Gs500 2000
Odpowiedz do tematu

blizniak83
[Usunięty]
: Gs500 2000
Moj pierwszy motocykl - Suzuki GS500E 2000 rok -niebieska.
Przebieg 21 000 km.
Wszystko pieknie ladnie ale mam moim zdaniem problemy bardziej kosmetyczne - rdza tu i owdzie wychodzi - najbardziej przy zegarach, mala dziurka na wydechu pod spodem, oraz ruchomy bak - nie wiem moze to normalne - musze zaczerpnac rady fachowcow...


Ostatnio zmieniony przez blizniak83 Pią 07 Mar, 2008, w całości zmieniany 2 razy
pootietang
[Usunięty]
:
to nie jest normalne że bak się rusza. jeśli śruby mocujące bak ( 2 pod plastikami z obu stron) są dokręcone to prawdopodobnie jakiś "mechanik" zgubił gumę nałożoną na ramę z przodu baku na której osadzony jest bak.

gratki sprzęta, ładnie sie prezentuje :)

Ostatnio zmieniony przez pootietang Pią 07 Mar, 2008, w całości zmieniany 1 raz
:
A gdzie zdjęcia? :-)

Małą dziurkę pod spodem wydechu to niektórzy specjalnie wiercą :-)

blizniak83
[Usunięty]
: wow
wow ledwo sie zarejestrowalem i juz ktos mnie zauwazyl - widze ze ktos jest tu jednak - to dobrze swiadczy o forum...ok ale do rzeczy - fotka jedna juz jest - jak sie pogoda poprawi pstrykne pare ladniejszych.
Z ta dziurka w wydechu jest tak ze ona jest naprawde mala jakies 5mm to jest maks nawet moze mniej.
Z bakiem wyglada to tak ze ostatnio przestawiajac motocykl biodrem jakos bak dotknalem i sie przesunal - ale to doslownie minimalnie - podobnie jak z ta dziurka - w prawo i lewo maksymalnie 10mm.

Sruby chyba sa dokrecone zastanawiam sie czy nie powinna tam byc jedna na przodzie baku pod spodem zaraz przy kierownicy.

Ostatnio zmieniony przez blizniak83 Nie 06 Kwi, 2008, w całości zmieniany 1 raz
:
Z tyłu jedynie masz śruby z przodu tylko gumka o ile dobrze pamiętam (tydzień temu rozbierałem do malowania ramy) A poza tym to fajny sprzęcik gratulacje. Na moim podobnie korozja wyłaziła ale już wydaje mi się że problem zażegnany przynamniej na jakiś czas

:
ta dziorka w wydechu jest chyba fabryczna z tego co mi sie wydaje, wydech jest podniesiony do gory wiec czasem cos moze do niego napadac, a jesli nie napadac, to w spalinach tez jest para wodna, ktora w wydechu sie skrapla, a jak zapewne zauwazyles dziorka znajduje sie w najnizej polozonym miejscu puszki ;> to nic innego jak odplyw :)

Sztuką nie jest kupienie gotowego produktu, sztuka jest stworzenie takiego :) ... Customizing :)

Od 28.03.2012r szczęśliwy tatuś w opcji premium ]:->
capri
[Usunięty]
:
tak, to jest fabryczny odpływ o ile to mała ok 3-5 mm dziurka 10mm - to tuning :)

Shadow
[Usunięty]
:
same niebieskie GS-y kocham ten kolor :D :D

blizniak83
[Usunięty]
: dzieki
Dzieki wielkie za cenne wskazowki - sam bym na to nie wpadl - faktycznie ma to rece i nogi - raz jeszcze wielkie dzieki...

:
Ładny! Mógłbym takiego mieć.

Robcio
[Usunięty]
:
leon napisał/a:
Ładny! Mógłbym takiego mieć.


Leon podejrzewam, ze kolega blizniak83 nie bedzie mial nic przeciwko zamianie... wystarczy sie dogadac :lol:

:
Nie, no... może innym razem :-) :-) :-)

Cezarek
[Usunięty]
:
czerwone i tam są najładniejsze:P
ładne moto;]

:
A biało - niebieskie są najszybsze! :-) Znowu się zaczyna :-) Który to już raz? Dajmy spokój, albo otwórzmy sobie nowy topic pt. W którym kolorze GSy są najlepsze, najładniejsze, najszybsze bądź najmniej awaryjne! :-)

PS - Moto ładne. Szybka fajnie pasuje.

blizniak83
[Usunięty]
:
szybk spoko mi tez sie podobala --- podobala bo jakis burak spadl mi ostatnio w nocy o 1 z dachu i nieszczesliwie spadajac urwal mi ja - jest peknieta ale jakos przykrecilem i sie jeszcze trzyma - nowa w granicach 25funtow taka sama - ale jak juz to bede chcial iridium... http://cgi.ebay.co.uk/Air...7QQcmdZViewItem

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.