Clip nakrecony z mojego treningu z kumplem :)
Odpowiedz do tematu

sakul
[Usunięty]
:
Nie ma się co unosić, temat jest o stuncie a wy tu piane bijecie.

Zawsze będą idioci gumujący w zatłoczonym mieście i dopóki jeden z drugim nie zrobi sobie krzywdy to nie przestaną tak robić.

Zakładacie odblaski to bardzo dobrze, wasza szansa na uniknięcie wypadku się zwiększa. Ale jak chcecie sobie o tym podyskutować to w innym temacie :D

A nie że wchodzę sobie na temat z nadzieją że jakiś nowy filmik, driftowanie na lodzie czy coś a tu kicha :P

Iga
[Usunięty]
:
ja planuje od tego sezonu ćwiczyc... miejmy nadzieje ze bedzie dobrze;) :D

:
Ale co ćwiczyć? Jazdę na gumie? tego się nie ćwiczy to już się umie... :hyhy: :hyhy: :rotfl: :rotfl:

Prędkość - Bogiem,
Turbo - Nałogiem,
Nitro -Zabawą,
Prowadzenie - podstawą...
Iga
[Usunięty]
:
maruder... ja bym ci radziła troche pokory.... skoro ty sie wywracasz na jakiejs wiejskiej drodze to moze tez bys poćwiczył te twoje zawodowe umiejętnosci hm??? :D

:
Ja się nie wywracam na wiejskich drogach bo umiem po nich jeździć chyba że poślizgnę się na gó... ale to już siła wyższa.

Prędkość - Bogiem,
Turbo - Nałogiem,
Nitro -Zabawą,
Prowadzenie - podstawą...
Meteorczyk
[Usunięty]
:
taki tam clip jak sobie z ojcem zabawialiśmy koło domu :)
http://www.youtube.com/watch?v=EhBe2WNodJQ

Meteorczyk
[Usunięty]
:
http://www.youtube.com/watch?v=cPCAr0XwYrQ
ostatni juz clip na pamietnym GSku :) ujecia na waskiej drodze po wymianie dzien wczesniej silnika wiec bez stawania na gumie zeby nabywca cieszyl sie dobrym sprzetem :) i cieszy sie :)

Ostatnio zmieniony przez Meteorczyk Pon 21 Mar, 2011, w całości zmieniany 2 razy
Paulo
[Usunięty]
:
A robiliście jakieś przeróbki pod stunt waszych GS'ów?
Chociaż zalanie silniczka pod korek? :)

Meteorczyk
[Usunięty]
:
odwrocony smok silnika i cwiara oleju ponad stan reszta standard

:
jakbym mial trenowac stunt to napewpno na jakiejs padace za 2000 PLN ;p
a filmik fajny, ja nawet tak na baku bym nie usiadl :(
doszedlem do wniosku ze zeby uprawiac stunt to trzeba nienawidzic swoj motocykl ;p

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.