.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

Humor - AGRO TUNING (wiejski tuning)

pgorzala - Pią 22 Lut, 2008
Temat postu: AGRO TUNING (wiejski tuning)
Temat stworzony z myślą o zamieszczaniu zdjęć i opisów wieśniackich przeróbek GS'ów i nie tylko.
pootietang - Pią 22 Lut, 2008

zdjęć mógłbym zapodać setki ale skupię się na kilku przykładach rozwiązań wydechu :D :D :D






michal_elwuo - Pią 22 Lut, 2008

nie no eleganckie xD taki jak na drugim foto chyba do suki wrzucę :)
capri - Pią 22 Lut, 2008

ale ludzie mają wyobrażnię... ale jak im się podoba :)
jankees - Pią 22 Lut, 2008

Na tym ostatnim zdjęciu to tylko zamontować pedały,zembatke i extra rowerek,hehehe,a jaki szpan by był na wiosce pod sklepem.
michal_elwuo - Pią 22 Lut, 2008

dokładnie :D no i tarczowy hydrauliczny z przodu :D nie jeden rowerzysta pozazdrości xD
Breżniew - Pią 22 Lut, 2008

Temat nadaje się wyłącznie do działu Humor. I tam go przenoszę.
Z tuningiem niema nic wspólnego...

pootietang - Pią 22 Lut, 2008

w sumie może ktoś podpatrzy i zrobi przeróbkę w swoim gs'ie :D :D :D
pgorzala - Pią 22 Lut, 2008

Breżniew napisał/a:
Temat nadaje się wyłącznie do działu Humor. I tam go przenoszę.
Z tuningiem niema nic wspólnego...


Nie zgadzam się z tym, bo nie taki był zamysł mojego postu, ale widzę, że niektóży źle go odczytali.
Chodziło mi o to, aby pisać tu i pokazywać jak nie należy tuningować GS'ów i innych motocyki, a nie wyśmiewanie śmiesznego wyglądu niektórych przeróbek.

Ale skoro "góra" tak zadecydowała to nie pozostaje mi nic innego jak zgodzić się z tym...
Najwyżej założę nowy post w którym opiszę do czego mamy się ograniczyć podając tutaj przykłady takiego "agro tuningu".

ascon20 - Pią 22 Lut, 2008

hehe pomysl bardzo dobry a do działu humor dlaczego nie
michal_elwuo - Pią 22 Lut, 2008

pgorzala: chyba nie posądzasz nas że w myślach możemy wpaść na coś takiego jak na załączonych obrazkach? xD
ascon20 - Pią 22 Lut, 2008

dlaczego nie ja już się zastanawiam nad małą przeróbką wydechu hehe
leon - Pią 22 Lut, 2008

Może to nie motocykl, ale jeśli chodzi o tunning to nie mam fotki na której byłaby większa porażka.


Snajper - Sob 23 Lut, 2008

Takie wydechy to w amfibiach robią :)
ascon20 - Sob 23 Lut, 2008

jedno słowo idiota pewno goś w domu wody teraz nie ma bo rury powycinał i przyspawał do samochodu
Breżniew - Sob 23 Lut, 2008

http://burstcity.jp/cgi-data/album/upl/114.jpg - Japoński styl, polecam obejrzeć wszystkie zdjecia z tej stronki.
jankees - Sob 23 Lut, 2008

Ogladałem to kiedyś ,normalnie rece opadaja.
Grzechu16 - Sob 23 Lut, 2008

no no niektore udoskonalenia to naprawde zmyślne :) powinni takie seryjnie produkowac hehe ^^
leon - Nie 24 Lut, 2008

