.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

łódzkie (E) - Jakies serwisy w Łodzi godne polecenia ???

lukasz0483r - Nie 12 Kwi, 2009
Temat postu: Jakies serwisy w Łodzi godne polecenia ???
Witam.

Mam Gs-kę w sumie od niedawna. Potrzebuję w niej wykonać czyszczenie i synchro gaźników,bo czasem lubi sie zdławić (na początku jazdy,ale jest juz rozgrzany),sporo pali i troszke nierówno chodzi. Poza tym do wymiany mam łozyska główki ramy. Nie mam odpowiednich narzędzi, warunków i dostatecznej wiedzy, więc musze odwiedzic serwis.
Boję się oddać do pierwszego lepszego,żeby gość się jakiś paproch nie okazał. Znacie jakiś serwis w Łodzi godny polecenia ?? ?
Pzdr.

83matys - Nie 19 Kwi, 2009

W Profi na Włókniarzy pracował bardzo dobry mechanik, który teraz pracuje na własny rachunek. Warsztat ma w konstantynowie. Bardzo fachowy i miły człowiek. W Profi robił mi GSa a w tym roku szykował TDMkę. SPrawdził się doskonale. Jak chcesz kontakt, to odezwij się na priv.

Pzdr,
Matys

djmauro - Nie 26 Kwi, 2009

Może ktoś z Łodzi i okolic polecić mi jakieś miejsce, gdzie rzetelnie i niedrogo mogę zrobić geometrię ?
Willberth - Sro 12 Sie, 2009

A może ktoś polecić warsztat gdzie możnaby podjechać w Łodzi namierzonym jednośladem i zbadać jego stan przed zakupem?
Hedoni - Czw 27 Sie, 2009

mb motor na wydawniczej, nie byłem ale na stronie wygląda to solidnie,
chętnie przeczytam opinie jak ktoś już tam był i może coś powiedzieć,

trebaczos - Sob 05 Wrz, 2009

MB MOTOR na Wydawniczej NIGDY WIĘCEJ ! !! !!!!!!!!!
Mialem kiedys suzuki dr 125 wiadomo jeden cylinderek silnik prosty jak budowa cepa. Dla prawdziwego mechanika naprawic taki silnik to jak posmarowac chleb maslem.
DR-ce dolegalo to ze popychacze były wyrobione i silnik klekotal do tego bardzo kopcil.
POjechalem na wydawnicza, zostawilem motor. Naprawa miala trwac ok tygodnia. Po tygodniu czasu przyjezdzam po odbior moto a on w totalnej rozsypce. No ale ok mówie poczekam jeszcze troche. PO jakims czasie i kilkunastu telefonach, moto do odbioru ! ! ! ! Podobno wymienili pierscionki i motor mial nie klekotac niestety klekotal jeszcze bardziej. Jezeli chodzi o kopcenie to tutaj byla ich najlepsza rada " zdejmie pan sobie tlumik i wsadzi do ogniska trzeba wypalic z niego ten olej co w nim jest " :rotfl: za to zaplacilem juz 200 zl. Niestety takim moto nie moznabylo jezdzic wiec pojechalem jeszcze raz. WIem glupi i naiwny bylem ze pojechalem raz jeszcze ale coz.... pojechalem z tymi samymi problemami co wtedy. tym razem powiedzieli ze cylinder jest pekniety wiec trza go silikonem wysokotemperaturowym uszczelnic hehehe IDIOCI no ale ok niech robia wkoncu oni sa "mechanikami" po kolejnym tygodniu odbieram motor. Silnik stuka jak stukal ale nie kopci - WOW mowie i zaczynam sie cieszyc do momentu kiedy zagladam ile jest oleju w silniku a tam PUSTO !! !!!!!!!!! Wkur...lem sie na maxa i juz nie wytrzymalem, opierdzielilem wszystkich ktorzy sie nawineli a najbardziej mlokosa ktory sie moim moto zajmowal. Zaczal dolewac olej .... pytam sie jaki to olej ? Powiedzial ze nie wie wazne zeby bylo smarowane. Gdy zobaczylem banke a na niej olej do samochodu poprostu rece mi opadly. Znowu opier...lilem goscia i powiedzialem zeby wlal olej wlasciwy, gdy dolal moto znow kopcil. Ogolnie za wszystkie te prace wzieli ode mnie 500 zl i nie zrobili nic. W koncy tata sie nade mna zlitowal i sam wymienil krzywki ktore rozwiazaly problem i kopcenia i stukania. jedna krzywka kosztowala 60 zl a potrzebne byly 2
WNIOSKI WYCIAGNIJCIE SAMI ! ! ! ! ! ! JA JUZ WYCIAGNOLEM !! !!!!

