.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

Ogólnie o Gs 500 - 3d model - GS500

Rafal - Sro 17 Sie, 2011
Temat postu: 3d model - GS500
Moi drodzy, poszukuje schematów bądź rys.technicznych(blueprints) naszego GS'a. Gdyby ktoś z Was posiadał jakieś rysunki naszego modelu z przodu, tyłu i góry...byłbym szalenie wdzięczny za jakąkolwiek informację!

Wspierajmy gs'owe idee. ;]

ps. póki co mam fajny schemat naszego gs, z instrukcji ale tylko z boku.


mr0zd - Czw 18 Sie, 2011

Masz zamiar bawić się w modelowanie 3d?
Rafal - Pią 19 Sie, 2011

dokładnie tak. Chciałem zaproponować na forum wizualne modyfikacje.
Wiele jest tematów tuningowych: "Jak będzie wyglądać...: lampa, koła, kolor czy naklejki" itp. Więc z moją pomocą można by takie modyfikacje robić wirtualnie, bez ryzyka że potem w finalnej wersji bylibyśmy nie zadowoleni.
Wszyscy by na tym zyskali ;]

cens - Pią 19 Sie, 2011

była zwego czasu jakaś dyskusja na SB o bluescerrnach GSa na jakiejś amerykańskiej stronie, może ktoś zapisał link...
Rafal - Wto 23 Sie, 2011

Hmm widzę że nikt nie posiada żadnych schematów... cóż... No to póki co projekt wstrzymany. ;/
Rafal - Sro 24 Sie, 2011

Inspiracje : .
tmi's ;]

Rafal - Sob 27 Sie, 2011

Pierwsze 4 godziny rzeźbienia :] . Początkowy zarys.
.

PS. Dzięki za foty ;)

Grzechu16 - Sob 27 Sie, 2011

Bardzo fajnie to wygląda :) W jakim programie pracujesz?
Rafal - Sob 27 Sie, 2011

Dzięki ;] . 'Blender'
Rafal - Nie 28 Sie, 2011

Czas : 8h

Coś się już wykluwa ;)

mr0zd - Nie 28 Sie, 2011

8h na coś takiego?
Pasjansa w międzyczasie układasz?

Rafal - Nie 28 Sie, 2011

wybacz
lencol - Pon 29 Sie, 2011

http://www.3dcadbrowser.c...spx?category=16

Poszukaj :P

a tego linku co już był gotowy gs nie mogę znaleźć :( Jakbyś buł na sb codziennie to byś już 3d gsa miał :P była dość długa i śmieszna rozmowa na ten temat :P

wpisuj jakos po hasłach w google typu 3D Gs 500 step albo solid albo catia, wymyslaj bo tak znalazłem :P pzdr i powodzenia :D

yaszczi - Pon 29 Sie, 2011

http://www.fallingpixel.c...-3d-model/25975
Rafal - Pon 29 Sie, 2011

Dzięki! Do pewnych aspektów przydadzą się te modele, aby coś podpatrzeć ;] . Zaś co do mojego, to zrobię go czysto hobbistycznie. + render Yafaray/Lux

Dzięki za zainteresowanie. ;]

*edit* Tego $$$'ego widziałem, nawet oki...

Rafal - Wto 30 Sie, 2011

Czas : 12h

Tył do poprawy, mało fotek jest na sieci gdzie mógł bym sobie to jakoś sensownie podpatrzeć. Więc sporo na oko i na wyczucie.
Ale ogólnie krok po kroku, ku końcowi.

simin - Wto 30 Sie, 2011

ale łysa opona... chyba czas do wymiany ^^


A tak poważnie - osłonki na lagi u ciebie są zdaje się częścią lag, a powinny być osobnymi częściami...

Jeszcze bak wydaje mi się za mały - chyba bardziej wystaje na boki jak się spojrzy od frontu na gsa.

Poza tym ten tył faktycznie trzeba poprawić, a tak to wygląda ładnie :)

Rafal - Sro 31 Sie, 2011

Opona taka, 10sezonowa ;) . Póki co starałem się tworzyć geometrię z jak najmniejszej ilości poszczególnych object'ów, aby potem dopiero separować je do danego elementu konstrukcji.

Dzięki za zdanie, właśnie takie opinie są mi potrzebne! Pogrzebie przy tyle.
pozdrawiam.

nospoon - Pią 02 Wrz, 2011

Widzę że nie tylko ja tu wpadłem na pomysł modelowania swojej GSki :) Widzę że całkiem całkiem Ci to idzie. Tylko czy reflektor nie powinien być całkowicie okrągły? Ja za swoje modelowanie zabiorę się dopiero jak będę miał więcej czasu, czyli nieprędko... No i będę robił w MAXie, do Blendera jakoś nie mogę się przekonać.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group