.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

Off Topic - inne tematy - Perfumy :D

ascobra - Sob 14 Maj, 2011
Temat postu: Perfumy :D
Witam
Jako, ze jestem zapalonym perfumiarzem chcialem sie dowiedziec jakie zapachy i wody Wy lubicie :)
Moje top3:
Armani Code
Bulgari BLU
Joop Thrill

nikamo - Sob 14 Maj, 2011

J.Lo. Live Luxe
Chopard Wish

a meskie
Mexx Diversity (niestety juz nie produkuja)
Bvlgari Aqva

ascobra - Sob 14 Maj, 2011

Z damskich : Ghost ( ciemna ksiezycowa butelka ) - zdecydowanie NR1
Jeszcze Midnight Posion Diora, Flowers by Kenzo i cos od Celine Dion... ale nie przypomnie sobie ktory zapach dokladnie

nikamo - Sob 14 Maj, 2011

http://cokupic.pl/i/c_big272139.jpg
takie?

ascobra - Sob 14 Maj, 2011

Tak... Piekne sa :)
tmi - Sob 14 Maj, 2011

A ja lubie perfumy o zapachu świeżo spalonej gumy :rotfl:
cypis - Sob 14 Maj, 2011

Mam w rodzinie osobę płci żeńskiej która nałogowo kupuję mi ciuchy i perfumy których nie chcę, ale i tak kupuję bo tak i koniec.

Więc mam dostęp do Hugo Boss'a jakiegoś tam, Ralph Lauren jakiś tam, ogromną flachę czerwonego Fahrenheita który stoi w folii od dwóch lat chyba i jeszcze pół szafki innych. Najbardziej lubię perfumy John Varvatos których używam jak jest okazja.

A tak to jakiś Old Spice :) Szczerze wole zwykłe za 40 dychy typu Adidas.

Piotras_5 - Sob 14 Maj, 2011

Skoro o perfumach mowa, moje top3 ulubionych:

1. 212 MEN
2. Black XS
3. Farrenheit :)

Uwielbiam te zapachy, aktualnie używam blacka, jestem bardzo zadowolony :D
Na kobiecych się nie znam (nazwy), ale kobieta musi pięknie pachnieć, o!

ascobra - Sob 14 Maj, 2011

Blaxk XS swietne - Polo Double Black - zobacz koniecznie ;)
Sams - Sob 14 Maj, 2011

Prawdziwy mężczyzna się nie perfumuje.
mr0zd - Sob 14 Maj, 2011

A co? Śmierdzi oborą?
Piotras_5 - Nie 15 Maj, 2011

ascobra napisał/a:
Blaxk XS swietne - Polo Double Black - zobacz koniecznie ;)


Ok, będę pamiętał :)

Ta! Prawdziwy menszczyzna śmierdzi potem, browarem, starymi ludźmi, moczem i spermą!
FUCK YEAH!

Grzechu16 - Nie 15 Maj, 2011

Sams napisał/a:
Prawdziwy mężczyzna się nie perfumuje.

Jednak czasami warto użyć troszkę jakiegoś perfiumu :D
Fajny temat, można wypróbować jakieś ciekawe (przetestowane :) ) zapachy. Szczególnie pożyteczne będą nazwy damskich perfum (nie trzeba się dużo nawąchać żeby zrobić prezent :) )

Kacperski - Nie 15 Maj, 2011

Piotras, kto co lubi ;)

Osobiście ostatnio "bujam się" między Kenzo Men (krzywa butelka, nie mylić z l'eau par) oraz D&G "The One" ale mój faworyt to Gucci by Gucci. Niestety na jednym z wyjazdów butelka poszła się ... o chodnik. :/
Rewelacyjny jest jeszcze Dunhill Pursuit, może w przypływie Matki Boskiej Pieniężnej sprawię sobie buteleczkę. Ale najpierw nowe spodnie na moto :hyhy:

Z damskich oczywiście Chanel mademoiselle, klasycznie obezwładniające. ;)
Drugie w kolejce - Calvin Klein Euphoria (koniecznie EDP! - z metalową nakładką na flakon)

tmi - Nie 15 Maj, 2011

mr0zd napisał/a:
A co? Śmierdzi oborą?

