.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

Ogólnie o Gs 500 - Pod siedziskiem

monteki - Nie 21 Mar, 2010
Temat postu: Pod siedziskiem
Witam ,

Mam prośbe czy moze ktoś zrobić zdjęcie z góy po zdjęciu kanapy , wydaje mi się że czegoś mi tam brakuje .. czytałem że Wy wozicie narzędzia itd , a ja mam tam tylko akumulator , i nadkole , i wolną przestrzeń - widać na wylot ziemie .
może brakuje mi czegoś jakiegoś plastiku . Szukałem ale nie moge znaleźć takiej fotki , będe wdzięczny za pomoc .

pozdro.

Liver Sausage - Pon 22 Mar, 2010

Tu masz fotkę schowka w Leona GS'ie:
http://img403.imageshack.us/i/j4100001hq3.jpg/
To jest właśnie schowek.

grzesiu - Pon 22 Mar, 2010

monteki moze sam zrob zdjecie to powiemy czego Ci brakuje :)
simluczek - Pon 22 Mar, 2010
Temat postu: Re: Pod siedziskiem
monteki napisał/a:
Witam ,

Mam prośbe czy moze ktoś zrobić zdjęcie z góy po zdjęciu kanapy , wydaje mi się że czegoś mi tam brakuje .. czytałem że Wy wozicie narzędzia itd , a ja mam tam tylko akumulator , i nadkole , i wolną przestrzeń - widać na wylot ziemie .
może brakuje mi czegoś jakiegoś plastiku . Szukałem ale nie moge znaleźć takiej fotki , będe wdzięczny za pomoc .

pozdro.


Bo rzeczywiscie tam nic nie ma, oprocz akumulatora, wystajacego nadkola i w "zadupku" narzedzi wraz z klamra plus szmata do owiniecia narzedzi gratis ;)
Chcialem tam umiescic xene ale rzeczywiscie istnieje ryzyko wypadniecia, wiec to nie jest schowek taki jak w skuterze.

Duellis - Pon 22 Mar, 2010

Jak się dobrze poukłada, to coś zmieścić można - u mnie siedzą narzędzia, szmata, siatka na siedzenie, blokada na koło, dwie żarówki (pozycyjna/stop i kierunkowskaz, H4 nie weszła już), apteczka.
Liver Sausage - Pon 22 Mar, 2010

U mnie siedzi Xena i zestaw narzędzi oryginalny, więcej chyba już nie wejdzie, chociaż jakieś pudełko (coś jak od H4) tam kiedyś wcisnąłem, ale to ledwo ledwo.
Duellis - Pon 22 Mar, 2010

Hmm, zastanawiam się jaka jest różnica w ilości miejsca między GSami przed i po lifcie. U mnie można by jeszcze sporo wcisnąć ale po bokach, pod plastiki a stamtąd może wypaść.
k2 - Pon 22 Mar, 2010

Po bokach można włożyć butelkę 0,25 Nestea lub Icetea - bez niszczenia czegokolwiek (sprawdzone :) )
Liver Sausage - Pon 22 Mar, 2010

Ja pod plastiki się boję coś wtykać, żeby czasem nie wypadło (raz mało brakowało).
Duellis - Pon 22 Mar, 2010

U mnie pod plastikiem jest tylko apteczka - ma metalowe oczko, które zahaczam za uchwyt do kasku, więc nie wypadnie.
matzec - Pon 22 Mar, 2010
Temat postu: Re: Pod siedziskiem
simluczek napisał/a:

Chcialem tam umiescic xene ale rzeczywiscie istnieje ryzyko wypadniecia, wiec to nie jest schowek taki jak w skuterze.


Polecam Xenę trzymać w jej plastikowym opakowaniu - bezpiecznie "siedzi" w schowku :) (Przynajmniej moja XZZ6 ma odpowiednie opakowanie, nie wiem jak inne modele)

Spajdi - Wto 23 Mar, 2010

Ja tam mieszczę owinięty w szmatę zestaw oryginalnych narzędzi + dodatkowy śrubokręt + komplet imbusów + szkot + opaski zaciskowe i jakieś dodatkowe kluczyki płasko oczkowe jak się dobrze skompresuje to sporo tam idzie upchać :hyhy:
Cieszyn - Sro 24 Mar, 2010

a daloby sie wymodelowac jakas 'podloge' zeby te graty nie wypadaly? jak sadzicie?

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group