.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

pomorskie (G) - Ciekawe trasy w pomorskim i okolicach

kruk - Czw 10 Cze, 2010
Temat postu: Ciekawe trasy w pomorskim i okolicach
Możecie polecić mi jakieś ciekawe trasy? :) Pod względem ciekawości bardziej mam na myśli ładne krajobrazy na trasie i ewentualnie jakieś interesujące miejsca do zwiedzenia, niż trasy winklowe. Chodzi mi o takie mniej znane miejsca, bo w tych standardowych typu Władysławowo, Malbork czy Szymbark już byłem. Nie czuję się jeszcze na siłach by ruszyć gdzieś dalej w Polskę, a z drugiej strony nie mam pomysłu gdzie by jeszcze można pojechać w stosunkowo niedalekiej okolicy.
mr0zd - Czw 10 Cze, 2010

Na Żarnowiec/Jastrzębią Górę, ale nie trasą nadmorską, a taką fajną krętą w lesie, popatrz na mapę, na pewno znajdziesz. Fajnie też się leci w okolice Borska, też jakimiś bocznymi, teraz Ci dokładnie nie powiem bo my zawsze na spontanie jeździmy i nikt z nas tras nie planuje :)
kruk - Pią 11 Cze, 2010

W Żarnowcu byłem w zeszłym roku, jeszcze skuterem. :) Jechałem trasą nadmorską (od Władysławowa), a wracałem tą leśną (Trasa 218). Ale dzięki za sugestię, chyba wybiorę się tą traską ponownie, tyle że już GS-em.
mr0zd - Pią 11 Cze, 2010

Świetna trasa jest jakbyś np. chciał polecieć na Mazury w okolice np. Giżycka. Lecisz nad morzem, przez Frombork i w jakiejś wiosce odbijasz na Bartoszyce, jest to niedawno wyremontowana droga, kręta i wąska ale ruch tam zerowy, jechałem nią zanim jeszcze pasy pomalowali, coś pięknego :) Po drodze chyba świętą lipkę można zobaczyć, a trasa do Giżycka na jeden dzień.

A Krynicę Morska odwiedziłeś? Dalej można polecieć do Piasków, a tam drogą przez las (przez las, nie po asfalcie) lecisz pod samą ruską granicę. Droga średniej jakości bo korzenie wybijają asfalt, jak chcesz poszaleć strasznie męczy, ale turystycznie powinno być spoko.

midd - Pon 14 Cze, 2010

mi sie zajebiście jezdzi przez Sulęczyno do bytowa.. drogi spoko i całkiem ładne widoczki:)
Special - Wto 15 Cze, 2010

no w Suleczynie jest kawalek dobry do proby v-maxa jak juz wyjezdzasz w strone Bytowa :)
kruk - Wto 15 Cze, 2010

No no, widzę że pomorzanie się obudzili. :D Dzięki za kolejne propozycje, wszystkie są mile widziane. :)

W zeszłą niedzielę zrobiłem trasę do Żarnowca, o której pisał mr0zd. Odwiedziłem ruiny niedoszłej elektrowni jądrowej, jako że lubię takie klimaty. :) Lasem faktycznie miło się jedzie, choć momentami droga jest w tragicznym stanie i po prostu trzeba uważać. Wracałem przez Lębork i Kartuzy. W sumie zrobiłem 250 km i to jest na razie dystans, który jestem w stanie udźwignąć bez większego przemęczenia.

mr0zd napisał/a:
A Krynicę Morska odwiedziłeś? Dalej można polecieć do Piasków, a tam drogą przez las (przez las, nie po asfalcie) lecisz pod samą ruską granicę.

W Krynicy też byłem w zeszłym roku na skuterze, hehe. Ale nie pamiętam już czemu nie pojechałem dalej (do granicy). Po drodze nie było chyba nic specjalnego do zwiedzania, ale jako przejażdżkę samą w sobie to miło wspominam. No i chyba też powtórzę tę traskę GS-em.

midd napisał/a:
mi sie zajebiście jezdzi przez Sulęczyno do bytowa.. drogi spoko i całkiem ładne widoczki:)

No to mam traskę na kolejny weekend, tam jeszcze nie byłem. :hyhy:

widus - Nie 17 Kwi, 2011

Ale jadąc z Kartuz na sulęczyno miejscami droga nie jest za wesoła...
Special - Nie 17 Kwi, 2011

widus napisał/a:
Ale jadąc z Kartuz na sulęczyno miejscami droga nie jest za wesoła...


malo powiedziane , katastrofa jakas :(

widus - Nie 17 Kwi, 2011

Dzisiaj wyskoczyłem sobie tą trasą w Brodnicy Górnej się rozmyśliłem i zawróciłem.
GARCHER - Sro 20 Kwi, 2011

znam ta trase, trzeba bardzo uwazac! droga jest tragiczna!
widus - Sro 20 Kwi, 2011

GARCHER napisał/a:
znam ta trase, trzeba bardzo uwazac! droga jest tragiczna!

Im bliżej Borucina tym gorzej...

widus - Nie 08 Maj, 2011

Zapraszam jeżeli ktoś będzie chciał pomykać po kaszubach
midd - Sob 14 Maj, 2011

ktoś chetny na latanie jutro po kaszubach?
mr0zd - Sob 14 Maj, 2011

Jutro pada, no chyba że lecisz na hardkora :D
widus - Nie 15 Maj, 2011

Ja zaraz bede latał
reglinski35 - Nie 15 Maj, 2011

Właśnie sobie polataliśmy z widusiem. I na końcu widzieliśmy jak motor uderzył w samochód. ale chyba nic poważnego się nie stało tylko szkoda tej suzuki . wyniosło go za oś jezdni na moście i się stało masa plastików popękanych. :/
widus - Nie 15 Maj, 2011

Fakt tych plastików było pełno...;/
mr0zd - Nie 15 Maj, 2011

reglinski35 napisał/a:
szkoda tej suzuki to chyba była R1


:zdziwko: :zdziwko: :zdziwko:

widus - Nie 15 Maj, 2011

Michał ale R1 to Yamaha:P
reglinski35 - Nie 15 Maj, 2011

dobra dobra moja gafa :D
ale nie fajnie to wyglądało

widus - Nie 15 Maj, 2011

Michał za tydzień znowu zrobię atak na passata b6 może tym razem będzie to policyjny:)
GARCHER - Sro 18 Maj, 2011

jutro ma byc ladnie mozemy sie gdzies wybrac;d kto chetny? mam jutro caly dzien wolny wiec kazda pora pasi;d dzisiaj tez ide polatac, jak cos jestem pod 516372457
klwsz - Sob 28 Maj, 2011

Bardzo ciekawa trasa według mnie to droga między Wejherowem a Bieszkowicami, jakiś czas temu wyremontowana. Droga jest bardzo kręta, a nawierzchnia prosta jak stół.
Chrupq - Czw 08 Wrz, 2011

Orientujecie się jak w wrześniowe weekendy wygląda ruch na "Drodze kaszubskiej" (http://www.roads2go.com/trasy/droga-kaszubska.html)? Dużo puszek wyprzedzających na 3go? Jakieś zatory/korki? Stanowiska z mobilnymi suszarkami? A może prace remontowe się tam teraz odbywają?

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group