.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

Sprzęty użytkowników - Moja Suczka

ryba-1 - Pią 11 Kwi, 2008
Temat postu: Moja Suczka
bylem juz w powitalni to czas pokazac sprzeta. rok 93- stan nawet dobry, po regulacjach, prawie gotowa do sezonu :twisted:
Grzechu16 - Pią 11 Kwi, 2008

fajny sprzet aaaaaale duza ta naklejka GS 500 :) lusterka dobrze sie spisują? takie zgrabne wygladaja:)
ryba-1 - Pią 11 Kwi, 2008

w lusterkach nie widac absolutnie nic ale kto by sie tym przejmowal :) bedzie chwila czasu i pogody to dam aktualne fotki
pootietang - Pią 11 Kwi, 2008

napis duży ale dobrze widoczny, może dzięki temu na forum więcej ludzi zawita :D gdyby nie tłumiczek to by była igła, próbowałeś polerować??
Breżniew - Pią 11 Kwi, 2008

Tłumik można wygładzić papierem ściernym na wiertarce lub fleksie i potem wypolerować. trochę to zajmie bo blacha jest bardzo twarda.
kikon18 - Pią 11 Kwi, 2008

jakiej grubości papierem ?? motorek bardzo ładny, hmm ja mam jeszcze mniejsze lusterka, dobrze ustawion i widać wystarczająco :)
leon - Pią 11 Kwi, 2008

Poza tą gigantyczną naklejką, to naprawdę super sie prezentuje!
Prezes767 - Pią 11 Kwi, 2008

ten motocykl, który ja widuję różni się od tego przedstawionego na zdjęciu przede wszystkim, brakiem bieżnika z tyłu. Muszę przyznać, że zacząłem się rozglądać za GSką tuż po tym jak sobie sąsiad tą sprawił, a to mówi samo za siebie :D
ryba-1 - Sob 12 Kwi, 2008

ustawienie nic nie da bo sa za wasko i moge ogladac siebie albo pobocze :) wydechu nie polerowalem-moze w cieplejsze dni sie za to zabiore,narazie tylko zrobil sie troche glosniejszy :) naklejki niestety pod lakierem ale mysle zeby je wywalic i przysnac czarna perle na sprzeta. prezes bierznik mam jeszcze po bokach :D :D

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group