.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

Sprzęty użytkowników - Kawasaki Zx9r Samuraja po remoncie

samuraj - Pią 21 Mar, 2008
Temat postu: Kawasaki Zx9r Samuraja po remoncie
Witam!
Stałem się szczęśliwym posiadaczem kawasaki zx9r ninja , moto jest z 1995 r. ma 30 000 przebiegu,silnik i skrzynia OK,został przywieziony z Włoch. Moto był po lekkim ślizgu na lewą strone, rama jest ok już sprawdzone :D . Owiewki zostały pomalowane po ślizgu jeszcze we Włoszech, niestety ktoś strasznie sie nie przyłożył i zje.... robote. Zresztą widać to na zdjęciach, że nie jest to zrobione najlepiej :evil: .Dlatego motor oddałem wczoraj do serwisu na malowanie, malowany będzie w oryginalne barwy :D , a przy okazji będą zrobione regulacje, wymiana płynów, opon i ogólny przegląd. Jak odbiorę moto to wrzucę zdjęcia jak prezentuje się po malowaniu.
Co sądzicie o mojej Niuni??
Pozdro



Niunie odebrałem już jakiś czas temu od mechanika, ale jakoś nie było czasu pstryknąć fotek. Tak więc niunia jest po malowaniu, pełnym przygotowaniu do sezonu i kapitalnym remoncie. Fotki poniżej :D














Grzechu16 - Pią 21 Mar, 2008

no więć bede pierwszy w ocenie:) naprawde slicznie wyglada a jak się świeci sprzecik razem z wydechem:) widać że dopieszczona. jak się śmiga ?
Breżniew - Pią 21 Mar, 2008

Piękny sprzęt.
Cezarek - Pią 21 Mar, 2008

sie nazywa sie maszyna;]
gsce brakuje wskaznika paliwa tylko:P a poza tym praktycznie to samo :D

Majic - Pią 21 Mar, 2008

Bardzo podoba mi sie malowanie, bo zielone to taki plebs :)
samuraj - Pią 21 Mar, 2008

Grzechu16 napisał/a:
no więć bede pierwszy w ocenie:) naprawde slicznie wyglada a jak się świeci sprzecik razem z wydechem:) widać że dopieszczona. jak się śmiga ?

Śmiga bosko :D

pootietang - Pią 21 Mar, 2008

fotograf z ciebie to już raczej nie będzie ale sprzęcik fajny :)
kikon18 - Sob 22 Mar, 2008

piekny motor :)
Snajper - Sob 22 Mar, 2008

Sprzęt ładniuchny.
Słyszałem, że Kawasaki jest praktycznie nie do zrobienia w warunkach domowego garażu, że jak się zepsuje to tylko serwis, jesteś już w stanie określić ile w tym jest prawdy?

Grzechu16 - Sob 22 Mar, 2008

Snajper napisał/a:
Sprzęt ładniuchny.
Słyszałem, że Kawasaki jest praktycznie nie do zrobienia w warunkach domowego garażu, że jak się zepsuje to tylko serwis, jesteś już w stanie określić ile w tym jest prawdy?


kumpel ma GPZ 600 i radzi sobie bardzo dobrze sam:) ma praktyke mechanika i pod tym kierunkiem sie szkoli iii moto ani razu jesli pamietam nie bylo u mechanika:)

michal_elwuo - Sob 22 Mar, 2008

nie no super :D naprwdę teraz zazdroszczę :P ten wydech musi ładnie grzmieć... a motorek wyrywać jeszcze lepiej :) naprawdę super sprzęt :D

:goodjob: że pomimo zmiany sprzęta pozostajesz z nami: gsowacami :P

samuraj - Sob 22 Mar, 2008

Snajper napisał/a:
Sprzęt ładniuchny.
Słyszałem, że Kawasaki jest praktycznie nie do zrobienia w warunkach domowego garażu, że jak się zepsuje to tylko serwis, jesteś już w stanie określić ile w tym jest prawdy?


No niestety sporo w tym prawdy, Ale sprzęta mam po kapitalnym remoncie także myślę że nie będzie problemów
:D

samuraj - Sob 22 Mar, 2008

michal_elwuo napisał/a:
nie no super :D naprwdę teraz zazdroszczę :P ten wydech musi ładnie grzmieć... a motorek wyrywać jeszcze lepiej :) naprawdę super sprzęt :D

:goodjob: że pomimo zmiany sprzęta pozostajesz z nami: gsowacami :P


Ze sprzęta jestem baaaaaaardzo zadowolony :D . Dobrze mi tu z wami :) Miłe towarzystwo, ciekawe tematy, więc po co zmieniać :goodjob: Poza tym GS dalej stoi w moim garażu obok kawy, ponieważ sprzedałem młodszemu bratu :)

kikon18 - Sob 22 Mar, 2008

[quote="samuraj"]
Snajper napisał/a:
Sprzęt ładniuchny.
Słyszałem, że Kawasaki jest praktycznie nie do zrobienia w warunkach domowego garażu, że jak się zepsuje to tylko serwis, jesteś już w stanie określić ile w tym jest prawdy?


Jak wiecie mój ojciec ma też Kawe i jak narazie wszystko sam sobie robie, w sumie nie było tego duzo ( Luzy zaworowe, uszczelniacze, klocki, troszke przy elektryce, i inne dorbne naprawy) JAk ktoś chce to poszpera troche po necie i jakoś sobie da rade, chyba że nie ma narzedzi potrzebnych do wykoania naprawy. W sumie też to się wiąże z rocznikiem motocykla, im starszy tym prostrza konstrukcja, i łatwiej nam co kolwiek samemu wykonac.

Keso_turbo - Sro 26 Mar, 2008

Hmmmmmmm śliczna niunia :D

Jle to cudeńko pali jeśli można spytać?

Nagraj jakiś filmik jak chodzi silnik i w ogóle

samuraj - Nie 30 Mar, 2008

Keso_turbo napisał/a:
Hmmmmmmm śliczna niunia :D

Jle to cudeńko pali jeśli można spytać?

Nagraj jakiś filmik jak chodzi silnik i w ogóle


Pali 7,5 litra, więc nie ma jeszcze tak źle :D co do filmiku to się zrobi :D
Pozdro


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group