.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

mazowieckie (W) - Kogo dzisiaj widziałem/spotkałem?

arcadiush - Czw 26 Maj, 2011
Temat postu: Kogo dzisiaj widziałem/spotkałem?
No więc zaczynam nową tradycję, żeby się dowiedzieć kto to na tym GS500 był, co go widziałem zapytam kto wczoraj w okolicy godziny 23. zaparkował swojego GS'a z kufrem na parkingu przy ul. Krasińskiego, niedaleko ul. Przasnyskiej w Warszawie? Przejeżdżałem na rowerze, a to moja okolica więc pytam co to za nowy GS na dzielni :P
studi - Czw 26 Maj, 2011

To ja się dołączę, bo co 2 tyg. będąc służbowo w budynku WFC (E. Plater 53/Świętokrzyskiej) widzę GS500F niebieski, rocznik 2004. Raz nawet widziałem niewiastę zsiadającą z tego moto, ale zanim zmieniły się światła jej już nie było.
rolnikov - Czw 02 Cze, 2011

hmm sam proponowałem taki watek a teraz sam się nie udzielam ;)

tak wiec 2 dni temu (wtorek), czarna Fka na Wisłostradzie w stronę Żoliborza na wysokości placu zamkowego. dogoniłem na światłach ale wioski nie chciałem robić wiec nie wyprzedzałem ;)

no i dziś rano, bordowa E z ciemna rama w okolicach konwiktorskiej (ja niestety stałem na przystanku :D ).

:)

Alf/red/ - Czw 02 Cze, 2011

Yyy, ze dwa dni temu koło 14-tej na Białobrzeskiej ciemnoczerwona (albo mam słabą pamięć do kolorów) F'ka z duuużym centralnym kufrem GIVI. Myślałem że Studi z jego laptopem, ale on chyba pisał że ma plecak a nie kufer ;-)
Irys - Czw 02 Cze, 2011

Studi ma duży kufer ;) Ale eFke czarną :)
studi - Czw 02 Cze, 2011

Alf/red/ napisał/a:
ze dwa dni temu koło 14-tej na Białobrzeskiej ... F'ka z duuużym centralnym kufrem GIVI

W tej okolicy to byłem ostatnio w zeszłym tygodniu i to przed 9 rano, w tym tygodniu to raczej też z rana na Dickensa lub Trojdena można było mnie spotkać, a mój kufer jest średni nie duży, to GIVI V46, a więsze od niego są E52 i E55
Alf/red/ napisał/a:
Myślałem że Studi z jego laptopem, ale on chyba pisał że ma plecak a nie kufer ;-)

Mam plecak, w którym mam laptopa i wsadzam go do kufra, nie noszę na plecach, zwłaszcza przey takich temperaturach ;)
Irys napisał/a:
Ale eFke czarną

Dokładnie czarna F'ka 2004 w oryginale.

Irys - Sob 04 Cze, 2011

Fioletowy GS sprzed liftingu, przyjechał do mnie do salonu. Właściciel kupił kurtkę i dopiero jak odjeżdżał to się zorientowałam na jakiej maszynie był :)
Pozdrawiam kolegę! :)

studi - Sob 04 Cze, 2011

A ja wczoraj ok. 11:30 na tyłach pawilonów na bemowie (okolice stacji BP, Carefoura, lotniska i OSK Sarbo) widziałem zaparkowanego czarnego E K4 z kuferkiem, ktoś się przyznaje ;)
Snajper4 - Nie 05 Cze, 2011

Dzisiaj w wawie pod szkołą na ul. przyrynek o 8 rano podjechał chwile przede mną żółty GS E po lifcie, ktoś od nas? Jeśli nie to akurat na przerwie wyjrzałem przez okno i widziałem, że przed odjazdem patrzył na mojego GSa, mam nadzieje że zobaczył forumową naklejkę :D
studi - Wto 07 Cze, 2011

Pozdrawiam callum'a, mijaliśmy się dzisiaj przed 9:00 w okolicach placu Starynkiewicza, kolega nawet w forumowej kamizelce jeździ, mimo, że już nie na GS'e.
maniek - Wto 07 Cze, 2011

Ja dzisiaj widziałem na ul. Stawki przed Intraco o ok. 18 niebieski GS F 2005r na tablicach WA .....
bombki - Sob 11 Cze, 2011

Ktoś od nas w okolicy godz 13, na rodzie Marsa/Płowiecka F z 2005 (kolor czarny z czerwonymi wstawkami)? kiwnęliśmy sobie wzajemnie
pubuss - Nie 12 Cze, 2011

A ja się zapytam czyj plecaczek mi tak fajnie pomachał na Wisłostradzie?

GS to żółte F było, ok godz. 21 dzisiaj :)

Borek - Pią 17 Cze, 2011

A ja często widuje czarnego gs-a 500e na parkingu strzeżonym na Bemowie koło szkoły jazdy IMOLA, czy to maszyna kogoś z forum? :P
emkags - Sob 18 Cze, 2011

studi napisał/a:
To ja się dołączę, bo co 2 tyg. będąc służbowo w budynku WFC (E. Plater 53/Świętokrzyskiej) widzę GS500F niebieski, rocznik 2004. Raz nawet widziałem niewiastę zsiadającą z tego moto, ale zanim zmieniły się światła jej już nie było.


Ja tam dosyć często jestem.... :) ale mam k6 ;)

Kacek - Czw 23 Cze, 2011

Kto na żółtym GS po lifcie oddawał z dziewczyną książki do biblioteki WUM w środę? :D
Irys - Czw 23 Cze, 2011

Widziałam dziś rano dziewczynę na czarnej eFce (nie pamiętam który rok). Na Czerniakowskiej.
Ale była tak przejęta przepychaniem się między samochodami że mnie nawet nie zauważyła i nie odmachała ;)

studi - Czw 23 Cze, 2011

A ja ok. 19 widziałem żółtą F'ke K4 z kufrem w okolicach muzeum w Otrębusach (trasa Pruszków-Grodzisk Maz.)
Kacek - Sob 25 Cze, 2011

a czyjej koleżanki jest biało-niebieski F'ka pomalowana w kwiatki "limited edition"?? :)
Irys - Nie 26 Cze, 2011

Pozdrawiam forumową parę na niebieskiej eFce (dziś na trakcie Brzeskim),
Czarną eFkę w Starej Miłosnej, skręcającą przy BP oraz przedliftowego czarnego E na Siekierkowskim :)

bombki - Nie 26 Cze, 2011

Hej Irys, czarna F to ja, a niebieska F to blazek1883
blazek1883 - Nie 26 Cze, 2011

Irys napisał/a:
Pozdrawiam forumową parę na niebieskiej eFce (dziś na trakcie Brzeskim),
Czarną eFkę w Starej Miłosnej, skręcającą przy BP oraz przedliftowego czarnego E na Siekierkowskim :)


Pozdro, wracaliśmy z Ułęźy z MotoSzkoły Suzuki :)

Piotras88 - Pią 01 Lip, 2011

Pozdrowienia dla kolegi jeżdżącego w kasku szczękowym na czerwonym GS 500E, czasami widuję Cię na Górczewskiej lub na jelonkach.
pichan - Czw 07 Lip, 2011

pubuss napisał/a:
A ja się zapytam czyj plecaczek mi tak fajnie pomachał na Wisłostradzie?

GS to żółte F było, ok godz. 21 dzisiaj :)


Kleo? :zdziwko:

emkags - Sob 09 Lip, 2011

A ja wczoraj widziałam kobietę na błękitnym gs'iku :) na stacji paliw obok placu zawiszy :P kolo 17 - przed ulewą =>
Alf/red/ - Sob 16 Lip, 2011

Ruszyłem się z domu, bo jeszcze spać nie chciało się. Zajeżdżam na Neste Reduta - a tu tankuje właśnie ślicznotka jakowaś, niebieskie 04, zresztą kierowczyni tez ślicznotka, ale o rocznik nie pytałem ;-) Pozdro, jeśli tu zajrzałaś!
(i to by wyczerpało zapas szczęścia na spotkania, bo na mieście ogólnie jakoś pustawo było)

rolnikov - Sob 16 Lip, 2011

uh hormony buzują :D

A ja dziś pod domem widziałem po południu kolegę na niebieskiej Fce skręcającego z Mickiewicza w Potocką koło Wilsona. ?

Natka - Sob 16 Lip, 2011

Mówiłam, że zajrzę więc zaglądam :) Pozdrawiam również kolege z Neste :)
Irys - Sob 16 Lip, 2011

Co jakiś czas, lecąc Wisłostradą w stronę Grota, mijam się z niebieską eFką 2004 z kuferkiem :) Pozdrawiam kolegę :)
Alf/red/ - Sob 16 Lip, 2011

Przespałem się, i limit spotkań się wyzerował - wstaję, podjeżdżam pod Larssona, i spotykam gołą czarnulkę 05 i parkę co kupowała rękawiczki dla... chyba plecaczka? Pozdro i dla pana sprzedawcy w Larssonie też.

PS żółwie wyzdychały: Larsson nie ma, Motorista nie ma, Motoakcesoria są - za siedem stów i za osiem (takie w zasadzie zbroje a nie żółwie)

Kewis - Sob 16 Lip, 2011

W Larssonie to byłem ja. Rączki, Szanownemu Plecaczkowi, przy większych prędkościach trochę marzną, a na wstecznym trochę się grzeją, więc rękawiczki były w mig potrzebne.
Kacek - Nie 17 Lip, 2011

z góry sorry za offtop

Alf/Red poszukaj we free fun

pepek - Pon 18 Lip, 2011

Alf/red/ napisał/a:


PS żółwie wyzdychały: Larsson nie ma, Motorista nie ma, Motoakcesoria są - za siedem stów i za osiem (takie w zasadzie zbroje a nie żółwie)


A szukałeś w Olek Motocykle? Tam kiedyś mieli żółwie do wyboru do koloru.

Borek - Wto 19 Lip, 2011

Czyją fioletową GSkę widziałem dzisiaj koło 15 na przeciwko salonu Hondy w Olsztynie? :hyhy:
kiler - Wto 19 Lip, 2011

Dzisiaj widziana GSina w Iłży na blachach TSK, prowadzona przez przedstawicielkę płci pięknej. ;)
arcadiush - Sro 20 Lip, 2011

Widziałem dzisiaj ok. 21 na wisłostradzie F-kę jadącą w kierunku centrum na wysokości przyszłego mostu północnego!! Kto to był? ;) Dodam, że jechałem zapuszkowany.
Snajper4 - Czw 21 Lip, 2011

Dzisiaj po 16 pod M1 w markach, niebieska F'ka na WWL ?
pilchu - Nie 24 Lip, 2011

Snajper4 napisał/a:
Dzisiaj po 16 pod M1 w markach, niebieska F'ka na WWL ?



prawie jak ja, z tym że wciąż WH mam

Irys - Wto 26 Lip, 2011

Pozdrawiam niebieską eFkę 2004 (?) z kierowcą w białej skórzanej kurtce dziś koło 10:00 na Hynka :)
Alf/red/ - Pią 29 Lip, 2011

Dwa!
Pierwszy pod NFZ, czarna E na numerkach WF i z kufrem
a drugi na Białobrzeskiej przy Bitwy, tak śmignął że widziałem tylko niebieski F i czarny drajwer
a ja byłem inkoguto czyli też na rowerze...

CieCHu - Czw 11 Sie, 2011

A ja pozdrowie Kolezanke na slicznym bialym gs-ie E na S8 ;)
rolnikov - Czw 11 Sie, 2011

A ja pozdrawiam zapuszkowaną Irys :D
Irys - Czw 11 Sie, 2011

Dzięki Rolnik :P To było przemiłe spotkanie ;)
rolnikov - Czw 11 Sie, 2011

Przyciąga Suczka uwagę co :D
Irys - Czw 11 Sie, 2011

Bejbe, chciałbyś. To ten Twój kask w babskim malowaniu :P
rolnikov - Czw 11 Sie, 2011

Cytat:
Bejbe, chciałbyś. To ten Twój kask w babskim malowaniu


hmmm rozglądasz się za laskami :D ?

Irys - Czw 11 Sie, 2011

Każda kobieta jest biseksualistką - podobno :niepewny:
Ja tylko zobaczyłam damski kask a potem Traktorek i już wszystko było jasne ;]

pilchu - Nie 14 Sie, 2011

niebieska f-ka trasa toruńska w stronę marek, dziś około 14-15 koło IKEA
studi - Wto 16 Sie, 2011

A ja widziałem też na Toruńskiej niebieską F'ke 2005 - jechała w stronę Marek, ok. godziny 16.30-17.00 - okolice kładki przed zjazdem do CH. Głębocka
maniek - Wto 16 Sie, 2011

Ha, to bardzo możliwe że ja :)
Patti - Czw 18 Sie, 2011

Wczoraj i przedwczoraj, parę minut po 18 żółta GS-ka śmigała przez Rembertów, kto to był? :)
Irys - Wto 23 Sie, 2011

Biało-czarny (granatowy??) E na białych felgach, koło 23 na Cargo ;) Ktoś od nas?
studi - Czw 25 Sie, 2011

Czarna F'ka K6 na numerach WB****, Włochy, skrzyżowanie Globusowa/Dżwigowa/Wałowicka/Zdobnicza ok. godzi. 8:15

Kierowca w czerwonym kasku z mazami i z czarnym wizjerem

-------------------

Widziałem jeszcze dzisiaj Czarne E K2 pod Centrum giełdowym zaparkowane, tablice SB**** oraz kufer SHAD 42l

emkags - Czw 25 Sie, 2011

Dziś koło 18 na tablicach WWL czerwona Fka w str pruszkowa na krakowskich :D byłam jako plecaczek :P P hehe :)
Irys - Czw 25 Sie, 2011

W sensie, że co? :D
Ty jako plecaczek na czerwonej eFce na tablicach WWL czy czerwona eFka na krakowskich tablicach? :D Btw. czerwona eFka? :niepewny:

pubuss - Pią 26 Sie, 2011

Dzisiaj rano, na ul. Grochowskiej jechałem od ronda Wiatraczna, aż do skrzyżowania ul. Terespolskiej i ul. Grochowickiej za niebieskim E na blachach WH :)

Ale jak znam zycie, to nikt z forum, tych GSowców to jest jak przysłowiowych piesów :P

emkags - Pią 26 Sie, 2011

W sensie, że ja jechałam po swój motocykl jako plecaczek.. i po drodze mijaliśmy F'kę :)))
nav - Pią 26 Sie, 2011

pubuss napisał/a:
Dzisiaj rano, na ul. Grochowskiej jechałem od ronda Wiatraczna, aż do skrzyżowania ul. Terespolskiej i ul. Grochowickiej za niebieskim E na blachach WH :)

Ale jak znam zycie, to nikt z forum, tych GSowców to jest jak przysłowiowych piesów :P

I tu się mylisz ;) Zastanawiałem mnie co mnie tak śledzi ta panda z kogutem :P

pubuss napisał/a:
ul. Grochowickiej
Grochowskiej czy Groszowickiej? :P
pubuss - Pią 26 Sie, 2011

null napisał/a:
I tu się mylisz ;) Zastanawiałem mnie co mnie tak śledzi ta panda z kogutem :P

pubuss napisał/a:
ul. Grochowickiej
Grochowskiej czy Groszowickiej? :P


Oczywiscie Groszkowej :D Literówki zdarzają się najlepszym :P

A co do biało czarnego zwierza, to to jednak było inne auto :] Niemniej dobrze patrzyć, że forumowi śmigają tymi samymi trasami co ja :P

A wracając z roby też na Grochowskiej widziałem niebieską eFkę z kimś kto miał długie włosy spod kasku wystające, ale blachy nie dojrzałem.

Jak piesów normalnie :P

chopin - Sro 31 Sie, 2011

Dzisiaj ~5:50 na skrzyżowaniu sikorskiego i sobieskiego stanął mi po lewej niebieski GS. Ktoś stąd?
Grzechu16 - Sro 31 Sie, 2011

Wczoraj w Węgierskiej Górce blisko Żywca minął mnie żółciutki GS 500 F ;) Ale chyba nikt z forum bo Śląsk ledwo dycha :P
Ups. A ja to w mazowieckim napisałem... Dobra nie będę tego usuwał, może właściciel eFki zobaczy posta ;)

studi - Sro 31 Sie, 2011

Grzechu16 napisał/a:
Ups. A ja to w mazowieckim napisałem...

Grzechu zdarza się najlepszym :D :D :D

Alf/red/ - Sro 31 Sie, 2011

pubuss napisał/a:
Jak piesów normalnie :P

Taa. Byłem w Krakowie - wylukałem jakiegoś kolesia. Ale nie pisałem, bo to temat warszawski (i okoliczny?). Widziałem maszynę pod Feuvert Ursynów, na piaseczyńskich blachach. No to już mogłem. Ale temat chyba udowodnił, że mnóstwo nas, a sporo nie zapisane albo nie uczestniczące.
Przy okazji - podobny paradoks.

kuchar92 - Sro 31 Sie, 2011

Czarny Gs 500 E na skrzyżowaniu Broniewskiego z Duracza ok. godziny 11:45
pilchu - Sro 31 Sie, 2011

Targowa około 15:30 napierw żółty gs500e przebijał się przez korek, żólte spodnie,
kilka minut później również na targowej pod wiaduktem czarny lub granatowy gs500e

chopin - Czw 01 Wrz, 2011

Pilchu, ty latasz biało niebieskim 500f? Bo mi takowy pare razy w Ząbkach na Szwoleżerów mignął...
pilchu - Czw 01 Wrz, 2011

chopin napisał/a:
Pilchu, ty latasz biało niebieskim 500f? Bo mi takowy pare razy w Ząbkach na Szwoleżerów mignął...



niebieskim, no i nie po tej stronie miasta ;)

maniek - Czw 01 Wrz, 2011

chopin napisał/a:
Pilchu, ty latasz biało niebieskim 500f? Bo mi takowy pare razy w Ząbkach na Szwoleżerów mignął...


Możliwe że to ja, często tam się pojawiam.

