a za kask nolana n60 (zero ryski ) dałem 100 zł, chyba się opłacało co?

Plaster
[Usunięty]
:
spoko masz kolesia ze pogonil je za taka cene. kurtka widac w dobrym stanie.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.