.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

Humor - poszukuje filmu z udziełem gs'a

lukaszrg - Sob 09 Lut, 2008
Temat postu: poszukuje filmu z udziełem gs'a
nigdy nei jezdziłem na tym cudenku i chciał bym zobaczyc jakis film z licznikami jak to przyspiesza/ Tylko te co oglądam to goscie jakies pały i sie boją dac mu po garach. Jak by ktos widział taki film to prosze o link. bo wysligi rózne zebym mógł sobie porównac jego moc
michal_elwuo - Sob 09 Lut, 2008

też miałem ten problem że nie było filmiku.... jak się zrobi cieplej i jak wrócę z nart to mogę coś nagrać... :D ale to dopiero po 18.02
TUCIO - Sob 09 Lut, 2008
Temat postu: jeden z przykładów
http://pl.youtube.com/watch?v=6j3E__BhFHo :twisted: wpisz na YOUTUBE-SUZUKI GS 500,jest troszke tego tam
GSadmirer - Sob 09 Lut, 2008

http://pl.youtube.com/wat...feature=related

http://pl.youtube.com/wat...feature=related

Breżniew - Sob 09 Lut, 2008

http://gs500e.free.fr/videos
michal_elwuo - Sob 09 Lut, 2008
Temat postu: Re: poszukuje filmu z udziełem gs'a
lukaszrg napisał/a:
nigdy nei jezdziłem na tym cudenku i chciał bym zobaczyc jakis film z licznikami jak to przyspiesza


Panowie czytajcie ;) na yutube.com nie ma praktycznie żadnego filmiku z takim ostrzejszym startem i z ostrzejszą jazdą, tak żeby było wdać liczniki...

lukaszrg - Nie 10 Lut, 2008

michal_elwuo napisał/a:
też miałem ten problem że nie było filmiku.... jak się zrobi cieplej i jak wrócę z nart to mogę coś nagrać... :D ale to dopiero po 18.02


Nie śpieszy mi sie :) czekam. Daj mu po piżdzie ile tylko fabryka dała bo chce zobaczyc czy nie bedzie zamocne lub zasłabe :)

Robcio - Nie 10 Lut, 2008

lukaszrg napisał/a:
michal_elwuo napisał/a:
też miałem ten problem że nie było filmiku.... jak się zrobi cieplej i jak wrócę z nart to mogę coś nagrać... :D ale to dopiero po 18.02


Nie śpieszy mi sie :) czekam. Daj mu po piżdzie ile tylko fabryka dała bo chce zobaczyc czy nie bedzie zamocne lub zasłabe :)


...ja tam mam inna propozycje - spotkajcie sie gdzies w polowie drogi miedzy waszymi miejscowosciami i tam spokojnie, bez stresu, wspolnie dajcie mu po 'piżdzie'. Moze byc nawet po 18.02 - wasza sprawa :doh:

Yarccom - Nie 10 Lut, 2008

niooo bo gs to super ścig i tu przyspiecha najwazniejsza :]
Snajper - Nie 10 Lut, 2008

Dodam że przyspieszenie to 6 s. 5,6 6,1 - różnie podają, ale tak mniej więcej idzie.
Robcio - Nie 10 Lut, 2008

Snajper napisał/a:
Dodam że przyspieszenie to 6 s. 5,6 6,1 - różnie podają, ale tak mniej więcej idzie.


...uuuups, a jak mierzylem zaraz po zakupie to mi wyszlo 6,2 s. Czy cos jest z moim GS'em nie tak? Pomocyyy! :movinggreen:

Pozdrawiam wszystkich wielbicieli naddzwiekowych predkosci i niesamowitych przyspieszen GS'owych :wink:

matoshiba - Sob 16 Lut, 2008

Robcio napisał/a:


...uuuups, a jak mierzylem zaraz po zakupie to mi wyszlo 6,2 s. Czy cos jest z moim GS'em nie tak? Pomocyyy! :movinggreen:



Pewnie byłeś źle ubrany.Niech zgadnę miałeś na sobie kask kurtkę z ochraniaczami rękawice porządne buty i spodnie i nie dawałeś ostro po piź.. . Nastepnym razem ubierz się tylko w koszulkę spodenki a na nogi sandały albo klapki ( wiadomo każdy kilogram się liczy ) i długaaaa , wtedy magiczne 0,2 s które nie daje spać po nocach zniknie .


A tak na poważnie to czy to jest 6 s czy 6,3 s to chyba nie jest najważniejsze , ;liczy się sama jazda .

lukaszrg - Sob 16 Lut, 2008

ja chce zeby było czym poszalec i uciec przed pałami :)
Robcio - Sob 16 Lut, 2008

matoshiba napisał/a:

to czy to jest 6 s czy 6,3 s to chyba nie jest najważniejsze ,


...chyba nie pomyslales, ze wlasnie to jest dla mnie najwazniejsze?

