.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

pomorskie (G) - Pomorze - mechanika i akcesoria

rastaman - Czw 16 Kwi, 2009
Temat postu: Pomorze - mechanika i akcesoria
Chciałem podpytać o dobrych mechaników i o jakieś polecane sklepy z akcesoriami... No i nie widzę jakiegoś odpowiedniego tematu, więc założyłem nowy. Jeśłi jestem po prostu ślpey i gdzieś jest lepsze miejsce - to proszę o usunięcie :zawstydzony:


A więc tak: gdzie robicie jakieś drobne naprawy/przeróbki, a gdzie serwisy itp.

Ja oddaję mojego zawsze do chłopaków z Brzeźna (Alkatras na Oliwskiej) i jestem bardzo zadowolony...

Może jakieś uwagi?

mr0zd - Czw 30 Kwi, 2009

Polecicie mi warsztat gdzie szybko i bez kosmicznych cen wymienią oponę w Gdańsku?
rastaman - Czw 30 Kwi, 2009

Ja wymieniłem w Alkatras w Nowym Porcie. Przód i tył z wyważeniem 80zł.
Jeśli Ci to odpowiada tu masz numer: 503-845-695

alesklar - Czw 30 Kwi, 2009

Ja robiłem tak, że ściągałem sam koło i zawoziłem z nową oponą na ulicę Hynka w Gdańsku do firmy "auto-koło" i tam za 25zł masz przekładkę opony plus wyważenie :ok:
Jak masz problem ze zdjęciem koła samemu to mogę, Ci pomóc :)

mr0zd - Nie 03 Maj, 2009

Zdjęcie kola to nie problem, byłem u kralecha na suchaninie, 40zł wymiana+ wyważenie, szczerze mówiąc to odradzam tamto miejsce...
Bieniek - Sro 09 Mar, 2011

Hej. Moze ktoś polecić dobrze wyposażony w akcesoria motocyklowe i przy tym niedrogi sklep w trójmieście? Planuje poszukać nowego kasku, kurtki itp. Dzięki z góry za info. ;)
mr0zd - Sro 09 Mar, 2011

Podobno w mikołajkach pomorskich jest super sklep. Koleś z niemiec ściąga ciuchy z jakiś promocji i można za fajne pieniądze nieźle się wyposażyć.
A tak to Tschul- www.moto-akces. chyba pl
i moto-akcesoria

Special - Sro 09 Mar, 2011

bylem w mokolajkach kilka dni temu i narazie straszna lipa z wyborem :(
a co do kapci to straszyn super ceny i jakosc :)

marcin3miasto - Sro 09 Mar, 2011

Ja kilka dni temu robilem serwis u Marvela za namowa Specjala i jestem zadowolony jak cos im nie gralo to dzwonili i mowili co jest i czy chce aby sie tym zajeli teraz maja promocje chyba 10% taniej i sami przywoza i odwoza moto
Special - Sro 09 Mar, 2011

marcin3miasto napisał/a:
Ja kilka dni temu robilem serwis u Marvela za namowa Specjala i jestem zadowolony jak cos im nie gralo to dzwonili i mowili co jest i czy chce aby sie tym zajeli teraz maja promocje chyba 10% taniej i sami przywoza i odwoza moto



milo mi to slyszec :)

kruk - Czw 10 Mar, 2011

Jeśli chodzi o ciuchy, to nawet we Wrzeszczu masz kilka sklepów blisko siebie - moto-akcesoria, Larsson i Motonita (ten ostatni akurat jest średnio zaopatrzony). A co do "niedrogi" - to pojęcie względne, szczególnie w tej branży. Chcesz niedrogo, to szukaj w necie, a do sklepów udawaj się tylko na przymiarki. Albo poluj na promocje i wyprzedaże, ale to raczej poza sezonem.

P.S. A propos kasku, to przed chwilą trafiłem na coś takiego, może Cię zainteresuje.

Yarccom - Czw 10 Mar, 2011

no i macie bazar blisko siebie

Moto Bazar Bydgoszcz
www.motocyklowybazar.pl

reglinski35 - Nie 13 Mar, 2011
Temat postu: regulacje gaźników
Witajcie mam podobny problem szukam kogoś kto by zobaczył do mojej maszyny bo po zimie nie wchodzi na obroty tak jak powinna i gaśnie, wydaje mi się że gaźnik trzeba ustawić a sam się nie zabieram za to Szukam kogoś z okolic Gdańska ,Żukowa
za rozsądną cenę
polecicie kogoś

Special - Nie 13 Mar, 2011

marvel kawasaki jak juz marcin3maisto pisal byl tam ze swoim gsem z mojego polecenia i jest zadowolony, ja osobiscie jutro odbieram od nich swojego motonoga :)
mr0zd - Nie 13 Mar, 2011

W gdyni jest niejaki Osa
A gdzieś w gdańsku rosa
Ogólnie cieszą się dobrą opinią

Bieniek - Nie 13 Mar, 2011

a tak po za tym to trzeba jakąś ustawkę zrobić motocyklową :D
mr0zd - Nie 13 Mar, 2011

Mam nadzieję że na następny weekend już przygotuję zieloną do sezonu :)
Bieniek - Pon 14 Mar, 2011

no no, bo sezon już otwarty!! :D
kruk - Pon 14 Mar, 2011

mr0zd napisał/a:
A gdzieś w gdańsku rosa

Ulica Uczniowska (skrzyżowanie z ulicą Gdańską), mniej więcej na granicy Brzeźna i Letniewa, niedaleko od stadionu budowanego na Euro. Tuż obok jest złomowiec czy inny skup puszek. :D

Special - Pon 14 Mar, 2011

Rosa niestey zaltwil mojemu koledze tl 1000 na amen silnik do kapitalnego remontu poszedl po naprawie u Rosy to tak dla zainteresowanych
kruk - Pon 14 Mar, 2011

Hmm, no ja nigdy u nich nie byłem, więc nie mam zdania. Po prostu mieszkam niedaleko, więc wiem gdzie są.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group