tjuning
Odpowiedz do tematu

michal_elwuo
[Usunięty]
: tjuning
http://www.otomoto.pl/ind...how&id=C4504834

dla mnie bomba :D "soczefkowe reflektory" i na dodatek "żuca się w oczy" xD normalnie KOZAK

:
"nikt nie przejdzie obojętnie kolo tego auta" - Ja koło takiego bym przeszedł i nawet nie zerkną. Ale gdyby zamiast niego stał nawet Romet Kadet, to na pewno bym mu się uważnie przyglądną.

"żuca się w oczy" - to przez ten rzułty kolor :-)

:
no naprawde mega... MAŻE RZEBY TAKIEGO ZOBACZYC hehehe xD takich ludzi jest jak mrówek na allegro co nie potrafią sie wyslowić po polskiemu heh:)

michal_elwuo
[Usunięty]
:
ja zawsze jak chcę poprawuić sobie humor wpisuje w allegro "calibra tuning"... ludzie taką wieś z calibry robią nieraz ^^

TUCIO
[Usunięty]
:
ja mam o nich takie zdanie że to jest babskie auto :twisted: u nas bynajmniej już je tak nazywaja,za dużo tego już jest

pootietang
[Usunięty]
:
kilka lekcji języka polskiego opuścił a wy zaraz się śmiejecie z biedaka [-X

:
TUCIO napisał/a:
ja mam o nich takie zdanie że to jest babskie auto :twisted: u nas bynajmniej już je tak nazywaja,za dużo tego już jest

no ja nie wiem najczesniej spotykam sie z uśmiechem na twarzy jak jedzie jakaś bajerancko zazwyczaj stjuningowana Calibra... taki odruch ludzi:) dlatego raczej nie zdecydowal bym sie na to auto nawet w orginalnej postaci. nie wiem czemu taki stereotyp jest dziwny Calibra tuning=wieś ?

:
Grzechu16 napisał/a:
... MAŻE RZEBY TAKIEGO ZOBACZYC hehehe



Dobre, dobre!!!

jankees
[Usunięty]
:
nie nawidze tych lamp a la lex,normalnie mni trzesie jak widze auto z tymi lampami brrrrrrr.

michal_elwuo
[Usunięty]
:
dokładnie :/ a do calibry to chyba nic nie pasuje xD a ludzie takie choineczki robią :P

dzisiaj idę miastem, patrzę o Calibra! :D a tu na masce taki wlot powietrza, że kierowca to chyba drogi nie widzi. Myślę sobie ale musi mieć turbo... elegancko siateczka aluminiowa (nie naciągnięta :/ ) a pod spodem maska xD taki bajer tylko... zdołowałem się... że o spojlerach nie wspomnę

pootietang
[Usunięty]
:
jankees napisał/a:
nie nawidze tych lamp a la lex,normalnie mni trzesie jak widze auto z tymi lampami brrrrrrr.


też nie lubię ale w IS 200 wyglądają si

michal_elwuo
[Usunięty]
:
no bo tam nie są a la lexus, tylko to jest lexus :D dlatego pasują :D

jankees
[Usunięty]
:
dlatego napisałem ala lex,bo w lexach to mniam.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.