.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

Powitania - Witam Wszystkich Serdecznie :)

Keso_turbo - Pią 28 Gru, 2007
Temat postu: Witam Wszystkich Serdecznie :)
Witam wszystkich forumowiczów mam 19 lat niedawno (tj we wrześniu) zdałem prawko kat A jestem posiadaczem niebieskiego gs500E z 2001r. prawdziwe cudeńko :D jak będę miał możliwość to postaram sie wrzucić jakieś zdjęcia. Do tej pory dosiadałem jedynie simsona :)
michal_elwuo - Pią 28 Gru, 2007

simson dobry sprzęt... teżmiałem ;) tylko że przeżuciłem się na nieco starszego gs-a (93') :P

Oczywiście witam serdecznie i pozdrawiam ;)

TUCIO - Pią 28 Gru, 2007

SIMSON :) ......... kiedy to było :) ale naprawde niezły sprzęcik :D też tak zaczynałem :lol: witaj kolego :!:
jankees - Sob 29 Gru, 2007

Witamy na forum.
Magda - Sob 29 Gru, 2007

a ja zaczynalam na Katanie :-P na skuterze oczywiscie. 80km jechalo bez problemu ale dosc mialam zartów na temat rozworzenia pizzy. pzd
smoku - Sob 29 Gru, 2007

witam :)

ja zaczynalem klasycznie tj na motorynce plus pozniej Jawka (nie mylic z Jawa) :)

capri - Sob 29 Gru, 2007

Witam kolegę :) ja zacząłem na simsonie- na tym się nauczyłem jeździć, póżniej miałem crossa Kawasaki KX250, dwa skutery PEUGEOTA Speedfight II i Trekkera, później powróciłem do KAWASAKI KX250 dwukrotnie, potem znowu na crossa tym razem na HUSQWARNE TE510- straszne przyspieszenie :) no i teraz mam SANDACZA GS500 :)
ascon20 - Sob 29 Gru, 2007

witam ja chyba jak większość na poczatek to 50 cm,polskiej jak i czeskiej produkcji póżniej coś większego shl, wsk, no i m-zetki, jawy , kilka lat przerwy tylko samochody no i gs!!!!!!!!
Snajper - Sob 29 Gru, 2007

Witam! Ja też przerzuciłem się z Simsona na GS'a. Jest różnica. Drugi raz się musiałem uczyć jeździć :D
Keso_turbo - Sob 29 Gru, 2007

Cytat:
Ja też przerzuciłem się z Simsona na GS'a. Jest różnica. Drugi raz się musiałem uczyć jeździć Very Happy


hehe :D ja miałem tak samo. Nom simson porządny sprzęt tylko że w moim ciągle trzeba było biegów szukać :) ile nad tym nie siedziałem to nie mogłem tych biegów zrobić jak wchodziła 1 to w gorę biegi nie szły jak w górę szły to jedynkę ciężko było wrzucić :) A GS kurcze inny świat :D chociaż biegi wchodzą :P jeszcze dużo nim nie jeździłem bo zimno sie zrobiło dość szybko chociaż jeszcze w grudniu jak nie było ślisko to nie mogłem wytrzymać i parę razy go przegoniłem. Poza tym jeszcze trochę jest przy nim roboty teleskopy mi ciekną ale słyszałem że to w gs'ach normalka no i bak muszę polakierować a i kierunków nie ma z tym może być ciężko bo nie bardzo wiem nawet jak sie za to zabrać :? poza tym jest ok

Grzechu16 - Nie 30 Gru, 2007

witamy^^ chyba wiekszosc z nas zaczynała kariere motocyklową na sprzetach typu simsony romety wski itp:) no i oczywiscie co niektórzy smigali na sqterkach:) pozdro milego pisania u nas !:)
WojtekR1978 - Wto 01 Sty, 2008

Witam. A ja nie miałem nigdy motoru, bo nikt mi nie chciał kupić. Teraz sam sobie kupiłem GS :D i jestem cholernie szczęśliwy.
ANTEK - Wto 01 Sty, 2008

ello
ANTEK - Wto 01 Sty, 2008

a skąd kolega klika? Jeśli to nietajemnica?
matoshiba - Wto 01 Sty, 2008

Miłego klikania :) Ja zaczynałem na WSK :D
tomek_187 - Sro 02 Sty, 2008

Witam nowego :)
cygan - Pon 07 Sty, 2008

Cześć i Witaj
pootietang - Pon 07 Sty, 2008

powitać! i gratki z okazji zdania i nabycia sprzęta!
Rieger - Pon 07 Sty, 2008

Witam serdecznie

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group