Borek - Pią 02 Wrz, 2011

Czy żółty GS naked po lifcie ,który stał dzisiaj rano na UKSW na Wójcieckiego to kogoś z forum?
bombki - Pią 02 Wrz, 2011

Czarna F'ka na Jerozolimskich (odcinek między pl. Zawiszy, a dworcem Zachodnim) z kufrem, kierowca spodnie moro, godz. 10.25.
pilchu - Nie 11 Wrz, 2011

ktoś z forum był dziś na gymkhanie w markach?
biało-niebieska eFka na światłach , niebieski E przy neste, około 15:30

maniek - Nie 11 Wrz, 2011

ja przejeżdżałem nie raz
Folek - Nie 11 Wrz, 2011

Niebieskie były dwa w tym jeden mój :)
a kto był żółtą eFką chwalić się :)

maniek - Nie 11 Wrz, 2011

Ja widziałem pod nourauto jeszcze czarną F
pilchu - Pon 12 Wrz, 2011

Folek napisał/a:
Niebieskie były dwa w tym jeden mój :)
a kto był żółtą eFką chwalić się :)


a postawiłeś moto między norauto a neste na tym pseudo chodniku? :)

maniek napisał/a:
ja przejeżdżałem nie raz


no to pewnie Ty :)

mjanowski - Pon 12 Wrz, 2011

pilchu napisał/a:
niebieski E przy neste, około 15:30


Mógł być mój, tankowałem, a potem zatrzymywałem się niedaleko ;)

EDIT: A nie, sorry, ja byłem tylko w sobotę :wstyd:

Folek - Pon 12 Wrz, 2011

pilchu napisał/a:


a postawiłeś moto między norauto a neste na tym pseudo chodniku? :)


Stałem teoretycznie na drodze, przy barierkach Gymkhany, z której w praktyce zrobił sie parking. tablice WWL :)

Drugi GS stał na WA z tego co pamiętam na wyjeździe z Neste :)

pepek - Sro 14 Wrz, 2011

Po 17 mijałem dziś na Żwirki przy pomniku lotników dziewczynę na GSie chyba w zielonych SIDIkach. Ktoś od nas?
iko - Sro 14 Wrz, 2011

pepek, To ja, to ja :) Wracałam z pracy :)
pepek - Sro 14 Wrz, 2011

No proszę :)
Ja akurat wyjątkowo przez Żwirki jechałem. Niezły sznurek moto cisnących się pomiędzy pasami się tam zrobił :)

iko - Sro 14 Wrz, 2011

Faktycznie, sporo nas tam było :> Dzisiaj też tam będę o podobnej porze, także może znowu się zobaczymy :D :D
pozdr

Dred - Pon 19 Wrz, 2011

Niebieska F jadąca alejami jerozolimskimi w stronę centrum na wysokości e'Leclerc koło godziny 8:25. To ktoś od nas?
Irys - Pon 19 Wrz, 2011

Czarne E, z kufrem, ~23:00, Powsińska, róg Bonifacego w stronę Trasy Łazienkowskiej. Squarek?
Byliśmy na czarnej esfale, w stronę Wilanowa.

squarek - Wto 20 Wrz, 2011

To raczej nie byłem ja, może mój brat bliźniak, podobny no bo bliźniak... :P

Ja jestem daaaaleko od Warszawy :)

maniek - Sob 24 Wrz, 2011

Niebieski gs na nr WK ... Stał na terenie AONu o godz 11. Ktoś z forum?
Patti - Wto 27 Wrz, 2011

Czarna E, dzisiaj przed 7 na rondzie przy ul. Płowieckiej, w stronę ul. Marsa- ktoś z forum? :)
pilchu - Wto 27 Wrz, 2011

niebieski E trasa toruńska przy IKEI w stronę centrum ok. 7:45


niebieski E białe felgi radzymińska w stronę pragi około 8:30

ktoś od nas może?

flash - Sro 28 Wrz, 2011

dziś, 16:20 żółty naked z kufrem aleje jerozolimskie przed piastowem
bombki - Sro 28 Wrz, 2011

Mijałem dziś około 13.40 czarną F'ke w Starej Miłośnie, leciała w stronę Warszawy, ktoś od nas?
flash - Sob 01 Paź, 2011

dziś, 13:50 żółta F-ka na skrzyżowaniu modlińskiej z kowalczyka
rudolfs - Sob 01 Paź, 2011

flash napisał/a:
dziś, 16:20 żółty naked z kufrem aleje jerozolimskie przed piastowem
to ja śmigałem do pracy pozdrawiam.
flash - Nie 02 Paź, 2011

fajnie :D a ja właśnie wracałem z roboty ale niestety puszką ;)
Dariusz_wawa - Nie 02 Paź, 2011

Biało - niebieska F około południa ze zgrabnym plecaczkiem :) na rynku w Kazimierzu nad Wisłą
Alf/red/ - Pon 03 Paź, 2011

Elo, czarna F na blachach WND stoi sobie na parkingu Wiśniowy Business Park @ Żwirki (Warszawa ofcourse). Łańcuch byś popsikał(a) kolego/koleżanko :hyhy:
Borek - Wto 04 Paź, 2011

squarek, to Ty mi kilka minut temu machałeś ze służbowego? :hyhy: Dopiero potem skojarzyłem fakty hehe :)
studi - Wto 04 Paź, 2011

Ok. 15:15 na starym Ursusie róg Posag 7 Panien i Gierdziejowskiego, czarne E K4, kierowca ubrany w kamizelkę która powiewała na wszystkie strony.
kingusia1188 - Wto 04 Paź, 2011

A Ja widziałam na Wóycickiego niebieską F'kę :) stojącą na parkingu przy jakiś magazynach czy czymś takim :P
squarek - Wto 04 Paź, 2011

Borek napisał/a:
squarek, to Ty mi kilka minut temu machałeś ze służbowego? :hyhy: Dopiero potem skojarzyłem fakty hehe :)


Minę miałeś nieziemską :D Mogłem błysnąć niebieskimi ale się powstrzymałem... :P

Borek - Sro 05 Paź, 2011

Co ja biedny przeżywałem :D
bombki - Czw 06 Paź, 2011

widziałem dziś około 16 koleżanką na żółtej F'ce - na osiedlu w Wesołej (przy sklepie "Groszek"), a chwilę później leciała razem z drugim moto (nie zauważyłem jakie) od ronda ulicą Praskiego Pułku. Ciekawe czy to ktoś od nas :cwaniak:
Borek - Czw 06 Paź, 2011

A u mnie pod blokiem stoi już trzeci GS , tym razem czarny. Niedaleko wolumenu, przyznawać się kto sobie żarty robi? :P
CieCHu - Nie 09 Paź, 2011

Ja mieszkalem ostatni rok na wolumenie. Gs identyczny jak Twoj, ale trzymalem go pod ziemia :>
Irys - Nie 09 Paź, 2011

bombki napisał/a:
a chwilę później leciała razem z drugim moto (nie zauważyłem jakie)
Czy może to drugie moto to czerwone jajo? Jeżeli tak, to koleżanka z forum, która jakiś czas temu przestała się udzielać ;)
bombki - Pon 10 Paź, 2011

Irys napisał/a:
bombki napisał/a:
a chwilę później leciała razem z drugim moto (nie zauważyłem jakie)
Czy może to drugie moto to czerwone jajo? Jeżeli tak, to koleżanka z forum, która jakiś czas temu przestała się udzielać ;)

modelu nie jestem pewny, chyba był bardziej bordowy niż czerwony, ale faceci podobno nie znają się na kolorach :rotfl:

Dred - Sro 12 Paź, 2011

Borek napisał/a:
A u mnie pod blokiem stoi już trzeci GS , tym razem czarny. Niedaleko wolumenu, przyznawać się kto sobie żarty robi? :P


to ja kupiłem jeszcze jedno moto :rotfl:

PS Borek kup sobie kondonik na moto , bo w taką pogodę zmarznie Ci maszyna :zalamany:

Borek - Sro 12 Paź, 2011

To Twój ten czarny ? :przestraszony: No ja mam kondona, bo mój moto na strzeżonym stoi, pod blokiem tylko czasami.
Dred - Sro 12 Paź, 2011

nie , no z tym kupnem to jaja sobie robię ;)
blazek1883 - Sro 19 Paź, 2011

dzisiaj około 18 czerwony GS przy metrze politechnika, widze, że deszcz i niska temperatura niestraszne
studi - Sro 19 Paź, 2011

około 17:10 czarne E K'5 jechaliśmy razem od Pl. Zawiszy, Towarową do Al. Solidarności.

blazek1883 napisał/a:
widze, że deszcz i niska temperatura niestraszne

Wszystko kwestia ubioru

GRN - Pią 11 Lis, 2011

Cześć.

Pi razy drzwi miesiąc lub dwa temu widziałem fioletowe gs 500 na nidzickich numerach (NNI) w Mławie. (chyba było to na ul. Sienkiewicza/Lelewela)

Na początku września, również w Mławie widziałem na ulicy Warszawskiej czarne gs 500.

Za każdym razem byłem "w cywilu" czyli na nogach, pieszo.

Przyzna się ktoś? :D

Pozdrawiam

Borek - Pią 11 Lis, 2011

GRN napisał/a:


Pi razy drzwi miesiąc lub dwa temu widziałem fioletowe gs 500 na nidzickich numerach (NNI) w Mławie. (chyba było to na ul. Sienkiewicza/Lelewela)
Pozdrawiam


To ja, to ja :D Z wawy do Nni leciałem, ale to co tam się działo z tymi torami to jakaś abstrakcja...

GRN - Pią 11 Lis, 2011

Borek napisał/a:
To ja, to ja :D Z wawy do Nni leciałem, ale to co tam się działo z tymi torami to jakaś abstrakcja...


No proszę :D

To może w przyszłym sezonie się spotkamy na dwóch kółkach, polatać, bo w sumie Nidzica niedaleko :) Jak byś widział w okolicy niebieskie GS na mławskich numerach, to już wiesz, kto to.

Ciekaw jestem, czy drugi GS-owicz to przeczyta, niestety nie zwróciłem wtedy uwagi na rejestrację, więc nie wiem nawet czy to było miejscowe GS, czy przejazdem.

Borek - Sro 23 Lis, 2011

Przyznac sie czyja czarna F-ka stoi pod moja uczelnia(UKSW) na Woycickiego?
nav - Sro 30 Lis, 2011

Niebieska Fka z kufrem z WWL dziś ok. 7:30 na Żołnierskiej w stronę Marsa - ktoś z forum?
Wariat;) - Pon 05 Gru, 2011

Borek napisał/a:
Przyznac sie czyja czarna F-ka stoi pod moja uczelnia(UKSW) na Woycickiego?


A no ja

CieCHu - Pon 02 Sty, 2012

A czyj GS parkowal dzisiaj przy Intraco okolo 17? Rejestracja zaczynala sie od TK :P
Snajper4 - Nie 04 Mar, 2012

Dziś koło godz. 15 czarny GS F przejeżdżał obok zegrza. Bombki?
studi - Nie 04 Mar, 2012

Nie bombki ino to ja, przyznaje się bez bicia, ale jakoś Cię nie zauważyłem, jechałem razem z dwiema furami kwadratowe volvo w kombi i żółty daewoo na wycieczkę pod Serock.
Irys - Nie 04 Mar, 2012

Dełu-srełu. Wypraszam sobie. Obraziłeś naszego Cheviego... :przestraszony:
kingusia1188 - Czw 08 Mar, 2012

tak po amatorsku :) nie znam wszystkich ulic Wawki,
o 17.00 na skrzyżowaniu Krucza/ jedna przed Hożą :) kolega na E przepuszczał pieszych :)
ktoś z forum ? :D

doctype - Czw 08 Mar, 2012

Fioletowy GS? cz-b kask? Mogłem być ja :)
CieCHu - Czw 08 Mar, 2012

Moim gs-em :P
kingusia1188 - Sob 10 Mar, 2012

tak tak :) Pierwszy gs-ik w tym sezonie widziałam :) aż sama chciałam wsiąść na swoją gwiazdeczkę :D ale jednak troszkę za zimno jak dla Mnie :/
doctype - Sob 10 Mar, 2012

No prawda :) Rześko jest :)
dunja - Nie 11 Mar, 2012

Rześko i wietrzno. Jedzie się śladem węża, bo raz z jednej raz z drugiej uderza trąba powietrzna :)
Wariat;) - Nie 11 Mar, 2012

No dzisiaj ciężko było, żadnego GS-a nie widziałem
dunja - Nie 11 Mar, 2012

Gwarantuje że przyjamniej jeden gs kręcił się w okolicach Zalewu :)
Ale to prawda, drugiego gsa nie spotkałam :)

nav - Pon 12 Mar, 2012

dunja napisał/a:
Gwarantuje że przyjamniej jeden gs kręcił się w okolicach Zalewu :)
Może niebieska F'ka z czarnym DLem? Byłem tam z mańkiem koło 13-tej.
Borek - Pon 12 Mar, 2012

A ja mam takie pytanie, czy ktoś z Warszawy pożyczyłby na chwilę klucz do świec 16mm??
Dariusz_wawa - Wto 13 Mar, 2012

Żólta EFka na Wisłostradzie około 6:15 na wysokości Zamku w kierunku Mokotowa.
Ołtaż - Wto 13 Mar, 2012

Dzisiaj koło 14;30 na Bitwy Warszawskiej granatowy GS500E :) Pozdrawiam! Leciałem swoją turkusową w drugą stonę :hyhy:
squarek - Sro 14 Mar, 2012

Nie granatowy tylko czarny :P Tak, rzuciła mi się w oczy jaskrawa GSka na Bitwy Warszawskiej.


Również pozdrawiam :)

studi - Czw 15 Mar, 2012

Dzisiaj ok. 8:20 na Popularnej przy Castoramie niebieskie E chyba K7 na numerach FSL 4..4, jak dobrze pamiętam.
roger - Pią 16 Mar, 2012

A ja wczoraj widziałem biało - niebieską F-kę u siebie w Węgrowie. Myślę że to był Maniek. Pozdrawiam. :)
maniek - Pią 16 Mar, 2012

Tak byłem wczoraj w Węgrowie w wydziale komunikacji :)
Snajper4 - Pią 16 Mar, 2012

Dzisiaj koło 10 czarny naked po lifcie z szarym bakiem na rogu chełmżyńska/marsa.

Edit.
Niebieska Fka z plecaczkiem, chyba na WWL koło 15.30, te same miejsce co wyżej, Maniek? :)

roger - Pią 16 Mar, 2012

Cytat:

Edit.
Niebieska Fka z plecaczkiem, chyba na WWL koło 15.30, te same miejsce co wyżej, Maniek? :)


Maniek z tego co wiem ma numery WWE ...[/quote]

doctype - Sob 17 Mar, 2012

Dzisiaj o 17 na Francuskiej na Saskiej Kępie czarna gska przedliftowa.Ktoś z forum?
Borek - Sob 17 Mar, 2012

A ja jakąś godzinkę na trasie 7 koło mostu łazienkowskiego mijałem się z czerownym Gs-em slingshot, ktoś z Naszych? ;D
maniek - Sob 17 Mar, 2012

Snajper4 napisał/a:
Dzisiaj koło 10 czarny naked po lifcie z szarym bakiem na rogu chełmżyńska/marsa.

Edit.
Niebieska Fka z plecaczkiem, chyba na WWL koło 15.30, te same miejsce co wyżej, Maniek? :)



O tej porze to mogłem jechać sam :) tak ja mam WWE

DJ Rafus - Nie 18 Mar, 2012

Był ktoś dziś nad jeziorem rożnowskim? Dużo moto tam mijałem :)
bombki - Wto 20 Mar, 2012

Czy czerwony GS 500E widziany dziś na Płochocińskiej (stał zaparkowany) to jest na forum zarejestrowany?
Borek - Wto 20 Mar, 2012

Bombki, to był chyba GS z jakiejś szkoły jazdy ;)
Irys - Wto 20 Mar, 2012

Niebieski GS F 2004 parkowany w okolicach Wołoskiej, róg Domaniewskiej 41 - ktoś od nas?

Oprócz tego minęłam się dziś z naszym byłym GSowiczem - K0.oRnim, róg Marynarskiej i Postępu. Pozdro.

dawo16b - Wto 20 Mar, 2012

Stawiam, że na kole leciał :P :rotfl:
Irys - Wto 20 Mar, 2012

Mylisz się ;)
Zaczęło padać, było dość ślisko (i zimno) - staliśmy na światłach na skrzyżowaniu.

dawo16b - Wto 20 Mar, 2012

No, ale po starcie ze świateł poszedł na koło ?! :rotfl:
Irys - Wto 20 Mar, 2012

niee grzecznie pojechał dalej ;) Nie wiem czy to fajnie tak na mokrym gumować wśród nieprzyzwyczajonych puszkarzy ;)
dawo16b - Wto 20 Mar, 2012

To ja nie wiem co się z kolega podziało, bo pamiętam, że często się tu chwalił, że co światła to na koło :D no, ale fakt jak było ślisko to trzeba uważać, karwasz twarz coś źle dzisiaj typuje :zdegustowany:
studi - Wto 20 Mar, 2012

dawo16b napisał/a:
To ja nie wiem co się z kolega podziało

może wreszcie dorósł

piti - Sro 21 Mar, 2012

Irys napisał/a:
Niebieski GS F 2004 parkowany w okolicach Wołoskiej, róg Domaniewskiej 41 - ktoś od nas?


Dzieńdobry :oczami:

doctype - Sro 21 Mar, 2012

Wawelska w stronę dw. zachodniego pomknął jakiś niebieski gs, przedliftowy koło 13:20, ktoś z forum?
Irys - Sro 21 Mar, 2012

studi napisał/a:
może wreszcie dorósł
Łon? Noł łej ;)
piti napisał/a:
Dzieńdobry :oczami:
:)
mocar - Czw 22 Mar, 2012

Wczoraj, dzisiaj ul.Głębocka ok 7.30 w stronę targówka gs zadupek albo cały obklejony naklejkami albo tak pomalowany kojarzy mi się chyba z forum ale nie jestem pewny ?? ?
Rage - Czw 22 Mar, 2012

Czy ktoś w forum pracuje w Instytucie Lotnictwa Al. Krakowska 110/114? Dziś w hangarze na moto widziałem niebiesko-białą F-kę ;)
doctype - Sob 24 Mar, 2012

Dzisiaj o g. 17:00 ktoś wyjeżdżał z Saskiej na Aleję Waszyngtona Biało-Czarną Efką. Tutejszy ktoś?:) Pozdrawiam
Adrian - Wto 27 Mar, 2012

Godz. ok 11.30 pod WATem czarna F-ka rej. WY...
qzz - Wto 27 Mar, 2012

Dzisiaj widziałem Gs-a na wiadukcie przy Marsa k. godz. 14:30. Kto się przyzna? :)
Borek - Wto 27 Mar, 2012

Rozumiem,że nie miał on koloru, ani nie wiadomo czy to e czy f.
michał20 - Wto 27 Mar, 2012

mój stary wracał w woodstocku jak bez koloru
doctype - Wto 27 Mar, 2012

18:40 dzisiaj, rondo waszyngtona, żółta efka.
Kipisz - Sro 28 Mar, 2012

Adrian napisał/a:
Godz. ok 11.30 pod WATem czarna F-ka rej. WY...

to chyba bylem ja :D

studi - Sro 28 Mar, 2012

Dzisiaj z rana ok. 8:20 raider na F'ce K6 granatowej szykował się do lotu na parkingu przy ul. Dickensa
flash - Sro 28 Mar, 2012

wczoraj koło 18:40 na Promyka w Pruszkowie motocyklistka na niebieskiej F-ce chyba K5 leciała za o ile mnie oko nie myli bandziorem ;)
olecki - Sro 28 Mar, 2012

Strzelam w ciemno że Kinga :D


Dzisiaj, 19.30/20 w miejscowosci Blizne przy S8, szary (?chyba :P ) GS w owiewkach???

Irys - Czw 29 Mar, 2012

Niebieski GS500E 2003, podziemny parking BestMalla (Sadyba). Pozdr. ;)
Irys - Wto 03 Kwi, 2012

Niebieski GS500E 2002, zaparkowany przy Odyńca 63 (?) :)
Panicz - Sro 04 Kwi, 2012

wczoraj na Towarowej widziałem takich 2 co ukradli księżyc, ale po kuferkach poznałem, że to "nasi" ;) W tamtym roku jeździli GSami a teraz jamochłonami czy jamuchami jak tam się to zwie :D ważne że 2 koła
bombki - Sro 04 Kwi, 2012

Zastanawialiśmy się właśnie po czym nas rozpoznałeś :hyhy:
A Ty mógłbyś już się przesiąść z puszki na 2oo ;)

Panicz - Sro 04 Kwi, 2012

Ja co roku rozpoczynam sezon koło 15.04. i w tym roku tez tak się zapowiada.
Jestem ciepłolubny :)

Rage - Czw 05 Kwi, 2012

Dzisiaj koło 6.40 na światłach koło instytutu lotnictwa mignęła mi niebiesko-biała F-ka, jechała w kierunku hynka. Ktoś się przyzna?
Borek - Sro 11 Kwi, 2012

Niebiesko-biała F-ka na Powstańców Śląskich koło godziny 14??
studi - Sro 11 Kwi, 2012

Rano ok. 8:15 Ordona/Kasprzaka czarne E K3 jak mniemam, raider pojechał dalej Ordona i potem w Wolską, zgubiłem go z oka w okolicach Płockiej jak stanąłem puszką w korku.
Michu269 - Czw 12 Kwi, 2012

Pomarańczowy GF500E około 13:00 ulicą Piłsudskiego. Kierowca w białym kasku dojeżdżał do ronda przy ratuszu kiedy go widziałem :)
pilchu - Sob 14 Kwi, 2012

dzisiaj moto akcesoria w markach, biało-niebieskie malowanie ok. 15:30-16:00
Ołtaż - Nie 15 Kwi, 2012

pilchu napisał/a:
dzisiaj moto akcesoria w markach, biało-niebieskie malowanie ok. 15:30-16:00


o tej porze to akurat ja tam byłem ale chyba nie o mojego turkusa chodzi ;) Ale pozdrawiam :)

Irys - Nie 15 Kwi, 2012

Czarna GSka w ścigaczu, chyba 2004 z kufrem, nad Zegrzyńskim w kompletnym deszczu, w towarzystwie kilku Cebeerek i nie tylko. Rejestracja WZ. Ktoś od nas? :)
squarek - Nie 15 Kwi, 2012

Irys napisał/a:
Czarna GSka w ścigaczu, chyba 2004 z kufrem, nad Zegrzyńskim w kompletnym deszczu, w towarzystwie kilku Cebeerek i nie tylko. Rejestracja WZ. Ktoś od nas? :)


To ja! A nie, ja nie mam w ścigaczu... I nie byłem w Zegrzu... Rejestracja też inna... Zaraz, przecież ja już nie mam GSa :D

Dziś na Bemowie było kilka GSek. Ex sprzęta Bombkiego, teraz Rage poznałem, reszta mi nie znana, jakieś niebieskie eFki, czarny E przedliftowy. :D

Pendzel - Pon 16 Kwi, 2012

squarek napisał/a:
czarny E przedliftowy.