A tam zaraz oborą, zapach piwa i benzyny jak najbardziej wskazany :D

Piotras_5 - Nie 15 Maj, 2011

Kacperski napisał/a:
Drugie w kolejce - Calvin Klein Euphoria (koniecznie EDP! - z metalową nakładką na flakon)


O, Euphoria słusznie, bardzo pyszny zapach :)

k2 - Pon 16 Maj, 2011

Ja używam:
No 1) Calvin Klein Contradiction
No 2) Lacome Hypnose

Dla kobiet:
HUGO BOSS Deep Red

muminek - Pon 16 Maj, 2011

a ja STR8 za chyba 40 zł :D

a co do tego pachnienia to jednak przyjemnie jest jak ktos pachnie bardziej takim perfumem niz "oborą" albo w ogole. dodaje to elegancji :hyhy:

ascobra - Czw 19 Maj, 2011

http://kobieta.wp.pl/gid,...riazdjecie.html a tu na wp cos do tematu :)
Grzechu16 - Pią 20 Maj, 2011

Macie jeszcze jakieś typu odnośnie damskich perfium ? :) Kobietki lubią bez okazyjne prezenty dlatego pomyślałem, że można coś wykombinować skoro takie grono amatorów dobrych zapachów mamy na forum :) Z tego co widzę w temacie przewinęły się jako polecane:
-Coco Chanel Mademoisell
-CK Euphoria
-Ghost
-Hugo boss deep red
Pojadę "obwąchać" te zapachy w najbliższych dniach do jakiejś perfumerii ale myślałem, że może ktoś jeszcze podrzuci swoje typy. :zawstydzony:

Piotras_5 - Pią 20 Maj, 2011

Heh, generalnie wiem, że to dziwnie zabrzmi, ale nie ma takiego zapachu, który pasuję do każdej kobiety ;)
Raz dziewczyna jest np. niska, chudziutka, młodziutka itp to wybierze (i pewnie spodoba jej się) inny zapach, niż już dojrzała kobieta i tak dalej. ;)

Znam dosyć sporo zapachów, no ale właśnie, z nazwami gorzej.
Jedyne co mi się teraz jeszcze kołacze po głowie to całkiem fajny "Chance" Chanel.

P.S. Polecam Ci Euphorie, na serio, według mnie jebitnie dobry zapach :)

Krzycho - Pią 20 Maj, 2011

Mieszanka dobrze rozgrzanego silnika Suzi i benzyny, tak jak się jest po trasie czy coś :hyhy: :rotfl:
Piotras_5 - Pią 20 Maj, 2011

Jak są takie kobiety na świecie to cóż... :D :D

A właśnie mi sie przypomniało, dawno temu jak byłem młody i piękny ;) to używałem David Beckham "Instinct". Z tego co kojarze to zapach calkiem całkiem i nawet niedrogie to :)

Kacperski - Pią 20 Maj, 2011

Piotras_5 napisał/a:
P.S. Polecam Ci Euphorie, na serio, według mnie jebitnie dobry zapach :)
No widzisz, mi się Euphoria bardzo podoba (faktycznie jebitnie dobry zapach ;)) , a dziewczyna widzi w nim raczej ładną butelkę do pokoju. W ciemno największym pewniakiem będzie chyba Mademoiselle, nie spotkałem dziewczyny, której by się ten zapach nie podobał :)
Grzechu16 - Pią 20 Maj, 2011

Jasne że jest tak jak piszecie - każda lubi coś innego :) Dlatego zbieram typy żeby wywąchać co jej się najbardziej spodoba. Chyba nie pozostaje nic innego jak przede wszystkim przetestować tą Euphorie skoro tak chwalicie. Napiszę potem swoje zdanie :)
Piotras_5 - Sob 21 Maj, 2011

Jeśli mam być szczery do bólu to musiałbyś zrobić małe świństwo ;) Weź przejrzyj jak ona wyjdzie (czy cokolwiek, jak śpi, gotuje, whatever xD) jakie ma zapachy, czy są one raczej delikatne i np. słodkie, czy bardziej mocne i "charakterystyczne". Wtedy też będziesz miał lepszy wgląd co warto kupić.
Takie moje zdanie :P

No i Kacperski owszem, ale nie zapominaj, może poznałeś 20 dziewczyn, którym akurat się ten zapach podobał ;) Nie będę się rozwodził nad rachunkiem prawdopodobieństwa, ale niemożliwe jest, żeby KAŻDA dziewczyna lubiła ten zapach ;) To tak jak każdy facet uwielbiałby ten sam typ urody, no nie da rady :)

