.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

Powitania - Witam wszystkich. :-)

Magda - Pią 28 Gru, 2007
Temat postu: Witam wszystkich. :-)
Tak tak tak. Jestem dziewczyna i w moim garazu stoi GSka :-D Pzd.
TUCIO - Pią 28 Gru, 2007
Temat postu: chłopaki,wreszcie jakas kobieta!!!
witamy koleżanke!!! :D GORĄCO 8)
Magda - Pią 28 Gru, 2007
Temat postu: Re: chłopaki,wreszcie jakas kobieta!!!
no nie. :shock: nie jestem chyba jedyna dziewczyna na tym forum?
TUCIO - Pią 28 Gru, 2007

oj niewiem ale do tej pory niewidziałem :shock:
smoku - Pią 28 Gru, 2007

witam :)

a jaki to GSik?

Magda - Pią 28 Gru, 2007

GS 500 bez owiewek rocznik 2005 :-D niestety nie moge wrzucuc fotki do swojego profilu :-( help!
TUCIO - Pią 28 Gru, 2007
Temat postu: HELP
http://www.imageshack.us/ przez tą stronke
Magda - Pią 28 Gru, 2007
Temat postu: Re: HELP
dzieki za linka. jak bedzie ladne sloneczko swiecic to zrobie jakies zdjecia calosci motoru i wrzuce. na razie tylko "S" :-) jest ktos z Was w Bractwie SUZUKI? http://www.bractwo-suzuki.com.pl/news.php bo poszukuje osoby polecajacej :-) pdz
Snajper - Pią 28 Gru, 2007

Witam! Miłego pisania i czytania.
michal_elwuo - Pią 28 Gru, 2007

Witamy serdecznie :D i to jeszcze jak blisko mnie mieszkasz ;) :D :D
Magda - Pią 28 Gru, 2007

blisko to pojecie wzgledne bo mieszkam nie po tej stronie wawy co ty :-P
michal_elwuo - Pią 28 Gru, 2007

no ale na motorze to taka odległość to nic :P a w porównaniu z innymi(Poznań, Zgierz, gdzieś tam pomorze, mazury itd ) to bliziutko :P
Magda - Pią 28 Gru, 2007

racja :-)
Breżniew - Pią 28 Gru, 2007

Witaj , miłego pisania. ;)
Z tego co wiem to niema tu członków bractwa. Cóż , za wysokie progi dla geesiarzy ,
więc po co się pchać gdzie nas nie chcą.

jankees - Sob 29 Gru, 2007

Witamy i jako zarejestrowana nie jesteś sama , no ale jako udzielajaca się narazie wydaje mi sie ze tak.
Magda - Sob 29 Gru, 2007

to wlasnie jacys tacy dziwni ludzie sa w tym bractwie. niby mili ale nie do konca. mowi sie trudno.
hubertgontarz - Sob 29 Gru, 2007

Pozdrawiam Członkinię tego elitarnego klubu GS-iarzy.


Dużym minusem Bractwa Suzuki jest wg mnie system zapisu i tego że potrzeba osoby do polecenia - mam GS-a mogę przesłać skan umowy kupna sprzedaży - skan dowodu osobistego - skan prawa jazdy itd. a nikogo to nie obchodzi że kochasz GS-a, Suzuki jak brak osoby polecającej...czyli wg mnie jest to zbyt zamknięte środowisko.

Pozdrawiam :))

Magda - Sob 29 Gru, 2007

ech chyba sie nie zrozumielismy. wlasnie szukam osoby polecajacej. tj chce sie do nich zapisac. wiec nie jestem jeszcze w bractwie. ale spoko jak sie wkrece to dam wam znac. i w bractwie zalozymy nasze wlasne hihi GS forum ;-P
capri - Sob 29 Gru, 2007

Witam Koleżankę :) szkoda, że nam odejdziesz do BRACTWA SUZUKI :) jestes jedyną czynną kobietą na forum :) mnie nie ciągnie do BRACTWA, nie mam doświadczenia z nimi i nie chce im umiejszać, ale mi się tu podoba gdzie jestem :)
jankees - Sob 29 Gru, 2007

A po co ci bractwo masz tu swoje,nasze bractwo i wiecej bractw nie potrzeba.
ascon20 - Sob 29 Gru, 2007

witam i pozdrawiam koleżankę
Magda - Sob 29 Gru, 2007

e no wcale nie chce odchodzic. nie wiedzialam ze tak z nimi konkurujecie...
hubertgontarz - Sob 29 Gru, 2007

nikt tu nie konkuruje, tylko to forum się rozwija, może z czasem moja stronka jak ruszy to pomoże *www.gs500.pl* - domena jest wykupiona, na wiosnę ma ruszyć - czym więcej informacji zebranych w jednym miejscu tym lepiej.


Jakby nie było GS jest produkowany od 1989 roku i to bez większych zmian.

Wg mnie normy emisji spalin wymusza modernizację. Ale czy jest potrzebna?