To pewnie ja. :D W paradzie niedaleko mnie kręcił się tez ktoś na czarnej F-ce i dwóch chłopaków na czerwonym E przedliftowym, z obszytą kanapą i zmienionym wydechem. Zastanawiałem się czy ktoś z forum. ;)

studi - Nie 22 Kwi, 2012

Gwiazdeczka na czarnym 500F K5 na rondzie Żaba ok. godziny 14:30 - biały kask, blachy RMI, tylna lampa biała na LEDach.
Michu269 - Nie 22 Kwi, 2012

Pani na czarnym GS 500F, Trojany, zjazd z S8. Jechała w towarzystwie niebieskiego Bandita S. Ja sobie stałem ze znajomym na przystanku z jego F4 :)
flash - Czw 26 Kwi, 2012

Pozdrowienia dla Pruszkowiaków których widziałem na promyka koło 18 ;)
Wariat;) - Czw 26 Kwi, 2012

Na ostrzyckiej(przyczółek Grochowski) Niebieska F-ka pewniej nieznajomej w czerni ;)
olecki - Nie 29 Kwi, 2012

flash napisał/a:
Pozdrowienia dla Pruszkowiaków których widziałem na promyka koło 18 ;)


GS 500 E, GS 500 F i Hornet 600??

Jeśli tak to ja, Kinga i kumpel horneciarz :D

flash - Nie 29 Kwi, 2012

olecki napisał/a:
GS 500 E, GS 500 F i Hornet 600??

Jeśli tak to ja, Kinga i kumpel horneciarz :D


GSy poznałem i tak się zastanawiałem właśnie co to było to trzecie ;)

pilchu - Pon 30 Kwi, 2012

Sobota, czarny gs500e, bp toruńska - tankował :) ok. 15-16 mniej więcej
pilchu - Wto 01 Maj, 2012

gs 500 e CZARNY radzymińska/piłsdskiego WCZORAJ ok. 16

kierowca w kurtce i w krótkich spodenkach...

Adrian - Wto 01 Maj, 2012

Granatowy GS 500E, czarny kask ok godz. 13.50. Skrzyżowanie dolina służewiecka z nowourynowską.
Mix - Sro 02 Maj, 2012

pilchu napisał/a:
kierowca w kurtce i w krótkich spodenkach...


I tak się nikt nie przyzna ;)

bombki - Wto 08 Maj, 2012

Dziś przed 9.00 niebieski golas zaparkowany przy Staniewickiej 14.
Ktoś od nas?

Kacek - Wto 08 Maj, 2012

dzisiaj, 16-17 null w studencie na piwie, pozdro :D
nav - Sro 09 Maj, 2012

Kacek napisał/a:
dzisiaj, 16-17 null w studencie na piwie, pozdro :D

Niestety tylko "przy" piwie :(

Dziś 7:50 ktoś od nas skręcał z Marsa (od centrum) w Chełmżyńską? Chyba był to przedliftowy golas. Machałem z vstroma.

Irys - Sro 09 Maj, 2012

Ja tyle GSów mijam w Wawie i bardzo mało z nich odmachuje... :zalamany: to dla tego że mam Chądę? :rotfl:
dunja - Sro 09 Maj, 2012

Irys napisał/a:
Ja tyle GSów mijam w Wawie i bardzo mało z nich odmachuje... :zalamany: to dla tego że mam Chądę? :rotfl:


nie macha się do skutetów i Chąd. przeca to oczywiste :przestraszony:

Irys - Sro 09 Maj, 2012

:rozpacz:
dunja - Sro 09 Maj, 2012

Irys napisał/a:
:rozpacz:


Nie chlipaj...

Będę machać, słowo !

nithrine - Sro 09 Maj, 2012

Godzina 18:30, Prymasa/Toruńska, jakiś pan z Legionowa ciął biało-niebieskim gjeesem tak zawzięcie, że mało na barierkę nie wpadł.. :oczami:
Nozownik - Pią 11 Maj, 2012

Dzisiaj około 16:00 Warszawa, ulicą Popiełuszki przemknęła czerwono-czarna Suzia w wersji E. Z tego co pamiętam właściciel/ka był/a w tych samych kolorach :)
nav - Pią 11 Maj, 2012

7:45, Grochowska na wysokości placu Szembeka, chyba ten sam wcześniej przy Chełmżyńskiej.
16:10, Niebieska F'ka ze stelażem bez płyty, odcinek Rondo Wiatraczna - Omulewska jechaliśmy koło siebie.

Forumowcy?

mocar - Wto 15 Maj, 2012

Wczoraj ok 18 i nie tylko, ostatnio dosyć często żółta F'ka ul. Głębocka. Ktoś z forum?
fly4fun - Wto 15 Maj, 2012

Dzisiaj Wisłostrada około 8.00 - niebieskie GS500F na WL, kierowca z AGV na głowie...
JBC to ja na srebrnym i głośnym choperku :wstyd:

fly4fun - Nie 20 Maj, 2012

Wczoraj skrzyżowanie Młodzieńcza/ Radzymińska Gs500f z kuferkiem około 12.00
Kilka krakowskich GS`ów i koleżanka na GS500f bez dolnych owiewek na Gymkhanie (ja akurat na supermoto, bo GS sie troche grzeje na placu :/ )

fly4fun - Pią 25 Maj, 2012

16.45 czarny GS500F z kufrem na Wale Miedzeszynkim
Mix - Pią 25 Maj, 2012

Wczoraj lekko po 16 niebieski GS 500E na trasie siekierkowskiej w stronę Marsa.
Krt - Nie 03 Cze, 2012

Niebieska F'ka na blachach WK(dalej nie pamiętam)stojąca pod blokiem na IBJ'cie od ul. axentowicza. Wiem, że właścicielem jes tkobieta, może ktoś z forum??
Mix - Nie 03 Cze, 2012

Niebieska F'ka w towarzystwie dwóch inncyh niezidentyfikowanych motocykli na ulicy poleczki około godziny 20.
flash - Pon 11 Cze, 2012

Dziś 8:45 niebiesko-biała F-ka, w Pruszkowie na Promyka
jinjun - Sro 13 Cze, 2012

Przyznać się kto ma takiego stajla, że jeździ gixxem w plecaku spideramana i czerwonym kasku w czarną pajęczynę? :)
Irys - Sro 13 Cze, 2012

jinjun napisał/a:
Przyznać się kto ma takiego stajla, że jeździ gixxem w plecaku spideramana i czerwonym kasku w czarną pajęczynę?
A to nie jest przypadkiem pytanie na forum gixxa?
Grzechu16 - Sro 13 Cze, 2012

Irys napisał/a:
jinjun napisał/a:
Przyznać się kto ma takiego stajla, że jeździ gixxem w plecaku spideramana i czerwonym kasku w czarną pajęczynę?
A to nie jest przypadkiem pytanie na forum gixxa?

:facepalm: :D

Semai - Sro 13 Cze, 2012

ale przecież spiderman nie ma plecaka... ?
jinjun - Sro 13 Cze, 2012

Irys napisał/a:
jinjun napisał/a:
Przyznać się kto ma takiego stajla, że jeździ gixxem w plecaku spideramana i czerwonym kasku w czarną pajęczynę?
A to nie jest przypadkiem pytanie na forum gixxa?

To się zarejestruj i jak dostaniesz odpowiedź to napisz tutaj ;)

Irys - Sro 13 Cze, 2012

jinjun napisał/a:
To się zarejestruj i jak dostaniesz odpowiedź to napisz tutaj ;)
No właśnie. Tak zrób - w końcu Ciebie to interesuje. Mądry chłopiec. Krzyżyk na drogę.

PS. A może Ty pomyliłeś gixxa z GSem?! :przestraszony:

Kacek - Sro 13 Cze, 2012

Ktoś od nas parkuje czarną GSke na studni na Narutowicza?)\ :)
Turos - Sro 13 Cze, 2012

Czarny jeździec na czarnym GSie z kufrem na tyle koło 16 na Wale (jakieś 3 światła od mostu w stronę Otwocka)
jinjun - Sro 13 Cze, 2012

Irys napisał/a:
jinjun napisał/a:
To się zarejestruj i jak dostaniesz odpowiedź to napisz tutaj ;)
No właśnie. Tak zrób - w końcu Ciebie to interesuje. Mądry chłopiec. Krzyżyk na drogę.

PS. A może Ty pomyliłeś gixxa z GSem?! :przestraszony:

I buziak w czółko :)

nav - Czw 14 Cze, 2012

Dziś 10:30 na rondzie Jazdy Polskiej przedliftowy GS stał na światłach w stronę Pomniku Lotnika.
doctype - Pią 15 Cze, 2012

nav napisał/a:
Dziś 10:30 na rondzie Jazdy Polskiej przedliftowy GS stał na światłach w stronę Pomniku Lotnika.

Pozdrawiam ;) jechałeś czarnym Vstromem?

nav - Sob 16 Cze, 2012

doctype napisał/a:
Pozdrawiam ;) jechałeś czarnym Vstromem?
Yup ;)
flash - Sob 16 Cze, 2012

Dziś koło 15 (chyba) w Pruszkowie na al. Wojska polskiego jak stałem na Shellu to jechał niebiesko srebrny (to chyba K3) gs500 w kierunku centrum naszej wioski ;)
makumba88 - Sob 16 Cze, 2012

flash napisał/a:
Dziś koło 15 (chyba) w Pruszkowie na al. Wojska polskiego jak stałem na Shellu to jechał niebiesko srebrny (to chyba K3) gs500 w kierunku centrum naszej wioski ;)

Chwilę wcześniej widziałem go na alejach na wysokości Michałowic :) Babeczka prowadziła :)

Turos - Pon 18 Cze, 2012

czarny GS, srebrny kask, bordowy plecak. Widziany dziś na Fieldorfa na światłach koło STATOILA ok godziny 7:20 :)
fly4fun - Pon 18 Cze, 2012

Dzisiaj 7.55 pod instytutem stomatologii ( fontanna na podzamczu) żółty GS, nie zdążyłem się przyjrzeć czy E czy F bo mi Varadero zasłaniało, ja na głośnym, 30 letnim Kawasaki ;) .
Irys - Pon 18 Cze, 2012

Dziś koło 16:40, staliśmy na światłach al. Jerozolimskie róg Marszałkowskiej (w stronę Wisły). Czarna eFka 2004, kolega w szczękowym Cabergu, kurtka Modeki, rejestracja WND. Ktoś "nasz"?
Ołtaż - Pon 18 Cze, 2012

Dzisiaj ok 14 żółte eFka na Jagiellońskiej, bylo machane :) Pozdrawiam :)
Kacek - Pon 18 Cze, 2012

dzisiaj po 19, przy metrze pola mokotowskie pod zielona gęsią, dziewczyna w tekstach na czarnej efce :) potem 21:35 skrzyżowanie Grójeckiej i Wawelskiej, najpierw efka k4 za nim czarny gs przedliftowy :)
pilchu - Wto 19 Cze, 2012

Pozdrawiam dwóch kolegów tankujących wczoraj wieczorem na bp przy toruńskiej ;)
mocar - Wto 19 Cze, 2012

pilchu, również pozdrawiam :)
flash - Wto 19 Cze, 2012

15:30 skrzyżowanie aleje jerozolimskie regulska, czarna f-ka
doctype - Wto 19 Cze, 2012

około godziny 16 gs po lifcie stał na Francuskiej przy Renesansie.
Malowany niebieski zadupek.

mocar - Czw 21 Cze, 2012

Wczoraj około 16.15 Niebieska F'ka na solidarności przy skrzyżowaniu z Okopową, chwile później na mazowieckiej czarna F'ka ktoś z forum?
nav - Czw 21 Cze, 2012

Wczoraj na Trasie Łazienkowskiej, ok 16:40 w stronę Pragi pomykał przedliftowy GS.
Drugi w Górze Kalwarii, ok 20-tej (?) na parkingu przy Wyszyńskiego, niedaleko skrzyżowania z Pijarską, ktoś się szykował do jazdy niebieską F'ką - przejeżdżaliśmy małą grupką.

Semai - Czw 21 Cze, 2012

ktoś stawia swoją maszinę na skrzyżowaniu karolkowej i kasprzaka pod budynkiem kredyt banku?
Turos - Pią 22 Cze, 2012

7:20 skrzyżowanie Fieldorfa i Wału, czarna efka TAKA , motocyklista jasno ubrany, chyba w czarnym kasku
doctype - Pią 22 Cze, 2012

Dzisiaj koło godziny 16:20 niebieska efka na jerozolimskich w stronę Pragi.
Chwilę jechałem za nią, później odbiła na wisłostradę.Ktoś z forum?

nav - Nie 24 Cze, 2012

Wczoraj ok 19:25, Kadrowa/Kordiana w Rembertowie, niebieski golas K4 w towarzystwie gixa - gaźniki do ogarnięcia :P
flash - Nie 24 Cze, 2012

wczoraj wieczorem pod pubem Route 66 na prymasa, motocyklistka na niebieskim GS500F K5, ktoś z forum ?
studi - Nie 24 Cze, 2012

Ok. 15.20 przedliftówka z pasażerem w kolorze niebieskiogranatowym jak mniemam, wjechała na DK7 w Magdalence, my w trzy maszyny (CRB, TLR, DL) staliśmy na światłach od strony Grójca, potem nam dało zielone i dzida, jak się tankowaliśmy na BP przy 17 Stycznia o 15:40 to jechała Al. Krakowską w stronę centrum.
Nozownik - Pon 25 Cze, 2012

Wczoraj o 16:00 pan w czarnej kurtce i kasku tankował swojego czarnego GSa w wersji naked na Neste - pod Leclercem Przy skrzyżowaniu Ciszewskiego/Cynamonowa
emkags - Pon 25 Cze, 2012

flash, to ja bylam ;P
nav - Pon 25 Cze, 2012

16:05, parking na chodniku wzdłuż Terespolskiej, pod urzędem gminy. Kierownik się szykował do odjazdu na czerwonym przedliftowym.

Tyle GS'ów, a żaden od nas :(

flash - Pon 25 Cze, 2012

emkags napisał/a:
flash, to ja bylam ;P


superowo ;)

Snajper4 - Pon 25 Cze, 2012

Koło godziny 12 na Radzymińskiej gdzieś miedzy McDonaldem na zaciszu a M1 w markach czarny naked przedliftowy, ja byłem na czerwonym przedliftowym z plecaczkiem na światłach, machneliśmy sobie ;)
emkags - Pon 25 Cze, 2012

flash, a Ty tez tam byles?? :) jakis gsx stal :P ale to nie gsik zebym podeszla ;P
MacGyver - Pon 25 Cze, 2012

Prawdopodobnie granatowa poliftowa GSka z plecakiem z soboty na niedzielę ok godz. 00.30 wjechała na Aleje Armii Krajowej w kierunku Marymontu.
Ktoś od nas??

flash - Wto 26 Cze, 2012

emkags napisał/a:
flash, a Ty tez tam byles?? :) jakis gsx stal :P ale to nie gsik zebym podeszla ;P


Byłem :) podjechaliśmy z plecaczkiem na małe co nieco ;)

Borek - Czw 28 Cze, 2012

Rage, to Ciebie wczoraj widziałem jak koło metra Politechnika sobie szedłeś z kaskiem i patrzyłeś się na mojego kotka? :hyhy:
doctype - Czw 28 Cze, 2012

Dzisiaj, dosłownie kilka minut przed 11 na Wale Międzyszyńskim przy Zwycięzców zdawało mi się, że jechał przedliftowy gs w stronę Stadionu/Żerania/Północy. Kolor granatowy chyba.
studi - Czw 28 Cze, 2012

A ja wczoraj około 17:00 na wysokości BlueCity jechałem w stronę Włoch/Pruszkowa/Ursusa na DL'ku, a w tym samym czasie w stronę śródmieścia jechała jak mi się zdaje czarna F'ka chyba bez naklejek z driverem pochylonym za szybą jak by 200km/h zapierdzielał.
Piter - Czw 28 Cze, 2012

Wczoraj na skrzyżowaniu Górczewska z Powstańców gs500f cały biały , kogo widziałem ;> ?
deejayslonio - Czw 28 Cze, 2012

Około 11.30 z Prymasa Tysiąclecia skręcał w prawo niebieski GS (chyba WPR albo BL) w Kasprzaka i zawracał na wysokości Szymańskiego.
flash - Czw 28 Cze, 2012

20 minut temu (21:56) dwie F-ki, żółta i czarna na wysokości kościoła Żbikowskiego w Pruszkowie, ktoś z forum ?
nav - Pią 29 Cze, 2012

7:30, wjazd z Marsa na Trasę Siekierkowską, przedliftowy z kufrem Awiny.
Kermit125 - Pią 29 Cze, 2012

Błękitny GS 500E, jechał od strony Suchej w stronę Białobrzegów, obok ZSP w Białobrzegach.
bombki - Pon 02 Lip, 2012

dziś na ulicy Okrzei (skrzyżowanie z Jagielońską) przed 13 widziałem Panią na niebieskiej eFce. Ciężko było nie zauważyć tego zjawiska, bo Pani miała nietypowo duży (jak na strój motocyklowy) dekolt :rotfl:
Turos - Wto 03 Lip, 2012

ok 16:15 zielony gs 500, kierowca w t-shircie i z ochraniaczami na piszczele widziany na skrzyżowaniu Wał Miedzyszyński- Fieldorfa
Alf/red/ - Sro 04 Lip, 2012

Przed chwilą (chwila = 3 momenty) Białobrzeska przed Bitwy, niebieska F z białym zadupkiem i kuferkiem, WD x66x.
Chyba udowadniamy, że większość GS'ek nie jest na forum...

nav - Sro 04 Lip, 2012

Niebieski 2003 (chyba), zaparkowany tuż przy skrzyżowaniu Terespolska/Grochowska. Ok 16-tej ktoś się ubierał do jazdy :)
borubar - Czw 05 Lip, 2012

To ja, to ja!!
Na rogu Grochowskiej! Ależ było gorąco! :)

Nozownik - Pią 06 Lip, 2012

Dzisiaj - na Cargo przyjechały dwa GSy jeden czerwony, drugi ciemny - chyba czarny.
Przyjachały osoby chyba we dwójkę razem - w okolicach chyba 21

studi - Nie 15 Lip, 2012

ok. 15:30 na Św. Wincentego na odcinku od Cmentarza Bródnowskiego do Kondratowicza, dalej udał się prosto a ja skręciłem, fioletowe E w wytartym od kolan bakiem, białe fele, WK****

ok. 15:45 na Trasie Toruńskiej w stronę Bródna jechał sobie czarny E mijany na wysokości ul. Mickiewicza (stacja Neste itp), znaków szczególnych brak, ja jechałem w stronę Bemowa.

flash - Pon 16 Lip, 2012

Przed chwilą w Raszynie na ul. Unii Europejskiej widziałem fioletowe E (stało sobie zaparkowane), ktoś z forum?

