.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

Sprzęty użytkowników - Moja piekna suzi :D pozdro SZCZECIN!!

Łukasz*GS500 - Pią 14 Mar, 2008
Temat postu: Moja piekna suzi :D pozdro SZCZECIN!!
Witam mam na imie Łukasz i mam 17 lat:) latam na suzuki gs 500E rok.94 :) to moja pierwsza maszyna,motorek mam od roku:) i katam bez prawka:D moto do dzisiaj jeszcze nie zarejestrowane...to bardzo glupie:) ale wkoncu go rejestruje...troche adrenalinki:D
Łukasz*GS500 - Pią 14 Mar, 2008

http://img509.imageshack....dscn2585qo2.jpg a oto moj skarb:) moja moto ekipa GS500E TEAM!! ja w srodku:D http://img291.imageshack....hoto0472us9.jpg
Yarccom - Pią 14 Mar, 2008

po ubiorze i podejsciu do sprawy widać że profi kolo z ciebie

powiedz gdzie jezdzisz podłoże sie autem bo mam kilka elementów do zrobienia a szukam takiego "łosia"
no chyba że taki twardziel jestes że nawet bez OC jezdzisz :roll:

Łukasz*GS500 - Pią 14 Mar, 2008

"łosia"?? no jasne ze bez OC wkoncu nie zarejestrowany moto:P na Gumiencach:P
leon - Pią 14 Mar, 2008

Ja pier... :? :? :?
pootietang - Pią 14 Mar, 2008

moto ładnie się prezentuje ale reszta... NO COMMENT :doh:
jankees - Pią 14 Mar, 2008

No kolego Lukasz to sie popisałes , nie ma co.
Cezarek - Pią 14 Mar, 2008

nie dokuczajcie chłopakowi :P
nie każdy rodzi się mądry w kazdej sprawie...
jak się przejedzie to będzie miał nauczkę na przyszłość :P
a jak dostanie kare to zamiast kupić kolejne moto, odda państwu :P

Kolego ubezpiecz go chociaz, na ojca np.

Łukasz*GS500 - Pią 14 Mar, 2008

hehe juz mnie jada:) tylko po dzielni jezdzilem...tera juz nie jezdze i go rejestruje:P
pootietang - Pią 14 Mar, 2008

Cezarek napisał/a:
Kolego ubezpiecz go chociaz, na ojca np.

nic mu nie da ubezpieczenie na ojca bo jak wywinie coś bez prawka to ubezpieczalnia i tak nic nie pokryje tylko kierowca za wszystko buli.

Cezarek - Pią 14 Mar, 2008

ale przynajmniej jak go suki zlapia to nie bedzie mial az tak goraco;]
wystarczy ze mu sie dostanie za brak prawka :P

Łukasz*GS500 - Pią 14 Mar, 2008

dobra wyluzujcie...psiarnie mnie nie zlapala a zrobilem ponad 2000tys.km...a moto w przeciagu 3 tyg bedzie zarejestrowane wiec luzik:) najwyzej dostane 500zł za brak prawka lub sprawa w sadzie:P nawet prawka jeszcze nie moge robic :) dopiero za pol roku;/
viktorpl - Pią 14 Mar, 2008

Szczerze ? Czy ktos z was przekroczył kiedyś prędkosc ? Czy ktos z was uciekał kiedys z lekcji ? Bo czasem to wydaje mi sie ze zachowujecie sie za powaznie ... raz sie zyje i tyle ... w tamtym roku mialem dwa wypadki z czego po jednym skladali mnie z ulicy nie przytomnego ... skoro jezdzi bez oc prawka itd. tzn ze jest debilem ? Chłopak uczy sie powoli wszystkiego i tyle ... wkoncu najlepsza nauka to nauka na swoich błedach ... tez na poczatku katalem bez prawka i wiem ze nie jest to madre ... motor kupił bo zbierał 2 lata odkładał kazda złotowke ... teraz musi uporzadkowac tylko formalnosci , ubrac sie porzadnie itd . ale do tego wszystkiego potrzeba czasu jak sie niema własnego dochodu ... Romuś nie pękaj damy rade :) nie wejdzie zadna ustawa ze kat.A od 24lat ... wkoncu potocznie zwanym T.I.Rem mozna od 21lat ...
pootietang - Pią 14 Mar, 2008

viktorpl napisał/a:
Szczerze ? Czy ktos z was przekroczył kiedyś prędkosc ? Czy ktos z was uciekał kiedys z lekcji ? Bo czasem to wydaje mi sie ze zachowujecie sie za powaznie ... raz sie zyje i tyle ... w tamtym roku mialem dwa wypadki z czego po jednym skladali mnie z ulicy nie przytomnego ...


