.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

Powitania - Witam

Mieszko - Wto 23 Paź, 2007
Temat postu: Witam
Witam, niedawno moje marzenie sie spełniło - wszedłem w posiadanie GS 500e rok 99. Nie jest to moj pierwszy motor, jeżdziłem wcześniej na CZ 175 a wczesniej na komarze. Ciesze się, że wreszcie znalazłem forum o GS 500 - fajnie bedzie sie powymieniac doświadczeniami i napewno wiele sie dowiedzieć od Was użytkowników GSów.

Pozdrawiam, Mieszko

pootietang - Wto 23 Paź, 2007

powitać na forum kolejnego szczęśliwego posiadacza gs'a:)
Breżniew - Wto 23 Paź, 2007

Witaj! Jak trafiłes na to forum? Google , adresy na innych forach? Napisz cos na ten temat.
jakubgs - Wto 23 Paź, 2007

witamy kolege ja tez jezdzilem cz 175 i przesiadlem sei na GS ke
Aikikai - Wto 23 Paź, 2007

Witam, gratuluję! Wybrałeś świetny motocykl. Także czekam aż takie samo moje marzenie się zmaterializuje :D Życzę powodzenia i zapraszam do zaprezentowania maszyny w dziale "Sprzęty użytkowników" ;)

Pozdrawiam
Aikikai

Grzechu16 - Wto 23 Paź, 2007

siemka!:) ej co znaczy skrót "B-B" ? ? ? tylko nie mów że Bielsko-Biała :D :D:D pozdrawiam i milo poznac kolejnego GS ridera :)
Mieszko - Wto 23 Paź, 2007

Breżniew napisał/a:
Witaj! Jak trafiłes na to forum? Google , adresy na innych forach? Napisz cos na ten temat.

Na forum trafiłem poprzez google.pl ale po wpisaniu hasła 'forum gs 500' adres do tego forum wyskakuje dopiero na bodaj 8 stronie. Wydaje mi się, że jak by był np na pierwszej czy drugiej to popularnosc forum by wzrosła. Nie wiem jak to zrobic ale warto chyba o tym pomyśleć. Zresztą widziałem, że już o tym ktoś tu pisał.

Aikikai napisał/a:
Życzę powodzenia i zapraszam do zaprezentowania maszyny w dziale "Sprzęty użytkowników" Wink

Postaram się wrzucic parę fotek.

Grzechu16 napisał/a:
siemka!Smile ej co znaczy skrót "B-B" ? ? ?

Bielsko-Biała :D

Grzechu16 - Wto 23 Paź, 2007

nooo tooo świetnie :) :) :) mysle ze sie spotkamy jak nie w tym to na poczatku przyszlego sezonu i gdzies posmigamy razem:) w takim razie Twój to jest juz 5 GS w obrebie czechowic-bielska:) tzn z tego co ja znam:) a moze Ty tez kogos z GSem znasz z biela.. to przekaz adres forum:)
ps. byles na Wapienicy? byla masa GSów :) :):) pozdrawiam kolege z miasta obok :D

Mieszko - Wto 23 Paź, 2007

Fajnie, będzie z kim jeździć, jak się pogoda zrobi jeszcze w tym sezonie to może sie jakoś umówimy i pośmigamy a jak nie to w przyszłym. W wapienicy nie byłem bo wtedy jeszcze nie miałem motoru :D W sumie byłem na chwile ale autem. :x
cygan - Wto 23 Paź, 2007

Mieszko napisał/a:
Fajnie, będzie z kim jeździć, jak się pogoda zrobi jeszcze w tym sezonie to może sie jakoś umówimy i pośmigamy a jak nie to w przyszłym. W wapienicy nie byłem bo wtedy jeszcze nie miałem motoru :D W sumie byłem na chwile ale autem. :x



POZAZDROŚCIĆ JAZDY.

Witam kolegę z nowym nabytkiem.
Pozdro. :wink:

Szeryf - Wto 23 Paź, 2007

Witam kolejnego zadowolonego posiadacza Gski i jednoczesnie zazdroszcze z tego wzgledu iż sam czekam na swój czas zakupu :razz:
GSadmirer - Wto 23 Paź, 2007

Siemka. Milego czasu na forum.
leon - Wto 23 Paź, 2007

Również witam! I przy okazji miło mi jest zauważyć, że nie jestem jedynym czekającym z utęsknieniem na swój "czas zakupu".
jankees - Sro 24 Paź, 2007

Witamy i do rozmowy zapraszamy.
Yarccom - Sro 24 Paź, 2007

witamy ;)

i super że wkncu cos pojawilo sie w google :D

kikon18 - Sro 24 Paź, 2007

Witam również kolege :) . ja takich problemów z szukaniem tej stronki nie miałałem, bodajże po 10 minutach szukania tu trafiłem, adres był na innej stronie forum o motocyklach :)
Grzechu16 - Sro 24 Paź, 2007

ciesze sie ze do stronki mozna jednak calkiem przypadkowo trafić :) nawet przez inne forum/stronke:)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group