.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

Humor - fakty :)

Yarccom - Pią 04 Kwi, 2008
Temat postu: fakty :)
http://www.marcozxr.piwko.pl/inne/fakt.jpg
pootietang - Pią 04 Kwi, 2008

stare ale i tak za każdym razem to zobaczę to śmiać mi się chce. ciekawe gdzie znajdują ludzi piszących takie i podobne bzdury bo na pewno nie wśród dziennikarzy.
Majic - Pią 04 Kwi, 2008

Moj kuzyn tydzien temu poszedl z kumplami po piwo. Jeszcze przed sklepem natrafili na patrol policji, ktory poprosil o dokumenty tylko jednego z tej grupy. Nagle pojawily sie dwie osoby i zaczely robic zdjecia. Tlumaczyly, ze nigdzie nie beda w zadnej gazecie dlatego olali sprawe. Patrol skonczyl, weszli do sklepu, kupili piwo i poszli do kumpla do chaty.

Nastepnego dnia w fakcie, ze ruszyly setki patroli w polsce. Podawali przyklady w Poznaniu, Krakowie i dwa zdjecia z Wrocka ( w tym jedno z moim kuzynem :D )
Nazwali ich mlodocianymi bandytami :D Kupowali poznym wieczorem ( byla 18-19 przed zmiana czasu wiec jeszcze ciemno ) w sklepie calodobowym ( ktory jest czynny do 21 ). A to wszystko dzieki Jurkowi z pobliskiego osiedla, ktory zadzwonil na policje, bo glosno sie zachowywali :D Oczywiscie patrol pogonil wszystkich do domu.

fakt to scierwo i juz.

Grzechu16 - Pią 04 Kwi, 2008

idiotyzm... :/ co to ma wogóle być. nie widzialem wczesniej takiego artykułu.
pootietang - Pią 04 Kwi, 2008

co może wymyślić gazeta w której było juz o ataku gigantycznych świerszczy(całe kapusty wcinały) i krowach które porwali kosmici :D :D :D
na szczęście ludzie jeśli już kupują takie szmatławce to zazwyczaj tylko dla rozrywki i nie biorą tego co tam jest na poważnie.

Prezes767 - Pią 04 Kwi, 2008

W faktach najbardziej interesująca i najmniej przekłamana jest ostatnia strona. :D . Artykuł zostawię bez komentarza :roll:
Bociek - Pią 04 Kwi, 2008

hehehe z tą linką mnie rozwaliło :D do pogromców mitów bym wysłał ;)
poza tym: przecież jak motocyklista się rozpieprzy przy 230km/h to jego organy na przeszczep się nadawać nie będą ;)

leon - Pią 04 Kwi, 2008

Super artykuł! Szkoda, że taki krótki. Słuchajcie, a gdzie wy kupiliście swoje linki, bo ani na allegro ani w sklepach internetowych nie udało mi się ich znaleźć. Aha i na co zwrócić uwagę przy zakupie? A może by tak używaną?
Shadow - Pią 04 Kwi, 2008

leon napisał/a:
A może by tak używaną?

hahahahaha :movinggreen: :movinggreen: :movinggreen:

Plaster - Pią 04 Kwi, 2008

szmaciarska gazeta i tyle :evil: ten grabarz na zdjeciu jest udany wyglada jak sztajmes :lol:
Grzechu16 - Pią 04 Kwi, 2008

ta baba szczerzy zęby i ma takiego banana na twarzy że wyglada jak z horroru, najchetniej to by flaki wypruła motocyklistom
Prezes767 - Pią 04 Kwi, 2008

Chłopaki, przetestowałem patent z linką, tylko u mnie coś za szybko działa, bo już po chwili łapie. Dla wyjaśnienia załączę zdjęcie jak przymocowałem :lol: Zamówiłem linje z katalogu lóiza :wink: Szybka wysyłka i mam jeszcze na zapas :lol:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group