nie no, ale się uśmiałem :lol: :lol: :lol:
co ma ucieczka z lekcji do jazdy bez prawka?? wiadomo każdy popełnia jakieś błędy lub lubi czasem zaszaleć ale pomyśl jakie są konsekwencje ucieczki z lekcji i jakie z jazdy bez żadnych dokumentów, nie można takich rzeczy po prostu przyrównywać.
z wypadkiem to tez ci nie wyszło bo jeśli zrobi coś sobie to pół biedy ale jak zrobi coś komuś to już na pewno ma przesrane, w obu przypadkach będzie pokrywał z własnej kieszeni szkody i koszty leczenia bo ubezpieczalnia będzie miała podstawę żeby się wypiąć. to tyle z mojej strony bo się off top zrobił a temat był już poruszany. http://gs500.phorum.pl/viewtopic.php?t=75

Yarccom - Pią 14 Mar, 2008

viktorpl napisał/a:
Szczerze ? Czy ktos z was przekroczył kiedyś prędkosc ?

viktorpl napisał/a:
Czy ktos z was uciekał kiedys z lekcji ?

czesto mi sie to zdarzało

ale zdarzało mi sie tez pierdzieć w towarzystwie i nawet najbardziej śmierdzace bąki nie narazały nikogo

viktorpl napisał/a:
Bo czasem to wydaje mi sie ze zachowujecie sie za powaznie ... raz sie zyje i tyle ...

a powiedz co juz przezyłeś z tego co widze masz 19 lat masz moze za sobą kilka wiekszych imprez z kolesiami moze jakieś zaliczone laski co poza tym ?

viktorpl napisał/a:
skoro jezdzi bez oc prawka itd. tzn ze jest debilem ?

wg mnie tak

demondemidi - Pią 14 Mar, 2008

Łukasz*GS500... wybacz ale stawiasz Szczecin w bardzo zlym swietle... jeszcze sie cieszysz z tego ze jezdzisz bez prawka i bez rejestracji... chciales sie tym pochwalic czy co?? ;|

viktorpl co do ciebie to chyba lepiej nie bede sie wypowiadal za bardzo, jak dla mnie powinienes dostac taki wpier... za maszyne ktora sprzedales swojemu kolesiowi zebys sie nie pozbieral, wiedziales od dawna ze silnik jest praktycznie martwy, a przy mnie wciskales (powtorze jeszcze raz) SWOJEMU KOLESIOWI ze tylko uszczelniacze do zrobienia, bo sprawdzales...

Co do jazdy bez prawka i OC... az szkoda slow... bez prawka, no, potrafie to zrozumiec, naprawde, ale jazda bez oc to juz jest kompletny szczyt debilizmu...

Robcio - Pią 14 Mar, 2008

Chlopcy mysla, ze to smieszne, ze to zabawne... oby tylko nikogo nie zabili.

Ja pytam... skad sie w ogole biora takie poglady na zycie??? Czy nikt z tymi dziecmi nie rozmawia o jakichkolwiek kwestiach odpowiedzialnosci???



...uczyc sie na wlasnych bledach... na twoim poziomie, to sie mozna jazdy na wrotkach...

TUCIO - Pią 14 Mar, 2008

a miał sie tylko pochwalić swoim sprzętem :) :)
leon - Pią 14 Mar, 2008

Yarccom napisał/a:
viktorpl napisał/a:
skoro jezdzi bez oc prawka itd. tzn ze jest debilem ?

wg mnie tak


Według mnie również! Niech komuś zrobi krzywdę i przy okazji rozwali jakąś drogą furę, to ułoży sobie życie że lepiej nie mówić. Będzie miał:
- sprawę o wypłacenie odszkodowania za utratę zdrowia wytoczoną przez osobę poszkodowaną
- sprawę o wypłacanie dożywotniej renty jeśli osoba zostanie kaleką
- sprawę wytoczoną przez firmę ubezpieczeniową dotyczącą kosztów naprawy pojazdu
- sprawę o uszkodzenie ciała na okres dłuższy niż 7 dni co jest ścigane z urzędu

- plus dojdzie kara finansowa liczona w tysiącach złotych za jazdę bez OC
- plus moto oczywiście na parking strzeżony, za każdy dzień sporo się płaci (nie jestem pewien w jakich sytuacjach, ale w tej chyba tak)

To najczarniejszy scenariusz, ale jeśli by się tak ułożyło to gość ma całe życie zrąbane. Trzeba być naprawdę kretynem, żeby nie zdawać sobie sprawy z konsekwencji takiego postępowania.

