.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

Filmy - rekreacyjna przejażdżka

pootietang - Czw 28 Lut, 2008
Temat postu: rekreacyjna przejażdżka
http://www.dailymotion.co...e-ospedale_auto

zwróćcie uwagę od połowy filmu jakie winkle zaje...iste :shock: :shock:
chciałbym mieć takie umiejętności w jeździe tylko więcej rozumku :?

Robcio - Czw 28 Lut, 2008

...winkle spoko i umiejetnosci spoko, tyle ze pozniej ludzie uwazaja motocyklistow za kretynow - czy w tym przypadku nie jest to sluszne?

Pozdro i abysmy prezentowali lepszy obraz czlowieka na motocyklu. R.

leon - Czw 28 Lut, 2008

Mój znajomy też był miłośnikiem jazdy na gumie w ruchu miejskim i przez to już go nie ma. A też był dobry w te klocki. Dzięki, ale wystarczy mi zwykłe ostre wyjście spod świateł. Ale fakt, sprzęty mają zajeb... opanowane!
TUCIO - Czw 28 Lut, 2008

no w łaśnie :( ale ogólnie dziki :D
Bartek_nt - Czw 28 Lut, 2008

No jak dla mnie to po pierwsze krótki rękaw - zonk nr 1, wystawianie nogi w zakręcie zonk nr 2 (to nie żużel), nie wróże im długiego życia...
pootietang - Czw 28 Lut, 2008

dlaczego u nas nie ma takich dróg?? buuuuuuu :(
TUCIO - Czw 28 Lut, 2008

a no :D marzenia :?
capri - Czw 28 Lut, 2008

umiejętności duże, wyobraźni brak
Breżniew - Czw 28 Lut, 2008

Oni jeżdżą 12 miesięcy w roku. W końcu to Korsyka. Taka jazda wsród Włochów czy Francuzów to normalka. Najgorsi sa jednak ci na skuterach. Wprawdzie moc mniejsza ale desperacja wieksza.
GSadmirer - Czw 28 Lut, 2008

gdybys tylko mieli tak piekne drogi...

tez bym sie nie bal odkrecac

Zostanawia mnie ile te maszyny maja konikow, bo ida ostro

Ten koles z przodu to jakis niedorobiony fan motocrossu;)
Jeszcze sobie lubi hamowac tylnym i slady zostawiac, a pozniej znowu guma, oj tylnia oponko mu za dlugo nie posluzy.
Sklada sie w prawe zakrety profesjonalnie

pootietang - Czw 28 Lut, 2008

te ślady nie od hamowania, odkręca manetę i idzie bokiem lekko na zakrętech, musi mieć spory moment w maszynce.
Yarccom - Czw 28 Lut, 2008

pootietang zauważ że za kazdym razem ma noge na nożnym hamulcu
raz widać jak z lewgo składa sie w prawy i odpuszcza hamulec ;)

pootietang - Czw 28 Lut, 2008

nie widzę czy hamuje nogą bo nie mam takiego dobrego wzroku ale widzę jak jedzie "bokiem" w zakręcie a lampa stopu nie świeci się. kumpel na cs 650 też tak wchodził w zakręty.
leon - Czw 28 Lut, 2008

pootietang napisał/a:
...jedzie "bokiem" w zakręcie a lampa stopu nie świeci się....


Lampa stopu to mu w ogóle chyba nie działa :D

pootietang - Czw 28 Lut, 2008

no faktycznie chyba nie działa :)
jankees - Czw 28 Lut, 2008

Widać że gościu hamuje przed kazdym zakrętem i dlatego go bokiem lekko stawia.
kamil.k - Czw 28 Lut, 2008

troche za ostro jest momentami :lol: no ale widocznie tak lubia

a jazda bez odpowiedniego ubrania swiadcz o ich bezmyslnosci i o tym ze jeszcze nie lezeli

leon - Pią 29 Lut, 2008

kamil.k napisał/a:
...jazda bez odpowiedniego ubrania swiadczy o ich bezmyślności i o tym ze jeszcze nie leżeli


To była moja pierwsza myśl po tym jak zobaczyłem, że gość jedzie w podkoszulce. Kwestia czasu kiedy zmieni podejście. Ja na szczęście przed pierwszą glebą miałem na tyle rozumu żeby się odpowiednio ubierać.