Zdrowka! R. :wink:

Robcio - Sob 16 Lut, 2008

lukaszrg napisał/a:
ja chce zeby było czym poszalec i uciec przed pałami :)


...ja to bym czasem nawet chcial, aby ta 'pala' niektorych dosiegnela :D

matoshiba - Sob 16 Lut, 2008

Robcio napisał/a:

...chyba nie pomyslales, ze wlasnie to jest dla mnie najwazniejsze?



Dlatego napisałem to osobno 8) by oddzielić to od coraz ciekawszych postów założyciela tematu .

GSadmirer - Nie 17 Lut, 2008

o naklejkach mocy nie zapominajac :D
michal_elwuo - Nie 17 Lut, 2008

oczywiście prędkość i przyspieszenie nie są najważniejsze :D najwazniejsza jest przyjemność jaką daje motor... chociaż przyspieszenie też fajna sprawa :) nie bez powodu wybrałem czarny kolor... każde dziecko wie, że lepiej odchodzi xD
Grzechu16 - Nie 17 Lut, 2008

ja niestety nie mam czarnego koloru ale zielony + naklejka mocy daje niezłego kopa :)

a tak na prawde to jak GSik jest rozgrzany to nie moge narzekac na zle przyspieszenie czy jakieś mulenie na drodze:) płynne wyprzedzanie tez fajnie wychodzi tylko trzeba odpowiednio zredukowac bieg jak sa za niskie obroty :) a naddzwiekowych predkosci na nakedzie raczej nie rozwiniesz bo Cię zwieje ;P

Yarccom - Nie 17 Lut, 2008

a ja słyszałem że to jednak czerwone są najszybsze :D :D:D
michal_elwuo - Nie 17 Lut, 2008

nie wiem ja dostałem ze sklepu scigacz.pl jakieś naklejki, ale coś lipne są :/ może troszkę lepiej pali xD

btw mój gs to jak sie rozgrzeje to z leciutkiego wybicia z zawieszenia idzie na jedno =O. A najważniesze chyba rozgrzanie oponek do tego ;)

Snajper - Nie 17 Lut, 2008

lukaszrg napisał/a:
ja chce zeby było czym poszalec i uciec przed pałami :)
Jak chcesz uciekać przed "pałami" to zaczep pieszy patrol i biegaj. Trochę poćwiczysz i nie zabijesz nikogo przy okazji. Nie zapomnij założyć koszulki z autografem Bruce Lee - Dodaje mocy w krytycznych momentach. To tak zamiast naklejki. :P
michal_elwuo - Nie 17 Lut, 2008

ja to myślałem nad tatuażem mocy... ale u nas "pały" mają kamizelki mocy i to jeszcze do tego odblaskowe i nikt im nie ucieknie =O co do fur mają nowe unijne naklejki na kia ceed i dzieki temu pod maską im się robi silnik V6 nie wiadomo o jakiej mocy... ale widziałem że strasznie żwawy jest :/
Grzechu16 - Nie 17 Lut, 2008

ej bo zaraz będzie to trzeba przenieść do działu HUMOR :) :):):) tak wogole ja sie nie boje pał xD
michal_elwuo - Nie 17 Lut, 2008

u nas to sie zrobiło policyjne miasto :/
lukaszrg - Wto 19 Lut, 2008

myslełem ze tu sa poważniejsi ludzie :) polici nei mam sie co obawiac bo mnieszkam w takiej miejscowosci co policja nie wie ze nawet taka istnieje
leon - Wto 19 Lut, 2008

michal_elwuo napisał/a:
...nie bez powodu wybrałem czarny kolor... każde dziecko wie, że lepiej odchodzi...

Grzechu16 napisał/a:
ja niestety nie mam czarnego koloru ale zielony + naklejka mocy daje niezłego kopa....

Yarccom napisał/a:
...a ja słyszałem że to jednak czerwone są najszybsze...


Nie wiem skąd Wy bierzecie takie informacje? Po pierwsze każdy kto ma jakieś pojęcie o motoryzacji wie, że najszybsze są niebiesko-białe! A po drugie naklejki mocy to bajka! Dają efekt odwrotny do zamierzonego z tej prostej przyczyny, że zwiększają masę motocykla, a niewłaściwie naklejone dodatkowo pogarszają aerodynamikę.

Grzechu16 masz rację. Ten temat trzeba przenieść do innego działu :-)

Yarccom - Sro 20 Lut, 2008

to przenosimy :D
ascon20 - Czw 21 Lut, 2008

hehe

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group