.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

kujawsko-pomorskie (C) - Motomikołaje 2011

romanS - Nie 13 Lis, 2011
Temat postu: Motomikołaje 2011
zapraszam do wspomożenia akcji...

GSadmirer - Nie 13 Lis, 2011

Czy mi sie zdaje Roman, czy Ciebie całe wieki na forum nie było :cool:

albo wiecznie na "niewidocznym" :]

romanS - Nie 13 Lis, 2011

czasami wpadam zobaczyć co młodzież knuje :)
Ps. sporo jeździłem z moją małżonką, sierpień, wrzesień to remont łazienki no a teraz komitet motomikołajowy.

Jeśli ktoś z miejscowych i nie miejscowych będzie w okolicy Ciela k/Bydgoszczy to zapraszam na kawę można pogadać osobiście a i jakieś wyro się znajdzie dla podróżnika i jego towarzyszki...

Ps. motomikołaje to nie tylko osobisty udział w kwestach ale również zakup cegiełek po 50 zł może koledzy i koleżanki z forum zebrali by się i zakupili wspomagając dzieci z bydgoskiego szpitala?

panbodzio - Nie 13 Lis, 2011

mi w tym roku bedzie milo czynnie uczestniczyc w akcji, wiec pewnie sie romanS spotkamy.

a co do cegielek niech admin sypnie z forumowej kasy ;)

yaszczi - Nie 13 Lis, 2011

dlaczego takich akcji nie ma w Poznaniu ? :( chyba przejadę się do Bydgoszczy :D może znajdę kogoś chętnego na wspólny wypad :hyhy:
GSadmirer - Nie 13 Lis, 2011

no własnie!!

nie kuście :zalamany:

yaszczi - Nie 13 Lis, 2011

GSadmirer, jedziemy ? :hyhy:
GSadmirer - Nie 13 Lis, 2011

Yaszczi W sumie Bydgoszcz bliżej niż 3-ój Miasto...
yaszczi - Nie 13 Lis, 2011

no dokładnie, jak nie sypnie 20 cm śniegu można polecieć. Trasa Poznań - Gniezno - Bydgoszcz zawsze zimą jest "czarna" ;)
GSadmirer - Nie 13 Lis, 2011

mówiłem nie kusić!
a to dokładnie którego się odbywa? :D

Kalafioro22 - Nie 13 Lis, 2011

jeśli ktoś z pożka bedzie jechał i pogoda jakaś sucha bedzie to ja chetny bede śledził temat!
GSadmirer - Nie 13 Lis, 2011

kurde byłoby ciekawie...
always a new adventure :)

a jaki jest mniej wiecej Plan Działania?

panbodzio - Pon 14 Lis, 2011

4 grudnia jest final akcji na starym rynku w bydgoszczy.
impreza startuje o 12.00 a przejazd motocykli o 14.00.

dla chetnych sluze goscina :D

ziomek4000 - Pon 14 Lis, 2011

zobaczę może się zdecyduję. ale wizja zrobienia 300km w takim mrozie puki co to mnie nie przekonuje.
romanS - Pon 14 Lis, 2011

300 to już jest coś :)
ale cel dobry...

GSadmirer - Pon 14 Lis, 2011

@panbodzio dzięki śliczne

jak ma się odpowiedni strój i nie celuje sie w Vmax, to jest okey

tak więc, jeśli nie bedzie śniegu i nie bedzie mi to z nikim i niczym kolidowało, to piszę się na tą krejzi krysmas rajd :D
pompon musze sobie sam załatwić ? :rotfl:

panbodzio - Nie 20 Lis, 2011

no i pierwszy dzien zbiorki za mna. nogi mam w dupie po calym dniu zbierania ale bylo bardzo fajnie.
wielblad dzieciakom sie podobal ale chyba przegral u starszych osob z poczciwa cezet'ka ;)

GSadmirer - Nie 20 Lis, 2011

współczuję nóg :)
czy ten 4 grudnia to bedzie tylko parada/przejazd czy również odwiedzania domów dziecka?
jest jakas zbiórka, na która można oddać zabawki, pluszaki, etc?

