.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

Odzież, kaski, ochrona - Nolan N84 Waikiki N-Com czy Marushin 999 IKUSA?! Szybka odp!

macko105 - Pon 01 Mar, 2010
Temat postu: Nolan N84 Waikiki N-Com czy Marushin 999 IKUSA?! Szybka odp!
Witam, mam zamiar kupić sobie jeden z tych kasków ale nie mogę sie zdecydować który wybrać. Z tego co sie orientuje chodzą one po ok. 900zł ja mogę je kupić za 400, a w sumie chyba warto. Mieliście na sobie te kaski? Jak sie prezentują? Który wybrać?
ilk - Pon 01 Mar, 2010

O Marushinie moge sie wypowiedzieć, co prawda nieco inny model mam w uzytku (glownie ze wzgledow finansowych) ale polecam - w miare cichy, na prawde wygodny i nie ma problemow z parowaniem szybki z nolanem nie mialam osobiscie stycznosci wiec jego jakosc pozostawia bez komentarza
tmi - Pon 01 Mar, 2010

Praktycznie wszystko najlepiej rozpatrywać pod kątem danego modelu, a nie firmy bo taka opinia ma małą wartość.
macko105 - Pon 01 Mar, 2010

osobiście właśnie podoba mi sie Marushin. za taka kase powinien byc w miare ok.
dzieki raczej zamawiam marushina :D i pas nerkowy Vanucci'ego.
pozdrawiam

ilk - Pon 01 Mar, 2010

tmi miala rowniez okazje korzystac z modelu 999 marushina (tj. kilka przejazdzek), choc ze wzgledu na brak kaski na wlasnosc mam nizszy model dlatego napisalam co napisalam
macko105 - Wto 02 Mar, 2010

ok, dzięki. Zamówiłem ten kask zobaczymy jak będzie mi służył.
dusza - Pon 03 Maj, 2010

ja będę kupował 84 (tak na 90% będzie to właśnie nolan)

można do niego dokupić srebrny wizjer
http://www.nokaut.pl/ProductPhoto/61738004-0

powiedzcie jak taki wizjer sprawuje się w słońcu. Jest w ogóle jakaś różnica pomiędzy zwykłym przeźroczystym?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group