Łukasz*GS500 - Sob 15 Mar, 2008

LOL!! brechtam was wszystkich!! tyracie mnie bo tak robilem ze bez Oc jezdzilem to moja sprawa i ch... wam do tego! psiarnia mnie nie złapala!! a na moto wsiade jak bedzie zarejestrowane wiec?? wiem jak bym mial przejebane jak by psiarnia mnie złapala ale tak sie nie stało...i wale was wszystkich
Majic - Sob 15 Mar, 2008

Łukasz*GS500 napisał/a:
i wale was wszystkich

Ja dalbym mu banaNA... nie za to, ze jezdzi bez OC czy prawka... tylko za stosunek jaki ma do innych "braci"

hubertgontarz - Sob 15 Mar, 2008

Późnij się dziwimy że ktoś myśli o wprowadzeniu prawa jazdy od 24 lat, a za kilka lat pewnie od 42 lub 65.

Większość z NAS chce jeździć bezpiecznie, co oczywiście nie oznacza 30 km/h ale 200 km/h też nie.

A pewne wyjątki rzutują na całość i na opinię negatywną, jazda bez prawa jazdy również nie wpływa na pozytywną opinię. To czy masz prawo jazdy czy nie nie oznacza że jesteś świetnym kierowcą czy jesteś tragiczny. Jest to pewna formalność. Tak

A Ty Łukaszu postaw wyobraź sobie taką sytuację że to Ty masz prawo jazdy, OC, sprzęt sprawny, śmigasz GS-m a jakiś "głupek" jedzie bez prawka, bez OC i zostajesz kaleką...bez renty, sprawa w sądzie i nic nie masz oprócz tych kilku śrubek które zostały po wypadku.

A teraz druga sytacja to taka że wypadek był, nie z Twojej winy, ale sprawca nie miał OC, GS został dwuśladem (potrzebna jest kategoria B żeby nim jeździć), lagi skrzywione, dekiel lewy pęknięty, zbiornik paliwa rozwalony, koszt naprawy: 3 tys. zł i naprawiaj teraz ze swojej kasy bo Zakład Ubezpieczeń niczego nie wypłaci, zostajesz na lodzie, to że sprawca dostanie 500 zł kary to Cię wali, to że będzie miał sprawę czy mu sie upiecze też ale Ty zostajesz na lodzie, możesz się sądzić ale życzę powodzenia w wygraniu sprawy a później wyegzekwowaniu kasy.
W takiej sytuacji naprawiaj GS-a ze swojej kasy bo komuś było szkoda 100-200 zł na ubezpieczenie OC i do tego nie chciało mu się z prawkiem poczekać.

viktorpl - Sob 15 Mar, 2008

wracając do tego jakiego gsa sprzedałem to możesz mi powiedzieć dlaczego jest martwy ? skoro ma 11atm w obu cylinderkach ? Fakt bierze oleju i to dużo ... pozatym mam kupca na jego Gsa ... płace tyle za ile go sprzedałem + to ile w niego wsadził ... takze jesli chce sie go pozbyc to porozmawiaj z nim , ja juz wysunąłem taką propozycje ale jak widze to on nie bardzo chce go sprzedac ? Wiec niewiem po co ma trzymać takiego trupa ...
Wracając do Romka moge tylko powiedziec ze macie poczesci racje z tym ze robi zły wizerunek dla Szczecina ... ale wiekszość z nas wsiadało pierwszy raz na motor bez prawka ...
Co do bana dla Romka to patrząc ze go poniosło polecam wykluczyc go z forum na kilka dni niech ochłonie ...
A co do moich poglądów na życie to jesteście o tyle w błędzie bo on lata bez prawka praktycznie po mierzynie itd gdzie niema ruchu innych pojazdów w które mógł by ewentualnie uszkodzić...
Yarccom - powiedz mi jeszcze co w takim razie ty przeżyłeś ? Bo ja przeżyłem naprawdę wiele spytaj o konkrety bo nie będę pisał książki o sobie ...

Breżniew - Sob 15 Mar, 2008

Nieniejszym postem zamykam temat bo wszystko zostało juz w nim powiedziane. Właściciel prezentowanego sprzęta napisał co mysli o reszczie uzytkownikow , a koledzy co mysla o nim.
Ponieważ ludzie najlepiej uczą sie na własnych błędach , zmianę nastawienia do życia wymuszą na Łukaszu konsekwencje popełnionych czynów. Nic tak nie wpłynie na podejście do sprawy jak wysoka grzywana za brak OC , wieksza niz wartosc tego GS-a i wpierdol od ojca muszącego pokryć nieplanowane wydatki. Podejrzewam , ze przygoda z motocyklami skończy sie szybciej , niz naprawdę się zaczęła.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group