Pozdro i życzę szczerze powodzenia Grzechu. Wiem, że to ciężki wybór, ale dasz radę :)

skwarus-89 - Nie 22 Maj, 2011

Jeżeli można sie wtracic do tematu to jeżeli chodzi o damskie perfumy to polecam HUGO BOSS Deep Red, Coco Chanel Mademoisell lub Paco Rabanne Lady Milion :) No i oczywiscie mnostwo innych :D Koledzy we wczesniejszych postach rowniez wymienili dwie pierwsze pozycje tak ze cos musi byc na rzeczy :) pozdrawiam i zycze dobrego wyboru :D
Kacperski - Pon 23 Maj, 2011

Piotras_5, "z moich doświadczeń" Mademoiselle jest bezpieczniejszym zapachem. No i jest, no wiesz, coco ;)
se7en - Nie 29 Maj, 2011

To i ja się podzielę swoimi perfumami:P
Armani - Code i Diamonds
Calvin Klein - Crave i Electric oraz Euphoria
Jil Sander - The Sun
Adidas - Originals
Mexx - Ice touch i Fly high
Esprit - Life
Bruno Banani - About man i Not for everybody
Tommy Hilfiger - Summer collogne

A damskie Armani Code i Kenzo Amour, bajeczne zapachy jak dla mnie, oczywiście najlepiej pachną na odpowiedniej kobiecie :hyhy:

Cieszyn - Pon 30 Maj, 2011

ja polecam D&G nr 3 L'imperatrice
zapach jest bardzo ciekawy i dość charakterystyczny, wiec od razu mowie ze nie wszystkim musi się spodobać. Jednak kiedy szukałem zapachu dla siebie to aż otworzyłem oczy z wrażenia, tak bardzo odcinał się na tle innych perfum. Jest słodki i przyjemny, dość intensywny. na poczatku myślalem że mnie zmuli, jednak nic takiego się nie dzieje ;)

nikamo - Sob 01 Paź, 2011

a ma ktos z was dostep do probek Ghost'a Deep Night albo tej Euphorii o ktorej mowicie?
Piotras_5 - Nie 02 Paź, 2011

Myślę, że bez problemu dostaniesz to w mairę dużym sklepie z perfumami :) Sephora, Daughlas czy coś takiego.
nikamo - Nie 02 Paź, 2011

euphoria juz wiem jak

ale ghosta ni ma w douglasie u mnie w gorzowie ani w szczecinie ;s

wladimir - Pon 03 Paź, 2011

Ulubiony? To w sumie jest jeden: Adidas Active Bodies.
Machu - Pon 03 Paź, 2011

Moja ex szalała za Farenheitem, po prostu jak go czuła to było grrrrrr :D Stąd uważam ze to jedyny słuszny zapach dla faceta :D
mr0zd - Czw 24 Lis, 2011

Trochę odświeżam bo miałem ostatnio dobrą okazję i kupiłem sobie Paco Rabanne One Million :P
panbodzio - Pią 25 Lis, 2011

ja tam najbardziej lubie wysokooktanowej zapach :hyhy:
gacek778 - Pią 25 Lis, 2011

panbodzio napisał/a:
ja tam najbardziej lubie wysokooktanowej zapach :hyhy:


Noo nareszcie ktoś konkretny!


Machu a moja wariowała jak przyłaziłem do domu usmarowany po łokcie :hyhy: między innymi dlatego lubiłem pogrzebać przy maszynie.... czasem nawet całkiem profilaktycznie :)
Ona też uważała że to jedyny słuszny zapach dla faceta. No chyba trudno się nie zgodzić :)

tmi - Sob 26 Lis, 2011

panbodzio napisał/a:
ja tam najbardziej lubie wysokooktanowej zapach :hyhy:

Z nutką oleju do dwusuwa też całkiem przyjemny :D , najlepszy jest bukiet mixol, inne to już nie to samo.

emkags - Pon 28 Lis, 2011

Z męskich jedynie Farenheit :D :D :D
Z damskich Ghoost deep night oraz bruno banani magic woman :D na codzien puma różowa :D

D4M14N - Wto 27 Gru, 2011

Trochę odświeżę - jako że część mogła coś nowego od mikołaja dostać.