19 lipca godzina 15:38, Pruszków ul. B. Prusa, Niebieska F-ka K4, ktoś z forum ?

borubar - Pią 20 Lip, 2012

Koło 13.20 na Domaniewskiej od Niepodległości w stronę Wołowskiej czarny gs. Ja jechałam z naprzeciwka, toś od nas?

[ Dodano: Pią 20 Lip, 2012 ]
A wcześniej, koło 11.30-12 na skręcie z Al. Krakowskiej w Hynka nauka jazdy na gs, chyba był to z około 2003r, bo wyglądał prawie jak mój :zdziwko:

deejayslonio - Pią 20 Lip, 2012

Ulicy WołoWskiej nie ma w Warszawie...
bombki - Pią 20 Lip, 2012

Dziś około 12 na ulicy 11-Listopada zaparkowana niebieska F'ka. Ktoś od nas?
Turos - Sob 21 Lip, 2012

Koło 13 pod wiaduktem w Otwocku mignął czerwony GS, nie widziałem tablic. Chyba był w białym kasku, ktoś od nas ?
flash - Sob 21 Lip, 2012

1. Koło 20:00, Warszawa na skrzyżowaniu 17 Stycznia i Żwirki i Wigury, czarna F z pół owiewką ;)

2. 21:00, Żyrardów na skrzyżowaniu koło McD wersja E w towarzystwie jakiegoś ścigacza ;)

Ktoś z forum ?

Turos - Sro 25 Lip, 2012

wczoraj (24.07) godzina 18, przejazd kolejowy z "zieloną budką" w Otwocku. Czarny GS z owiewkami, motocyklista w białym kasku w krótkich spodenkach i t-shircie.
Irys - Sro 25 Lip, 2012

Turos napisał/a:
motocyklista w białym kasku w krótkich spodenkach i t-shircie.
To nie motocyklista a Pan Zdrapka był :]
Turos - Sro 25 Lip, 2012

<spadł z krzesła> :rotfl: Pan Zdrapka :D
Alf/red/ - Czw 26 Lip, 2012

Turos napisał/a:
<spadł z krzesła> :rotfl:

Noo, nie czyta się, widzę, Pana Wiewióra.

dunja - Czw 26 Lip, 2012

Wczoraj około godz 16:00 skrzyżowanie Jerozolimskie z Kopińską w stronę Bemowa
Zielony gs500
Kierowca z plecaczkiem. I kierowca i plecaczek w niebieskich t-shirtach i chyba krótkich spodenkach.

Kaski mieli...

Turos - Czw 26 Lip, 2012

Już nadrobiłem :)
Jakieś suzi wczoraj widziałem, ale już nie pamiętam gdzie i kiedy :P

mocar - Pią 03 Sie, 2012

Dzisiaj przed 8 na Okopowej przy skrzyżowaniu z Leszno czarna F'ka. Za sterami siedziała jakaś niewiasta, ktoś z forum?
Widelec - Pią 03 Sie, 2012

Już bodaj trzy razy ok. 16:30 widziałem na wysokości GUSu jadącą w stronę Wisły trasą Ł niebieską F-kę. Ktoś z forum?
Mix - Wto 07 Sie, 2012

Wczoraj około 20.30 pod Muzeum Narodowym w stronę mostu Poniatowskiego jechała pszczółka.
peterek - Czw 09 Sie, 2012

Wczoraj wieczorem przy ul. Korkowej na terenie strzeżonego osiedla widziałem zaparkowanego GSika o nrach chyba SB... kolego jeżeli jesteś na forum i masz czasem chęć na bro w dobrym towarzystwie to zapraszam, jesteśmy tam w podziemiach chyba najgłośniejszymi motocyklistami ;)
Turos - Pią 10 Sie, 2012

czarny GS na Fieldorfa niedaleko Wału, ok 7:30. Kierowca ubrany na czarno tylko mi mignął.
fly4fun - Pią 10 Sie, 2012

Turos napisał/a:
czarny GS na Fieldorfa niedaleko Wału, ok 7:30. Kierowca ubrany na czarno tylko mi mignął.


też widziałem, ale dzień wcześniej. Rejestracje WOT xxx

blazek1883 - Pią 10 Sie, 2012

czwartek okolo 19 w okolicach Czosnowa, niebieski GS500F wyjeżdzał z podwórka, ja śmigałem na KTM bez silnika :)
Tadeusjus - Sob 11 Sie, 2012

blazek1883 napisał/a:
czwartek okolo 19 w okolicach Czosnowa, niebieski GS500F wyjeżdzał z podwórka, ja śmigałem na KTM bez silnika :)


hmmm...ktm bez silnika... interesujące:P

vespkon - Wto 14 Sie, 2012

Dziasiaj, 16:30 skrzyżowanie Prymasa Tysiąclecia i Alei Jerozolimskich (w stronę centrum). Niebieska efka (chyba 2004), kask Caberga, kurtka Probiker :D
deejayslonio - Wto 14 Sie, 2012

Ojjj to biedak musiał moknąć :)
vespkon - Wto 14 Sie, 2012

no niestety było ciężko... ;)
matzec - Pią 17 Sie, 2012

Pozdrowienia dla GS500Fa spotkanego wczoraj na światłach w Piasecznie przed północą :)
Rage - Wto 21 Sie, 2012

dzisiaj koło 7.10 na skrzyżowaniu Ryżowej i Kleszczowej ktoś od nas? Czarny GS500...
Turos - Sro 22 Sie, 2012

wczoraj koło 17 na Wale mniej więcej na wysokości zjazdu na Falenicę czarny GS, chyba miał żółty plecak.
Nozownik - Sro 22 Sie, 2012

Rage napisał/a:
dzisiaj koło 7.10 na skrzyżowaniu Ryżowej i Kleszczowej ktoś od nas? Czarny GS500...


Jeżeli motocyklista miał ciemnoszarą/czarną kurtkę a GSka była naked - to mogłem być ja :P
do pracy przejeżdżam przez to skrzyżowanie :)

Rage - Sro 22 Sie, 2012

we have a winner!!!!... dokładnie naked ;)
Tadeusjus - Wto 28 Sie, 2012

wczoraj 2200 przy placu Zawiszy. fioletowy przedliftowy naked. Biały kask i czarny powiewający płaszcz. co to za Batman?:P
emkags - Sro 29 Sie, 2012

Tadeusjus, po co pytasz... jak już odgadłeś? :p Batman w białym kasku.. :wstyd: :rotfl:
blazek1883 - Pią 31 Sie, 2012

dzisiaj między 8, a 8:30 na Prymasa przebijałem się w korku za żółtym GSem...
Tadeusjus - Pią 31 Sie, 2012

wczoraj na Miłej zaparkowany czerwony staruszek...
nithrine - Sob 01 Wrz, 2012

Wczoraj jakoś przed 18tą żółty gs w fce skręcał z Górczewskiej w Konarskiego. Ktoś się przyznaje?
yaszczi - Sob 01 Wrz, 2012

Bombki widziany ok. 18:30 na ulicy Ryżowej w Warszawie. To był Bombki ? :P

No i fioletowy przedliftowy GS parkujący w garażu podziemnym na Ryżowej 48, ktoś z forum ? :P notabene obok zaparkowana żółta Yamaha X-max :P

rolnikov - Nie 02 Wrz, 2012

Czy dobrze rozpoznałem forumową ekipę wczoraj na drodze Błonie - A2 i potem na samym A2 ;>
Monti - Nie 02 Wrz, 2012

Nie za bardzo orientuję się w terenie :kwasny: ale to chyba była A2, bardzo ładna trasa, po 18-tej w kierunku W-wy, ósemka nas była.
studi - Nie 02 Wrz, 2012

Ale Ciebie jakoś nie widziałem na SVłc, pewnie puchą jechałeś
rolnikov - Nie 02 Wrz, 2012

studi napisał/a:
Ale Ciebie jakoś nie widziałem na SVłc, pewnie puchą jechałeś

Yep, wracaliśmy z quadów tuż przy ścieżce Błonie - A2 w ramach kolejnego kawalerskiego - quadfun.pl Polecam :)

Widziałem parę niewiast powiększyło grono :) Zacna kolumienka z Was ;]
Ja ogólnie głównie do roboty teraz latam, czasem do rodziny ;/

bombki - Nie 02 Wrz, 2012

yaszczi napisał/a:
Bombki widziany ok. 18:30 na ulicy Ryżowej w Warszawie. To był Bombki ? :P

To ja zapewne byłem :hyhy:

dunja - Pon 03 Wrz, 2012

Kto niebieską eFkę z kuferkiem parkuje pod Bramą Zachodnią ?
Turos - Pon 03 Wrz, 2012

kto parkuje czerwono-białego GSa w Otwocku na Rycerskiej? :) koło skrzyżowania z Okrzei?
Dzisiaj latałem po Otwocku i koło 20 widziałem same moto.

Tadeusjus - Wto 04 Wrz, 2012

ktoś się przyznaje do pomarończowego nakeda pod NFZ koło Wawelskiej?
el_coyote - Wto 04 Wrz, 2012

blazek1883 napisał/a:
dzisiaj między 8, a 8:30 na Prymasa przebijałem się w korku za żółtym GSem...


To pewnie ja ;) O tej godzinie do pracy jeżdżę.

Ja widziałem za to pszczółkę taką jak moja, skrzyżowanie Wołoska z Racławicką.

nithrine napisał/a:
Wczoraj jakoś przed 18tą żółty gs w fce skręcał z Górczewskiej w Konarskiego. Ktoś się przyznaje?


Też ja.


I dzisiaj tj. 04.09 miałem przyjemność część trasy z jechać z blond panią. Niebieski GSf500f, od wołoskiej do prawie Jerozolimskich.

doctype - Sro 05 Wrz, 2012

Czy ktoś parkuje przedliftowego, niebieskiego Gsa na Ursynowie, na osiedlu przy Stryjeńskich?
Irys - Sro 05 Wrz, 2012

~9:30 skrzyżowanie Bonifacego z Sobieskiego. Niebieska Fka 2004 z plecaczkiem, kierowca w kurtce IXONa. Jechali za mną aż do Ronda Jazdy Polskiej na którym zawracali.

~9:50 skrzyżowanie Górczewskiej i Prymasa (Rondo "Ziutka"). Przedliftowy GS E, przemalowany na Zielono. Rejestracja WG.

Ktoś się przyznaje? :)

Tadeusjus - Pon 10 Wrz, 2012

kto na polibudzie dziś stał niebieską eFką pod EiTI?
nav - Pon 10 Wrz, 2012

Tadeusjus napisał/a:
kto na polibudzie dziś stał niebieską eFką?
Pod którymś konkretnie wydziałem, czy przy dowolnym?
Tadeusjus - Pon 10 Wrz, 2012

eiti - poprawiłem.
flash - Pon 10 Wrz, 2012

19:43 amazonka na niebiesko-białej F-ce K5 na al. Jerozolimskich koło Leroy-a, ktoś z forum ?
lukasz_wu - Pon 17 Wrz, 2012

dziś (poniedziałek) tuż przed 9 rano mignął mi czerwony (czerwono/biały) GS500E na Wołoskiej w okolicy Galerii Mokotów (jechał w stronę centrum). Kierowca w czarnej kurtce i biało czarnym kasku :]
Turos - Wto 18 Wrz, 2012

Cytat:
kto parkuje czerwono-białego GSa w Otwocku na Rycerskiej? :) koło skrzyżowania z Okrzei?
Dzisiaj latałem po Otwocku i koło 20 widziałem same moto.


Nikt się nie przyznaje, bo wczoraj koło 18-19 znów go widziałem w tym samym miejscu w Otwocku.

Nozownik - Wto 25 Wrz, 2012

Dzisiaj widziałem szaro czarną eFkę pod blokiem przy ulicy Lachmana (Ursynów) - nóweczka sztuka - ktoś z forum?
krecik - Wto 25 Wrz, 2012

Fioletowa Gska z yamaszka razem dziś na ul. Chełmińskiej Grudziadz po 15, ktoś z forum?
Turos - Sro 26 Wrz, 2012

1. GS ciemno zielony na Wale w kierunku centrum na wysokosci statoila ok 16
2. GS ciemno zielony z centralnym kuferkiem na Nadwiślańskiej w kierunku centrum na wysokości ORLENU, ok 16:40

Nozownik - Sro 26 Wrz, 2012

Czarna GSka w naked'zie na poleczki w stronę ursynowa koło 16:45 - kierowca z plecaczkiem - ale tekstylnym, a nie pasażerem/ką ;)
Turos - Pią 28 Wrz, 2012

wczoraj ok 16 na wysokości ORLENU na Nadwiślańskiej przy zjeździe na Otwock, czerwono biały GS a z nim jakiś pomarańczowy motór. Obaj jechali na Warszawę
flash - Pią 28 Wrz, 2012

Dzisiaj, 13:30, Michałowice, ul. Polna. Niebiesko-Biała F-ka rocznik 2004, ktoś z forum ?
Irys - Pon 01 Paź, 2012

~9:40, rondo Ziutka. Niebieski, poliftowy E (nie pamiętam rocznika). Jeździec w skórzanym Dainesie i białym kasku X-Lite. Naklejka forumowa była na ramie. Przyznać się :)
flash - Czw 04 Paź, 2012

Dzisiaj, 14:37, Al. Jerozolimskie kierunek Piastów. Niebiesko-Biała F-ka rocznik 2004, ktoś z forum ?
mocar - Sro 10 Paź, 2012

Wczoraj ok godz 17 niebieska F'ka zjeżdżała z ul.Głębockiej w Skarbka z gór. Za sterami kobieta :) Obecna na forum?
nav - Pon 15 Paź, 2012

Dziś 7:36 na odcinku od przejazdu kolejowego w Rembertowie -> skrzyżowanie Marsa z Chełmżyńską, przedliftowy na blachach WWL.
doctype - Pon 15 Paź, 2012

Dziś koło 16:40 na Saskiej leciała niebiesko-biała efka (chyba ze zdartymi naklejkami) z czarnym rajderem(znaczy ubranym na czarno).
Chwilkę później czerwony przedliftowy gs przecinał skrzyżowanie Zwycięzców z Saską

shadelady - Pią 19 Paź, 2012

wczoraj okolo 14 przy rondzie Waszyngtona czerwony GS wyjeżdżający z Lipskiej. w str Francuskiej.. :hyhy: przyznać się ;)
mock - Pią 19 Paź, 2012

Dzisiaj ok 18:00 ul Kijowska w stronę Targówka niebiesko-srebrna GS500E (taka z rocznikow 2002-03), rider w czarnym kasku.
bombki - Nie 21 Paź, 2012

w sobotę (20.10) około godz. 11 w miejscowości Nasielsk (przy stacji) mijałem się z ciemnym (chyba czarnym) GSem, wersja E. Wymieniliśmy nawet pozdrowienie :) Ktoś z forum?
bombki - Czw 25 Paź, 2012

Kto parkuje czarną F'ke na Umińskiego? Obok stał czarny V-strom.
agu_lla - Pią 26 Paź, 2012

flash napisał/a:
Dzisiaj, 14:37, Al. Jerozolimskie kierunek Piastów. Niebiesko-Biała F-ka rocznik 2004, ktoś z forum ?

możliwe że to ja byłam :P a w którym miejscu? :)

nav - Pią 26 Paź, 2012

Dziś 16:15 zjazd z ronda z Płowieckiej lub Ostrobramskiej w Grochowską kierownik na przedliftowym sprzęcie.
agu_lla - Pią 26 Paź, 2012

flash napisał/a:
19:43 amazonka na niebiesko-białej F-ce K5 na al. Jerozolimskich koło Leroy-a, ktoś z forum ?


to ja :P przepraszam że tak późno ale dopiero to forum odnalazłam :) czemu Ty mnie wszędzie widzisz :P

flash - Czw 06 Gru, 2012

agu_lla napisał/a:
flash napisał/a:
19:43 amazonka na niebiesko-białej F-ce K5 na al. Jerozolimskich koło Leroy-a, ktoś z forum ?


to ja :P przepraszam że tak późno ale dopiero to forum odnalazłam :) czemu Ty mnie wszędzie widzisz :P


Po Jerozolimskich często latam moto i autem, a na GS-y a w szczególności F-ki zawsze zwracam uwagę ;)

sawek - Sro 06 Mar, 2013

Oficjalnie odkurzam temat w nowym sezonie :-)

Amazonka na czarnej eFce z czerwonymi naklejkami na blachach DZG, dzisiaj (sroda) o 8.40 przeciskala sie miedzy puszkami dojezdzajac do Ronda Waszyngtona jadac al Waszyngtona. Ktora z was otworzyla tak sezon :-) ?


pozdrawiam

bombki - Sro 06 Mar, 2013

Niebieski golas z kufrem Givi dziś o godzinie 13:16 skręcał z Korotyńskiego w Grójecką w stronę centrum. Nasz czy obcy? :hyhy:
agu_lla - Sob 13 Kwi, 2013

Kto się turlał dzisiaj jakoś o 16.10 marynarską przy skrzyżowaniu ze żwirki i wigury w stronę galerii mokotów? :P Niebieski / turkusowy E :)
kingusia1188 - Pon 15 Kwi, 2013

chwilę przed 9.00 na Połczyńskiej gs na WPR :) ? Przyznawać się kto ma gs-a i się nie chwali z okolic Pruszkowa ?
Mix - Pon 15 Kwi, 2013

Kolo 14.10 na Wawelskiej przy pomniku lotnika widziałem żółtą fke. Ktoś od nas?
blazek1883 - Sro 17 Kwi, 2013

Żółta Fka dzisiaj i wczoraj w tunelu na Prymasa ok godz 8:20.
studi - Sro 17 Kwi, 2013

czarne E z plecakiem ok. godzi. 19:20 na skrzyżowaniu Al. Wilanowska/Modzelewskiego, z drugiej strony jechałem ja na DL'u, para w białych kaskach na SV'ce i koleś na GSR'e
Rage - Czw 18 Kwi, 2013

Wczoraj, Niebiesko -biała F-ka.. staliśmy razem na światłach na skrzyżowaniu Orzechowa - Łopuszańska. Powiedziałem do Ciebie "geat bike", a Ty spojrzałaś na mniej jak bym był brzęczącą muchą nad Twoich uchem.. czy jesteś kimś z forum...? :wstyd:
bombki - Czw 18 Kwi, 2013

Dziewczyna na czarnej F'ce bez bocznych owiewek skręcała 17.04 kilka minut po 16.00 z Jana Pawła w Solidarności. Która się przyzna gdzie owiewki zgubiła? ;)
nav - Wto 23 Kwi, 2013

Dziś ok 7:50 jechaliśmy obok na Grochowskiej od Czapelskiej do Grenadierów. Kierownik w białym szoju. Przyzna się ktoś? :P
studi - Wto 23 Kwi, 2013

Wczoraj ciemne E przedliftowe ok. 17:00 na racławickiej, ja w stronę Żwirek, GS w stronę Wołoskiej, machane było ;)
agu_lla - Wto 23 Kwi, 2013

W niedzielę około 10 pod moto akcesoriami na Prymasa charakterystyczny zielony GS E. Któryś z Panów się przyznaje? :P
Nozownik - Wto 23 Kwi, 2013

Dzisiaj koło 16:30, na kleszczowej w stronę Ursusa jechał ktuś na czarnym (chyba przedliftowym) GieeSie - wersja golas. Sobie pomachaliśmy. Ktoś stąd? :)
studi - Wto 23 Kwi, 2013

A ja dzisiaj znowu na Racławickiej przy Żwirki ok. 17:15 jechałem przed a potem obok przedliftowego E z pasażerką, ciężarki i centralka na czerwono malowane, a zaraz potem, mijałem czarne F K4 chyba bez naklejek, na rodu Mołdawska/Bohdanowicza - machane i odmahane było ;)
Nozownik - Pią 26 Kwi, 2013

No dobra, przyznawać się:
Dzisiaj, ok. 7:20-7:25.
Al. KEN w stronę Dolinki Służewieckiej, stanęliśmy pod światłami przy kościele wniebowstąpienia (ten moloch ceglany) i ładnie kiwnęliśmy sobie głowami. Jechałeś czarnym przedliftowym golasem, miałeś biały kask z czarnymi wzorami.

