.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

Sprzęty użytkowników - GS, jak to GS :)

Sc0uT - Pon 31 Gru, 2007
Temat postu: GS, jak to GS :)
Czesc.

Tutaj prosze tlumiczek - http://pl.youtube.com/watch?v=kHmE1OvpYVM
Moto bylo nierozgrzane i nierowno chodzilo, wiec sie nie czepiac :P tempetatura tez nie byloa najlepsza hehe

Ostatnio zaczolem polerowac pare rzeczy.... Ciekawe, co z tymi 'okularami', czy dadza rade...


Wypolerowalem takze ranty felg.

Rame mysle, zeby psiknac przez zime na czarno, albo poprawic troche lakier, bo pare zadrapan niestety jest....

michal_elwuo - Wto 01 Sty, 2008

nie powiem, nawet ładnie chodzi... ale mój jak rozwierciłem mi się bardziej podoba :P
Sc0uT - Wto 01 Sty, 2008

Moj jest nie tylko rozwiercony, ale i wybebeszony :P chodz i tak nie do konca ;)
michal_elwuo - Wto 01 Sty, 2008

a to oryginalny? =O bo jak spojrzałem to mi sie wydawało że jakiś inny :p mój jest rozwiercony, w środku też go troszke typ wybebeszył z tego co widzę, no a ta wata co tam zwykle jest to sie chyba już wypaliła, bo pusto normalnie xD jednak na filmiku to chyba gorzej słychać niż normalnie
Sc0uT - Wto 01 Sty, 2008

Tak, to jest oryginalny tlumik, tlyko ze wczesniejszy wlasciciel uciał ta 'dupke'
czemu ? tego to ja nie wiem :P moze mu sie nie podobala hehe

michal_elwuo - Wto 01 Sty, 2008

a ja mam ten tył tylko że ze środka taka rureczka wystawała jeszcze, to jej nie ma i do średnicy tego zewnętrznego pierścienia jest wszystko rozwiercone :) wygląda moim zdaniem bardzo łądnie :)
Breżniew - Wto 01 Sty, 2008

Okulary lepiej pomaluj bo to zwykła blacha i będzie rdzewieć po polerce. Można tez okleić folią carbon.
Półka wygląda fajnie. Moja też po polerce sprzed 2 lat dalej jest ok.

Sc0uT - Wto 01 Sty, 2008

co do bezbarwnego, to sam nie wiem... SLyszalem tez opinie, ze okularki co jakis czas przepoleruje na nowo i powinno byc ok, bo z bezbarwnym tez roznie bywa....
jakubgs - Wto 01 Sty, 2008

ciekawe co na ten dzwiek silnika powiedza na przegladzie :)
michal_elwuo - Wto 01 Sty, 2008

mój ryczy jak wściekły przy wyższych obrotach, a przegląd przeszedł i słowa nie powiedzieli xD może jakimś cudem jeszcze się w normach mieści
jakubgs - Wto 01 Sty, 2008

a moze nie odpalales :)
michal_elwuo - Wto 01 Sty, 2008

znaczy się nie ja byłem na tym badaniu, ale poprzedni właściciel mi mówił :P
Sc0uT - Wto 01 Sty, 2008

Ja pojehcalem na przegload... Nie odpalalem nawet, bo slyszal, jak dojezdzalem :D podjehcalem, poogladal, zerknal na tlumik i....
Wydech na pewno za glosny, nie bedziemy sprawdzali.
Hamulce w motorze moga nie zadzialac tylko raz- nie spr.
Lusterko ? U mnie pan mial lusterko ;)

Wziol dowod i poszedl :) po 10min wrocil, zaplacilem i papa;)

michal_elwuo - Wto 01 Sty, 2008

hahaha xD czyli zależy od stacji kontroli... zobaczymy, brat ma tam znajomego to jakoś ujdzie :P
Swat - Wto 01 Sty, 2008

Moja GS'ka nie przeszła przeglądu na jednej stacji kontroli, z powodu pustego tłumika, a na następnej przeszeła bez problemu :) Więc tak jak napisał michal_elwuo zależy od stacji :)
Po glebie mam wymieniony wydech na oryginalny, bo poprzedni został wtarty w asfalt...

kikon18 - Czw 03 Sty, 2008

fajnie furka chodzi, mi sie nawet podoba ten dzwiek :) a co powiecie na taką basówe :D http://pl.youtube.com/wat...feature=related
michal_elwuo - Czw 03 Sty, 2008

wygląd że nie pogadasz, dźwięk też niczego sobie ;)

słyszałem że jest jakaś firma, która na pdst. parametrów silnika (wydruk z hamowni) + dane silnika robią wydechy na zamówienie. możesz nawet określić głośność i ton w jakim ma chodzić ^^ fajna rzecz... cena? podobno koło 1000zł wychodzi. Kumpel mi o tym opowiadał, że kiedyś ktoś tam robił u nich... ma się dowiedzieć co i jak to jak będe miał info to się podzielę ;)

Sc0uT - Czw 03 Sty, 2008

No niezle gada;) Ja jak swojego poskladam troche, to nagram go rozgrzanego i pokrece wysoko, bo teraz tak az nie krecilem :) ale to jak sie ociepli hehe
michal_elwuo - Pią 04 Sty, 2008

własnie zauwarzyłem że delikatnie :P

mi to poprzedni właściciel jak pokazywał gs-a, to mówi że technicznie to jest igła i nie boi się go wkręcić wysoko... oczywiście tam za bardzo ponad 12tys. nie kręcił, ale spokojnie poza kreskę przeszło :) ale fakt że był rozgrzany po jeździe

hubertgontarz - Pią 04 Sty, 2008

W swoim GS-ie mam oryginalny tłumik i jestem zadowolony z dźwięku.


znalazłem link do tłumików Scorpiona:
http://www.scorpion-exhausts.com/Bikes/search1.php

demondemidi - Pią 04 Sty, 2008

tylko czemu nasz kochana suzi widnieje tam jako GSF500F?? ;| i czemu jedyny polski przedstawiciel nie chce sie chwalic produktami tego producenta na swojej stronce :/
michal_elwuo - Pią 04 Sty, 2008

nawet fajne ;) a w jakiej cenie są mniej-więcej? bo teraz nie będę dzwonił, żeby się dowiadywać :P może ktoś się orientuje?
Sc0uT - Wto 12 Lut, 2008

Zegary teraz wygladaja tak :)







pootietang - Wto 12 Lut, 2008

zegary wolę standartowe ale wydech ryczy jak lew :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group