.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

Archiwum - obdarta owiewka nad lamp±

muminek - Pon 05 Gru, 2011
Temat postu: obdarta owiewka nad lamp±
Witam. mialem do¶ć dawno lekkiego szlifa i porysowała mi sie owiewka nad lamp±. z boku koło zagięcia. obdarła sie w takim stopniu ze jest w tym miejscu biala i z drugiej strony tez s± pewnie slady. co moge z tym zrobic? dobre by było troche papierem sciernym o małej ziarnisto¶ci a pozniej polerka? moge ktos juz mial podobny problem? ;p
temat moze błachy ale jestem troche zielony w tego typu sprawach takze prosze o szczegolowe informacje.
z góry dzieki :* :)

sezrg - Sob 04 Lut, 2012

Szczegółowo odpowiem.Jest forum suzuki gs 500 , wchodzisz na te forum , jestes nowy wiec zakladasz tzw konto.po tych czynno¶ciach przechodzisz do koljnego etapu -niestety jiz dużo trudniejszego.Szukasz na stronie opcji SZUKAJ nastepnie wpisujesz w wyszukiwarce interesujace zagadnienie.jako ze masz problem z obtarta owiewka to proponuje wpisac haslo MALOWANIE.Twoim oczom ukarze sie sporo tematow odnosnie malowania , szlifowania itp.i tu przechodzisz do najlepszej czesci - POSZUKUJESZ,CZYTASZ I ODNAJDUJESZ ODPOWIEDZI na nurtujace cie pytanie.Mam ogromna nadzieje ze choc troche pomoglem.ale jakby byl nadal problem to moze bede mogl przedstawic powyzszy tekst w formie grraficznej.
afron - Sob 04 Lut, 2012

sezrg archeolog :D

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group