Siurzewski - Wto 17 Sie, 2010

Witam

Zna ktoś ten serwis ? :cwaniak:

http://dolko.pl/kontakt.htm

kusiaczek - Sro 18 Sie, 2010

siemka, ja znam, prowadza sprzedaz chinskich skuterkow itp, poza tym zajmują sie naprawą motocykli, ja u nich robiłem gs, wydałem smieszne pieniadze i wszystko miałem zrobione tak jak należy, osobiscie polecam
teja-1010100 - Pon 29 Lis, 2010

A czy ktoś może się wypowiedzieć na temat liberty motors na Maratońskiej?
kusiaczek - Sro 01 Gru, 2010

Wypowiem się za mojego tate, złodzieje,zadni z nich fachowcy. Tata jeździ gsxf miał problem z gaźnikami i cos tam jeszcze. Oddał do liberty, zadzwonili po odbiór motocykla, ojciec zapłacił 500zł miało być ok, ale po kilkuset metrach suzanna zaczeła się dlawic wrocił zrobił awanturę i kase oddali.
kusiaczek - Sro 01 Gru, 2010

Wypowiem się za mojego tate, złodzieje,zadni z nich fachowcy. Tata jeździ gsxf miał problem z gaźnikami i cos tam jeszcze. Oddał do liberty, zadzwonili po odbiór motocykla, ojciec zapłacił 500zł miało być ok, ale po kilkuset metrach suzanna zaczeła się dlawic wrocił zrobił awanturę i kase oddali.
teja-1010100 - Sro 01 Gru, 2010

kusiaczek napisał/a:
... zrobił awanturę i kase oddali.
To gdzie ostatecznie wykonał naprawę?
kusiaczek - Czw 02 Gru, 2010

znajomy troche pogrzegal przy suzannie i bylo git, jesli chodzi o mechanikow to na wlokniarzy w salonie sa porzadni, tylko drogo sobie biora. Ja osobiscie jezdze do jacka na ul. Rojna do do dolko
Salvelinus - Czw 02 Gru, 2010

a powiedz co ty chcesz konkretnie zrobić przy tej maszynce. MOże da radę przy pomocy forumowiczów. Moge pomóc choć mieszkam w Łęczycy jakieś 30 km od Ciebie
teja-1010100 - Czw 02 Gru, 2010

Salvelinus napisał/a:
a powiedz co ty chcesz konkretnie zrobić przy tej maszynce.

Oj sporo. Zakupiłem jakiś czas temu moto i będę musiał zrobić generalny przegląd tzn. filtry, oleje, zmiana opon, klocków no i przede wszystkim wymiana napędu. Za pierwszym razem chcę wszystko zrobić w warsztacie a już w przyszłości będę chciał próbować własnych sił.

Salvelinus napisał/a:
Moge pomóc choć mieszkam w Łęczycy jakieś 30 km od Ciebie

W przyszłości chętnie skorzystam :) . Dzięki!

Salvelinus - Czw 02 Gru, 2010

w warsztacie zapłącisz w cholerę kasy
a to tak proste rzeczy naprawde za robociznę napęd kupisz

Kat - Czw 02 Gru, 2010

Ja bym tylko na wymianę opon pojechał do warsztatu. Resztę można spokojnie zrobić samemu. Kasę którą chcesz wydać na robociznę dla mechaników przeznacz na zestaw naprawczy do hamulców, dwa klucze dynamometryczne, porządny zestaw nasadek, klucz do zaworów i zrób wszystko sam. Poradnik Hayensa + wiedza z forum, i ze wszystkim sobie poradzisz.

W serwisie np za wymianę filtra powietrza zapłacisz 30 zł, a to tylko kwestia zdjęcia kanapy, baku i odkręcenia 4 śrubek.

ansys - Wto 04 Paź, 2011

Jestem nowym nieszczęśliwym posiadaczem GS500E. Po zakupie udało mi się zrobić nim 2000km. Na początku chodził idealnie z czasem zaczął się dusić jak jak dodaję gazu on nierównomiernie przyspiesza. W dodatku jak się rozgrzeje (na zimnym silniku tego nie ma)to w dodatku coś puka NIERÓWNOMIERNIE pod pokrywą zaworów na biegu jałowym.
Nie ma czasu żeby przy nim podłubać i brakuje mi narzędzi więc proszę mi polecić jakiś warsztat w Łodzi najlepiej okolice Janowa (bo boję się że nie dojadę daleko).
Podobno na brzezińskiej 229 był dobry mechanik ale już tel. nie odbiera. Myślę tez o MMrider na drugim końcu łodzi ale nie wiem czy mi zechcą GSa zrobić nie kręcąc nosem.

kusiaczek - Wto 04 Paź, 2011

W Łodzi naprawdę ciężko o dobrego mechanika, ja serwisuje u ziomka na Teo, jednak nie jest zadowolony w 100% zawsze jakies poprawki.......
Po sezonie będę oddawać do moto-moto prawdopodobnie, Darek z Delty polecił i mówi że sam u niego L-ki serwisuje, pożyjemy zobaczymy

ansys - Wto 04 Paź, 2011

to zła wiadomość.
A gdzie jest moto-moto?

