.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

pomorskie (G) - jesienne latanko

Bieniek - Nie 16 Paź, 2011
Temat postu: jesienne latanko
ktos chętny na polatanie po pomorzu? nie wiem Koscierzyna, Kartuzy, babie doły... otwarte opcje w każdym bądz razie. pogoda łądna trzeba korzystac. jak by była szybka organizacja to mozna sie ustawic ok 15.00 w określonym miejscu. jak cos to pisac.
Chrupq - Nie 16 Paź, 2011

O w mordę, tak się mało dzieje na lokalnym podforum że zapomniałem tu zajrzeć. Ja dziś sobie latałem na trasie kaszubskiej (i okolicach).
perlin38 - Nie 16 Paź, 2011

Niestety dzis musialem odpoczac po piatkowym i sobotnim lataniu. Moze w przyszlym tyg sie ustawimy jakos??
Chrupq - Nie 16 Paź, 2011

Cytat:

Moze w przyszlym tyg sie ustawimy jakos??


Niestety dopiero jutro wieczorem, a może nawet w środę będę mógł się jakoś określić z tym pomysłem. Jakie są prognozy pogody? Rano widziałem już pierwsze przymrozki....

perlin38 - Pon 17 Paź, 2011

Na ustawke to trzeba szybciej dac pomysl zeby ludzie tez zdarzyli przeczytac ;D Jak bedzie pogoda to jak najbardziej, jak nie to sie zobaczy. Przymrozek byl ale rano, w dzien mozna latac. U mnie dzis piekna pogoda :)
Andre - Pon 17 Paź, 2011

To i ja się piszę :]
o ile zdąże moto poskładać do kupy bo trochę w częściach jest :kwasny:

Bieniek - Pon 17 Paź, 2011

oooo ile osób sie odezwało!! :D dlaczego wcześniej się nie odzywaliscie, tylko tak poukrywani gdzies jestescie w tym trójmiescie :P . kurde ja musze teraz zarobic na paliwo, bo w weekend wyjeżdzilem :/ , wiec u mnie lipa z jeżdzeniem
perlin38 - Wto 18 Paź, 2011

Skoro mamy sie ustawic to moze bysmy pojechali na zakonczenie sezonu z forum s3m ktore bedzie teraz w niedziele (start 11 z gdanska oliwa ). Ja się wybieram, a skoro tu same pomorze to i bysmy sie jakos dolaczyli. Dla zainteresowanych moge podac stronke na PW aby nie naruszać regulaminu ;)
Zelot - Sro 19 Paź, 2011

perlin38 napisał/a:
Skoro mamy sie ustawic to moze bysmy pojechali na zakonczenie sezonu z forum s3m ktore bedzie teraz w niedziele (start 11 z gdanska oliwa ). Ja się wybieram, a skoro tu same pomorze to i bysmy sie jakos dolaczyli. Dla zainteresowanych moge podac stronke na PW aby nie naruszać regulaminu ;)


Sory ale zakonczenie S3M jest tylko dla S3M.

perlin38 - Sro 19 Paź, 2011

Moze nie kazdy zna ta strone, w kazdym momencie moze przeciez zostac czlonkiem ;D
mr0zd - Sro 19 Paź, 2011

s3m to skuter trójmiasto?
Zelot - Sro 19 Paź, 2011

perlin38 napisał/a:
Moze nie kazdy zna ta strone, w kazdym momencie moze przeciez zostac czlonkiem ;D


Nie moze bo trzeba miec 50cc a nie... 500cc :P

Tak, Skutery3Miasto.

Chrupq - Sro 19 Paź, 2011

Ja niestety w tym roku już na pewno nie polatam na moto. Zdrowie mi się zjebało, trzymajcie za mnie kciuki.
Bieniek - Sro 19 Paź, 2011

no to widze z rockersi na skuterach mają zlot!! ooocho pogratulowac :D
co najmniej śmiesznie bedzie wygladał ten zlocik.
a tak po za tym, nie wiecie kiedy jest zakończnie zlotu motocyklistów, powtarzam MOTOCYKLISTÓW w trójmiescie???

perlin38 - Czw 20 Paź, 2011

NIe no ja myślałem ze na s3m Jak ktoś sie przesiadł z 50ccm na więcej to ma prawo uczestniczyć ale dobra. Własnie nie znam forum z 3miasta z motocyklami :(
Bieniek - Czw 20 Paź, 2011

ja tylko to forum motocyklowe znam z trójmiasta http://www.moto3miasto.pl/portal.php
mr0zd, kocha to forum :D

Zelot - Czw 20 Paź, 2011

Bieniek napisał/a:
no to widze z rockersi na skuterach mają zlot!! ooocho pogratulowac :D
co najmniej śmiesznie bedzie wygladał ten zlocik.
a tak po za tym, nie wiecie kiedy jest zakończnie zlotu motocyklistów, powtarzam MOTOCYKLISTÓW w trójmiescie???


Czy moglbys wyjasnic dlaczego smiesznie?

Motocyklisci w trojmiescie nie koncza sezonu :luka:

mr0zd - Pią 21 Paź, 2011

Bieniek napisał/a:
ja tylko to forum motocyklowe znam z trójmiasta http://www.moto3miasto.pl/portal.php
mr0zd, kocha to forum :D


To oni kochają mnie :rotfl:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group