Ołtaż - Sob 27 Kwi, 2013

agu_lla napisał/a:
W niedzielę około 10 pod moto akcesoriami na Prymasa charakterystyczny zielony GS E. Któryś z Panów się przyznaje? :P


Przyznaję się bez bicia :)

Pozdrawiam koleżankę z dłuuuugim warkoczem z którą wczoraj cieliśmy w korku koło 16 puławską w strone piaseczna na 4 motocykle :)

Pzdr
Wojtek

agu_lla - Sob 27 Kwi, 2013

Ołtaż napisał/a:

Przyznaję się bez bicia :)


Czyżbyś w moto-akcesoriach robił?:D

Tak swoją drogą kto podrzucił swojego czarnego E na rejestracji WH do serwisu "koyot" na Opaczy? ^^

Trejter - Nie 28 Kwi, 2013

Wczoraj (27.04.2013r.) około 14:41 widziałem na al. Reymonta (w kierunku "z Bemowa") bliźniaczą Suzan. Czarna, przedliftowa, piękna. Ujeżdżana przed kobietę w czarnym kombi. Czy to ktoś z forum? :)
doctype - Pon 06 Maj, 2013

20:14 czarny, przedliftowy GS wyjeżdżał ze Zwycięzców w lewo na Wał Międzyszyński. Czarny jeździec, w białym kasku. Ktoś, coś?
Nozownik - Sro 08 Maj, 2013

Dzisiaj, około 19:50, stałeś na czerwonym w połowie skrzyżowania al. KEN z Surowieckiego.
Chyba chciałes jechać Bartoka w stronę Statoila.
Golas z ciemnym-niebieskim (chyba - ciemno było) lakierem i z szarą ramą.
Ja jechałem z plecaczkiem na golasie KENem w stronę dolinki służewieckiej - grzecznie machnęliśmy sobie głowami. Ktoś , coś?

grzegorzfx - Sob 11 Maj, 2013

Dziś około godziny 11.15 niebieski GS po lifcie z początkiem blach WI na ulicy Wawelskiej w kierunku Zachodniego. Czarny kombinezon i szary kask agv. Miejsce autem zrobiłem Ci, podziękowałeś oczywiście :) Ktoś z forum?
flash - Sob 11 Maj, 2013

Dziś 13:45 czarny GS 500 E na BP, skrzyżowanie al. Krakowska z Malownicza, ktoś z forum ?
sawek - Sob 11 Maj, 2013

Może ktoś z forum? Dzisiaj ok. 15 ul. Zwycięzców niebieska Fka?
mmada - Nie 12 Maj, 2013

Czyja to taka czarna ładna ? przyznawać się.
Stała dzisiaj około 11 40 na Wilanowie pod Wedlem. (o 13 00 nadal stała)
Zdjęcie zrobiłem ;P
Ktoś od nas bo obklejony wiec juz raz raz pucować mi sie kto na czekoladke wpadł do Wedla.



andum - Sro 15 Maj, 2013

Wczoraj godzina około 00:00 parking Restauracji pod złotymi łukami ( Mc Donald ) przy radzymińskiej. Pani na gs ( prawdopodobnie fioletowy - ciemno było i nie widziałem ) tablice WA biały kask :) przyznawać się :)
blazek1883 - Sro 15 Maj, 2013

Przed chwilą widziałem GSa 500E z kufrem na blachach WL w budynku IBC. Zablokował wyjazd mojej Hondzie ;)
Nozownik - Sro 15 Maj, 2013

Ło matuchno ale was dzisiaj na drogach było, w pewnym momencie straciłem rachubę :P

1. około 16:25 - Kleszczowa w stronę Chrobrego jechał ubrany na czarno GieeSista na czarnym golasie. Jechałem w stronę Łopuszańskiej (na golasie w barwach szaro-czarny z dużym czarnym kuferkiem)


2. około 16:25 + 1 minuta - Kleszczowa w stronę Chrobrego jechał ubrany na ciemno GieeSista na ciemnoniebieskim golasie. Może to dziwne ale dalej jechałem w stronę Łopuszańskiej (na golasie w barwach szaro-czarny z dużym czarnym kuferkiem) :P


3. około 16:50 - Rosoła (teraz Anody Rodowicza) w stronę Kabat - ubrana calutka na czarno GieeSistka na czarnym golasie - stanęliśmy tam na światłach i grzecznie kiwnęliśmy do siebie głowami ;)

Jakoś w większości widziałem dzisiaj ludzi na golaskach :P

doctype - Czw 16 Maj, 2013

Koło 14:40 (?) czerwona gieska z różowymi naklejkami i motonita w czerwonym kasku chyba na ul. Solec pod wiaduktem leciał w stronę Tamki
sawek - Czw 16 Maj, 2013

Niebieska Fka przy Muzeum Narodowym w stronę mostu Poniatowskiego 13:40.
Mix - Czw 16 Maj, 2013

GS'ów jak mrówków.

Czarny golas rano po 11 skręcał z Chłopickiego w Szaserów w stronę Wiatracznej.

Fioletowy E koło 18 zjeżdżał z Saskiej na Al. Stanów Zjednoczonych w stronę mostu.

doctype - Czw 16 Maj, 2013

Fioletowym kierowałem ja ;)
nav - Pią 17 Maj, 2013

Dziś na Żołnierskiej na odcinku od Marsa do Czwartaków jechałem w okolicach GSa z grafitową ramą na tablicach LLU, później ładnie omijał korek żwirowym poboczem :)
olecki - Pią 17 Maj, 2013

Niebieska eFka wczoraj koło 20 w Pruszkowie na wysokości Shella ? :)
Trejter - Wto 21 Maj, 2013

Niebieski Gieesik. Dzisiaj na AWF, koło stadionu rugby. Na AWF'ej rekreolimpiadzie. Stał samotnie, bez właściciela. Czyżby forumowy? :)
bombki - Wto 21 Maj, 2013

Pozdrowienia dla kolegi na golasie na blachach WM, z którym przeciskaliśmy się w korku dziś około 16.40 na odcinku od Czecha do Starej Miłosny. Ja leciałem Thundercatem.
Wiolka - Wto 21 Maj, 2013

Niedziela droga 957 z Zubrzycy do Zawoi niebieska-biała Fka na Krakowskich blachach pomykała a ja za nią,jest tu ktoś ..
studi - Wto 21 Maj, 2013

Wiolka, to jest regionalne mazowieckie więc chyba nie tu napisałeś gdzie trzeba
Wiolka - Wto 21 Maj, 2013

:kwasny: Popłynęłam
Krosta - Wto 21 Maj, 2013

A witam Cię bardzo serdecznie Trejter :)
Też zauważyłem jak przemykałeś obok stadionu.
Brałeś udział w rekreo? :P

Trejter - Sro 22 Maj, 2013

Witam, witam. Już nie studiuję na AWF, przyjechałem tylko popatrzeć :)
maniek - Sro 22 Maj, 2013

Niebieska F-ka z 2004r 15.30 na Puławskiej w stronę Piaseczna, motocyklistka
larouse - Czw 23 Maj, 2013

czerwony gs 93r stojący przy siłowni k-2 podczaszyńskiego 12, Bielany
Nozownik - Pią 24 Maj, 2013

Praktycznie codziennie, jak wracam z pracy, to około 16:20-30 mijam niebieskiego golasa który jedzie Kleszczową w stronę Ursusa. Pytam grzecznie kto to?! :D
agu_lla - Sob 25 Maj, 2013

maniek napisał/a:
Niebieska F-ka z 2004r 15.30 na Puławskiej w stronę Piaseczna, motocyklistka


Możliwe że to ja ;)

pilchu - Nie 26 Maj, 2013

wczoraj (sobota) pani na niebieskim E tankowała na bp przy toruńskiej ok. godz. 14, pozdrawiam :)
flash - Czw 30 Maj, 2013

Dzisiaj 14:10 dwa gs-y nakedy w Pruszkowie wjeżdżały na wiadukt. Ktoś z forum ?
Faby - Sob 01 Cze, 2013

Często widuję dwa GSy stojące w Starej Papierni w Konstancinie. Kim są właściciele?
doctype - Sob 01 Cze, 2013

Wczoraj o 23 czarny GS na blachach WG wjeżdżał z Wawelskiej w Al. Jerozolimskie przy Zachodnim, pozdrawiam
kunuś - Sob 01 Cze, 2013

Czerwony (bordowy ) GS ok 20.00 w sobote w Skrzeszewie???
zena - Nie 02 Cze, 2013

ktoś mnie tu szukał ostatnio :) teraz mam srebrno czarnego golasa i to ja jeżdzę w czarnym kombi tekstylnym z warkoczem wystającym z pod kasku czasami czarna kurtka tekstylna i dzinsy + ochraniacze. To ja często stoję pod factory to ja się pojawiam na chrobrego kleszczowej połczyńskiej parę razy na puławskiej.
;)

Nozownik - Pon 03 Cze, 2013

zena napisał/a:
to ja się pojawiam na chrobrego kleszczowej połczyńskiej


No to chyba winną znalazłem - ja jeżdżę z rana w stronę połczyńskiej, po 16 w stronę łopuszańskiej. Golasem (szara rama, czarno granatowe malowanie + szaro ciemny ogonek), czarny kask, czarna kurtka, kuferek na tyle. ;) Nawet dzisiaj około 7:20 widziałem kogoś na czarnym golasie jadącego kleszczową w stronę łopuszańskiej.

zena - Pon 03 Cze, 2013

dzisiaj to nie ja napewno bo się warsztatuje :-(
bombki - Wto 04 Cze, 2013

Żółta F'ka widziana wczoraj około 16 na Jana Pawła, na wysokości Ogrodowej.
Jechały 2 osoby.

hunter313 - Wto 04 Cze, 2013

Ok 14:30 czarny golas skręcający z nowowiejskiej w al. niepodległości w stronę Mokotowa. Ktoś od nas?
mocar - Wto 04 Cze, 2013

bombki, Przyznaję się, około 16.30 leciałem tamtędy z plecaczkiem.

[ Dodano: Sro 05 Cze, 2013 ]
Przyznać się, komu dziś po 15 na Trasie AK zwracałem uwagę na wyłączone światełka? :hyhy:

zena - Czw 06 Cze, 2013

Dzisiaj stoję sobie na światłach przy larsonie na połczyńskiej i z tyłu zajeżdza jakiś kolega na gs i stuka mnie w koło dla zabawy :hyhy: przyznać się kto to był czarny golas chłopak w dzinsach i kurtce helda
agu_lla - Czw 06 Cze, 2013

kto latał dzisiaj czerwonym golasem po kampusie SGGW? najpierw ok 15 widziany pod budynkiem nauk o zwierzętach, a później jakoś ok 16 przy budownictwie ;)
kunuś - Wto 11 Cze, 2013

Wtorek godz 16.45, skrzyżowanie w Markach na ul. Legionowo. Niebieska GS-ka - ktoś z forum?
studi - Sro 12 Cze, 2013

Choć ostatnie kilka dni poruszam się puszką to już dwa razy natknąłem się w Al. Prymasa Tysiąclecia na odcinku od Kasprzaka do Wolskiej czerwone E z owiewką wokoło przedniej lampy taką jak ta


Ktoś od nas z forum.

W niedzielę, zakładam, że był to null i bombki, bo na powstańców śląskich w stronę Górczewskiej ok. 18:00 widziałem DL'a a za nik Kota z pomarańczowymi elementami ;)

nav - Sro 12 Cze, 2013

studi napisał/a:

W niedzielę, zakładam, że był to null i bombki, bo na powstańców śląskich w stronę Górczewskiej ok. 18:00 widziałem DL'a a za nik Kota z pomarańczowymi elementami ;)

Chyba mamy klonów, bo ja jeździłem zupełnie gdzie indziej a bombki na razie nie jezdzi :)

dunja - Sro 12 Cze, 2013

:przestraszony: :przestraszony: :przestraszony:
dwóch nullów i dwóch bombkich w Warszawie ?? ??
Jak tu żyć...
:przestraszony: :przestraszony: :przestraszony:

studi - Sro 12 Cze, 2013

nav napisał/a:
a bombki na razie nie jezdzi

myślałem, że już go zrobił, ale dosłownie jak sobowtóry

nav - Sro 12 Cze, 2013

studi napisał/a:
myślałem, że już go zrobił, ale dosłownie jak sobowtóry
Chyba jeszcze czeka...
A czy tamten też miał pomalowanego huggera? W standardzie jest czarny :)

studi - Sro 12 Cze, 2013

nav napisał/a:
A czy tamten też miał pomalowanego huggera? W standardzie jest czarny

Aż tak dokładnie nie widziałem, jechaliśmy w przeciwnych kierunkach

nav - Czw 13 Cze, 2013

Dziś o 8:18 na Trasie Łazienkowskiej, pomiędzy GUSem i Metrem Politechnika (w stronę Polibudy). Kierownik w białym kasku.
olecki - Sob 15 Cze, 2013

Kacek to nie Ciebie dzis (wczoraj :P ) widzialem w....no, tam jak sie do kółek jedzie :rotfl: ;)
agu_lla - Sob 15 Cze, 2013

wczoraj około 14 na skrzyżowaniu przy galerii mokotów widziana niebiesko-biała eFka ;)
dzisiaj dwa czarne GSy na kampusie SGGW, stały pod budykiem bodajże bdownictwa. Widziałam jak podjechały ale nie miałam czasu podejść ;P jeden E, drugi F.
Ktoś od nas się przyznaje? ;>

zena - Sob 15 Cze, 2013

w niedzielę to ja się bujałam po górczewskiej popołudniu ale nie pamiętam o której godzinie
olecki - Nie 16 Cze, 2013

Dzis kolo 22 ( chyba :P ) żółta eFka na BP w Brwinowie?
zena - Nie 16 Cze, 2013

jakieś parę minut temu szary gs chłopak w krótkiej koszulce zielonej bez kurtki :przestraszony: na powstańców śląskich
Alf/red/ - Nie 16 Cze, 2013

Całkiem spory procent jeździ bez kurtek, dziś widziałem jednego w kurtce ale bez rękawiczek, wczoraj ze dwóch w ogóle w cywilnych ciuchach (w tym adidaski i białe skarpetki). No cóż, ich wybór :/
I to wszystko maszyny cięższe, ludzie raczej nie początkujący. O skutasach nie wspomnę, tam to w ogóle pancerne ciuchy są unikatem.

Żeby było w temacie: co jakiś czas spotykam na Dunajeckiej parkingujący starszy model ciemnozielony goły WM..

Nozownik - Pon 17 Cze, 2013

A to jest fakt - ja jak miałem wypadek to przez posiadania "fajnych rękawiczek" - skórzane bez osłony palców - mam fajne blizny. A przejechać tak nieosłoniętą ręką - brrrr :/

I co by było w temacie:
Wczoraj po 21, Kabaty, pod Tesco: po prawej od wejścia ustawiony był szaro-niebieski golas poliftowy. Ktoś forumowy?

hunter313 - Pon 17 Cze, 2013

Biała orurowana Fka przy Pl. Narutowicza ok. 11;30. Ktoś się przyzna?
larouse - Pon 17 Cze, 2013

Czarny gs widziany na ul. Chłodnej ok godziny 12. Kto? :P
pilchu - Pon 17 Cze, 2013

wczoraj po 22 radzymińska w stronę marek, od młodzieńczej jechałem za koleżanką na granatowym E, odbiłem przy M1 na ząbki, koleżanka pojechała prosto :)
Piter - Pon 17 Cze, 2013

W sobotę około 22.00 gs 500e (niebieski) zaparkowany pod tesco kabaty.
studi - Pon 17 Cze, 2013

W sobotę ok. 15:00 niebieska Fka 2004 pod wejściem TESCO Górczewska od strony tylnego parkingu.
makumba88 - Wto 18 Cze, 2013

Dzisiaj po 18 przez Michałowice przejechała niebieska Fka, którą kierowała dziewoja. Ktoś z forum?
Piter - Pią 21 Cze, 2013

Z kim wczoraj jechałem w stronę Konstancina przez Wilanów , motocyklista na żółtym gs 500 ktoś z forumowiczów?
mmada - Pią 21 Cze, 2013

Piter napisał/a:
Z kim wczoraj jechałem w stronę Konstancina przez Wilanów , motocyklista na żółtym gs 500 ktoś z forumowiczów?

żóty z 92 roku ? to pewnie Faby

agu_lla - Pią 21 Cze, 2013

makumba88 napisał/a:
Dzisiaj po 18 przez Michałowice przejechała niebieska Fka, którą kierowała dziewoja. Ktoś z forum?

Ja leciałam ale po 20 ;)

Faby - Pią 21 Cze, 2013

Piter wczoraj między 15 a 16 to byłem ja :P
nav - Pon 24 Cze, 2013

7:45, Rondo Marsa - niebieska Fka leciała z Grochowskiej w Marsa :)
studi - Pon 24 Cze, 2013

ok. 8:15 ulica Popularna, niebieska Fka 2004 przeciskała się w korku.
zena - Pon 24 Cze, 2013

studi napisał/a:
ok. 8:15 ulica Popularna, niebieska Fka 2004 przeciskała się w korku.

to chyba była agu też ją widzialam

Piter - Sro 26 Cze, 2013

wczoraj ok 17.30 skrzyżowanie Żwirki i Banacha niebieska F-ka . Ze świateł poszedł na koło :) ktoś z forumowiczów?:)
studi - Pią 28 Cze, 2013

na starych włochach obok przychodni na techników/płóżańska ok. 17:30 coś co było kiedyś niebieską Fką a obecnie jest niebieskim E z białym ogonem 2004.

Rajder jechał w trampkach, chyba czerwonych i w skarpetach-stupkach z gołymi kostkami na wierzchu, blachy zamiejscowe nie z warszawy.

agu_lla - Pią 28 Cze, 2013

zena napisał/a:
studi napisał/a:
ok. 8:15 ulica Popularna, niebieska Fka 2004 przeciskała się w korku.

to chyba była agu też ją widzialam

to nie ja tym razem ;)

dzisiaj ok 13.30 na Łopuszańskiej w stronę Grójeckiej, niebieska eFka przeicskała się między samochodami.
ktoś od nas? :)

zena - Nie 30 Cze, 2013

w sobotę stała niebieska efka pod factory przy samym wejściu. Ktoś z forum ?? ?
mocar - Wto 02 Lip, 2013

Dziś około godziny 8:00 bliźniacza żółta f'ka na wisłostradzie w kierunku centrum jechalismy razem w korku. ktoś z forum?


Wracając z pracy ok. 17 mijałem się z ciemnym golasem na ul. Solidarności, przed tunelem jadąc w stronę Wileniaka.

Mix - Wto 02 Lip, 2013

Wczoraj po 13 na pl. Szembeka czerwony golas skręcał z Grochowskiej w Zamieniecką.
Przy Jugosławiańskiej na Gocławiu stała między blokami niebieska F'ka.

Monti - Sro 03 Lip, 2013

Pozdrowienia dla właścicielki niebieskiej eFki zaparkowanej w godzinach popłudniowych na parkingu przy Szturmowej. Stanęłaś obok mojej też niebieskiej ale golaski :)
Nozownik - Pią 05 Lip, 2013

No dobrze - dzisiaj mijałem dwa razy tę samą Suzię i jej właścicielkę.