Nie wiem co gorsze: czy zły gust, czy zupełny jego brak? Jak można coś takiego zrobić i jeszcze się cieszyć ze swojej radosnej twórczości? Porażka do kwadratu!
Plaster - Nie 24 Lut, 2008

kolejny mistrz tuningu :D http://moto.allegro.pl/it...extra_wawa.html
Grzechu16 - Nie 24 Lut, 2008

ja nie wiem co to jest pełno jest na allegro przynajmniej bylo jak rozgladalem sie za sprzetem dla brata stjuningowanych rometów simsonów wsek itp sprzetów popodnoszone amory dwa razy wieksze wpieprzone jakies klatki na silniki lampy z ciezarowek czy nie wiem z czego no ale jak sie podoba to czemu nie...x D
leon - Nie 24 Lut, 2008

Najlepsza jest ta czaszka na baku! Chyba sobie taką nakleję :-)
cygan - Nie 24 Lut, 2008

...................fajny wygląd jak widać na fotkach, polecam początkującym motocyklistom. jechałem nią 160 km/h (raz), nie próbowałem szybciej więc nie wiem jaką ma maksymalną prędkość, zresztą nie katowałem motoru.................
:) :) :) hihihi dobre.

leon - Nie 24 Lut, 2008

Cygan rozwaliłeś mnie! Po przeczytaniu tego twojego "hi hi" to prawie spadłem z fotela. Ha, ha, ha!!!
ascon20 - Nie 24 Lut, 2008

dobre
Grzechu16 - Pon 25 Lut, 2008

leon napisał/a:
Cygan rozwaliłeś mnie! Po przeczytaniu tego twojego "hi hi" to prawie spadłem z fotela. Ha, ha, ha!!!

oj no każdy sie inaczej śmieje xD Cygan np się śmieje po Angielsku ;P ;P;P ^^

cygan - Pon 25 Lut, 2008

Już niedługo będę zacieszał jak w tym teledysku,... LOL! LOL! LOL! :) ale dopiero w PL. ech!
Pozdrawiam.

leon - Pon 25 Lut, 2008

Grzechu16 napisał/a:
oj no każdy sie inaczej śmieje xD Cygan np się śmieje po Angielsku ;P ;P;P ^^


Ej, no chyba źle mnie zrozumieliście! Nie spadłem z fotela przez śmiech cygana, tylko przez tekst który zacytował z ogłoszenia (rewelacja), a jak dopisał to "hihihi, dobre" to było coś w stylu jak wszyscy zaczynają się śmiać z dowcipu, no i sam zacząłem polewać jak głupi! :D

Grzechu16 - Pon 25 Lut, 2008

matko ale ja przyćpany jestem ja teraz ten tekst Cygana zaczailem hehehhehehe xD xD xD :P :P:P ^^
leon - Pon 25 Lut, 2008

Grzechu16 napisał/a:
...ale ja przyćpany jestem...


Nie przejmuj się! Używki są dla ludzi! Ja z reguły z piwem do kompa zasiadam! Każdy robi to co lubi :D :D :D :D :D :D

Breżniew - Nie 02 Mar, 2008

http://pl.youtube.com/wat...feature=related

Kolejna porcja tuningu po japońsku.

michal_elwuo - Nie 02 Mar, 2008

nie no to już porazka totalna ^^
Grzechu16 - Nie 02 Mar, 2008

tragedia... a oni jeszcze chyba są dumni z tych maszyn swoich hehehe ^^
leon - Nie 02 Mar, 2008

Goście za dużo kreskówek oglądają! Ale swoją drogą w dłuższej trasie taka kanapa z oparciem dla plecaczka pewnie się sprawdza.
TUCIO - Nie 02 Mar, 2008

taaaaaa.....MADE IN JAPAN :D :D
michal_elwuo - Nie 02 Mar, 2008

ej no! mój motor jest made in japan! :P
ascon20 - Pon 03 Mar, 2008

no łaśnie przecież to z ich kraju wywodzą sie najlepsze sprzęty a oni taką lipę odstawiają, może mangi za dużo oglądają.
Plaster - Pon 03 Mar, 2008

to dlatego ze maja skosne oczy i innaczej widza tuning :twisted: :twisted:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group