.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

Sprzęty użytkowników - Gs500 2000

blizniak83 - Pią 07 Mar, 2008
Temat postu: Gs500 2000
Moj pierwszy motocykl - Suzuki GS500E 2000 rok -niebieska.
Przebieg 21 000 km.
Wszystko pieknie ladnie ale mam moim zdaniem problemy bardziej kosmetyczne - rdza tu i owdzie wychodzi - najbardziej przy zegarach, mala dziurka na wydechu pod spodem, oraz ruchomy bak - nie wiem moze to normalne - musze zaczerpnac rady fachowcow...


pootietang - Pią 07 Mar, 2008

to nie jest normalne że bak się rusza. jeśli śruby mocujące bak ( 2 pod plastikami z obu stron) są dokręcone to prawdopodobnie jakiś "mechanik" zgubił gumę nałożoną na ramę z przodu baku na której osadzony jest bak.

gratki sprzęta, ładnie sie prezentuje :)

leon - Pią 07 Mar, 2008

A gdzie zdjęcia? :-)

Małą dziurkę pod spodem wydechu to niektórzy specjalnie wiercą :-)

blizniak83 - Pią 07 Mar, 2008
Temat postu: wow
wow ledwo sie zarejestrowalem i juz ktos mnie zauwazyl - widze ze ktos jest tu jednak - to dobrze swiadczy o forum...ok ale do rzeczy - fotka jedna juz jest - jak sie pogoda poprawi pstrykne pare ladniejszych.
Z ta dziurka w wydechu jest tak ze ona jest naprawde mala jakies 5mm to jest maks nawet moze mniej.
Z bakiem wyglada to tak ze ostatnio przestawiajac motocykl biodrem jakos bak dotknalem i sie przesunal - ale to doslownie minimalnie - podobnie jak z ta dziurka - w prawo i lewo maksymalnie 10mm.

Sruby chyba sa dokrecone zastanawiam sie czy nie powinna tam byc jedna na przodzie baku pod spodem zaraz przy kierownicy.

Keso_turbo - Pią 07 Mar, 2008

Z tyłu jedynie masz śruby z przodu tylko gumka o ile dobrze pamiętam (tydzień temu rozbierałem do malowania ramy) A poza tym to fajny sprzęcik gratulacje. Na moim podobnie korozja wyłaziła ale już wydaje mi się że problem zażegnany przynamniej na jakiś czas
demondemidi - Pią 07 Mar, 2008

ta dziorka w wydechu jest chyba fabryczna z tego co mi sie wydaje, wydech jest podniesiony do gory wiec czasem cos moze do niego napadac, a jesli nie napadac, to w spalinach tez jest para wodna, ktora w wydechu sie skrapla, a jak zapewne zauwazyles dziorka znajduje sie w najnizej polozonym miejscu puszki ;> to nic innego jak odplyw :)
capri - Pią 07 Mar, 2008

tak, to jest fabryczny odpływ o ile to mała ok 3-5 mm dziurka 10mm - to tuning :)
Shadow - Pią 07 Mar, 2008

same niebieskie GS-y kocham ten kolor :D :D
blizniak83 - Pią 07 Mar, 2008
Temat postu: dzieki
Dzieki wielkie za cenne wskazowki - sam bym na to nie wpadl - faktycznie ma to rece i nogi - raz jeszcze wielkie dzieki...
leon - Pią 07 Mar, 2008

Ładny! Mógłbym takiego mieć.
Robcio - Pią 07 Mar, 2008

leon napisał/a:
Ładny! Mógłbym takiego mieć.


Leon podejrzewam, ze kolega blizniak83 nie bedzie mial nic przeciwko zamianie... wystarczy sie dogadac :lol:

leon - Pią 07 Mar, 2008

Nie, no... może innym razem :-) :-) :-)
Cezarek - Sob 08 Mar, 2008

czerwone i tam są najładniejsze:P
ładne moto;]

leon - Sob 08 Mar, 2008

A biało - niebieskie są najszybsze! :-) Znowu się zaczyna :-) Który to już raz? Dajmy spokój, albo otwórzmy sobie nowy topic pt. W którym kolorze GSy są najlepsze, najładniejsze, najszybsze bądź najmniej awaryjne! :-)

PS - Moto ładne. Szybka fajnie pasuje.

blizniak83 - Sob 08 Mar, 2008

szybk spoko mi tez sie podobala --- podobala bo jakis burak spadl mi ostatnio w nocy o 1 z dachu i nieszczesliwie spadajac urwal mi ja - jest peknieta ale jakos przykrecilem i sie jeszcze trzyma - nowa w granicach 25funtow taka sama - ale jak juz to bede chcial iridium... http://cgi.ebay.co.uk/Air...7QQcmdZViewItem

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group