1. Bodajże kleszczowa, bądź już łopuszańska - jechałaś w stronę Mokotowa: około 7:35-7:40
2. Kleszczowa jechałaś w stronę ul. Chrobrego: około 16:20-16:30

Suzia golas - niebieski bak z białymi akcentami

Znak charakterystyczny - różowa(!) wstążka czy jakieś troczki powiewające od lewego łokcia

bombki - Pon 08 Lip, 2013

Dziś widziałem GSa w Sulejówku o godz. 20.25 skręcał z Piłsudskiego w Dworcową. Ktoś z forum?
betasza - Pon 08 Lip, 2013

Czerwony E godz.18-19 przy pętli Światowida wjeżdżał w Barei. Jeździ ktoś na Tarchominie?
agu_lla - Wto 09 Lip, 2013

Dziewczyna czerwonym GSem E na skrzyzowaniu Jerozolimskich z Ryżową dzisiaj ok 20.30, było machane ;) potem o 21 to samo skrzyżowanie żółta eFka leciała od strony Pruszkowa z plecakiem. Ktoś się przyznaje? :)
mocar - Sro 10 Lip, 2013

agu_lla, żółta eFka z kufrem? to mogło byc moje moto, ale to nie ja :D
agu_lla - Sro 10 Lip, 2013

Ciężko powiedzieć ale możliwe że z kufrem ;)
Tadeusjus - Sro 10 Lip, 2013

dziś koło 18.30 na puławskiej w strone piaseczna czarna E z szybką i plecaczkiem;)

btw. na tej puławskiej to można by jechać non stop z lewą w górze:P

Nozownik - Sro 10 Lip, 2013

mocar napisał/a:
dziś koło 18.30 na puławskiej w strone piaseczna czarna E z szybką i plecaczkiem;)

Jak plecaczek miał biały kask, a na Suzi był duży kufer, to mogłem być ja (na golasie poliftowym) :P

olecki - Czw 11 Lip, 2013

Dziś o 19 koło Biedronki w Otrębusach niebieska eFka w strone Grodziska, było machane

?

agu_lla - Czw 11 Lip, 2013

Wczoraj ok 19.20 skrzyżowanie Ryżowej z Dzieci Warszawy, dziewczyna na biało-niebieskiej eFce ;)
Tadeusjus - Czw 11 Lip, 2013

dziś 19.30 na światłach czrniakowskiej/gagarina.
jeśli jest z forum to pozdrawiam kolegę z żółtej Fki z dziwnym fioletowym malowaniem na kasku:D

Nozownik - Pon 15 Lip, 2013

Dziś około 17:15 czerwono-czarny GieeS - naked przedliftowy z ubranym na czarno jeźdżcem skręcał z jerozolimskich (jechał od strony centrum) w Połczyńską.
Ktoś stąd? :)

doctype - Pon 15 Lip, 2013

Niebieski przedliftowy gs około 17:40 stał na ślimaku na poniatowskim "pod mosteczkiem"...
zena - Wto 16 Lip, 2013

wczoraj późnym popołudniem niebieski golas w dolince służewieckiej stałam na światłach było machane. Jechałam z plecaczkiem :-) dzisiaj rano też w dolince niebieska Efka ktoś w forum.
Ja często latam chrobrego kleszczową łopuszańską w stronę sadyby dalej....

Nozownik - Wto 16 Lip, 2013

zena napisał/a:
Ja często latam chrobrego kleszczową łopuszańską w stronę sadyby dalej....

Ja latam z rana do pracy z ursynowa do połczyńskiej i w stronę Poznania tymi ulicami, zaś po 16 w drugą stronę :)
Jak widziałaś człowieka na GieeSie - golasie czarno-szarym, z dużym kufrem to mogłem być ja ;)

Areckiii - Wto 16 Lip, 2013

Czarno-srebrny poliftowy gs w owiewce widziany dzisiaj po 19 na dolince Służewieckiej, staliśmy razem na 2 skrzyżowaniach, ale później pojechałaś prosto Rzymowskiego, a ja skręciłem. Pozdrawiam :)
studi - Sro 17 Lip, 2013

zena napisał/a:
Ja często latam chrobrego kleszczową łopuszańską w stronę sadyby dalej....
zapewne często cię mijam w okolicach kleszczowej jak jadę puszką w stronę galerii mokotów
dunja - Sro 17 Lip, 2013

Niebieski golas zaparkowany sobie przy garażach przy ulicach Hassa i Tomcia Palucha, wczoraj nieco przed 17:00
Ktoś od nas ? przyznać się somsiadko/somsiedzie !

bratpit - Sro 17 Lip, 2013

Dziś skręcałem razem z kolegą, z Marynarskiej w Postępu potem ja w Domaniewską w lewo ,a on w prawo. Kolega czarnym GSem
Nozownik - Czw 18 Lip, 2013

Dzisiaj przed 8, na Globusowej w stronę PKP Włochy - opancerzona, niebieska GieeSka z białymi akcentami
studi - Pon 22 Lip, 2013

Dziś około 20:00 na przejeździe kolejowym na Radzymińskiej był widziany niejaki mocar, pozdrawiam
mocar - Wto 23 Lip, 2013

studi, byłeś na moto? gdzie się ukryłeś? :hyhy:

Ja kilka minut wcześniej widziałem GS'kę skręcającą z Radzymińskiej w Młodzieńczą. Kolorek pomarańcz lub czerwień.

Pzdr.

studi - Wto 23 Lip, 2013

mocar napisał/a:
studi, byłeś na moto? gdzie się ukryłeś?

nie ukrywałem się w czerwonej pandzie ;)

studi - Czw 25 Lip, 2013

Conrada przy Kwitnącej ok 16:00 dwa GS'y przedliftowe zapewne razem turkusowy "Frog" i czarny
squarek - Czw 25 Lip, 2013

16:05 widziałem je na Generała Maczka w stronę Powązkowskiej, ale nie machałem żeby nie straszyć... :P
zena - Nie 28 Lip, 2013

Dzisiaj parę minut po godzinie 8 rano stałam sobie na światłach przy stadionie legii i któryś z panów podjechał cichaczem i ściągnął mi spinkę z warkocza :zly: CZEKAM NA ZWROT i proszę się przyznać który to taki mądry. Czerwony gs 500 e... niech no ja cię spotkam na mieście .....
Tadeusjus - Nie 28 Lip, 2013

zena napisał/a:
Dzisiaj parę minut po godzinie 8 rano stałam sobie na światłach przy stadionie legii i któryś z panów podjechał cichaczem i ściągnął mi spinkę z warkocza :zly: CZEKAM NA ZWROT i proszę się przyznać który to taki mądry. Czerwony gs 500 e... niech no ja cię spotkam na mieście .....

dobre;)

Nozownik - Pon 29 Lip, 2013

Dzisiaj, około 8:00 - niebiesko-biała Fka - Wyjechała z Szeligowskiej na Połczyńską w stronę centrum
mocar - Wto 30 Lip, 2013

Niedziela około 20:00 niebieska GS'ka na obwodnicy Wyszkowa kierunek Warszawa.


Na os.Lewandów Mały stoi czarny poliftowy GS, golas z gmolami oraz kufrem.

Ktoś z Forum?

Kondii - Wto 30 Lip, 2013

Niebieska eFka po liftingu wpierw koło 11:20 jechała na puławskiej. Potem koło godziny 17 p[od Hard Rock Cafe w Złotych Tarasach ;)

POozdro :D

flash - Sro 31 Lip, 2013

Dziś 15:30 Pruszków, al. Armii Krajowej żółty naked, ktoś z forum ? ;)
Nozownik - Sro 31 Lip, 2013

Dzisiaj koło 16:20 - niebiesko-biała eFka jechała Dźwigową w stronę Połczyńskiej/Powstańców Śląskich
nav - Czw 01 Sie, 2013

Wczoraj koło 17:10 przed zjazdem do tunelu z Al. Jerozolimskich w Prymasa Tysiąclecia mijał mnie kierownik na blachach WK47XX z pełnym ostelażowaniem i centralnym kufrem :)
agu_lla - Pon 05 Sie, 2013

Wczoraj ok. 20 leciała dziewczyna biało niebieską eFką Ryżową w stronę Włoch.
Pomarańczowy golas na parkingu (prawie na polu) przy blokach na Ryżowej 43(?). Sąsiedzie przyznaj sie :P

zena - Sro 07 Sie, 2013

4 sierpnia o 20 pod factory taki sobie czerwony gs stał ktoś z forum ?? ?


7 sierpnia w środę na popularnej koleżanka na biało niebieskiej efce czarne włosy dzinsy i ochraniacze na kolanach

8 sierpnia chłopak na biało niebieskiej efce wyjeżdzał z wałowickiej na globusową rano koło godziny 9. Tegoż osobnika widziałam już kilkukrotnie ale nadal nie został zidentyfikowany

agu_lla - Wto 13 Sie, 2013

Dzisiaj ok 16.30 jeden z kolegów granatowo-białą eFką wjeżdżał na osiedle przy Skoroszewskiej. Rejestracja WSC. Ktoś znajomy? :P
zena - Wto 20 Sie, 2013

godzinę temu w al. Jerozolimskich przy skrzyżowaniu z popularną na parkingu stał błękitny gs golas ktoś z forum ?
bombki - Sro 28 Sie, 2013

Dziś o 17.19 niebieski golas skręcał w Wesołej (Stara Miłosna) z ulicy Jana Pawła w Ułańską. Numery bodajże WX. Ktoś od nas?
mocar - Czw 29 Sie, 2013

niebieski golas przy św.barbary 10. ktoś z forum?
Nozownik - Czw 29 Sie, 2013

Dzisiaj około 16:10.
Połczyńska w stronę centrum Warszawy, na wysokości Tesco/selgros.

Ubrana na czarno dama, na czarnym, przedliftowym golasie.
Cecha charakterystyczna - uroczy plecaczek (takie kobiece co może robić za torbę/plecaczek) o jasnym kolorze, w jakieś kwiatuszki czy cuś podobnego :P

zena - Czw 29 Sie, 2013

a ja dzisiaj z jakimś panem na biało niebieskiej efce jechaliśmy sobie razem od łopuszańskiej przez kleszczową kolega skręcił w ryżową ja w chrobrego... ktoś z forum ?? pozatym kolega na czerwonym golasie na światłach na połczyńskiej przy powstańców śląskich. Kolega miał duży kufer z tyłu...
L - Pią 30 Sie, 2013

zena napisał/a:
a ja dzisiaj z jakimś panem na biało niebieskiej efce jechaliśmy sobie razem od łopuszańskiej przez kleszczową kolega skręcił w ryżową ja w chrobrego..
wszystko sie zgadza :D tylko ze nie mam eFki ale tez tamtedy jechalem wczoraj
zena - Pią 30 Sie, 2013

a to ty byłeś jechałeś ze mną ?? ? miałam kask drugi zaczepiony na plecaku. Szary golas czarny kask z tyłu naklejone odblaskowe buzki czarna kurtka. Może coś zle przypatrzyłam
L - Pią 30 Sie, 2013

hehe nie to raczej nie ja :D tylko tamtedy jechalem wczoraj i tez mam bialo-niebieska gske.. a raczej niebiesko-biala :D przed liftem. Z tego co pamietam za nikim nie jechalem ani nikt za mna :D tylko raz mnie tam za łopuszanska wyprzedzilo jakies inne Suzuki
zena - Pią 30 Sie, 2013

tu kolega był tak szarmancki ze mnie pusił w korku pierwszą :D
Krt - Sob 31 Sie, 2013

Godzina, punkt 2:00, skrzyżowanie ostrobramskiej i zamienieckiej. ?Chyba? niebieska eFka, ktoś z forum?
zena - Sro 04 Wrz, 2013

Drobniutka chudziutka koleżanka na niebieskiej giesce golasie na WE rejestracji na dzwigowej w stronę jelonek dzisiaj koło 17.30 ktoś z forum ?
kunuś - Sob 07 Wrz, 2013

Czarny GS w Jabłonnej na Rajskiej Jabłoni???
Na WND ?? ?
Ktoś od nas?

Nozownik - Nie 08 Wrz, 2013

Wczoraj, na ursynowskim motosercu, na sam Oddział Zamknięty (ok. 20), przyjechał pomarańczowo-czarny, przedliftowy golas.
Ktoś z forum?

bratpit - Pon 09 Wrz, 2013

Opis moto oraz godzina pasuje do mnie.
Nozownik - Pon 09 Wrz, 2013

bratpit napisał/a:
Opis moto oraz godzina pasuje do mnie.


Cały czarny/ciemny strój i kuferek na dupce Suzi?
Parkowałeś na parkingu między urzędem i koncertem?

bratpit - Pon 09 Wrz, 2013

Jak dodałeś kuferek do opisu to już na pewno byłem ja. :D LWG
Nozownik - Wto 10 Wrz, 2013

bratpit napisał/a:
Jak dodałeś kuferek do opisu to już na pewno byłem ja. :D LWG


We have a winner :D

foka - Wto 10 Wrz, 2013

Nozownik napisał/a:
Dzisiaj, około 8:00 - niebiesko-biała Fka - Wyjechała z Szeligowskiej na Połczyńską w stronę centrum

/*
Mysle ze to ja.
Na razie testowo do pracy pognalem by korki sprawdzic, mysle ze bede czesciej jezdzil (jak tylko prawko odbiore i warunki pogodowe beda).
Moto kupielem tydzien temu. Troszke przy nim popracuje i bedzie fajne :)
*/


Zapedzilem sie odpowiadajac na starego posta :) Dopiero od tygodnia z szeligowskiej moge to byc ja :)

zena - Wto 10 Wrz, 2013

Foka to my prawie po sąsiedzku ;-) raptem 3 minuty drogi
Nozownik - Sro 11 Wrz, 2013

foka napisał/a:
Dopiero od tygodnia z szeligowskiej moge to byc ja :)


Ja ze względu na reumatyczne kolanka, jak widzę że ma padać - to wolę pojechać komunikacją miejską. :(

Za to teraz omijam miasto. Do pracy jeżdżę z Ursynowa do Mor (pierwsza wieś za Warszawą, jadąc Połczyńską w stronę Poznania). Więc śmigam sobie od piątku POW. A tam się śmiga pięknie ;)

studi - Sro 11 Wrz, 2013

Nozownik napisał/a:
Więc śmigam sobie od piątku POW. A tam się śmiga pięknie

A może wczoraj ok. 17:30 śmigałeś na ciemnym GS'e w stronę ursynowa, bo ja akurat jechałem w przeciwną i między węzłem Krakowska a Lotnisko (oficjalnie Warszawa Południe) widziałem na drugiej stronie GS'a

Nozownik - Sro 11 Wrz, 2013

Nope ;)
Wczoraj jak zobaczyłam jaka rana jest temperatura i powietrze to stwierdziłem że nogi tego mi nie przeżyją :P

Wczoraj tylko śmignąłem z Ursynowa do Fashion House.
Dzisiaj też może padać - Prognoza - dlatego niestety też komunikacja... Tony perfum w powietrzu, gorzała i fajki...
Swoją drogą zastanawiam się jak wytrzymywały ze mną osoby nie palące. Ale teraz nie palę ja i ja cierpię :P

foka - Sro 11 Wrz, 2013

zena napisał/a:
Foka to my prawie po sąsiedzku ;-) raptem 3 minuty drogi


A mozliwe, mozliwe. :)
Dzis i ja bez moto, dopiero wieczorem posmigam pewnie wlasnie pod Tesko (jeszcze Gladiusa poskromie z godzinke) potem relaks.
Jutro egzamin i choc kiepsko to widze to nadzieja jest. Optymista trzeba byc.

Mnie na niebiesko bialym golasie z chlodnica F-ki w rejonach Lazurowej, kempinosu i Ursusa spotkac mozna. Jakby cos machać do kolesia w niebieskich jeansach i kasku z dragonem. :)
Pozdr.

PS. Moto dopiero kupilem wiec dopieszczac bede :)

Rav86 - Sro 11 Wrz, 2013

Niebieska GS-ka zaparkowana pod biurowcem w którym pracuję - Jerozolimskie 214, ktoś z forum?:)
zena - Sro 11 Wrz, 2013

foka a ja z tobą nie jechałam kiedyś alejami i dalej kleszczową ?
studi ja nie wiem czy ty mnie nie pomyliłeś z facetem :looka: bo ja tam śmigałam czas ię zgadza miejsce też motocykl szaro czarny gs golas

foka - Sro 11 Wrz, 2013

zena napisał/a:
foka a ja z tobą nie jechałam kiedyś alejami i dalej kleszczową ?


Maybe. Bede teraz zwracal wieksza uwage :) . Rozumiem ze na czarno-szarego golasa ?

[ Dodano: Sro 11 Wrz, 2013 ]
Jutro ICM pokazuje lepiej jak dzis wiec moze wieczorkiem w okolicy na GS-ce dam sie zauwazyc.
Jest szansa ze sie jutro nie zmoknie.

http://www.meteo.pl/um/ph...&cname=Warszawa

Nozownik - Pią 13 Wrz, 2013

Dzisiaj około 16:07: Zielony, przedliftowy; z plecaczkiem.
Połczyńska w stronę centrum na wysokości Tesco.

Ktoś coś? ;)

nav - Czw 19 Wrz, 2013

Wczoraj przed 19:00 niebieski golas wyjeżdżał z bloków przy Włodarzewskiej 81.
bratpit - Pią 20 Wrz, 2013

Dzisiaj spotkałem po raz kolejny czarnego golasa z czarną szybką, tym razem na światłach przy Radarowej i jechaliśmy "razem" do Postępu, a nawet chyba do Domaniewskiej. LWG ;)
foka - Pią 20 Wrz, 2013

A ja dzis na Domaniewskiej tego złotego co mi lato przypomina znalazlem. Moze kogos z Forum ?

Ja dzis tam swoim niebieskim z Połczyńskiej smignalem.

nav - Pią 20 Wrz, 2013

Dzisiaj ok 16:30 ulicą Włodarzewską leciał przedliftowy golas WD...
maniek - Czw 26 Wrz, 2013

Niebieski GS500F 2004r na Odrowąża, a dokładnie na placu firmy Intra
zena - Pon 30 Wrz, 2013

ciemny gs chyba czarny albo ciemno zielony na dzwigowej przy parowcowej dzisiaj koło godziny 17.30 ktoś z forum ?
maniek - Sro 02 Paź, 2013

żółta f-ka skręcała z Wilanowskiej w Bukowińską ok 18
studi - Sro 02 Paź, 2013

Pozdrowienia dla Dunji mijającej moją puszkę w Al. Jerozolimskich ok. 17:15, pocinała tak, że gościu za nią na fazerze nie miał szans. :rotfl:
dunja - Czw 03 Paź, 2013

W końcu mnie ktoś widział !! !
yupi :)

noo troszku się spieszyłam :wstyd:

ale lusterka masz całe ? :zdziwko:

studi - Czw 03 Paź, 2013

dunja napisał/a:
ale lusterka masz całe ?

na szczęście byłem na pasie obok

dunja - Czw 03 Paź, 2013

dzisiaj też się ścigamy ? :zdziwko:
studi - Czw 03 Paź, 2013

ja ok. 17:15 codzienne tam jadę, no może pare razy w miesiącu nie ;)
dunja - Czw 03 Paź, 2013

to ja dzisija wczesniej , 16:15 :D
studi - Czw 03 Paź, 2013

;P
panbodzio - Nie 06 Paź, 2013

Rage spotkany na A2 - wezel wiskitki :)
dunja - Pon 07 Paź, 2013

Cóż za niesamowity zbieg okoliczności ! Też widziałam Rage'a w okolicach Wiskitek.
Siema Rage :)

bombki - Sro 09 Paź, 2013

Dziś, kilka minut po 16.00 na Solidarności (skrzyżowanie z Jana Pawła) widziałem czarną F'ke z kufrem. Jeździec w białym kasku, w kamizelce z napisem "POLSKA".
sawek - Sro 09 Paź, 2013

bombki napisał/a:
Dziś, kilka minut po 16.00 na Solidarności (skrzyżowanie z Jana Pawła) widziałem czarną F'ke z kufrem. Jeździec w białym kasku, w kamizelce z napisem "POLSKA".