panbodzio - Pon 21 Lis, 2011

GSadmirer uczestnicze po raz pierwszy w tej akcji. wiecej szczegolow co do finalu powinien zdradzic romanS
wydaje mi sie ze procz jakiejs fety i zbiorki pieniedzy na starym rynku odbywa sie parada w kierunku oddzialu ortopedii szpitala im. jurasza gdzie uroczyscie przekazana jbedzie zebrana kwota

pierwsze fotki http://motomikolaje.pl/pl,41,index.html

romanS - Wto 22 Lis, 2011

nie wiem czy cała zgraja sie zmiesci na placu pod szpitalem :) ale poprzednio jeżdziliśmy wszyscy :)
romanS - Pon 28 Lis, 2011

w zeszłym roku odwiedziła nas z maskotkami poznańska grupa skuterowa.

Akcja na najbliższe dni wygląda nastepująco:
1. W sobotę 3 XII kwestujemy w bydgoskiem Centrum Handlowym Drukania.
2. W niedzielę impreza dla ogółu ludności, dzieci na Starym Rynku rozpoczyna się o 12:00.
3. Od 12:00 będą tam nasze snieżynki i będą sprzedawać specjalne motomikołajowe naklejki za 10 plz.
4. My gromadzimy sie na placu przy Makro ew. KFC ul. Jana Pawła II o godzine 13:00 i potem na 14:00 wyjeżdzamy na Stary Rynek.
5. Na rynku musimy sie zmieścić
6. Po ok 30-40 minutach jedziemy do szpitala dziecięcego przy ul. Chodkiewicza i rozdajemy cukierki i maskotki. Oficjalny koniec akcji tego dnia

Po kombinujemy jeszcze przejazd, ale to mała grupa do baru Pod Kogutem las naprzeciwko Air Porta przy ul. Jana Pawła II na kawę herbatę czyli tzw. towarzyskie podsumowanie akcji.

GSadmirer - Pią 02 Gru, 2011

romanS napisał/a:
ja z domu wyjeżdzam ok 12:45 więc jakbyście wcześniej wyjechali to możecie do mnie wpaść. Ogrzejecie się wypijecie herbatkę kawkę może coś na ząb i potem razem na miejsce zbiórki. Mieszkam przy obwodnicy Bydgoszczy więc jadąc z Poznania i tak musicie koło mnie jechać. Tylko na ślimaku w Białych Błotach skręcacie na Toruń Warszawę ale nie wjeżdzacie na trasę szybkiego ruchu ale na dojaddówce do niej skręcacie w prawo jest znak Przyłęki, Zielonka, Ciele...

Mieszkam w Cielu Bluszczowa 29, na GPS-ach jest :) na tej trasie punktem orientacyjnym jest kościół, do niego mam 300 m, potem sklep ABC do niego mam 50 m. tel 601 641 568

Obrazek


dzięki za gościne, dobre serce i ewentualny półmisek:) mówię jak nie bedzie lało jak z cebra i nie bedzie gołoledzi, którą ostanio w róznych miejscach mozna mimo + zaobserwować, ja nadal jestem za

kto na chwilę obecną podbija? :]

P.S. Roman, a co z przebraniem? Jesteś w stanie je załatwić albo polecic coś/kogos? Ewentualnie samą czapę wyrwać Świętemu M.?

romanS - Pią 02 Gru, 2011

kilka małych czapek mam ze zbiórek...
Ps. zakończenie po szpitalu przy Chodkiewicza planujemy u mnie w Cielu przy ognisku.

śnieżynki obiecały być w strojach służbowych :)

GSadmirer - Sob 03 Gru, 2011

musze wiedzieć w ciągu najblizszych 2h KTO Z POZNANIA JEDZIE na motomikołajki do Bydgoszczy. Ja optuje mimo spodziewanego malego deszczu. Sam nie bede jechał przecież... Proszę o szybka odpowiedź, bo inaczej chce się dzisiaj upić
romanS - Wto 06 Gru, 2011

czułem, że 14 to za późno. Po wjeździe na Stary Rynek zdrowo nas poświęciło wodą z nieba :) ale ogólnie impreza udana.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group