.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

Sprzęty użytkowników - Niebieska GS 500 z 1992

capri - Sro 21 Lis, 2007
Temat postu: Niebieska GS 500 z 1992
Witam wszystkich. Jestem od niedzieli posiadaczem GS-ski. Kupiłem z uszkodzonym wałem(jedna z panewek korbowodowych wyklepana na żyletkę). Nigdy przedtem nie interesowałem się tym motorem, dopiero po kupnie zacząłem szperać w internecie coś na temat teno motoru. Fajnie, że jest strona poświęcona tej maszynie :) . Zdjęcie dodam jak ją zrobię, bo stoi bez silnika. Pozdrawiam
Yarccom - Sro 21 Lis, 2007

a ile za niego dałeś bo w remont wsadzisz kase i to porzadną

jezeli silnik w takim stanie to jaki jest stan ogólny moto :?

capri - Sro 21 Lis, 2007

:) właśnie, że nie jest taki zły. Amorki przód i tył sprawne. brak wyczuwalnych luzów. Dałem 2000zł + 100zł transport. Wał mnie będzie kosztował 300zł, panewki na wałek wyrównoważający ok 200zł. Olej + filtr oleju ok. 200zł, nie wiem tylko ile filtr powietrza i komplet uszczelek. Kierunki też wymieniam, ale dostałem od kolegi prawie nowe :) za darmo :)
jakubgs - Sro 21 Lis, 2007

filtr powietrza 50 pln
capri - Sob 24 Lis, 2007

a to moje moto... jeszcze ... ale za jakiś czas będzi wyglądać lepiej :)

http://picasaweb.google.pl/slizgigs500/Moto

hubertgontarz - Sob 24 Lis, 2007

obyś do wiosny się wyrobił i możesz śmigać...

pozdrawiam:)

capri - Pią 21 Gru, 2007

Panowie... Masakra... dałem wał do regeneracji i dopiero jutro będzie gotowy, panewki do wałka wyrównoważającego tez dojadą jutro GLS-em z salonu w Gorzowie. Wał dałem do regeneracji ok.22 listopada, facet mi go robi juz miesiąc. Ale w końcu ją odpalę :) sam jestem ciekaw jak zagada :) oby nie spadł śnieg w niedzielę, bo będzie jazda próbna :)
jankees - Pią 21 Gru, 2007

no to życzę ci żeby ten snieg nie spadł i żebys wyprobował swoja suczkę.
capri - Pią 21 Gru, 2007

dzięki :)
WojtekR1978 - Sob 22 Gru, 2007

No powodzonka nie ma to jak usłyszeć ten cudowny dżwięk kiedy moto się budzi.
Breżniew - Sob 22 Gru, 2007

Powodzenia w remoncie i aby do wiosny.
Zanim zamontujesz i uruchomisz silnik , pokręć troche rozrusznikiem bez wkręconych świec jeszcze na stole , aż ukaże sie olej w pokrywach wałków rozrządu.
Dopiero wtedy mając pewność co do smarowania włóż silnik w ramę.
Jaka pastą będziesz uszczelniał kartery? Polecam Curil T lub hylomar.

hubertgontarz - Nie 23 Gru, 2007

dużym plusem takiej naprawy jest możliwość zobaczenia jak wygląda całą rama, czy nigdzie nie była spawana, możesz usunąć rdzę jeżeli taka jest.

ze swojej strony dodam iż po złożeniu silnika przez pierwszy 1-2 tys. km pamiętaj o dotarciu silnika.
więcej na ten temat szukaj na forum, stronach www lub w instrukcji obsługi.

capri - Czw 27 Gru, 2007

no i odpaliłem :) pracuje ślicznie :) w końcu kosztował mnie pod 1200zł remont silnika :) teraz tylko regulacja i gotowe :) zdjęcia wrzucę w sobotę
kikon18 - Sob 29 Gru, 2007

no to gratuluję :) w sumie całkiem nie duzo Cie wyniesie motorek, a bedziesz maił pewną maszyne. Z tego wynika że uszkodzone się czasami opłaca kupić, zwłaszcza na zime jak ma się swój garaż i troszke umiejętnosci. Jaki jest przebieg w Twoim motorku ??
capri - Sob 29 Gru, 2007

Niby 30000km, ale w to nie wierzę... przesyłam zdjęcia suzuki

http://picasaweb.google.p...00/ZdjCiaSUZUKI

hubertgontarz - Sob 29 Gru, 2007

Prezentuje się okazale, a wyświetlacz zapięte biegu to mmm...cudo.

Pozdrawiam.

TUCIO - Sob 29 Gru, 2007

capri, ładna maszynka :D
capri - Czw 03 Sty, 2008

byłem dziś na przeglądzie :) przeszedł bez problemu.. ale w związku z tym, że było -6 na dworze to wsadziłem moto na przyczepkę i śmigałem z nim autem :P jutro jadę zarejestrować na siebie
capri - Wto 08 Sty, 2008

założyłem dziś do Sandacza alarmik :)
Aikikai - Wto 08 Sty, 2008

A gdzie znalazłeś ten motocykl Capri?
capri - Sro 09 Sty, 2008

kupiłem w listopadzie w Legnicy
Majic - Pią 18 Kwi, 2008

http://moto.allegro.pl/it...uki_gs_500.html
no wiesz...

ps
a Leon i tak Cie zaciuka xD

leon - Pią 18 Kwi, 2008

No i kolejny zdrajca namierzony! :wink:
jankees - Pią 18 Kwi, 2008

leon napisał/a:
No i kolejny zdrajca namierzony! :wink:

Na stos z nim hehe :lol:

hubertgontarz - Pią 18 Kwi, 2008

jak śmiga Hornetem to go i tak GS-em nie dogonimy.
Można się cieszyć z jednego. Ten GS na pewien czas został ocalony (mam na myśli naprawę silnika).

kikon18 - Pią 18 Kwi, 2008

ee tam Panowie nic ma sie co czepiac, każdy z nas keidyś bedzie musiał sprzedać GS-ke :) ale kolega Capri mógł chociaż w dziale sprzedam temacik założyć :) Teraz będzie Hornetką smigał, oby tylko z forum się nie rozstał :)
Plaster - Pią 18 Kwi, 2008

capri nie wiem czy teraz zagladasz na forum ale jesli tak to dawaj fotki Horneta z checia popatrze na nowy nabytek :)
capri - Pią 23 Maj, 2008

:) jestem na forum chyba pierwszy raz od 3 tygodni. ZDJECIA HORNETA przesle jak wroce do Polski, bo mnie firma w delegacje wywalila na 5 tygodni do polnocnej Irlandii :( Hornet fajny, ale tylko zal dupe sciska, ze tu musze siedziec
Grzechu16 - Sob 24 Maj, 2008

czekamy aż się pochwalisz tym swoim "Komarkiem" :)
DawGad - Pon 02 Cze, 2008

Capri jak wrocisz to napisz jak zrobiles ta tylna lampe. Czy wlozyles tylko zarowki diodowe czy trzeba bylo cos wiecej kombinowac?

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group