.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

warmińsko-mazurskie (N) - Chapter (oddział) Klubu Motocyklowego - Olsztyn i okolice.

Borek - Sro 11 Sty, 2012
Temat postu: Chapter (oddział) Klubu Motocyklowego - Olsztyn i okolice.
Witam. Dostałem propozycję od pewnego Klubu Motocyklowego z Warszawy ,żeby u siebie stworzyć Chapter. Potrzebuję minimum 4 osoby (tylko mężczyźni) . Jest już Nas dwóch. Idea jest taka ,żeby stworzyć grupę osób które lubią razem organizować spotkania motocyklowe , wyjeżdżać na zloty i inne wyprawy. Jeśli ktoś jest zainteresowany to zapraszam na pw, tam więcej informacji.Wg. mnie jest to świetny pomysł,który daje więcej możliwości. Pozdrawiam. :)

Klub motocyklowy o którym piszę to 'EAGLES WARSZAWA'
Tutaj strona internetowa: http://www.eagles.com.pl
Obecnie klub stara się o status MC.

kempes - Sro 11 Sty, 2012

Hymm.... Ciekawa inicjatywa, zwłaszcza że w W-M mało się dzieje. Z chęcią bym się przyłączył, ale nie wiem czy nie będzie problemem brak moto - pod koniec sezony będę chciał sprzedać Gs'a i prawdopodobnie ominie mnie sezon 2013 :( .
olecki - Sro 11 Sty, 2012

Sory że się wtrącam - ten klub jest wolną grupą, fg, czy mc ??
Borek - Sro 11 Sty, 2012

FG
olecki - Sro 11 Sty, 2012

No to kilka słów ode mnie na ten temat:

Klub moto to bardzo fajna sprawa, masz zaufanych ludzi, barwy, z czasem ma się wlasna miejscówke itp, ale: trzeba sobie odpowiedzieć na ważne pytanie - czym tak właściwie jest klub FG/MC?

Kluby FG/MC maja strasznie ścisłe zasady i dla wielu ludzi zbyt ostre, kongres czyli coś w rodzaju "rządu" klubów z Polski, zakaz jazdy samemu, nie uznawanie nieformalnych grup etc.

Zależy co kto lubi, ja na przykład nie zbyt trawie klimat FG/MC, oczywiście nic do tego nie mam ;)


PS. Nie wiem jak dokładnie sprawa wygląda w przypadku FG - ale zapewne podobnie, bo też należą do kongresu

Polecam lekture:

http://edukacjamc.prv.pl/...id=76&Itemid=39

http://96mc.pl/north/co-t...nkiem-klubu-mc/

Borek - Sro 11 Sty, 2012

Wprowadziłem Cię w błąd na początku podałem ,że są MC, ale oczywiście oni są obecnie FG.

Mi to pasuje i nie mam z tym problemu. Szukam ludzi ,którzy z pełną świadomością się do mnie przyłączą. A po drugie jest w tym wiele prawy ,ale nie wszystkie kluby się tak zachowują.

Btw. 96MC nie należy do Kongresu ,a są MC.

olecki - Sro 11 Sty, 2012

Borek napisał/a:
le nie wszystkie kluby się tak zachowują.


Wiadomo że nie, chodziło mi o ogólne zasady ;)

nospoon - Czw 12 Sty, 2012

Ciekawa opcja, w sumie mógłbym się na to pisać. Aczkolwiek nie wiem czy w W-M będzie wystarczająco dużo się działo żeby ten klub sprawnie funkcjonował. Bo z kolei czteroosobowy klub wydaje się nieco mijać z celem.
Borek - Czw 12 Sty, 2012

Nie musi się dużo dziać w W-M. Często będą wypady na zloty i inne spotkania.
olecki - Czw 12 Sty, 2012

nospoon napisał/a:
Bo z kolei czteroosobowy klub wydaje się nieco mijać z celem.



Nie od razu Rzym zbudowano ;) Z czasem na pewno klub by się rozwinął ;)

emkags - Czw 12 Sty, 2012

Ale i tak to jest nie sprawiedliwe ; że tylko Panowie :/ ja mam rejestrację NDZ :PPP i pod W-M się piszę ;P a tu nie mogę :/ //
Borek - Czw 12 Sty, 2012

No przykro mi Emka, takie zasady niestety ja nie mogę nic z tym zrobić :(
bombki - Pią 13 Sty, 2012

Borek napisał/a:
No przykro mi Emka, takie zasady niestety ja nie mogę nic z tym zrobić :(

Możesz przejść operację płci, stać się kobietą i założyć damski klub. Z każdej sytuacji jest wyjście :rotfl:
Borek powodzenia w realizacji planu. Już Was widzę jak latacie z GSami z "orłami" na plecach ;)

emkags - Pią 13 Sty, 2012

bombki, pamiętaj, że Borek już nie ma Gsika ;p
michał20 - Pią 13 Sty, 2012

ale szczerze mówiąc Borek zawiodła mnie ta informacja że w tym klubie mogą być tylko faceci :/
Borek - Pią 13 Sty, 2012

A co nie czujesz się zbyt męsko ,żeby przystąpić ? :D
michał20 - Pią 13 Sty, 2012

nie no nie o to chodzi , takie troche pojebane bo można powiedziec że członkowie chcą sie poczuc bardziej męsko więc nie wpuszczają kobiet :D
Borek - Pią 13 Sty, 2012

Kobiety mają WMC.
nospoon - Czw 23 Lut, 2012

A tak odkopując temat, dlaczego akurat oddział Warszawskiego klubu? Nie lepiej stworzyć coś własnego na własnych zasadach jak już? O ile się nie mylę tyle samo wysiłku by to kosztowało.
Borek - Czw 23 Lut, 2012

Dostałem propozycję od klubu ,który znam i widzę ,że chcą coś znaczyć. Oczywiście ,że można stworzyć coś swojego, ale ja nie chcę tego robić. ;)
johnny - Nie 15 Kwi, 2012

W Nidzicy nie ma jeszcze klubu należącego do war-maz strefy neutralnej, może warto pójść tą drogą?

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group