Melduję się!

kunuś - Czw 10 Paź, 2013

Środa godz 19.30 pod Basenem w Stanisławowie Pierwszym. Suza na WF identyko jak moja (niebieska, szara) z z czarną szybką istelażem pod kufer. Wystraszyłem sięze ktoś porwał mi kufer :)
bombki - Wto 22 Paź, 2013

Dziś, godzina 15.20 na Jerozolimskich w stronę centrum leciałem za białym GSem na pruszkowskich tablicach. Kierownik jest na forum?
makumba88 - Sro 23 Paź, 2013

bombki napisał/a:
Dziś, godzina 15.20 na Jerozolimskich w stronę centrum leciałem za białym GSem na pruszkowskich tablicach. Kierownik jest na forum?


Jest wielce prawdopodobne, że to byłem ja :)

Ostatnie podrygi ciepłej pogody i motocykliści używają do bólu. Dziś mijałem GSy 5 razy, w tym tego samego kierownika podwójnie :szok:

Koło 13 w stronę centrum na Puławskiej co około kilometr mijałem w kolejności:
niebieską poliftową Fkę, fioletowego, a następnie czarnego klasyka. Później koło 15 na Łopuszańskiej dwa razy ta sama poliftowa Fka.

Dużo nas w Wawie i okolicach...

bombki - Sro 23 Paź, 2013

makumba88 napisał/a:
bombki napisał/a:
Dziś, godzina 15.20 na Jerozolimskich w stronę centrum leciałem za białym GSem na pruszkowskich tablicach. Kierownik jest na forum?


Jest wielce prawdopodobne, że to byłem ja :)

Pamiętam, że kierowca miał plecak.

makumba88 - Pią 25 Paź, 2013

bombki napisał/a:

Pamiętam, że kierowca miał plecak.


No to na pewno ja.

zena - Pon 28 Paź, 2013

dzisiaj godzina 8.50 na dzwigowej w stronę ursusa czarny poliftowy gs ktoś z forum ??
foka - Wto 29 Paź, 2013

dzis 8.45 na Kasprzaka (naprzeciw BGŻ) wydaje mi sie ze to F-ka byla ale glowy nie dam. Na pewno Suzuki w owiewkach bialo-niebieski lezal po kolizji z samochodem.

Kierowcy chyba nic sie nie stalo (przynajmniej calego widzialem siedzacego na krawezniku). Mam nadzieje ze nic powaznego i ze tylko na stluczeniach sie skonczy.

studi - Sro 30 Paź, 2013

Zaparkowana żółta Fla 2004 przed nowym budynkiem Orange w Al. Jerozolimskich - ktoś od nas ?
Nozownik - Pon 04 Lis, 2013

Czarno-szara, poliftowa eFka, z małym kuferkiem centralnym i srebrną (chrześcijańską?) rybką pod tablicą. Zaparkowana na Ursynowie pod jednym z bloków na ulicy ZWM.
Ktoś, coś?

foka - Wto 05 Lis, 2013

zolta F-ka na Przyokopowej naprzeciw nowego budynku Getinu, ta samoa widzialem na Domaniewskiej, zakladam wiec ze wlasciciel razem z firmą sie ewakuował. Moze ktos z forum.
bratpit - Sro 06 Lis, 2013

Czy to ktoś z forum miał wypadek czerwonym golasem chyba WI na Postępu na przeciwko ITD mam nadzieję że kierownikowi nic nie jest. LWG
Krt - Sob 09 Lis, 2013

czyje moto stało, ktoś z forum:
Czarny Giees przed liftem, z kufrem na blachach NBA 33**, na Chmielnej ok. 22:30

nithrine - Wto 25 Lut, 2014

24/02/2014 godz. 8.20 - żółty gs na Górczewskiej w stronę centrum
foka - Wto 25 Lut, 2014

nithrine napisał/a:
24/02/2014 godz. 8.20 - żółty gs na Górczewskiej w stronę centrum


Jesli to F-ka, to taka ładna parkuje na Przyokopowej, Jej własciciel pracuje w czarnym nowym kompleksie jednego z banków.
Od kilku dni przyjezdza.

nithrine - Wto 25 Lut, 2014

Tak, efka. Z resztą kojarzę ją i jej właściciela z poprzedniego sezonu, mniej więcej z tej samej trasy.
lukasW124 - Pią 28 Lut, 2014

Wczoraj czerwony E "96 na słowackiego w stronę pl.wilsona :)
makumba88 - Pon 03 Mar, 2014

A dzisiaj koło 7.50 w stronę lemingowa łopuszańską popylał pomarańczowy golas z OLBRZYMIM kufrem. Jak zobaczyłem, to żałowałem, że swojego nie wyciągnąłem...
GSa, nie kufra.

bratpit - Pią 07 Mar, 2014

To ja. :)
hunter313 - Pią 07 Mar, 2014

Ok. 12 na Nowowiejskiej pod szkołą stał ładny czarny poliftowy Gsik. Ktoś od nas?
Krt - Wto 25 Mar, 2014

Dunja czy to byłaś ty, kolo 9:20 skrzyżowanie al. jerozolimskich z kopińską/wawelską ;)
obok jeszcze jakieś moto

agu_lla - Sro 26 Mar, 2014

Dunja widziana w poniedzialek na skoroszach :P bezczelnie przejeżdżasz mi za oknami jak siedze w pracy! :zly:
dunja - Sro 26 Mar, 2014

Krt napisał/a:
Dunja czy to byłaś ty, kolo 9:20 skrzyżowanie al. jerozolimskich z kopińską/wawelską ;)
obok jeszcze jakieś moto


o rany, tak późno dotarłam do pracy ?
Wydawało mi się że w pracy na 9 byłam.. hm... to chyba za wcześnie wyszłam :przestraszony:

[ Dodano: Sro 26 Mar, 2014 ]
agu_lla napisał/a:
Dunja widziana w poniedzialek na skoroszach :P bezczelnie przejeżdżasz mi za oknami jak siedze w pracy! :zly:


:szok: :szok: :szok:

Rany, tyle lat na forum i NIKT mnie nie widział... A teraz pod rząd DWIE OSOBY!
Czary czary :)
Kiedy Aga na przejażdżkę ?

Krt - Sro 26 Mar, 2014

dunja napisał/a:
Rany, tyle lat na forum i NIKT mnie nie widział... A teraz pod rząd DWIE OSOBY!


You'r fameous ;)



Cytat:
Kiedy Aga na przejażdżkę ?


A ja to gorszy Oooooo :/ :rozpacz:

dunja - Czw 27 Mar, 2014

Krt napisał/a:


You'r fameous ;)


jes aj em ! :cwaniak:


Krt napisał/a:


A ja to gorszy Oooooo :/ :rozpacz:


Ty to się tylko do kuchni nadajesz :przestraszony:

Poza tym z Tobą to mogę na przejażdżkę max na 5 min. po tym czasie zapewne znikniesz mi na horyzoncie




Jakby co w sobote jadę do Kruszwicy pooglądać myszy na wieży.. :szok:

malinovy - Pią 28 Mar, 2014

dzisiaj na terenie ch targowek niebiesko bialy GS500e, przyznac sie kto to byl :) ?
Kondii - Wto 01 Kwi, 2014

Czarny, poliftowy GS, widziany w Piasecznie na jednokierunkowej przy parku, jakieś pół h temu, ze stelażem od kufra, ale bez kufra :P
Na tablicy z Ostrołęki, ktoś od nas?

olecki - Wto 01 Kwi, 2014

Poliftowy GS na Krakowskiej na wysokości burgierkynga koło 19?
dunja - Czw 03 Kwi, 2014

Czarny golas, jeździec w czarnych tekstach, biały kast.
godzina 18:30 ul. bohaterów warszawy - niedaleko pkp ursus :D

kto to ?
Ładny motek, podobny do mojego tylko CZYSTY :zdziwko:

zena - Czw 03 Kwi, 2014

niebieski przedliftowy golas na rejestracji T... coś tam... koło 13 na chrobrego we włochach obok domu kultury wyprzedzałam i miałam wrażenie że to była koleżanka jakaś
mmada - Pią 04 Kwi, 2014

jak wyprzedzałas to na pewno koleżanka ;)
agu_lla - Sob 05 Kwi, 2014

dunja napisał/a:
Kiedy Aga na przejażdżkę ?

Myślę że w kwietniu uda nam się wybrać :D

zena - Nie 06 Kwi, 2014

Wczoraj koło 12 na Łopuszańskiej widziana gieska taka jak agu Ila na rejestracji NNI
blazek1883 - Wto 08 Kwi, 2014

Dzisiaj 2 GSy:
- żólta F-ka na blachach LRY gdzieś na Górczewskiej
- czarny golas, który wciąż stoi pod budynkiem IBC przy polibudzie

Borek - Wto 08 Kwi, 2014

zena napisał/a:
Wczoraj koło 12 na Łopuszańskiej widziana gieska taka jak agu Ila na rejestracji NNI


NNI? :szok:

squarek - Wto 08 Kwi, 2014

A ja mam pytanie czyj żółty przedliftowy GS stoi w ZOO (nie 2oo :P ) przy Ptasim Azylu?
olecki - Sro 09 Kwi, 2014

Borek napisał/a:
zena napisał/a:
Wczoraj koło 12 na Łopuszańskiej widziana gieska taka jak agu Ila na rejestracji NNI


NNI? :szok:


NNidzica :P

zena - Sro 09 Kwi, 2014

olecki NNIccccc.... NNIccc...
studi - Czw 17 Kwi, 2014

rano w korku okolice Wolska/Okopowa, czarna GS'a poliftowa K1/K2 na blachach SC....
nav - Pią 18 Kwi, 2014

Wczoraj o 19:37 na skrzyżowaniu Popularnej z Alejami, niebieska F'ka w kombiaku Dainese
dunja - Pią 18 Kwi, 2014

moto w kombiaku... nono.. czego to już nie wymyśla :o
nav - Pią 18 Kwi, 2014

dunja napisał/a:
moto w kombiaku... nono.. czego to już nie wymyśla :o
W razie szlifa kombiak uratuje owiewki ;)

P.S. bodzio ma kombiaka na baku :P

dunja - Pią 18 Kwi, 2014

Ty się bodziem nie zasłaniaj :D
nav - Pią 18 Kwi, 2014

dunja napisał/a:
Ty się bodziem nie zasłaniaj :D
Nie da się :rotfl:
dunja - Pią 18 Kwi, 2014

:facepalm:
Borek - Pią 18 Kwi, 2014

zena napisał/a:
olecki NNIccccc.... NNIccc...


Ja Ci dam NNiccc :D

lukasW124 - Pią 18 Kwi, 2014

Wczoraj czerwono-czarny "98 na Włościańskiej :)
zena - Sob 19 Kwi, 2014

jakaś gieeska z 2 godziny temu na dzwigowej pod mostami w stronę bemowa...
Monti - Pon 21 Kwi, 2014

studi widziany ok 17.30 na Powstańców Śląskich. Jechałeś w stronę Ursusa, ja w kierunku Bemowa, jak ruszyliśmy ze świateł kiwnęliśmy sobie główkami :D
studi - Wto 22 Kwi, 2014

Monika, wracałem od betaszy właśnie, po odwiezieniu jej z wycieczki wkoło Puszczy, minęliśmy się przy Wrocławskiej
emkags - Sro 23 Kwi, 2014

Dnia dzisiejszego przy dw. zachodnim ok 18 z białym zadupkiem na blachach WR :)
bratpit - Czw 24 Kwi, 2014

Wczoraj po 17tej niebieski polift na Postępu.
Snajper4 - Pią 09 Maj, 2014

Ogólnie całymi dniami jeżdżę po Wawie samochodem i widzę dużo GS'ów, ale ten z dzisiaj zapadł mi w pamięci :)

Motocyklistka na czarnej F'ce na WI na skrzyżowaniu Krasińskiego/Broniewskiego koło godziny 15:20.
Znaki szczególne: zgrabna :) a no i kita jakiegoś zwierzaka na kasku :D

A z wczoraj: 2 GSy wczoraj na treningu gymkhany na marywilskiej?

zena - Pią 09 Maj, 2014

Dzisiaj golas poliftowy na dzwigowej o godzinie 8.50 jechał w stronę Ursusa rejestracja WMA...
studi - Sob 10 Maj, 2014

A ja wczoraj ok. godziny 22:00-23:00 spotkałem, nie wiem, czy to ktoś od nas z forum:
biało-niebieski GSX650F
czarnego DL'a w starej budzie
morskiego Freewinda
czarną GS 2004E
czarno-srebrną GS 2002/2003 E

squarek - Nie 11 Maj, 2014

Studi oprócz tego co napisałeś jeszcze 500 innych motocykli (w tym kilka GSów) ale nie będę wymieniał jakich :P
studi - Pon 12 Maj, 2014

squarek napisał/a:
w tym kilka GSów

no właśnie przynajmniej w tym kawałku co ja jechałem więcej GS'ów nie było widać

betasza - Pon 12 Maj, 2014

Jedna gsa była moja :D ta dam!
nav - Wto 13 Maj, 2014

Wczoraj pod Honda MCS przy Prymasa Tysiąclecia stała maszyna z przed liftu, przyznaje się ktoś? :P
studi - Wto 13 Maj, 2014

ok. 10:00 na ulicy J. Hoene-Wrońskiego na powiślu u zbiegu z Profesorską niebiesko-szary poliftowiec ??
zena - Sro 14 Maj, 2014

ciemny gs przed liftowy o 15 na dzwigowej w stronę bemowa i o 17 poliftowy biało niebieski z czarnym kufrem na WA rejestracji też na dzwigowej w stronę ursusa.
Zechowany - Sro 14 Maj, 2014

Tyś sie udała z tą dzwigową :D
foka - Czw 15 Maj, 2014

Niebieski z Kufrem z WA to ja. Przyznaje sie.
Trzeba sie kiedys przywitac bo ta dzwogowa na Ursus czesto jezdze na basen :)
A to ty w knie jestes i tylko wypatrujesz ?
Mariusz


zena napisał/a:
ciemny gs przed liftowy o 15 na dzwigowej w stronę bemowa i o 17 poliftowy biało niebieski z czarnym kufrem na WA rejestracji też na dzwigowej w stronę ursusa.

zena - Sob 17 Maj, 2014

foka jechałam za tobą :facepalm: wlekłeś się strasznie między tymi samochodami
foka - Nie 18 Maj, 2014

zena napisał/a:
foka jechałam za tobą :facepalm: wlekłeś się strasznie między tymi samochodami


O tego nie nalezalo pisac. :)
Pewnie w cos gralem na telefonie albo jadlem. :)
Zreszta auta nigdy nie wyprzedzilem :)

A tak powaznie to na ciebie czekalem.

Irys - Pon 19 Maj, 2014

Niebieska eFka (chyba 2004), dziś zaparkowana przy budynku MARS (Domaniewska/Wołoska). Ktoś z forumowiczów? :)
Hitman - Sro 21 Maj, 2014

Jakaś niewiasta na poliftowym golasie przy bitwy 1920 z rejestracją WR
Pęku - Czw 22 Maj, 2014

Dzisiaj ok 8:40 ciemno zielony przedliftowy golas przy rondzie na Korkowej to ktoś od nas? Machnęliśmy sobie ręką - jechałem w stronę Okularowej.
zena - Wto 10 Cze, 2014

dzisiaj koło 19 na poniatoszczaku w strone Pragi chyba Rage był widziany ale nie jestem pewna w 100 %
Patrykovsky - Wto 10 Cze, 2014

Sorki za off top. Jestem tu nowy i nie mogę znaleźć odpowiedniego tematu.


Zena jesteś z nowych czy starych włoch? Jakieś wspólne latanko pod koniec tyg?

zena - Wto 10 Cze, 2014

Patrykovsky przywitaj sie w dziale powitania. nowe włochy jak by co i niestety nie mam czasu już w tym tygodnu na latanie praca
Rav86 - Pią 20 Cze, 2014

W środę niebieskie GS na WE na al. Jerozolimskich 214 :)
joke - Pią 04 Lip, 2014

Golas przedliftowy na blachach WM ***** często widziany przy budynku na Bitwy Warszawskiej 7. Ktoś z forum?
rudolfs - Nie 13 Lip, 2014

W piątek o 8.30 Al.Jerozolimskie pomarańczowy DL skręcił w lewo w Al Prymasa Tysiąclecia .Wydaje mi się że to był Studi.
studi - Nie 13 Lip, 2014

dobrze Ci się wydawało, rozmawiałem o tym z Dunją na SB bo chwilę wcześniej mnie mijała na Alejach, ja jechałem na moto a za mną/obok czarna toyota z moją koleżanką z pracy, która ode mnie zabierała firmowe auto i trzeba ją obyło odholować "do cywilizacji" ;)
zena - Pon 14 Lip, 2014

wracając ze sklepu parę minut temu z browarem jakiś czerwony gs na WH rejestracji białe felgi widziany na globusowej
nav - Wto 15 Lip, 2014

Dziś rano (7:45) na Trasie Łazienkowsiej (w stronę centrum) , przy Placu na Rozdrożu jechała niebieska F'ka.
blazek1883 - Wto 15 Lip, 2014

zena napisał/a:
wracając ze sklepu parę minut temu z browarem jakiś czerwony gs na WH rejestracji białe felgi widziany na globusowej


Zena, czy ty w Factory pracujesz? Bo albo Ciebie tam widziałem w sobotę albo masz sobowtóra ;)

Krt - Sro 16 Lip, 2014

Przypadek??? nie sądzę :P
Zechowany - Czw 17 Lip, 2014

Sobowtór Zena pracuje w kopalni odkrywkowej gazu łupkowego z kad by sie wziela w sklepie z butami ...bicz plis !!
zena - Pią 18 Lip, 2014

tak Blazek pracuje w factory byłeś i nie przyszedłeś sie przywitać dąs :hyhy:
studi - Wto 22 Lip, 2014

Już któryś dzień z rzędu spotykam rano ok. 8:30 pomarańczowego przedliftowca jadącego Chrobrego -> Globusowa -> Dźwigowa w kierunku Bemowa
K4milk - Wto 22 Lip, 2014

Ktoś wczoraj z forum był na BP przy Krańcowej przedliftowym zielonym(turkusowym?) GS'em koło 22 wraz z jakąś Yamahą ?
studi - Wto 22 Lip, 2014

Dzisiaj czarny przedliftowy WD**** z plecaczkową na Statoil Gocław ok. 22.10
Patrykovsky - Sro 23 Lip, 2014

K4milk to ja z kumplem :)
nav - Sro 23 Lip, 2014

Kto się przyzna? Dziś rano :)

dunja - Sro 23 Lip, 2014

:rotfl:
danny - Sro 23 Lip, 2014

Buehehe :D
zena - Sro 23 Lip, 2014

Studi widziany 10 minut temu jak skręcał w Parowcową tak wolniutko bardzo wolniutko
dunja - Czw 24 Lip, 2014

zena napisał/a:
Studi widziany 10 minut temu jak skręcał w Parowcową tak wolniutko bardzo wolniutko


Na kolano zeszedł ?

