.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

Powitania - Powitanie z Legionowa.

michal_elwuo - Sro 05 Gru, 2007

Witam wszystkich z legionowa i okolic! Wkońcu mam moj± Suczkę :)
capri - Sro 05 Gru, 2007

witaj michal_elwuo :)
Breżniew - Sro 05 Gru, 2007

Witaj kolego. Miłego pisania na forum.
jankees - Czw 06 Gru, 2007

Witamy ;) .
tomek_187 - Czw 06 Gru, 2007

Witam :)
WojtekR1978 - Czw 06 Gru, 2007

Witam Witam
pootietang - Czw 06 Gru, 2007

powitać:)
michal_elwuo - Czw 06 Gru, 2007

Ah... w końcu poczułem tę moc między nogami xD ale mama sie wkurzyła że bez prawka i zabrała kluczyki (motor za jej kase i w sumie jeszcze nieletni jestem :P ) ale zaraz zaczynam robic prawko i na wiosne bedzie już normalnie
kikon18 - Czw 06 Gru, 2007

hehe u mnie to tatu¶ sie wkurzał, ale jak nie widział to mogłem smigać :D mamu¶ka nic nie mówiła zbytnio bo sie nie zna :D A kiedy¶ jak jeszcze miałem WSK czyli byłem w wieku 15 lat to ojciec jak mnie zobaczył jak po drodze smigam to zamkn±l mi motorek na kłodke na tydzień :D
michal_elwuo - Czw 06 Gru, 2007

No mi Tata się pluje, a Mama tak ¶rednio :P a nie mogę jak go nie ma, bo jest Babcia, więc i tak sie dowie :/ trudno, teraz to już i tak może w ten weekend da sie pojeĽdzić, a potem to pewno ¶nieg itd... ale odpicuję go na wiosnę, zrobię prawko i będę na legalu ¶migał :)
cygan - Pi± 07 Gru, 2007

Witam!
Grzechu16 - Czw 20 Gru, 2007

Witamy:) bezpiecznego smigania narazie bez prawka ^^
michal_elwuo - Czw 20 Gru, 2007

no teraz to nie posmigam :P a już załatwiłem sobie, że już mam niby jazdy i kursy zrobione :) teraz w zime teoria, jak się zacznie robić cieplej trochę jazd, żeby poznać trasy i potem jazda na egzamin praktyczny i już na luzzaaakkkkkuuuuuuu :)
Rieger - Czw 20 Gru, 2007

Witam i szerokiej drogi na egzaminie ;-D
michal_elwuo - Czw 20 Gru, 2007

;) jakby kogo¶ interesowało to fotki w dziale sprzęty użytkowników wrzuciłem :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group