kusiaczek - Sro 05 Paź, 2011

Piotr Szuliński
ul. Łódzka 85 Zgierz
42-717-13-13
604-104-467

Napewno odradzam ci Liberyty Motors na ul. Maratońskiej, dla mnie to banda oszustów i kłamców

ansys - Sro 05 Paź, 2011

Dla mnie z (janowa)to 20km nie wiem czy dojadę ale dziękuje
studi - Sro 05 Paź, 2011

kusiaczek napisał/a:
Liberyty Motors

Oni tak mają w każdym mieście, to samo w WWA czy w oddziale poznańskim, jeden syf

~norris - Sob 08 Paź, 2011

moto-moto to jadąc od Łodzi przed pierwszym wiaduktem w Zgierzu po prawo. Widziałem tam że mają Kawasaki, a że naprawiają gs-y to pierwsze słyszę.
Siurzewski - Pon 10 Paź, 2011

Jak ktoś naprawia Kawasaki to i GS-a naprawi :oczami:
simin - Pią 02 Gru, 2011

Czy ma ktoś jakieś informacje o serwisie Rut-Mar na 1. Maja?

http://www.rut-mar-company.eu/

Mam do nich kilka metrów (dosłownie) ale ponieważ pierwszy raz będę się wybierał na serwis na 2oo to nie wiem nawet czy ceny mają wygórowane czy nie (na stronie cennik jest w miarę dokładny).

Dziś usłyszałem niemiłe stuki w silniku. Ponieważ nie mam miejsca w którym mógłbym rozkręcić maszynę i to sprawdzić, myślę nad odstawieniem jej na zimę i przed przyszłym sezonem dać do serwisu żeby się temu ktoś przyjrzał.

To samo pytanie odnośnie MotoPubliki - czy serwisowi można tam zaufać?

adamW - Pią 06 Sty, 2012

ja u nich nic nie naprawialem ale bylem zorientowac sie w cenach , nie byly za niskie i zrezygnowałem.
thebestof78 - Sro 25 Lip, 2012

To może ja podpowiem.
Super mechanik, naprawia GS- y i inne motóry (auta też :)
Sam jeździ więc robi to z głową i sercem.

Polecam
Jakubko, ul Drewnowska 50, Łódź
tel. podaję tylko tam raczej trzeba pojechać bo tel rzaaadko baaaardzo rzadko bywają odbierane :)
tel: 42 654 00 04 lub 605 303 253

http://www.serwisujsieukuby.pl

miziel - Sro 25 Lip, 2012

Troszku mi tu reklamą śmierdzi? :looka:
~norris - Sro 25 Lip, 2012

trochę tak:) ale dobrze wiedzieć. W Zgierzu na Łęczyckiej jest niezły mechanik, robiłem u niego zawieszenie, koło Opla ma warsztat. Polecam.
emkags - Czw 26 Lip, 2012

A ktoś coś słyszałam o serwisie na 1 maja ? obok żeromskiego? (śródmieście)
simin - Czw 26 Lip, 2012

Robiłem tam moto ostatnio. Ceny mają dość wysokie - http://www.rut-mar-company.eu/ (Firma->serwis).

Ponieważ nadal mam problemy z moto wstrzymam się jeszcze z opiniowaniem.

Mogę powiedzieć póki co, że z regulacją składu mieszanki się nie popisali bo ustawili na 2,5 obrotu zgodnie z serwisówką, nie korzystając ze świec diagnostycznych.

emkags - Czw 26 Lip, 2012

Ok dzięki :) poczekam na Twoją opinię :)
simin - Sro 05 Wrz, 2012

Cytat:
Ok dzięki :) poczekam na Twoją opinię :)

Trochę to trwało, ale lepiej późno niż wcale :)

Z czystym sumieniem mogę powiedzieć że mojego moto w tym serwisie już nie zobaczą.

Wolę samemu się męczyć niż płacić za regulację, po której muszę się samemu męczyć.

emkags - Czw 06 Wrz, 2012

Ok dzięki :)
GomesLDZ - Czw 11 Kwi, 2013

podbije temat :) z tym ,że szukam sklepu z czesciami do staruszka jak moj 92 poszukuje łożyska wymiana zajmę sie sam więc zwycajny serwis nie jest mi potrzebny .
Irys - Czw 11 Kwi, 2013

GomesLDZ, pytałeś u użytkownika Set3? Zajrzyj do niego do sklepu: netbiker.pl
Plotuś - Czw 11 Kwi, 2013

Zgadza się, netbiker.pl jest spoko. Zamawiałem parę rzeczy i zawsze byłem zadowolony : )
GomesLDZ - Pią 12 Kwi, 2013

chodziło mi o centralnie łódź ,że jadę wchodze place i wychodze :) Studi juz mi pomógł w temacie :)
Langus92 - Pią 12 Kwi, 2013

W Aleksie Stuntex podobno też dobry serwis ;)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group