Zechowany - Czw 24 Lip, 2014

Na łokieć zszedł !!
yaszczi - Czw 24 Lip, 2014

nav napisał/a:
Kto się przyzna? Dziś rano :)
[url=https://lh4.googleusercontent.com/-LMzO0DeQDqg/U8-mZxJc3xI/AAAAAAAAGnE/dcIv4CslDww/w300-h400-no/20140723_090002.jpg]Obrazek[/url]


:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Studi na kask zszedł pewnie :P

olecki - Czw 24 Lip, 2014

:rotfl: :rotfl:
studi - Czw 24 Lip, 2014

zena napisał/a:
wolniutko bardzo wolniutko

zawsze tam tak jadę, bo dużo piachu tam potrafi być i już kilka razy mi tył uciekał, a poza tym, gdzie mam się spieszyć do śpiących policjantów

Krt - Czw 24 Lip, 2014

studi napisał/a:
gdzieie mam się spieszyć do śpiących policjantów


Też racja, jeszcze się obudzą, szkoda chłopakom na służbie przeszkadzać :troll2:

olecki - Czw 24 Lip, 2014

Krt napisał/a:
studi napisał/a:
gdzieie mam się spieszyć do śpiących policjantów


Też racja, jeszcze się obudzą, szkoda chłopakom na służbie przeszkadzać :troll2:



pies też człowiek :troll2:

zena - Pią 25 Lip, 2014

Studi wiem coś na temat tego piachu ostatnio fazer się z nim witał :( pomysł na nowe kombi :P króliczek albo tygrysek :P
Tadeusjus - Czw 07 Sie, 2014

czaderskie kombi:D

czerwona chyba przedliftowa E widziana ok godzinę temu na Szosie Jadowskiej pod Wołominem;)
biegnę sobie spokojnie i z kilometra słyszę że jedzie:D

studi - Wto 19 Sie, 2014

Widziany był dzisiaj ok. 17:00 na skrzyżowaniu Al. Wojska Polskiego/B. Prusa/Poznańska w Pruszkowie niejaki Olecki na swoim Cafeeeeeeeeeeeee w poniemieckim hełmie i goglach rodem z samolotu

olecki - Wto 19 Sie, 2014

Tak było :)
Andy - Wto 19 Sie, 2014

Przelatując przez skrzyżowanie z sygnalizacją świetlną zrobił łututututututututututututuutu!
emkags - Pią 29 Sie, 2014

A ja widzialam nakeda :D Rejestracja zaczynala sie na WF i kolega mial czerwony plecak turystyczny! :D
ok 8.3 na skrzyzowaniu chełmska/dolna z sobieskiego :D

malinovy - Pią 29 Sie, 2014

Czy właściciel motocykla po prawej jest na forum? Widziany dzisiaj ok godz 15 na okopowej nieopodal cmentarza :D


betasza - Sob 06 Wrz, 2014

Od pół godziny z balkonu widzę niebieską suz z kufrem zaparkowaną na pętli Nowodwory.
Ktoś od nas jest tak blisko i nie wszedł na kawę? :zalamany:

K4milk - Sro 10 Wrz, 2014

Czy jakaś forumowiczka studiuje na Wacie i dzisiaj przed 9:00 wjeżdżała bramą przy ul. Kocjana ?
nav - Sro 01 Paź, 2014

Dziś rano widziany przedliftowy z nieoryginalnym malowaniem. Na skrzyżowaniu Drawskiej i Śmigłowca. Wcześniej widziany na parkingu w okolicach Urbanistów.
Tadeusjus - Wto 07 Paź, 2014

Dziś o 18 zaparkowałem pod PW koło czarnej Fki z forumową naklejką. Przyznać się!:D
zena - Pią 10 Paź, 2014

Jakieś półgodziny temu biało niebieski golas po lifcie na rejestracji WGM czarny kask czarno czerwony plecak na dzwigowej w stronę bemowa. Kolego nie masz świateł stopu ;)
flash - Sob 18 Paź, 2014

Wczoraj, o 16:00 czarna F-ka w Pruszkowie na światłach koło stadionu. Kierowca w białym kasku, ktoś z forum ?
olecki - Sob 18 Paź, 2014

Możliwe że Rage
yaszczi - Sob 18 Paź, 2014

Rage sprzedał GS'a :P
nav - Czw 30 Paź, 2014

Dziś ok 10:30 żółta F-ka na światłach przy placu Zawiszy do skrzyżowania Al. Jerozolimskie/Grzymały-Sokołowskiego.
studi - Pią 31 Paź, 2014

Cytat:
Dziś ok 10:30 żółta F-ka na światłach przy placu Zawiszy do skrzyżowania Al. Jerozolimskie/Grzymały-Sokołowskiego

Jeśli z małym kuferkiem to może ta którą co i raz widzę zaparkowaną w al. Jerozolimskich pod Orange

nav - Pią 31 Paź, 2014

Tak, z małym kufrem. Też chyba go widziałem chwilę później, po tankowaniu.
betasza - Pią 31 Paź, 2014

Ok 12stej przy pętli Nowodwory. Kierownik w białym kasku z kamerą.

[ Dodano: Pią 31 Paź, 2014 ]
A żółtą f-kę często przy Przemysłowej widzę.

malinovy - Pią 31 Paź, 2014

betasza napisał/a:
Ok 12stej przy pętli Nowodwory. Kierownik w białym kasku z kamerą.

[ Dodano: Pią 31 Paź, 2014 ]
A żółtą f-kę często przy Przemysłowej widzę.


ta zolta to moja ;) co porabiasz w moich okolicach tak czesto?

betasza - Sob 01 Lis, 2014

Pracuję na Koźmińskiej
Widzę, że Suz pod kocykiem już trzymasz :)

Zechowany - Wto 11 Lis, 2014

Prykajaca cebra bialy kask przed chwila kolo pkp wlochy :)
Dzisiaj kolo godziny 12 czarna gska z kufrem na marszalkowskiej przy palacu kultury.
Wczoraj bialo niebieska fka przy zlotych kutasach kolo godziny 15 ktos od nas ??
Wszedzie geesyyyyyy :)

Kuraś - Wto 11 Lis, 2014

tera mi napisz jak oni w tej mgle mogą tam latać skoro konie dusi xD
Zechowany - Wto 11 Lis, 2014

Azjaci to pewnie przyzwyczajeni :)
nav - Sob 04 Kwi, 2015

Niebieska F'ka przeszlifowana z lewej strony (bez owiewki) stoi na parkingu na osiedlu przy Włodarzewskiej. Czy właściciel jest obecny na forum?
pepek - Nie 26 Kwi, 2015

Ooo.
Doczekałem się pisemnego zaproszenia na forum. Dzięki! ;)
Ta niebieska Fka była przeszlifowana jakieś 4 lata temu i dopiero w tym roku stwierdziłem, że spróbuję pomalować owiewkę. Dość opornie mi to idzie, dlatego stoi tam tak długo. Niestety ponieważ kupiłem sobie niedawno samochód to Suzi nie mieści mi się do garażu i muszę ten problem jakoś rozwiązać :)

betasza - Nie 26 Kwi, 2015

Hahaha! To znaczy, że "staremu forumowiczowi" zrobiliśmy wlepkę :rotfl:
pepek - Nie 26 Kwi, 2015

Ale zmobilizowało mnie to i właśnie szlifuję szpachlę na owiewce :D
studi - Nie 26 Kwi, 2015

pepek, to ty masz jeszcze tą GSe, myślałem, że po tym jak ją wystawiłeś, to udało Ci się ją sprzedać.

Chyba już zostałeś rekordzistą w posiadaniu GSa, to już 7 sezon chyba, jak dobrze pamiętam, bo zacząłeś jeszcze przede mną. No ale 7 to szczęśliwa liczba więc wiesz ;)

pepek - Nie 26 Kwi, 2015

Jeszcze mam. I mam problem bo przegląd muszę zrobić, a nie mam już miejsca na pieczątki w dowodzie :D
Sprzedaję ją raczej biernie. Nie mam czasu ogarnąć i ogłoszenie sobie wisi :)

studi - Nie 26 Kwi, 2015

pepek napisał/a:
przegląd muszę zrobić, a nie mam już miejsca na pieczątki w dowodzie

no to cię czeka wizyta w WK i wymiana dowodu

nav - Pon 27 Kwi, 2015

Haha, a jeszcze w czwartek podjechałem i patrzyłem, że dalej kartka wisi ;)

Nie gadaj, że Ci się moto nie mieści do garażu - my mamy 3, samochód i czwarty tylko troche na część wspólną wystaje :P

pepek - Pon 27 Kwi, 2015

Może mam mniejszy garaż :) Jest pod blokiem E jeśli dobrze pamiętam.
Niestety sporo mam gratów w garażu i tego nie przeskoczę, bo nie są moje. Próbowałem na różne sposoby i te graty musiałbym pod sufitem podwiesić jakoś...
Wczoraj akurat u rodziców byłem (bo na Włodarzewskiej nie mieszkam już) i zobaczyłem kartkę :)
Muszę nad jakimś pokrowcem pomysleć...

nav - Pon 27 Kwi, 2015

No to masz trochę więcej klamotów, ja jeszcze tyle nie nazbierałem ;)
emkags - Pon 27 Kwi, 2015

nav, phi...............
Rage - Czw 14 Maj, 2015

Czy ktoś z forum może trzyma czerwoną suzę rocznik na oko '91 w garażu podziemnym w bloku Nugat 7? bo właśnie dzisiaj widziałem takową.
malinovy - Czw 21 Maj, 2015

zoltka Fka z kufrem, dzisiaj kolo 17:20 na wysokosci larssona, przyznac sie :D
betasza - Sro 27 Maj, 2015

9.20 niebieski golas z kierownikiem w czarnym kasku skręcał z Wisłostrady na Toruńską

Jadę sobie spokojnie 80/h prawym, aż tu błyskawica wyprzedza mnie nagle z zawrotną prędkością 82... może nawet 83/h, nogawki łopoczą na wietrze, od razu dzień stał się piękniejszy :D
Dobrze, że patrzyłam w lusterka ;)

studi - Sro 27 Maj, 2015

ach ci dafcy na moturach
Miza16 - Pon 01 Cze, 2015

Kto z forumowiczów był w sobotę w Trokach na Litwie? Widziałem zaparkowanego v-storma i gske z owiewka obklejoną kodami krajów, rejestracja WA. Wydaje mi się, że gdzieś widziałem to moto na zdjeciach, na forum właśnie :)
studi - Pon 01 Cze, 2015

Miza16 napisał/a:
Widziałem zaparkowanego v-storma i gske z owiewka obklejoną kodami krajów

Jedynie co mi przychodzi do głowy to Dunia z Bodziem

nav - Pon 01 Cze, 2015

Bardzo prawdopodobne, akurat siedzą na Łotwie nad morzem.
flash - Sob 06 Cze, 2015

wczoraj 15:52 czarny GS500F skręcał z Al. Jerozolimskich do Piastowa, kierowca miał czarno zielony kask, ktoś z forum ?

ps. Fajne malowanie kasku zaraz, po reflektorze to w lusterku rzucił mi się ten zielony kolor ;)

dunja - Pon 08 Cze, 2015

Miza16 napisał/a:
Kto z forumowiczów był w sobotę w Trokach na Litwie? Widziałem zaparkowanego v-storma i gske z owiewka obklejoną kodami krajów, rejestracja WA. Wydaje mi się, że gdzieś widziałem to moto na zdjeciach, na forum właśnie :)


to my to my to my !! !!

siemka :D

[ Dodano: Pon 08 Cze, 2015 ]
nav napisał/a:
Bardzo prawdopodobne, akurat siedzą na Łotwie nad morzem.


Co za normalnie szpiegostwo się szerzy. nic prywatności :o
:przestraszony: :przestraszony: :przestraszony:

betasza - Pon 08 Cze, 2015

Celebryci normalnie!!! ;D
dunja - Pon 08 Cze, 2015

Chciałąbym tylko zwrócic uwage, ze to jest temat kogo widziałem w region MAZOWIECKIE.. A nie jakieś Troki...
Proszę o porządek!
:orany:

:rotfl:

betasza - Pon 08 Cze, 2015

Załóż nowy temat :D
Miza16 - Nie 14 Cze, 2015

Rejestracja WA to jakby nie patrzeć mazowieckie :D
studi - Pon 17 Sie, 2015

Dzisiaj ok. 17:45 w Al. Jerozolimskich przy skręcie w Popularną niebieska Fka 2004 na numerach SLU z pasażerką, ktoś się przyznaje.

Dodatkowo widziałem kol. Pao-Lin dwa razy, ok. 8:00 na Olbrachta i ok. 8:40 na Górczewskiej

Tadeusjus - Pon 24 Sie, 2015

umarł wątek... niebieska E śmignęła mi na stacji paliw Małopole w piatek ok 18.
bratpit - Czw 27 Sie, 2015

a ja dziś widziałem koleżankę na fioletowym E w Ursusie na Bohaterów warszawy
betasza - Pią 28 Sie, 2015

Malinovą żółtą F-kę mijam po drodze do pracy :)
studi - Sob 19 Wrz, 2015

Pozdrawiam Arcisz'a, który był tak zaaferowany kasowaniem się w kasie nr 5 Tesco Górczewska, że nawet mnie nie zauważył stojącego na wprost kas :hyhy:
nav - Pon 28 Wrz, 2015

Dzisiaj o 8:45 na Prymasa 1000-lecia, tuż przed tunelem w stronę al. Jerozolimskich. Biało-niebieski golas z wielką szybą ;)
Arcisz - Pon 28 Wrz, 2015

Co Ty gadasz Studi! Taka okazja :(( aż mi wstyd :wstyd:
emkags - Pon 28 Wrz, 2015

A ja pod pracą (w zeszłym tygodniu) pod Atrium widziałam ładną eFkę! :D
Arcisz - Czw 14 Kwi, 2016

Wczoraj okolo 21 na Kaliskiego przy wacie wyprzedzałem jakiegoś gsa, kto to ?:D
Rav - Pią 15 Kwi, 2016

Dzisiaj w okolicach 15 jechała za mną od Kobyłki do Wołomina grafitowo-czarna efka z kufrem, rejestracja WWL.
jacusb - Pią 06 Maj, 2016

Wczoraj i dzisiaj ok 9:00, Wisłostrada pani z rejestracją DLK w czerownych trampkach i torbą przez ramię.

ps. Pani jechała baaardzo wolno i ostrożnie między samochodami. Niestety ani wczoraj ani dzisiaj nie patrzyła w ogóle w lusterka i nie reagowała na przegazówki i inne sygnały ignorując szybciej jadące (chętne do wyprzedzenia) motocykle za nią.

nav - Pią 06 Maj, 2016

Niebieski poliftowy golas, WX ...., przy Żelaznej :)
Tadeusjus - Pon 23 Maj, 2016
Temat postu: Parkowanie w trawie
Dzis 1am fioletowy golas z czarnym silnikiem z wielkim hukiem zaparkowal na trawniku pod blokiem na Nowolipkach. Przy akompaniamencie syren dwoch radiowozów które go ścigaly. Nawet nie pytam czy ktoś od nas; P
zena - Wto 24 Maj, 2016

Wczoraj na a2 kolo zjazdu na Sochaczew widziany gs z rejestracja epi z kierownikiem złożonym jak konik polny do skoku ;) z przodu jechał ktoś na sporcie z plecakiem
olecki - Sro 25 Maj, 2016

nie ja
zena - Wto 07 Cze, 2016

Kogoś widziałam 15 minut temu na parowcowej możliwe że ktoś od studiego wracal ? Chłopak z dziewczyną na pleceku
studi - Wto 07 Cze, 2016

zena napisał/a:
możliwe że ktoś od studiego wracal

ja nikogo nie gościłem i nie słyszałem nijakiego moto w okolicy więc może jechał z Tumskiej od strony kościoła

zena - Wto 07 Cze, 2016

Gdzieś z twoich okolic wyleciał z Noteckiej pies ich dorwał przy złomie
Anka eS - Wto 07 Cze, 2016

Dzisiaj ok 17.10 Otwock, Kołłątaja, skrzyżowanie przy stacjach benzynowych czarna eFka. Był tak samo zdumiony samowolką na tym skrzyżowaniu jak i ja dwa razy dziennie ;)
nav - Sro 03 Sie, 2016

Kto to wczoraj koło 15 stał na Drawskiej na niebieskiej F-ce?
Arcisz - Pon 15 Sie, 2016

Około 16stej czerwony przedlift na stacji Lotos na Wybrzeżu Gdyńskim?
Tadeusjus - Sro 17 Sie, 2016

dziś przed 18 na Górczewskiej róg Prymasa spotkałem dwie koleżanki na GSkach, jedna na niebieskim golasie druga na biało czarnej eFce.
revreS - Wto 23 Sie, 2016

a to nasze! :D jechałyśmy z koleżanką na pizzę do Cafe66 ;)
Tadeusjus - Pon 29 Sie, 2016

kurcze, a kusiło mnie żeby zawrócić i pogonić za Wami:P taka szansa stracona, mieszkam niedaleko, jeszcze się ustawimy na jakieś wieczorne latanie;)
emkags - Nie 05 Mar, 2017

Aaa przez ten Weekend przy Włodarzewskiej 87 stoi Gska - nawet Fka z białym zadupkiem!! :)
zena - Wto 04 Kwi, 2017

Czarna ef -ka dzisiaj jechała za mną dzisiaj kolo 8.30 Kopińską i dalej do pomnika lotnika. Kierowca czarno niebieska kurtka rolefa
Rav - Pon 15 Maj, 2017

Dzisiaj około południa na Grójeckiej koło Placu Zawiszy widziałem ładnego bordowego five stara, wersja z dwiema lampami, rejestracja BL chyba. Ktoś od nas?
Ravi - Wto 16 Maj, 2017

Dziś ok godziny 16:30 ul. Kobiałka
Dwa GS'y prawdopodobnie.

Jeden czarny jeden taki:


Ktoś się przyznaje? :D Ktoś nad zegrze jechał?

Rav - Sob 20 Maj, 2017

Codziennie w tygodniu widuję biało-niebieską Fkę na Fabrycznej w Zielonce w okolicach 6 rano.

Wczoraj koło 15 na Vogla widziałem czarno-srebrną Fkę, rejestracja WK chyba.

Sporo gsów lata po stolycy, ciężko zapamiętać wszystkie, ostatnio widziałem chyba z 5 jednego dnia.

Rav - Czw 06 Lip, 2017

Studi widziany dzisiaj na Jerozolimskich koło 11 :)
studi - Czw 06 Lip, 2017

to ja ;) jechałem od jednego klienta do drugiego, z okazji wizyty jako, że miałem najpierw wizytę w PKiN a potem na Jasnej to było jedyne rozsądne wyjście, pojechać na moto
Anka eS - Czw 06 Lip, 2017

żółta bardzo poobcierana z lewej strony eFka wczoraj w Promenadzie na parkingu +3
Andy - Nie 16 Lip, 2017

Sobota 15.07 mac na Wiertniczej, koło 22, żółta Fka o nr. WPI E59** bodajże... ktoś z forum?
Anka eS - Nie 16 Lip, 2017

A mojego Fazera nie widziałeś?
nav - Nie 16 Lip, 2017

Pewnie po drodze do siebie podjechał na grzyby pod Tłuszcz :P
Anka eS - Pon 17 Lip, 2017

nav napisał/a:
Pewnie po drodze do siebie podjechał na grzyby pod Tłuszcz :P


wyjdź! :chytry:

agu_lla - Sro 23 Sie, 2017

Wczoraj na skrzyżowaniu Jerozolimskich i Grzymały żółta eFka, pojechała w strone zachodniego chyba ;-)
Czecze - Pon 23 Paź, 2017

Kto to? :p
https://zapodaj.net/56214ac2659d1.jpg.html

Rav - Czw 12 Kwi, 2018

Arcisz widziany dzisiaj ok. 17 na wjeździe na most Poniatowskiego od strony Wisłostrady. W ostatniej chwili poznałem :D
nav - Pią 13 Kwi, 2018

WP.... niebieski golas po lifcie, widywany często zaparkowany w okolicy Włodarzewskiej :)

Niebieska F'ka też czasem stoi, na drugim krańcu ulicy :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group