michal_elwuo - Pią 29 Lut, 2008

brak wyobraźni? to z tą nogą mnie dobija... nawet w rowerze jak szybciej jedziesz to się nie wystawia, a co dopiero w motorze =O
Plaster - Nie 02 Mar, 2008

dla mnie bomba! umiejetnosci duze widac ze trase znaja jak wlasna kieszen a co do jazdy w krotkim rekawku to watpie zeby na codzien tak jezdzili w upalne dni tak dla odmiany tez czasem polatam sobie bez kortki :D ten wiatr bijacy w klate to jest to 8)
michal_elwuo - Nie 02 Mar, 2008

zgadzam się Plaster :D czasami można... może Oni też czasami i akurat wtedy nakręcili... ciężko pwoiedzieć :P
capri - Nie 02 Mar, 2008

ja nie wiem , bo nigdy nie jeździłem po szosie latem- to mój pierwszy szosowy motor... chyba tez pośmigam w krótkim latem, ale napewno nie w tym stylu co filmik :)
Snajper - Nie 02 Mar, 2008

Plaster napisał/a:
a co do jazdy w krotkim rekawku to watpie zeby na codzien tak jezdzili w upalne dni
W tamtych rejonach kombinezon to raczej rzadkość. Zdecydowanie częściej spotyka się motocyklistów przyzbrojonych w majtki i sandałki.
leon - Nie 02 Mar, 2008

Plaster napisał/a:
...a co do jazdy w krótkim rękawku to wątpię żeby na co dzień tak jeździli. W upalne dni tak dla odmiany tez czasem polatam sobie bez kurtki...


michal_elwuo napisał/a:
zgadzam się Plaster :D czasami można... może Oni też czasami i akurat wtedy nakręcili... ciężko powiedzieć :P


Czyli, że jak się jedzie dalej, to glebę się planuje, a jak się jedzie tylko kilka km, to nie. Zawsze mnie zastanawiało takie podejście. Tak wiem - prawdopodobieństwo! Tyle, że prawdopodobieństwo trafienia w totka jest żadne, a mimo to niektórzy wygrywają. A tak swoją drogą, to pierwsze porządne bum (skur... rajdowiec ze 125p mnie nie zauważył) zakończone gipsowaniem miałem przed domem, niecały metr od bramy wjazdowej. :evil:

Rieger - Pon 03 Mar, 2008

No respect dla ich umiejętności - naprawde robi wrazenie, ale również nie wróżę im długiego żywota...
Plaster - Pon 03 Mar, 2008

leon mi nie chodzi o to ze jak daleko nie jezdzimy to mozna sie nie ubierac. ja preferuje jazde w odpowiednim stroju zeby bylo jasne ale gdy przychodza upaly po 30-35st to czasami popuszczam pasa i jade w krotkim rekawku wtedy mam gdzies co moze byc gdyby... takie hobby mam i wiem ze jest bardziej niebezpieczne niz zbieranie znaczkow 8) ale co zrobic jak juz sie wpadlo po uszy :twisted:
leon - Pon 03 Mar, 2008

Plaster napisał/a:
... jadę w krótkim rękawku wtedy mam gdzieś co może być gdyby...


Spoko, ja nikogo nie będę pouczał. W końcu jak się wypier... w takim stroju to tylko siebie uszkodzisz. Ja w każdym razie w samym krótkim rękawku, to najwyżej moto z garażu wyprowadzam. Garderoba już kilka razy dupę mi uratowała i staram się to doceniać.

Plaster - Wto 04 Mar, 2008

leon gdybys przebywal latem tu gdzie ja jestem to jadac do sklepu po przyslowiowe bulki raczej nie ubralbys calego stroju jaki posiadasz bo przy kasie juz bys sie rozplynal:)) ale szanuje twoje zdanie bo bedac w polsce myslalem podobnie. pozdro!
Robcio - Wto 04 Mar, 2008

Plaster a co Ty sobie myslisz, ze Leon w Polsce po bulki nie jezdzi? :D

Czy po bulki czy po rzodkiewke warto cos na siebie zalozyc, nigdy nie wiadomo czy metr od domu sie nie przewrocisz. Ale to przeciez kazdego indywidualne zdanie i wybory, ktorych dokonuje.

Pozdro. R.

Plaster - Wto 04 Mar, 2008

cos na siebie zalozyc :D no jasne ze trzeba bo nago troche wstyd :D a ja mam teraz pytanko do wszystkich forumowiczow KTO Z WAS CZASAMI PRZEJEDZIE SIE NA MOTO W KROTKIM REKAWKU :?: (liczy sie nawet runda na 100-200metrow)
michal_elwuo - Wto 04 Mar, 2008

Ja to Plastra popieram, bo wiem że we francji bywa gorąco ^^
pootietang - Wto 04 Mar, 2008

jak jest gorąco przez większość roku to można przecież kupić zbroję która chroni a jest przewiewna 8)
Yarccom - Wto 04 Mar, 2008

własnie buzerek i na to koszulka i ochrona juz jest
koszty ok 250 zł to nie az taki majątek

Robcio - Wto 04 Mar, 2008

Plaster napisał/a:
NA MOTO W KROTKIM REKAWKU


...skoro tak sie przy tym upierasz - Twoja sprawa, masz do tego prawo. Dla mnie jazda na motocyklu w krotkim rekawku to jakas smieszna dziecinada. Nawet jak jest +35*C i jade do sasiada zakaladam kurtke, jazda na motocyklu to nie zarty i obysmy nie musieli w praktyce sprawdzac przydatnosci ubrania czy innych elementow ochrony na moto.