Ja teraz mam "Obsession night - Calvin Klein" zapach jak zapach (dostałem od Śnieżynki) podobno kobietkom odpowiada ;)

Jak sam kupuję to od dłuższego czasu "Hugo Boss - deep red" na przemian z "Lacoste - red"

Julita - Pon 09 Sty, 2012

mr0zd napisał/a:
Trochę odświeżam bo miałem ostatnio dobrą okazję i kupiłem sobie Paco Rabanne One Million :P


Mój mąż to używa, ależ on pachnie...
No i Kenzo Pour Homme :)
mniam, mniam

[ Dodano: Pon 09 Sty, 2012 ]
Z damskich zapachów to lubię:

Chanel Chance
Versace Bright Cristal

Paulo - Wto 10 Sty, 2012

Hmm pragnę zauważyć że temat powinien być nazwany 'Zapachy :D ' a nie 'Perfumy :D ' bo każdy wypisuje co tam lubi, a zaledwie odsetek z tego to rzeczywiście <EDP> ;)

Jeśli chodzi o mnie:

Tonino Lamborghini Esplosivo (EDT)
-po prostu no.1 jeśli chodzi o wszystkie zapachy jakie miałem :) coraz ciężej go dostać, aczkolwiek w Douglasie jest. Po innych sklepach i marketach null, wszędzie pełno tylko Azione, Feroce, Mitico, Forza

Adidas Blue Challenge (EDT, Deo Parfum, Deo Spray)
-wycofany z produkcji, bardzo cięzko gdziekolwiek znaleźć choć egzemplarz :/

Adidas Ice Dive (Deo Parfum, Deo Spray; - EDT śmierdzi)
-coraz trudniej, u nas w sklepach występują niedobitki, dostępny np. w UK

Adidas Team Force (EDT; - Deo Parfum i Deo Spray pachnie inaczej)
-na szczęście jeszcze wszędzie go pełno :)

Life by Esprit for MEN (Deo Parfum)
- u nas absolutnie brak, ciężko go kupić gdziekolwiek. A EDT śmierdzi - zupełnie inny zapach, jakiś taki pieprzowy.

agata89 - Wto 13 Lis, 2012

Troszkę odświeżę i w tym jesienno - zimowym już klimacie podzielę się moją top listą zapachów :)

Dla Pań, tzn to, czego sama używam :)
1) wszystkie, bez wyjątku owocowe "sezonówki" Escady
2) Lacoste - Touch of pink
3) DKNY - Be Delicious Hearts The World (London - różowy)
4) DKNY - Women Summer

Bardzo rześkie, owocowe, nie dla każdego, takie zapachy albo się lubi, albo nie ;)

Dla Panów:
1) Bezwzględnie i bezapelacyjnie Carolina Herrera - 212 MEN (powalający - wyczuję na kilometr!) :)
2) Lacoste - Red Style In Play
3) Paco Rabanne - 1 Milion
4) Hugo Boss - Boss Bottled

To taka moja mieszanka :)
Może jeszcze inni podzielą się swoimi propozycjami? Może Panie odkryły ostatnio jakiś ciekawy zapach? :P

ingaginger - Wto 13 Lis, 2012

Po tym jak dostałam koszulkę od kumpla która pachniała męskim Black XS - zakochałam się w damskiej wersji. Dostałam od niego bo tak męczyłam jaki to zapach, że postanowił zrobić prezent ;)
Ale i tak najbardziej kręci zapach benzyny... Czy ktoś wie czy robią może takie perfumy? Bo o zawieszkach do samochodu o zapachu bekonu już słyszałam :D

Machu - Wto 13 Lis, 2012

ingaginger napisał/a:
Po tym jak dostałam koszulkę od kumpla która pachniała męskim Black XS - zakochałam się w damskiej wersji.


ładnie ładnie :hyhy:

Ja nadal Farenheit, beton ze mnie :niepewny:

ingaginger - Wto 13 Lis, 2012

Machu napisał/a:
ładnie ładnie :hyhy:


ostatnimi czasy co pracuję z jakimś zespołem i śpię w hotelu to wracam z jakąś koszulką extra :D zwykle dlatego, że mam wracać do domu ale impreza idzie tak dobrze że nawet nie ma jak a zwykle bookujemy jedno łóżko extra dla takich jak ja :D
a później wybieram sobie perfumy które mi pasują i nie muszę biegać po jakichś sklepach ;)

agata89 - Wto 13 Lis, 2012

Fahrenheit to klasyk, nigdy się nie znudzi ;)
Machu - Wto 13 Lis, 2012

ingaginger napisał/a:

ostatnimi czasy co pracuję z jakimś zespołem i śpię w hotelu to wracam z jakąś koszulką extra :D


Ja za do z delegacji wracałem przeważnie z jakąś koszulą mniej zawsze myślałem, że zostawiłem w hotelu na wieszaku ale teraz już wiem że to pewnie jakaś motocyklistka szukała odpowiedniego perfumu :D

ingaginger - Wto 13 Lis, 2012

:ups:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group