.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

Powitania - Witam i pozdro z Wrocławia

Kamil - Nie 11 Lis, 2007
Temat postu: Witam i pozdro z Wrocławia
Witam wszystkich wlasnie dolaczylem do grona forumowiczow, jestem w trakcie szukania jakiegos GS-a :)
Grzechu16 - Nie 11 Lis, 2007

miło że ktoś się zarejestrowal i przywital... bo to drugie to ostatnio rzadkość :D w takim razie życzę szybkiego znalezienia sprzeta (do wiosny:D ) ... kilku forumowiczów ma na zbyciu GSki:) moze cos wybierzesz:) pozdro !
Morcino666 - Nie 11 Lis, 2007

Witam jak już zauważyłeś lub nie nie tylko ty szukasz wymarzonego moto jest na tym forum parę takich osób w tym ja i wiem że na pewno coś znajdziemy Pozdro
jankees - Nie 11 Lis, 2007

Witam kolegę i powodzonka w kupnie.
pootietang - Pon 12 Lis, 2007

witam na forum! myślę że teraz po "sezonie nie powinieneś mieć problemu ze znalezieniem czegoś za rozsądne pieniądze.
cygan - Pon 12 Lis, 2007

Cześć .
Tylko radzę rozsądnie podejść do kupna bez napalania się :))))
Pozdro....

Grzechu16 - Pon 12 Lis, 2007

cygan napisał/a:
Cześć .
Tylko radzę rozsądnie podejść do kupna bez napalania się :))))
Pozdro....


jasna sprawa:) lepiej poczekac i dorwać jakąś okazje zeby na dlugo sluzyla bez awarii :)

leon - Pon 12 Lis, 2007

No to będziemy szukać razem! Tyle że ja zakup planuję dopiero w okolicy maja przyszłego roku.
Kamil - Pon 12 Lis, 2007

nom okres napalenia juz mam za soba, planuje zakup mniej wiecej na przelomie marzec/kwiecien...
DEEP - Pon 26 Lis, 2007

Witam wszytkich ,jestem nowy na tym forum. Ja już sie zaraziłem dawno tylko nie było kiedy do tego przymiezyć.Ale teraz pełna para.hahaha,już kupiłem GS-a,fajny motorek teraz muszę go lepiej poznać ,przynajmniej ze strony mechanicznej, liczę na waszą pomoc
Snajper - Wto 27 Lis, 2007

Witam. No na liczbę ludzi chętnych do pomocy na tym forum to nie ma co narzekać.
Rieger - Wto 27 Lis, 2007

Witam, mi jakieś 2 tygodnie temu udało się kupić motorek za dobre pieniądze więc myślę, że znajdziesz coś fajnego bez problemu.
tomek_187 - Wto 27 Lis, 2007

Witam nowo przybyłych :) Najlepiej jest cos teraz kupić, w miare możliwości, zanim mamy zimę :) Prędzej czy później napewno cos sie trafi
Pozdrawiam


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group