.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

P - czas na kobiece spotkanie w Wielkopolsce

garfield - Nie 21 Sie, 2011
Temat postu: czas na kobiece spotkanie w Wielkopolsce
Witajcie kobitki, tak sobie pomyślałam po sobotnim lataniu z Rosche, że czas żebyśmy się wszystkie spotkały bez facetów, poznały a potem polatały. Proponuję następny weekend, sobota lub niedziela. Piszcie który dzień wam bardziej odpowiada. Poproszę o konkretne odpowiedzi a nie takie jakie chłopaki wypisują i nigdy nie mogą się zdecydować, bez urazy ale taka prawda.
agatencja - Nie 21 Sie, 2011

heja, nie wiem jak z lataniem chwilowo ale na spotkanie zapoznawcze się piszę. Osobiście wolę w sobotę, ale jak będzie trzeba to się dostosuję :)
rosche - Wto 23 Sie, 2011

Hola ;)
Ja jestem jednak raczej za niedzielą... :)

garfield - Wto 23 Sie, 2011

Ja w sumie też jestem za niedzielą :)
agatencja - Czw 25 Sie, 2011

no to do zobaczenia w niedzielę :)
garfield - Czw 25 Sie, 2011

Czyli niedziela stacja BP przy rondzie Obornickim godz. 13.00.

[ Dodano: Czw 25 Sie, 2011 ]
No chyba, że będzie padać to sobie odpuścimy. Agatencja wyślij na PW swój numer telefonu, tak na wszelki wypadek.

[ Dodano: Pią 26 Sie, 2011 ]
A co powidziecie, żeby w niedzielę tam wskoczyć na chwilkę http://www.muzeum-szreniawa.pl/?q=pl/node/434

kaka - Sob 27 Sie, 2011

Postaram się dojechac.
Może z racji specyfiki tego spotkania ogarniemy mini traske do miejscowości Babimost(kierunek na Zieloną Górę ok.100km) :P

rosche - Sob 27 Sie, 2011

Oki, będę :hyhy:
Piotras_5 - Sob 17 Wrz, 2011

Kobitki, chociaż Wy żyjecie w tym Poznaniu? Bo na facetów nie ma co liczyć...
Iga - Pon 19 Wrz, 2011

ja chętnie bym dołączyła ale sprzętu już brak:( z niektórymi paniami sie chociaż juz znam;) :hyhy:
garfield - Wto 20 Wrz, 2011

Sezon motocyklowy juz się prawie kończy, ale za to zacznie sie sezon na spotkania w knajpach :)
Piotras_5 - Wto 20 Wrz, 2011

a nie można posmigać jeszcze razem? I ja bym tym razem poszedł gdzieś na dzikie baunsy w poznaniu, a nie na zachlewanie mordy, bo ja już mam dość alko :hyhy:
studi - Wto 20 Wrz, 2011

Piotras_5, taka mała uwaga, to jest temat jak sama nazwa wskazuje kobiecy, nie rozumiem co robią tu twoje wypowiedzi - czujesz się kobietą w męskim ciele :wstyd: :rotfl:
Piotras_5 - Wto 20 Wrz, 2011

Raczej to, że mam dość męskiego towarzystwa i się trzeba wprosić :hyhy:

A tak serio to zeszłą zimą organizowałem i tej może też coś wymyśle ;)

garfield - Sro 21 Wrz, 2011

Studi już cię lubię :)
Piotras_5 - Sro 21 Wrz, 2011

Dobra, już się nie odzywam... :(

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group