Pozdr. R.

Plaster - Wto 04 Mar, 2008

widze ze moje wypowiedzi sa przekrecane wiec proponuje zakonczyc ten watek. jeszcze jedno tak o sobie 99% jazd na moto odbywam w odpowiednim stroju a ten 1% to sa te piekne chwile slabosci(ja motor slonce i wiatr) i wiem ze nie wszyscy to kumaja. nie jestem gowniarzem swoje lata na motorach przejechalem. gleby mniejsze i wieksze zaliczone jako kierowca i pasazer tez i kazda z nich mnie czegos nowego nauczyla. ale ten 1% pozostanie u mnie na zawsze.
leon - Wto 04 Mar, 2008

Tu jest link do "fajnych" fotek - ciekawe ile z tych osób też zazwyczaj jeździło w odpowiednim stroju, a to był akurat ten jeden procent jazdy bez. Początek to tekst, fotki są poniżej.

http://home1.gte.net/res0ak9f/bike.htm

Plaster - Wto 04 Mar, 2008

widzialem juz to rownie dobrze mozna podobna strone zmontowac o autach zeby zniechecic do nich ludzi. w wiekszosci tych wypadkow to nawet zbroja by nie pomogla a jesli tak bardzo boisz sie gleby to przestan jezdzic na moto bo to juz jest niebezpieczne same w sobie.
leon - Wto 04 Mar, 2008

Plaster napisał/a:
...w wiekszosci tych wypadkow to nawet zbroja by nie pomogla a jesli tak bardzo boisz sie gleby to przestan jezdzic na moto bo to juz jest niebezpieczne same w sobie.


Oj nie zaczynaj! Przecież napisałem, że nie będę nikogo pouczał jak ma się ubierać. Piszę po raz trzeci - to twoja sprawa i tyle. Jeździj ubrany jak chcesz. Wyrażam tylko swoje zdanie na temat ubioru , a ty wyrażasz swoje. Wiem, że w sporej części tych wypadków to żadne ubranie nie pomoże, ale popatrz na te wszystkie obtarcia i tą dziurę w kolanie tego gostka. Gdyby byli ubrani, to pewnie by się skończyło na małych potłuczeniach.

PS - Gleby się boję! I to cholernie! Znałem takich którzy się nie bali - już ich nie ma :cry:

Majic - Sro 05 Mar, 2008

Najbardziej przerazil mnie obrazek...


pootietang - Sro 05 Mar, 2008

nawet nie zwróciłem uwagi na te okienko, chciałbym żeby nigdy nie znalazło się juz tam żadne zdjęcie:/
dudek3300 - Wto 27 Maj, 2008

Robcio napisał/a:
...winkle spoko i umiejetnosci spoko, tyle ze pozniej ludzie uwazaja motocyklistow za kretynow - czy w tym przypadku nie jest to sluszne?

Pozdro i abysmy prezentowali lepszy obraz czlowieka na motocyklu. R.


To ja mam jak narazie ujemne punkty bo dzisiaj jak sie przeciskalem w korku to jakiemus gostkowi lusterko ujebalem :wstyd:

Spieprzalem az mi sie z tylka kurzylo :P

Co do filmiku to niezle sie skladaja w winklach, to szarzowanie po miescie to nie za madre.

I nie gadajcie juz o tych wypadkach i odziezy bo sie na motor patrzec odechciewa. (Your picture here)

pootietang - Wto 27 Maj, 2008

dudek3300 napisał/a:
Spieprzalem az mi sie z tylka kurzylo :P

masz się czym chwalić!!! przez takich jak TY jest zawiść między puszkarzami a motonitami :wsciekly: :wsciekly: :wsciekly: :mur: :mur: :mur:

dudek3300 napisał/a:
to szarzowanie po miescie to nie za madre.

za to urywanie lusterek i uciekanie jak gówniarz jest mądre!!!

Plaster - Wto 27 Maj, 2008

z tym lusterkiem to lipa pozniej typek bedzie chcial sie odegrac. na kogo trafi na tego bec :kwasny:
Koger - Wto 27 Maj, 2008

No, jak uwaliłeś lusterko to dupa, trzeba było stawić czoło konsekwencjom - chociaż to impuls, sam nie wiem czy bym nie zwiał....
A zresztą pewien jesteś że urwałeś? Może tylko przetrąciłeś je w drugą stronę - wtedy wystarczy stanąć i je wyprostować, ludzie zwracają uwagę na takie gesty. Potem przed światłami robią tyle miejsca jak moto podjeżdza, że by się hummer zmieścił ;)

A co to ride2die.com, to warto sobie tą stronę raz na miesiąc przejrzeć, zawsze się trochę z manetką przystopuje..

ponter - Sro 28 Maj, 2008

Widziałem filmik i w sumie to szkoda mi tych chłopaków, bo nie znaleźli innego miejsca niż ruch uliczny, żeby pokazać swoje umiejętności cyrkowe..

