.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

Sprzęty użytkowników - Mine Suzuki GS...

aristo89 - Sob 09 Lut, 2008
Temat postu: Mine Suzuki GS...
A oto moje Suzuki.. pozdro


http://bikepics.com/members/aristo89/94gs500/

michal_elwuo - Sob 09 Lut, 2008

fiu fiu ! :D

pogratulować!

ja bym lampę tylną przekręcił ;) moim zdaniem lepiej wygląda :D

aristo89 - Sob 09 Lut, 2008

Dzięki :D

michal_elwuo napisał/a:
ja bym lampę tylną przekręcił ;) moim zdaniem lepiej wygląda :D


tzn. w jakim sensie przekręcił..? [może głupie pytanie ale ze mnie mechanik nie za bardzo.. :D ]

michal_elwuo - Sob 09 Lut, 2008

znaczy wykręcasz ją i montujesz odwróconą o 180 stopni :) ścięcie jest w drugą stronę i ładniej wygląda... tylko że tablica rejestracyjna nie jest oświetlona, ale to chyba nie jest problem :D
aristo89 - Sob 09 Lut, 2008

no już rozumiem... no jest i nie jest problem.. ale to tylko lampa :D na tym sie "nie jeździ" :D
btw. dzięki za rade :D pozdro

michal_elwuo - Sob 09 Lut, 2008

nie jeździ się, ale lepiej jak moto dobrze wygląda :D a tłumik seryjny, czy coś kombinowane? :D
aristo89 - Sob 09 Lut, 2008

Tłumik oryginalny, tylko że ta wersja (tj. Five Stars) miała taką osłonę niklowaną.. nie wiem jak inne :S
Plaster - Nie 10 Lut, 2008

bardzo ladny sprzet. kupiles juz takiego?
aristo89 - Nie 10 Lut, 2008

Tak kupiłem go w grudniu 2007.. Wczoraj była pierwsza jazda :D
TUCIO - Nie 10 Lut, 2008

ładna suczinda :D
jankees - Nie 10 Lut, 2008

No no ,no ładne cackoo hehe,widzę ze wkońcu rodzina five star sie powiększa.
leon - Nie 10 Lut, 2008

aristo89 napisał/a:
Tak kupiłem go w grudniu 2007.. Wczoraj była pierwsza jazda :D


Cierpliwy z Ciebie gość! Moja pierwsza jazda odbyła się minutę po zamontowaniu tablicy rejestracyjnej :D Motorek śliczny. Jedynie co po niektórych naklejek bym się pozbył lub wymienił na jakieś inne, ale to już kwestia gustu.

Yarccom - Nie 10 Lut, 2008

leon napisał/a:
aristo89 napisał/a:
Tak kupiłem go w grudniu 2007.. Wczoraj była pierwsza jazda :D


Cierpliwy z Ciebie gość! Moja pierwsza jazda odbyła się minutę po zamontowaniu tablicy rejestracyjnej :D Motorek śliczny. Jedynie co po niektórych naklejek bym się pozbył lub wymienił na jakieś inne, ale to już kwestia gustu.


ui mnie i bez bez tego
po uliczce przed garazem musiałem sie przejechać ;)

aristo89 za te naklejki masz jakąś kase za reklame
bo strasznie ich duzo :roll:

Snajper - Nie 10 Lut, 2008

Ale piękny! Super wygląda z tymi owiewkami :)
aristo89 - Nie 10 Lut, 2008

Co do naklejek to zgadzam się jest ich trochę za dużo.. Postanowiłem że raczej paru się pozbędę... Ale tak na marginesie to takiego kupiłem i pod paroma naklejkami jest odrapany lakier i teraz znowu powstaje pytanie czy może jednak je zostawić ? co wy na to ?
samuraj - Pon 11 Lut, 2008

W takim razie ja bym pozostawił je na swoim miejscu :)
Fajny sprzęcik, pozdro :D

leon - Pon 11 Lut, 2008

aristo89 napisał/a:
...pod paroma naklejkami jest odrapany lakier i teraz znowu powstaje pytanie czy może jednak je zostawić ? co wy na to ?...


Zostaw, a na kolejnych uszkodzeniach lakieru naklejaj nowe. :D A tak poważnie to ja jednak bym poodklejał i pokombinowałbym z naprawą powłoki lakierniczej. Nie wiem, może jakąś pastą do rys? Kiedyś w samochodzie miałem dość mocno porysowany lakier w kilku miejscach i po paru krotnym przejechaniu taką pastą rysy stały się dużo mniej widoczne. Wszystko zależy od rodzaju uszkodzenia.

ascon20 - Pon 11 Lut, 2008

ladny sprzęcior
pootietang - Pon 11 Lut, 2008

osobiście wolę naked'a ale ładny jak każdy gs'ik, gratki!
leon - Pon 11 Lut, 2008

Też wcześniej marząc, potem planując zakup cały czas myślałem o nake'dzie. Wyszło tak, że byłem zmuszony kupić F'kę i zakochałem się w niej. Może trochę udaje super sporta, ale doskonale jej się to udaje :twisted:
DawGad - Wto 12 Lut, 2008

Mam pytanko.Bo widzialem tego Gs-a na giełdzie w Gliwicach,tak mi sie przynajmniej wydaje.Kupiłeś go na śląsku??
samuraj - Nie 13 Kwi, 2008

Siema, widziałem Cię wczoraja wieczorkiem na mieście w rynku :) Pozdro

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group