Oczywiście motocykl osiągami odstaje chociażby od CB/CBF500 ale nie tylko osiągami się żyje. Chciałbym modernizacji GS-a (ewolucji, bo rzeczy doskonałe też można poprawiać).
Wg mnie zmiany powinny dotyczyć:
1. silnika (wprowadzenia m.in. 4 zaworów, zwiększenia pojemności do 499, zwiększenia kompresji - tak aby z 46KM zrobić ok. 55, spalanie na takim samym poziomie a nawet mniejsze)
2. zawieszenia 41mm lag a nie 37, zwiększenie twardości przedniego zawieszenia
3. stylistyka: lekkich zmian stylistycznych tak aby GS500 nadal został motocyklem ponad czasowym, tak aby był jeszcze bardziej wygodny, miał wygodniejsze siedzisko, może troszeczkę ostrzej narysowane linie, kontrolka ilości paliwa i temperatury silnika wskazane

Ale się zapędziłem w marzeniach :)
Pozdrawiam Wszystkich Fanów GS-a i Życzę Udanego Nowego Roku.

Grzechu16 - Nie 30 Gru, 2007

jeszcze sie nie witalem z kolezanka;) milo ze dziewczyna do nas zawitała^^ :)
co do bractwa suzuki to byl chyba gdzies u nas taki temat juz... tez sie chcialem tam zapisac ale bodajze 2 razy odrzucili moje podanie... to olałem to ;P moze jak zobacza nick MAGDA to Cie przyjma hehe :) u nas akurat nie ma takich wygórowanych wymagań poprostu masz GSa chcesz kupic GSa to sie zapisuj i pisaj z nami xD pozdrawiam jeszcze raz iii udanego nowego roku! :)

Magda - Nie 30 Gru, 2007

dzieki za powietania :-) mysle ze juz widzieli moj nick Magda i mino osoby polecajacej jaka udalo mi sie przekonac nie zostalam tam przyjeta. pytalam sie z ciekawosci czy i wy mieliscie podobne przezycia. no ale widze ze tak i to bractwo to wcale nie bractwo tylko jakas zamknieta spolecznosc. macie racje. nie to nie. laski nikomu nie robia. ;-)
michal_elwuo - Nie 30 Gru, 2007

no LASKI nie robią... ŁASKI też nie chcę xD
Magda - Nie 30 Gru, 2007

prosze prosze jakiego mamy edytora tekstu na forum :-P
michal_elwuo - Nie 30 Gru, 2007

hah xD tak jakoś przeczytałem i nagle stwierdziłem że coś nie tak :P bo chyba o łaskę chodziło :P
Magda - Nie 30 Gru, 2007

no raczej tak. ;-D
GSadmirer - Nie 30 Gru, 2007

Witam. Milego pisania na forum.

Magda napisał/a:
laski nikomu nie robia ;-)


P.s. Jak juz przy laskach jestesmy, masz kogos? :lol:


:wink:

Magda - Nie 30 Gru, 2007

?? cóż to za pytanie ?? a moich wymiarów nie chcesz, albo stanu konta? :-P a ty masz kogos?
GSadmirer - Nie 30 Gru, 2007

Potraktuje twoje pytanie z przymrozeniem oka. A ty zrob to samo z moim 8)

P.s. Natomiast jesli chcesz pisac o swoich wymiarach, rozmiarach stanika, nie krepuj sie :wink:

Magda - Nie 30 Gru, 2007

raczej nie po to zapisalam sie na to forum zeby o tym pisac :-P poprostu zdziwilo mnie twoje pytanie jakby to mialo cos wspólnego z moim postem "Witam wszystkich :-) " :-P
TUCIO - Nie 30 Gru, 2007

Madzia,to niebieskie po lewej stronie :D to Twój sprzęt???? :shock:
Magda - Pon 31 Gru, 2007

nie sasiada..... oczywiscie ze to moja SUZI :-D
michal_elwuo - Pon 31 Gru, 2007

ładniutki sprzęcik ;)
Magda - Pon 31 Gru, 2007

dzięki wielkie. :-) czy ktos z Was jest moze na gronie :-P
michal_elwuo - Pon 31 Gru, 2007

931688 mój id z grona :p
Magda - Pon 31 Gru, 2007

moj ID 113065
GSadmirer - Wto 01 Sty, 2008

Magda napisał/a:
raczej nie po to zapisalam sie na to forum zeby o tym pisac :-P poprostu zdziwilo mnie twoje pytanie jakby to mialo cos wspólnego z moim postem "Witam wszystkich :-) " :-P


Wiadomo ze nie po to sie zapisywalas. Ale musisz zrozumiec Facet to Facet i takie pytania czasami zada, chyba juz cos o tym wiesz z racji wieku 8) Taka natura faceta, tyle.

Magda napisał/a:

nie sasiada..... oczywiscie ze to moja SUZI


Mniej emocji... bzzzzzzzzzzzz...

Magda - Wto 01 Sty, 2008

dobra juz dobra. :-)
WojtekR1978 - Wto 01 Sty, 2008

Jeszcze ja sie nie witałem. To witam. Miłego pisania.
Forum jest super. Ja dowiedziałem się sporo o mojej GSce. I po co nam bractwo suzuki tu mamy forum tylko i wyłącznie o GS, nie trzeba się przekopywać przez góry tematów nie związanych z naszym ukochanym sprzętem.

Magda - Wto 01 Sty, 2008

zgadzam sie. i pzd. :-)
ANTEK - Wto 01 Sty, 2008

Witam białogłowe..
oby jak najwiecej amazonek klikało na forum.. :D
tego sobie i nam wszystkim życze w nowym roku :lol:

cygan - Pon 07 Sty, 2008

Również pragnę powitać Panią w naszych skromnych progach.
Rieger - Pon 07 Sty, 2008

Witam, jak miło powitać kobietę na motorku - pozdrawiam
Magda - Wto 08 Sty, 2008

dzieki dzieki pzd serdecznie :-)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group