A co do lusterka - chamstwo i agresja się zawsze potęgują - tylko czekać, aż ta puszka się zemści na kimś kogo spotka w przyszłości na drodze :dontgetit:
Do odpowiedzialności za konsekwencje swoich czynów też trzeba dojrzeć ;)

dudek3300 - Sro 28 Maj, 2008

A czy ja sie k**a chwale? Mowie jak bylo, ze po prostu wydygalem i ucieklem. Pierwszy raz mi sie cos takiego zdarzylo, wczesniej jak jezdzilem na innych moto to sie przeciskalem i nie bylo zadnego problemu, a ze ten ma taka szeroka kierownice to zachaczylem..
Inku - Sro 28 Maj, 2008

Co do upieprzonego lusterka: zatrzymałbyś się, i zapłacił za lusterko albo dał mu swoje OC. Dostałbyś max 20zł podwyżki na rok. Następnym razem koleś zablokuje kogoś w korku. Ale cóż.

Co do filmiku: Nie wiem czym sie zachwycacie. Kolesie może na gumie i mieście latają dobrze za to na zakrętach mają zły tor jazdy! Nie zawsze, ale często im się to zdarza. Dziwię się, że nikt z was tego nie zauważył. Oni nie jeżdżą dobrze tylko są jebnięci. Muszą się jeszcze dużo nauczyć. Jak chcecie pooglądać ostrą jazdę to:
Chłopaki z fastbika http://video.google.com/v...14&q=suzuki+tlr

A tu macie na prawdę profesjonalną jazdę a nie zachwycacie się jakimiś kolesiami w dresach:
http://www.youtube.com/watch?v=OvZqnjY2bqU

michal_gs - Pią 30 Maj, 2008

Dudek a co z Twoja rejestracja? jezdzisz bez?? przeciez mogl zapamietac numery i jeszcze policja do Ciebie zawita;p pozdro ;)

a co to tej stronki http://home1.gte.net/res0ak9f/bike.htm to na L'ce ogladalem filmik o wypadkach motocyklowych tylko glownie o tych w ktorych motocyklista nie przezyl, a wlasciwie nic z nich nie zostalo, bylem tez na stronce z takimi fotkami, sprobuje ja poszukac, po takich fotkach jakie tam widzialem jezdze spokojniej: )

michal_gs - Pią 30 Maj, 2008

2h szukania ale znalazlem, w archiwum gg z 2006r :D

http://www.scheurijzer.nl/flitspaal.htm

Grzechu16 - Pią 30 Maj, 2008

Michał to już było dosyć dawno wrzucone. nie da się ukryć niesmaczne i ohydne :/
michal_gs - Sob 31 Maj, 2008

a przegladam na szybko forum i nie moglem znaleźć :P
poza tym na forum jest duzo nowych:D ktorzy pewnie nie przegladaja wszystkich tematów postów a wydaje mi sie ze pownni to zobaczyc :]

Podkopnik - Nie 10 Sie, 2008

Inku napisał/a:
Co do filmiku: Nie wiem czym sie zachwycacie. Kolesie może na gumie i mieście latają dobrze za to na zakrętach mają zły tor jazdy! Nie zawsze, ale często im się to zdarza. Dziwię się, że nikt z was tego nie zauważył. Oni nie jeżdżą dobrze tylko są jebnięci. Muszą się jeszcze dużo nauczyć



calkowicie sie zgadzam... Jak dla mnie to sa debile.
jezdza od jednego rowu do drugiego cala jezdnia jeszcze ta jego noga na zakretach.
Totalna wieś....
Jebnieci to dobre okreslenie dla nich:)

metalbeast - Nie 10 Sie, 2008

michal_elwuo napisał/a:
brak wyobraźni? to z tą nogą mnie dobija... nawet w rowerze jak szybciej jedziesz to się nie wystawia, a co dopiero w motorze =O



nie? no to ci powiem że zależy kiedy. Bo jadąc zjazdówką, o geometrii jak mały motocykl crossowy i miekkim zawieszeniem, tyłem rzuca w zakretach. Dla kogoś może byc to wada, ale jak się dobrze ułoży w zakrecie z koleiną, to dodaje predkości. Ale rower nie ma silnika i czasem przy zbyt ostrym przechyle cieżko do ponu wrócić, gdzie normalnie by się dodało gazu ;]


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group